4 krüptovaluuta riskimaandamisstrateegiaid

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Kuidas maandada krüptoraha?

Näiteks võib krüptoraha kaupleja avada lühikese positsiooni, müües Bitcoini ja seejärel ostes selle tagasi kõrgema hinnaga, mis tekitab kauplemisest tasaarvestatud kasumi või kahjumi. Sellisel viisil tehingu avamist nimetatakse bitcoinide või mõne muu krüptovaluuta riskimaandamiseks.

⚡️ Mis on krüptoraha riskimaandusfond?

Riskifond, mis investeerib bitcoini . Krüpto riskifondid, nagu traditsioonilised riskifondid, investeerivad nii krüptovaluutadesse kui ka plokiahela tuletisinstrumentidesse ja futuuridesse, samal ajal kui riskikapital ja erakapital plokiahela idufirmade jaoks.

⚡️ Kuidas maandada oma portfelli?

Diferentseerimine on üks tõhusamaid pikaajalisi riskimaandamisstrateegiaid. Üldine volatiilsus väheneb, kui hoida portfellis mittekorreleeruvaid varasid ja aktsiaid. Alternatiivsed varad kipuvad karuturu ajal vähem väärtust kaotama, seega on hajutatud portfelli puhul üldised kahjumid väiksemad.

⚡️ Kuidas maandada end turukrahhi vastu?

Kui olete seotud mõne kõrgema riskiga varaga, on müügioptsioonide ostmine parim meetod võimalike turukahjude vastu kaitsmiseks. Müügioptsioonid annavad teile võimaluse müüa, kui turvatase jõuab teatud madalseisu.

Krüptovaluuta riskimaandamisstrateegiaid

Uue investorina on krüptovarade kindlustamine ja säilitamine üks turvalisemaid viise, kuidas oma tulu maksimeerida. Kuid nende potentsiaalsete kasumite edasiseks suurendamiseks on ka teisi lihtsaid meetodeid!

Viimase viie aasta jooksul on huvi krüptovaluutade vastu kasvanud 14 korda Ameerika investorite seas, kusjuures omanike osakaal on kasvanud 1%-lt 13%-le. See suundumus näib jätkuvat, kuna valdkonna eksperdid ennustavad, et 2021. aastaks võib digitaalsete varade omanikuks olla koguni 26% ameeriklastest.

Krüptovaluuta riskimaandamisstrateegiaid
Kas krüptoraha on hea riskimaandus

Paljud esmakordselt turule sisenevad investorid soovivad maksimeerida oma krüptovarade potentsiaalset tulu, õppides, kuidas neid kõige paremini ära kasutada. Siin on neli kasulikku nõuannet, et alustada.

Uute krüptoraha liikide lisamine oma investeerimisportfellile

Investeerimine erinevatesse krüptovaradesse on üks lihtsamaid viise, kuidas vähendada riski ja samal ajal mõnel juhul suurendada tootlust. Selle mõiste kohta kasutatakse krüptokaubanduse nõuannetes terminit hajutamine või varade jaotamine. Kui turg langeb, on eesmärk hajutada oma varasid ja keskmistada kahjumit.

Milline on parim krüptovaluuta riskimaandusfond
Krüptovaluuta riskimaandamisstrateegiaid

1000 dollari investeerimine krüptovaluutadesse on nii Bobi kui ka Alice'i jaoks riskantne õnnemäng; siiski on tõenäosus, et Alice kannab ulatuslikumaid kahjusid, kui tema ainus vara langeb. Teisest küljest võib turg tõusu korral mõlemale investorile minna mõlemat teed. Seetõttu tasub kaaluda investeeringute mitmekesistamist, et leevendada võimalikku rahalist kahju, kui ühe vara väärtus peaks langema.

Krüptovaluuta riskimaandamisstrateegiaid
Kuidas maandada krüptovaluuta positsiooni

Tänane turg pakub tohutut potentsiaali nii kasumite kui ka kahjude jaoks. Kui investorid hakkavad oma portfelli mitmekesistama, investeerides mitut liiki krüptovaluutadesse, võib see strateegia anda finantseelise turu languse ajal, kuid sellega kaasneb ka risk.

Siin on vaid mõned paljudest olemasolevatest krüptoraha sortidest:

Mis on riskimaandus krüptokaubanduse näpunäited?
Mis on krüptoraha riskifond?
 • Bitcoini hinna piigid.
 • Mitte-vahetatavad žetoonid ehk NFTd
 • Ethereumi aruka lepingu tehnoloogia (ETH)
 • Uniswap (UNI) on detsentraliseeritud VPN, mis töötab kogu maailmas.
 • Maksemündid: (LTK)
 • Krüptoraha: BitcoinDark (DCR)

Kuigi investeeringute mitmekesistamine võib aidata vähendada riske ja kahjusid, võib see kahjuks viia ka tulude vähenemiseni.

Kas keegi saab luua krüptokaubanduse vihjeid fondi?
Kuidas maandada bitcoini riski

Krüptokaubanduse näpunäited

Copy-trading on investeerimisviis, mis hõlmab eksperdiinvestori investeerimisvalikute jäljendamist. Näiteks eToro, Cosmetics ja 3Commas omavad kõik seda võimalust.

Alustada on lihtne:

 • Jälgi kauplejaid näiteks eelneva edu, jälgijate arvu ja üldise riskireitingu (kui riskantsed on investeeritud varad) alusel.
 • Selleks minge oma kasutaja profiili ja klõpsake lingil “Konto”.
 • Kui kauplejad ostavad või müüvad krüptovaluutat, teeb teie portfell sama.
Kuidas maandada bitcoini riski
Kuidas maandada riski

See on täiesti automatiseeritud lähenemine krüptovaluutadega kauplemisele, mis ei nõua mingit uuringut ega turu jälgimist.

Saate otsustada, millise protsendi oma portfellist delegeerida igale kauplejale pärast seda, kui olete nad juba välja valinud. Näiteks kui teie investeeringu koguväärtus on 1000 dollarit ja te jagate selle kahe kaupleja vahel – te võite panna 10% teise poole… ja nii edasi. Investeerides erinevatesse valdkondadesse / mitmesse kauplejasse, loob tasakaalu teie portfellis. Plus tehingud teostatakse automaatselt niipea, kui te lõpetate oma investeeringud. Oluline on meeles pidada, et teil on alati võimalus lisada rohkem raha toimivale kauplejale või asendada see täielikult.

Professionaalsed kauplejad teevad paratamatult vigu. Te ei saa ennustada kaupleja edu või krüptovarade edasist kurssi, seega on oluline kehtestada kahjumi piir. See on automaatne korraldus, mis peatab teie koopia krüptokaubanduse nõuanded, kui kaotate konkreetse summa või vara väärtus langeb.

Krüptovaluuta riskimaandamisstrateegiad
Siin algab tehniline osa.

DeFi Bet Token

DeFi panustamise kontekstis viitab “panustamine” teie krüptovarade lukustamisele spetsialiseeritud iseseisvatesse platvormidesse, mida nimetatakse “detsentraliseeritud rakendusteks”. Aastase intressi teenimiseks peate panustama oma vahendid DeFi panustamisbasseini.

Detsentraliseeritud rahandus ehk DeFi on krüptovaluutasektori haru, mis muudab tavapärased finantsteenused, nagu krediit ja kindlustus, plokiahelapõhisteks rakendusteks. Peamine erinevus seisneb selles, et selle asemel, et neid detsentraliseeritud finantsrakendusi kontrollib või hoiab käigus mõni üksik üksus, juhivad neid oma kasutajate kogukonnad ja automaatselt käivitatavate arvutiprogrammide kaudu, mida tuntakse kui “arukaid lepinguid”.

Krüptovaluuta riskimaandamisstrateegiad
Kuidas alustada krüptovaluutade maandamist

Kui olete detsentraliseeritud rakenduste ja arukate lepingute osas uus, vaadake neid artikleid.

5x/10% plaan on suurepärane strateegia, et saada oma salvestatud varade eest tasu, kui kavatsete omandada ainult krüptovaluutasid ja hoida neid terve aasta. See on võrreldav raha hoiukontole panemisega, ainult et selle asemel, et teenida vähem kui 1 protsenti aastas, võite potentsiaalselt saada kuni viis korda või isegi kümme korda rohkem.

Kuigi kõiki krüptovaluutasid ei saa panustada, on sellel lehel nimekiri ühilduvatest varadest. DeFi platvormidel osaledes peavad kasutajad olema teadlikud mitmetest muudest riskidest lisaks nendele, mis on juba olemas krüptoraha kauplemisel. Mõned näited on loetletud allpool:

Lühikeseks müügi meetod
Kuidas maandada oma DeFi portfelli
 • Detsentraliseeritud võrguseadmete (DND) kohta puuduvad eeskirjad, mis tähendab, et neid ei tohi toetada ükski valitsus.
 • Panustatud vara väärtus võib langeda, millisel juhul peate ootama, kuni see taastub, et teenida oma intressi.
 • Alati on oht, et platvorm, millele panustate, võib ebaõnnestuda või muutuda maksejõuetuks.
 • Enne investeerimist veenduge, et teete oma uuringuid ja panustate ainult seda, mida saate endale lubada kaotada.
 • Krüptoinvesteeringute maandamine on arukas viis kaitsta oma kahjusid, nautides samal ajal turu tõusupotentsiaali. Portfelli mitmekesistamise, copy-tradingi ja DeFi panustamisplatvormide kasutamise abil saate vähendada riski, maksimeerides samal ajal tulu. Nii et minge välja ja alustage riskimaandamist.

Enne kui usaldate oma raha Defi kihlveotarkvarale, tehke kindlasti kodutöö.

Kas krüptovaluuta koopia krüptokaubanduse näpunäited on kasumlikud?
Juhend krüptovaluuta riskimaandamise kohta

Krüptovaluuta tuletisinstrumentide kasutamine võib kaitsta teie tehinguid ootamatute turumuutuste eest.

Mis täpselt on riskimaandamine?

Riskimaandamise eesmärk on vähendada riski ja kahjusid, mis võivad tekkida turuhindade kõikumise tagajärjel. See hõlmab kahe tehingu sõlmimist samas suunas, milles te ootate turu liikumist, ja ühe vastupidises suunas.

See on teine varukaubandus, mille paned paika, kui turg läheb sinu vastu, mis on mõeldud esimese kaubanduse kahjumi kompenseerimiseks.

Kuidas DeFi töötab?
Mis on krüptovaluuta koopia kauplemine?

Futuuriturg on populaarne meetod krüptoinvestorite jaoks, et maandada oma panuseid. Kui kaks osapoolt lepivad kokku, et kauplevad teatud varaga kindlaksmääratud hinnaga ja kuupäeval, nimetatakse seda futuurituru pika või lühikese positsiooni loomiseks.

 • Pikk positsioon: Te arvate, et vara hind tõuseb tulevikus, seega nõustute ostma seda vara tänase hinnaga kindlaksmääratud ajal.
 • Negatiivne hind: kui te arvate, et vara väärtus langeb, siis nõustute müüma selle kindla aja jooksul tänase hinnaga.

Futuuride krüptokaubanduse näpunäited on väga spekulatiivne ja ohtlik tegevus, milles algajad ei tohiks osaleda. Kuigi futuuridega kauplemisel ei ole piiratud, kui palju raha saab teenida (lõpmatu kasum ei ole olemas), on sellega seotud lõpmatu risk. Kuigi see tähendab, et mõnikord jääte börsil võlgu rohkem, kui algselt hoiustasite, on summa, mida võite kaotada, teoreetiliselt lõpmatu.

Top krüpto riskimaandamisstrateegiad
Mida tähendab investeerida DeFi-sse?

Top krüpto riskimaandamisstrateegiad

Kauplejana saate kasutada allpool toodud nelja strateegiat, et kaitsta oma krüptovaluuta varasid turu volatiilsuse eest.

1. Lühikeseks müük

Kui kaupleja usub, et talle kuuluva vara väärtus langeb, siis on lühikeseks müük tõhus viis raha teenimiseks. See investeerimisstrateegia hõlmab seda, et kauplejad müüvad oma praegused varad maha ja tulevad tagasi, et osta need tagasi madalama hinnaga, kui hind langeb. Seda tehes saavad investorid maksimeerida oma kasumit ja suurendada oma ostujõudu.

Kui teil on vaja kaitsta oma langusriski pikast positsioonist samas krüptovaluutas või sellega seotud valuutas, on lühikeseks müük ideaalne võimalus. Lühikeseks müük aitab leevendada mis tahes pikka riski, samas kui marginaalkaubandus pakub suuremat paindlikkust ja võimu suurema laenuvõimalusega, kuigi see võib muuta asjad keerulisemaks, kuna see võib suurendada teie likvideerimishinda.

Miks peaksite panema raha krüptovaluuta riskimaandusfondidesse?
Lühikeseks müük

2. Tulevik on helge.

Futuurilepingud on kahe või enama osapoole vahelised finantskokkulepped vara ostmiseks või müümiseks kindlaksmääratud ajal. Futuurid võivad kaubelda enne kindlaksmääratud kuupäeva järelturgudel. Neid lepinguid nimetatakse tuletisinstrumentideks, sealhulgas erinevuslepingud (CFD), optsioonid ja vahetuslepingud. Investorid, kes usuvad, et aktsia on ülehinnatud ja et see peaks langema, võivad avada lühikese positsiooni. Järelturgudel saavad nad investeeringu pealt raha teenida ja hinna languse korral uuesti investeerida.

Krüptovaluuta futuurid võimaldavad investoritel säilitada turul soodsaid positsioone, võimaldades neil seeläbi oma investeeringutelt maksimaalset tulu saada.

Futuurilepingud on ideaalne investeering neile, kes soovivad kaitsta oma vara turu ettearvamatuse eest ja kindlustada kasumit ebastabiilses keskkonnas. Lukustades oma investeeringud eelnevalt kindlaks määratud ajavahemikuks, saate oluliselt piirata oma kokkupuudet krüpto volatiilsusega.

Püsivahetuslepingud
Tulevik on helge.

3. Alalised vahetustehingud

Perpetuum mobile on revolutsiooniline tuletisinstrumentide vorm, mis annab investoritele vabaduse osta või saada kasu alusvara ilma jäikade tähtaegadeta. Investorid saavad valida, millal nad oma positsiooni sulgevad, pakkudes neile võrratut paindlikkust ja kontrolli oma investeerimistee üle.

Perpetuum mobile vahetustehingud on investorite jaoks suurepärane võimalus saada täiendavat ostujõudu, mis võimaldab neil kasutada ära hinnakõikumisi, säilitades samal ajal oma positsiooni hetketurul. Lisaks kasutavad tähtajatu vahetuslepingud rahastamismäära süsteemi, mis pakub korrapäraselt allahindlusi, kui hoiavad koha – see tasu arvatakse maha teie esialgsest marginaalhoiusest. Lõppkokkuvõttes annab see teile rohkem pauku oma raha eest ja hoiab raha teie taskus!

Jaeinvestorid leiavad tähtajatu vahetustehingu strateegias suurt väärtust, sest see võimaldab neil kindlustada positsioone ilma aegumiskuupäeva määramata. Selle jätkuv populaarsus on hüppeliselt kasvanud, muutes selle paljude krüptoraha kauplejate jaoks, kes soovivad oma ostujõudu maksimeerida, üheks parimaks lahenduseks.

Alalise vahetustehingu stiimulite struktuur annab kauplejatele täiendava tõuke osta vara, kui hinnad on madalad, et taastada turu tasakaal. Rahastamismäärad on kavandatud tahtlikult kulude stabiliseerimise eesmärgil.

Optsioonid toimivad ka krüptovaluutaturul tuletisinstrumentidena.
Mis on lühike riskimaandus?

4. Valikud

Optsioonid toimivad ka krüptovaluutaturul tuletisinstrumentidena. Optsioonide abil saavad investorid panustada alusvara suurenemisele, vähenemisele või volatiilsusele, ilma seda tegelikult ostmata või müümata. See võimaldab krüptovaluutade riskimaandamist, piirates turu languse ajal tekkida võivaid kahjusid.

Müügioptsiooni puhul panustab investor hinnalangusele ja optsiooni väärtus suureneb, kui alusvara langeb alla selle kasutushinna. See annab suhteliselt madala hinnaga suure võimendusega kaitse langusriski vastu.

Riskide maandamine ei ole immuunne riskide suhtes nagu iga teine finantsstrateegia ja ei ole mingit garantiid, et see muudab teie investeeringu edukaks. Kui seda tehakse õigesti ja ajastus on ideaalne, võib riskimaandus teenida kasumit, võimaldades teil osta madalama hinnaga. Kuid ilma nõuetekohase rakendamiseta võib riskimaandamine tuua kaasa ka märkimisväärseid kahjumeid.

Igapäevased krüptovaluuta kauplemisnipid
Mis on lühike riskimaandus?

Kui investoril on suur portfell, on maandamise eelised kasulikumad kui maandamata jätmine; seetõttu peaksid krüptoinvestorid, eriti kiikekauplejad, oma panuseid maandama.

Mis on lühike riskimaandus?

Kui soovite kaitsta oma praeguseid investeeringuid võimalike kahjude eest, kaaluge tuletisinstrumentide kasutamist ja varade lühikeseks müümist. See strateegia hõlmab investeeringu müümist eelnevalt määratud hinnaga, kaitstes seda edasise devalveerimise eest.

Miks peaksite investeerima raha krüptovaluuta riskifondidesse?

Krüptovaluutaturgu iseloomustab volatiilsus, mis tähendab, et iga digitaalse valuuta hind võib aja jooksul drastiliselt varieeruda. Näiteks 2021. aasta jaanuari ja aprilli vahel tõusis Bitcoin eksponentsiaalselt, mille väärtus tõusis 125%, et hiljem langeda 54%. Õnneks taastus see varsti pärast 59% tõusu. See volatiilsus on meeldetuletus sellest, kui kiiresti võivad hinnad selles ruumis muutuda.

Kuidas maandada oma DeFi portfelli
Millised on mõned näited DeFi kohta?

Turu volatiilsuse tõttu on krüptovaluutasse investeerimine riskantne, sest peab olema teada, kuhu suunas turg pöördub. Kuid riskide maandamine, investeerides mitmesse krüptovarasse, võib leevendada mõningaid kahjusid, kui turg peaks võtma negatiivse pöörde.

Kuna krüptovaluutaturg areneb ja laieneb pidevalt, siis on teil lugematuid võimalusi oma investeeringutelt tulu teenida. Välja on toodud vaid mõned võtted, kuidas laiendada oma raha ulatust ja optimeerida kasvupotentsiaali, sõltuvalt sellest, kui julgelt te end tunnete. Sellegipoolest on oluline meeles pidada ka kvintessentset investeerimise vanasõna: Kui tagantjärele varitseb hirm kaotuse ees, siis ärge võtke mingeid riske. Parim variant, kui ajad lähevad raskeks, on pigem vähendada või sulgeda oma positsioon, kui see täielikult sulgeda. Pea meeles, et investeerida ja kaubelda tuleks ainult sellise summaga, mis ei purusta panka, kui midagi läheb valesti!

Krüptokaubanduse näpunäited
Kasvavad DeFi protokollid riskide maandamiseks

Sisu on mõeldud ainult hariduslikel eesmärkidel ja seda ei tohiks käsitleda investeerimisnõustamisena. Miski selles kirjatükis ei kujuta endast üleskutset, ettepanekut või pakkumist osta või müüa krüptovarasid. krüptokaubanduse nõuanded mis tahes finantsturul on seotud riskidega ja võivad kaasa tuua teie rahaliste vahendite kaotuse. Enne raha paigutamist millessegi, peaksite alati tegema märkimisväärseid.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele