Krüptovahetus Reiting Top Best

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Milline on kõige turvalisem krüptoplatvorm?

aasta parimad krüptovahetused
✔️ Üldiselt parim ja parim algajatele: Coinbase.
✔️ Parim mobiilirakendus: Crypto.com.
✔️ Parim turvalisus: Gemini.
✔️ Parim altcoinide jaoks: BitMart.
✔️ Parim madalate komisjonitasude ja kogenud kauplejatele: Kraken.
✔️ Parim bitcoinide jaoks: Cash App.
✔️ Parim detsentraliseeritud börs: Bisq.

⚡️ Kuidas krüptovahetus töötab?

Krüptovahetus on turg, kus saab kaubelda krüptoraha. Vahetust saab kasutada selleks, et vahetada üks krüptovaluuta teise vastu, näiteks Bitcoinid Lightcoinideks või vastupidi. Vahetused näitavad nende pakutavate krüptovaluutade jooksvat turuväärtust.

⚡️ Kes on suurim krüptovahetus?

Binance on juhtiv krüptovahetus kauplemismahu poolest, mis tegeleb enam kui 150 krüptoga ja pakub suurepärast turvalisust. See, mis eristab seda, on tema lojaalsusprogramm, mis premeerib kasutajaid stiimulitega platvormi kasutamiseks. Ja see pole veel kõik – Binance pakub ka keerulisi funktsioone, et lihtsustada oma tehinguid, mis teeb sellest maailma kauplejate seas parima valiku!

⚡️ Kas krüptoraha on hea investeering?

Ei ole mõtet teeselda, et krüptovaluutad on madala riskiga investeering. Need võivad olla uskumatult tulusad, kui mõistate, et nendega kaasnevad tohutud riskid, kuid on ka oht kaotada kõik oma vahendid. Ära jäta bitcoinidesse või muudesse krüptodesse investeerides silma peal hoidmata – see on hädavajalik!

⚡️ Kas binance us on turvaline?

Binance'i peetakse turvaliseks börsiks, mis võimaldab teil kaitsta oma kontot kahefaktorilise autentimisega.

Krüptoraha börsid muutuvad iga päevaga üha populaarsemaks, sest inimesed otsivad võimalusi krüpto ostmiseks ja müümiseks. Kui soovite krüptovaluutadega kaubelda, soovite kasutada krüptovahetust. vahetusi võib laias laastus liigitada kas tsentraliseeritud või detsentraliseeritud vahetusteks. Selles artiklis võrdleme ja vastandame 2023. aasta parimaid tsentraliseeritud krüptovahetusi. Samuti arutame mõlema vahetustüübi eeliseid ja puudusi, et saaksite otsustada, milline neist on teie jaoks parim.

Tsentraliseeritud börside eelised

Tsentraliseeritud börside eelised
Fiatraha on lihtne kasutada.

Selles piirkonnas puuduvad piirangud, nii et võite raha sisse maksta ja välja võtta igal ajal. Kui teie valuuta ei ole toetatud, on suur tõenäosus, et see konverteeritakse kahekordselt. See maksab teile rohkem, kuid töötamine fiat-valuutadega tsentraliseeritud börsidel on sageli üsna lihtne.

Kasutajaliidese mugavus

Uustulnukatel on lihtsam alustada tööd tsentraliseeritud börsidel, sest need on tavaliselt kasutajasõbralikumad kui detsentraliseeritud börsid.

Täiendavad rakendused ja kauplemispaarid

Mis on tsentraliseeritud ja detsentraliseeritud vahetus?
Krüptovaluuta kauplemisrakendus

Tsentraliseeritud börsid pakuvad palju rohkem erinevaid kauplemispaare kui detsentraliseeritud börsid. Lisaks on tsentraliseeritud krüptobörsidel oma detsentraliseeritud kolleegide ees ka muid eeliseid. Tavapärastel börsidel on likviidsus suurem ja tehingumahud võimaldavad kiiremaid tehinguid – mis võib olla oluline kauplejatele, kes peavad tehinguid kiiresti lõpule viima.

On olemas üks (domineeriv) operaator.

CEX ja DEX
Mis on tsentraliseeritud krüptovahetused?

Tsentraliseeritud börsidel on tippjuhtkond, kes kontrollib kõike (sellepärast nimetatakse neid “tsentraliseeritud”). See tähendab, et mis tahes tegevust, uuendusi või tehinguid võivad teha inimesed, kes töötavad börsi omanikfirmas. Kui kunagi tekib probleem, annab see ettevõtetele eelise, sest võite alati pöörduda klienditoe poole, et saada abi oma kontole juurdepääsu taastamisel.

Teine eelis on juriidilise isiku olemasolu ja võimalus esitada hagi.

Kui krüptovahetus varastab teie raha, ei ole teil õiguskaitsevahendeid – kuigi see võimalus kaitseb teid mingil määral.

Tsentraliseeritud börside puudused

Tsentraliseeritud börside puudused
Kas tsentraliseeritud või detsentraliseeritud börs on parem?

Nagu ma juba varem ütlesin, pakuvad nad samu eeliseid.

Bottom Line

Lisaks Boneparthi soovitustele võite võtta arvesse ka muid tegureid, mis vastavad teie eelistustele. Näiteks kui südamlik on klienditugi? Kui kasutajasõbralik on mobiilirakendus ja lõpuks, kui mugav on platvormi kasutamine üldiselt? Mida me aga ikka ja jälle krüptoekspertidelt kuuleme, on see, et enne kui investeerid raha krüptovaluutasse, kuluta aega selle kohta nii palju kui võimalik. See on tulevikus kasulik.

Mõelge, millised tasustruktuurid ja turvameetmed teile sobivad, milliseid muid meetmeid võtate oma müntide turvaliseks hoidmiseks ja millised on teie eesmärgid. Boneparth kutsub neid, kes kaaluvad krüptoraha investeeringuid, võtma aega, et õppida digitaalsete valuutade kohta enne riskide võtmist. “Üks asi on panna raha juhuslikult stabiilsematele turgudele, hoopis teine asi on visata raha volatiilsetele turgudele,” ütleb ta.

Millised on krüptoraha suurimad probleemid?
Kas tsentraliseeritud või detsentraliseeritud börs on parem?

Nagu ma juba varem ütlesin, pakuvad nad samu eeliseid.

Teid võib blokeerida.

Tsentraliseeritud börside kasutamise peamine puudus on see, et võite kaotada juurdepääsu oma rahalistele vahenditele või teie kontod suletakse, ilma et saaksite neid tagasi saada. Ainus võimalus oleks kulukas kohtuvaidlus, mis tõenäoliselt ei ole edukas. “Räpane valuuta” on vaid üks näide paljudest võimalikest blokeerimise põhjustest. Arutasin seda üksikasjalikumalt oma postituses bitcoini kohta. Lühidalt öeldes on “räpane krüptovaluuta” selline, mis on saadud pettuse tulemusena. Näiteks kui teie krüptoraha on varastatud vahetusest.

Tõenäosus, et kõik teie krüptovaluutad on saadud seaduslikult, väheneb oluliselt, kui teie portfellis on isegi väike kogus varastatud valuutat. Sellisel juhul ei suudaksite tõestada vastupidist ja kaotus (või kohtusse minek) oleks vältimatu.

krüptovahetus
Kas krüptoraha on börsidel turvaline?

Te peaksite ka teadma, et teid võidakse keelata kogemata. Te võisite tahtmatult tekitada probleemi krüptoraha vahetamisel. Võib-olla saite bitcoini ebaseaduslikult ja süsteem keelas teid seejärel. Krüptovaluutavahetusasutustes esineb probleeme, seega on tõenäoline, et teid keelatakse kogemata. Tsentraliseeritud vahetused seevastu on võimelised seda tegema ja on võimalik, et teie konto blokeerimise tagajärjel blokeeritakse teie konto; kuid see oht on väike võrreldes konto sulgemise tagajärjel raha kaotamisega.

Kontrollimine on seadusega nõutav.

KYC ja täiendav kontroll kasutatakse krüptovahetuses
Kas krüptoraha nõuab kontrollimist?

Peaaegu kõik tsentraliseeritud börsid nõuavad seda menetlust. Mõned on alati nii olnud, teised aga alles siis, kui nad saavutasid teatava populaarsuse või soovisid pakkuda lisafunktsioone. Näiteks Binance (tsentraliseeritud krüptovahetus) lubab teil täita ainult piiratud ülesandeid, kuni KYC-protsessi lõpetate.

Krüptobörsid kasutavad lisaks AMLile ka KYCi ja täiendavat kontrolli. Lisaks AML-programmile palutakse teil esitada selfie koos passiga, samuti pangakonto väljavõte ja aadress. See on teie õigus, kui te ei muretse oma isikuandmete kaitse pärast ja arvate, et see on väärtusetu. Kuid siinkohal võivad võrgus olevad dokumendid lekkida ja petturid kasutada neid ebaseaduslikuks tegevuseks. See on siis, kui teie andmeid võidakse kasutada paberimajanduse teostamiseks, pangakontode loomiseks või ebaseaduslike tehingute tegemiseks.

Privaatvõtme määratlus
KYC ja täiendav kontroll kasutavad krüptovahetused

Üks hoiatus: kui soovite kasutada tsentraliseeritud KYCiga krüptovaluutavahetust, siis valige tuntud börs. Tippkrüptovahetused on oma maine ja andmete turvalisuse pärast rohkem mures kui väiksemad.

Tsentraliseeritud krüptovaluutabörsidel olev krüpto on häkitav ja valuuta ei ole sinu omandis.

Kõik on seotud isikliku võtmega. Krüpto kuulub sellele, kellel on juurdepääs privaatvõtmele. Tsentraliseeritud krüptovaluutabörsidel on korraga kaks suurt probleemi:

Tsentraliseeritud krüptovahetused
Miks KYC on enamiku krüptovahetuste jaoks kohustuslik
  • Raha ei kuulu teile tsentraliseeritud börsil.
  • Nad on osa vahetusest, neid hoitakse nende rahakotis ja neid võib igal ajal üle kanda kolmandate osapoolte rahakottidesse. Teil puudub kontroll privaatvõtme üle ja te ei saa ise tehinguid teha.

Selle süsteemi vahetus toimib väravana, mille kaudu saab kaubelda oma krüptovaluutaga. Kuid krüpto ei ole teie; seda võib varastada kas krüptovahetus või petturid, kes saavad juurdepääsu teie isikuandmetele tänu…

Tsentraliseeritud krüptovahetusi saab häkkida

Krüptovahetus lihtsalt määrab oma krüptoraha rahakotis ruumi, kus ta hoiab teie münte. Teil ei ole neile juurdepääsu, ükskõik kui kõvasti te ka ei püüaksite end veenda vastupidises.

Parimad krüptovaluuta vahetused
Kas on võimalik krüptovahetust häkkida?

Karikatuuridega kauplemine

Tsentraliseeritud börsid kasutavad sageli tavasid, mis toovad börsile kasu kasutajate kahjuks, näiteks varade hindade kunstlik manipuleerimine, et käivitada likvideerimisi ja teenida börsil rohkem tulu. Need manipulatsioonid võivad olla eri krüptovaluutabörsidel erinevad. Varem oli populaarne kauplemismahtude niputamine ja selleks kasutati robotid. Kunstlikult ülespuhutud mahud tekitasid usaldusväärsuse mulje. Kauplemismaht on endiselt üks olulisemaid näitajaid krüptovaluuta hindamisel. Kuid metsikus 2017-2018. aastal hindasid paljud börsid mahtu kümneid kordi üle.

Tüübid 10 parimat krüptovahetust
Tänapäeval jälgivad analüütilised teenused tegelikke kauplemismahte, seega ei ole muutused selles näitajas nii levinud.

Põhjuseks nimetati tehnilisi raskusi kasutajate poolel. Tsentraliseeritud börsidel on seevastu kõik vajalikud vahendid pettuste tegemiseks ja tellimuste andmiseks, et liigutada hindu soodsas suunas. See on eriti ilmne finantsvõimendusega futuuride mängus, kus võite saada kasumit marginaalsest nõudest ja seejärel leida end avatud positsioonist välja heidetud.

Tsentraliseeritud krüptovahetuste hindamine 2023

Binance'i võrgukaubanduse eelised
Binance – krüptovahetus, ülevaade

Kuigi see on väga populaarne ja suure likviidsusega, ei ole Binance kõigis riikides kättesaadav ja seda on varem häkitud.

Binance turvalisus

Vahetustegevus on tsentraliseeritud, mis ei ole alati hea. See on aga kõige silmapaistvam krüptovaluutavahetus ja sellel on märkimisväärne mõju kogu süsteemile. Kindlasti, kui Binance läheb suure skandaali tagajärjel alla ja investorid kaotavad oma raha – samuti need, kes investeerisid Binance'i kaudu, kuid kellel ei olnud seal vahendeid -, kukub krüpto enne taaselustamist mitu korda kokku.

Kasu Binance'ile

Binance Chain'i emakeelne sümbol pakub vahendeid marginaaliga kauplemiseks ja võimalust passiivselt projektidesse investeerida. Krüptovahetus pakub ka võistlusi ja edendab pidevalt kogukonna arengut.

Bybit tsentraliseeritud krüptovahetus Bybit
Kas Binance'ile ostmine on kasumlik?

Binance Bitcoin (BNB) token on üks parimaid investeeringuid saadaval, ja see on vähemalt osaliselt, sest vahetused nagu Binance võib mõjutada hindu. BNB hoidmine eristab teid ka teistest investoritest, sest on tüüpiline, et krüptoraha väärtused tõusevad vahetult enne IDO teadaannet. Kui aga IDO on välja kuulutatud, siis BNB hind tavaliselt tõuseb. Kui kasutajad on IDO-l eraldatud – BNB hakkab varsti pärast seda müüma. See on krüptovaluutade puhul juba tavaline nähtus

Binance'i BNB põletamine on teine tulude tekkimise komponent. Kõik on sel juhul lihtne, sest mida väiksem on ringluses olevate müntide arv, seda suurem on nende väärtus. Põletamise algoritmi muudetakse Etheri loogikat jäljendavaks, nii et see kordub. Nüüd jõuame Binance'i ideede juurde sujuvalt käeulatuses.

Binance
Binance'i võrgukaubanduse eelised

Valuuta loodab võtta ETH-i koha. BSC (Binance Smart Chain), plokiahela, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad alustada oma krüptovaluutat, püüab just seda teha.

Binance loob oma ökosüsteemi platvormiga kogu krüptosektori jaoks. Kuigi tegemist on tsentraliseeritud krüptoraha vahetusega (koos kõigi sellega kaasnevate puudustega), hoiab see siiski tipppositsiooni tööstuses. Eelkõige tänu oma populaarsusele.

 krüptovahetus Bybit
Bybit: erinevused, eelised, puudused

Bybit on teine populaarne tsentraliseeritud krüptovahetus, mis pakub erinevaid funktsioone ja teenuseid. See on saadaval enamikus riikides ja sellel on hea likviidsus. Siiski võtab Bybit mõnede tehingute eest kõrgeid tasusid.

Coinbase tsentraliseeritud krüptovahetus
Coinbase vahetuse ülevaade

Coinbase on üks tuntumaid krüptovahetusi, sest see võimaldab teil osta krüptot fiat-valuutaga (USD). Coinbase'il on ka hea likviidsus ja mitmesuguseid funktsioone. Coinbase võtab siiski kõrgeid tasusid ja see ei ole kõigis riikides saadaval.

Gemini on krüptovaluutavahetus, mis tegutseb seaduslikult Ameerika Ühendriikides ja järgib kõigi riikide seadusi, kus ta tegutseb, mis seab kasutajad ja kasu vastandlikuks.Anonüümsuse ja tugeva regulatiivse järelevalve puudumine on üks puudusi. Kasutajad peavad regulaarselt esitama reguleerivatele asutustele teavet ja ka finantsandmeid. Ei ole võimalust minna ilma KYC-ta. Lisaks tavapärasele passi pildistamise protseduurile on kasutajad sunnitud esitama ka kõik vajalikud andmed AML-kontrolliks. Börsil on teada teie isikuandmed, näiteks teie töö- ja elukoht. Kõik andmed saadetakse maksuametile (nii et olge valmis maksma mis tahes tulu krüptos).

Coinbase vahetuse ülevaade
Coinbase vahetuse ülevaade

Paljud inimesed on rahulolematud krüptovahetuste pakutava toetuse tasemega. Siiski on oluline meeles pidada, et see probleem puudutab praktiliselt kõiki krüptovahetusi. Üldiselt on enamiku kasutajate raskused tingitud kasutajate vigadest, mis teeb nende lahendamise klienditeenindajatele keeruliseks, ükskõik kui meeldivad või kiired nad ka ei oleks.

Kui aga kõike kohandatakse tehnoloogia abil, on range krüptovaluutavahetuse legaliseerimine märkimisväärne eelis. Näiteks Coinbase pakub USA elanikele 250 000 dollari suurust kindlustust. Selleks tuleb kasutada Coinbase'i dollarikoti rahakotti.

Kasutajakontosid hoitakse ka spetsiaalsel pangakontol, et tagada täiendav turvalisus pettuste vastu. Kui krüptovahetus peaks kunagi häkkida, on kasutajate saldod seega turvaliselt eraldi pangakontol. Bitcoini varastamine Coinbase'is ei ole nii lihtne või tulus kui see võib olla väikestel krüptovahetustel ja börsidel.

FTX tsentraliseeritud krüptovahetus
FTX krüptovahetus

FTX on uuem krüptovahetus, mis pakub erinevaid funktsioone, sealhulgas marginaalkaubandust ja tuletisinstrumente. FTX on saadaval enamikus riikides ja sellel on hea likviidsus. Siiski võtab FTX mõnede tehingute eest kõrgeid tasusid.

Tether on krüptovaluuta, mis võimaldab kauplejatel osta või müüa digitaalseid varasid fiat-valuutaga. Tetheri platvorm võimaldab investoritel tegeleda krüptotuletistega kauplemisega, pakkudes neile võimalust kaubelda optsioonidega, futuurilepingutega ja muude tokeniseeritud väärtpaberitega. See on instrument, mille väärtus tuleneb krüptovaluutade langusest ja tõusust, võimaldades investoritel saada kasu turu liikumistest. 2021. aasta juunis sai Bitcoini standardit kasutav aktsiatega kauplemine kättesaadavaks. Nende hulgas on Tesla, Google, Netflix ja teised ettevõtted. Kauplemine on pehmelt öeldes välkkiire.

FTX on uuem krüptovahetus
FTX on uuem krüptovahetus

Võime rääkida ka Alameda Researchist, mis on kauplemisele ja varahaldusele spetsialiseerunud ettevõte. Nad kauplevad iga päev miljardite dollarite väärtuses. Seal oli väike mure, mis läks enamikest inimestest märkamatult mööda.

FTX-ile tuginemise puudused – võrreldes konkurentidega kõrged väljavõtmiskulud.

 Kraken tsentraliseeritud krüptovahetus
Kas Kraken on hea vahetus?

Kraken on teine tuntud krüptovahetus, mis pakub erinevaid funktsioone ja teenuseid. Kraken on saadaval enamikus riikides ja sellel on hea likviidsus. Siiski võtab Kraken mõnede tehingute eest kõrgeid tasusid.

Vahetus võimaldab nii krüptovaluuta kui ka fiat-valuuta kauplemist, samuti futuuride, marginaalkaubanduse ja börsiväliste tehingute tegemist. Tehingutasud määratakse kindlaks mahu järgi. Puuduste hulka kuuluvad valideerimise vajadus ja tsentraliseeritud krüptovaluutabörsiga seotud ohud.

Krüptovaluutavahetus on suure kauplemismahu ja piisava likviidsusega, mis võimaldab teil kiiresti tehinguid teha.

Kas Kraken on detsentraliseeritud börs?
Kas Krakenil on DeFi?

Tore on see, et börs on vana ja kavatseb siseneda börsile. Siin on kõige ilmsem eelis mure maine pärast. Kindlasti püüab börs kõik teravad nurgad siluda, et tema maine ei kannataks ja ei vähendaks projekti hinnangut. 

Lisaks tsentraliseeritud krüptovahetustele on olemas ka detsentraliseeritud krüptovahetused. Mõistame, millised on nende eelised ja puudused, ja teeme nende hinnangu

Erinevalt tsentraliseeritud börsidest ei juhi detsentraliseeritud krüptovahetusi üks ettevõte või üksus. Seda tüüpi börsidel on tavaliselt madalam likviidsus kui nende tsentraliseeritud kolleegidel, kuid nad pakuvad suuremat privaatsust ja turvalisust. Siiski võib detsentraliseeritud börsidel olla keeruline kasutada ja nende kauplemismahud on sageli väikesed.

Parimad detsentraliseeritud krüptovahetused 2023. aastal on:

Uniswap detsentraliseeritud börsil
Mis on Uniswap ja kuidas seda õigesti kasutada

Uniswap on detsentraliseeritud krüptovahetus, mis võimaldab kaubelda erinevate krüptovaradega. See on saadaval enamikus riikides ja sellel on hea likviidsus. Siiski võtab Uniswap mõne tehingu eest kõrgeid tasusid.

Mis on Sushiswap Exchange
SushiSwap – SUSHI krüptovaluutavahetus Ülevaade

Sushiswap on veel üks detsentraliseeritud krüptovahetus, mis pakub erinevaid funktsioone ja teenuseid. See on saadaval enamikus riikides ja sellel on hea likviidsus. Siiski võtab Sushiswap mõnede tehingute eest kõrgeid tasusid.

  • Kokkuvõte

Kokkuvõte: On olemas palju erinevaid krüptovahetusi, kuid kaks kõige populaarsemat on tsentraliseeritud ja detsentraliseeritud vahetused. Selles blogipostituses oleme võrrelnud ja hinnanud 2023. aasta parimaid tsentraliseeritud krüptovahetusi. Samuti oleme arutanud mõlema vahetustüübi eeliseid ja puudusi, et saaksite otsustada, milline neist on teie jaoks parim.

Margin Trading Exchange dYdX
Mis on dYdX

ETHD pakub finantsvõimendusega marginaaliga kauplemist ETHD kaudu detsentraliseeritud börsil, mis töötab Ethereumi võrgus. Erinevalt konkurentidest võite sellel dexil kasutada finantsvõimendust ja futuurid.

Likviidsuse loomiseks kasutatakse mitmeid detsentraliseeritud vahetusi. DyDx peaks turu üle võtma ja domineerima. Esiteks, kuna sellel detsentraliseeritud krüptovahetusel on tuttav kasutajaliides ja funktsionaalsuse tase oma tsentraliseeritud kolleegidega, suudab see peaaegu kohe kliente ligi meelitada.

Mis on 1inch Exchange
1Inch.Exchange – Ülevaade detsentraliseeritud agregaatorist
  • 1tolline vahetus

Binance Coin (BNB) on detsentraliseeritud krüptovaluutavahetus. See, nagu Uniswap, põhineb samuti Ethereumi plokiahelal. See on üles ehitatud dAppidele (detsentraliseeritud rakendused). – multichaini toetus, mis võimaldab vahetusel töötada BSC ja Polygon tokenitega.

Binance'i detsentraliseeritud börsil põhineb kolmel platvormil: Binance, Wanchain ja Ethereum.

  • Likviidsusprotokoll on likviidsusprotokoll, mis kasutab automatiseeritud turutegijaid likviidsuse pakkumiseks ja kaevandamiseks. Kasutajad saavad likviidsusbasseinide loomise eest ühe tolli krüpto.
  • Akumulatsiooniprotokoll vastutab teiste detsentraliseeritud börside likviidsuse edastamise eest. Vahetuse kaudu leitakse turul kõige kasumlikumad pakkumised.
  • Stoppkaotuste, stoppkorralduste ja oksjonite tellimisprotokoll võimaldab teil kasutada stoppkaotusi, stoppkorraldusi ja oksjonit.
Tsentraliseeritud krüptobörsid on pigem nagu pangad
Tsentraliseeritud krüptovahetused on rohkem nagu pangad

Alustame mõnede põhiterminite vaatlemisega.

Tsentraliseeritud krüptovahetused on rohkem nagu pangad

On olemas kontrolliv isik, kes vastutab teie varade eest, kuid ta võib neid ka varastada. Tsentraliseeritud börsidel ei kuulu krüpto kasutajatele.

Enamik detsentraliseeritud vahetusi on kohmakad kasutada ja neil puuduvad klientide jaoks olulised funktsioonid.

Mis juhtub krüptobörsidega 2022. aastal?
Plussid ja miinused detsentraliseeritud börsidel (DEX)

Ideaalne võimalus on kasutada vahetust, mis toetab nii krüptovaluutasid kui ka fiat-valuutasid. Ideaalne lahendus on kombineerida krüptovahetusi. Kui likviidsus on teie jaoks oluline, on praegu parim valik jätkata tsentraliseeritud platvormide kasutamist. Kasutage Dexi, kui kauplete harva. DEX on parim krüptokaubanduse platvorm, mis võimaldab kasutajatel suhelda omavahel, ilma et nad teaksid oma privaatvõtmeid.

Vaidlus selle üle, millised platvormid on paremad, ei kao kunagi. Igal krüptovahetusplatvormil on oma funktsioonid.

Mis juhtub krüptobörsidega aastal 2023
Mis juhtub krüptobörsidega 2023. aastal?

Mis juhtub krüptobörsidega 2023. aastal?

On üldtunnustatud, et mõlemad mudelid eksisteerivad koos. Mõlemal on oma eelised ja tehnoloogia areneb pidevalt. Mõned eksperdid usuvad, et uued krüptovahetuse haldusmeetodid võivad võtta CEXi ja DEXi parimad aspektid. Mida te sellest arvate? Jäta kommentaar allpool!

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele