PÄEVANE KAUPLEMINE KRÜPTOVALUUTADEGA

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡ Mis on krüptoraha virnastamine

Krüptovarade kindlustamise protsessi, et teenida preemiaid või intressi, nimetatakse krüptovarade panustamiseks. Krüptovaluutade loomiseks kasutatakse plokiahela tehnoloogiat, mis võimaldab kasutajatel teha turvalisi tehinguid.

⚡Mida tähendab HFT?

Kõrgsageduskauplemine (HFT) on kiire kauplemisviis, mis kasutab keerukaid algoritme, et analüüsida arvukaid turge ja anda korraldusi vastavalt turutingimustele.

⚡Millist protsenti teenib kaupleja?

Edukas kaupleja võib eeldada, et ta teenib aastas umbes 50%. Suured arvud on teostatavad, kuid nendega kaasneb ka märkimisväärne risk. Sellised sissetulekud ei saabu siiski kohe.

⚡Mida on kauplemine ja kuidas see toimib?

Lühidalt öeldes on veebipõhine kauplemine finantsvarade ostmine ja müümine interneti kaudu. Kauplejad ja investorid kasutavad finantsinstrumentide ostmiseks ja müümiseks internetis maakleri või panga pakutavat kauplemisplatvormi.

⚡ Kas tehniline analüüs on päevakauplemiseks piisav?

Tehniline analüüs on mõeldud ainult lühiajaliseks või päevasiseseks kauplemiseks. On levinud müüt, et tehniline analüüs sobib ainult lühiajaliseks ja arvutipõhiseks kauplemiseks, näiteks päevasiseseks kauplemiseks ja kõrgsageduslikuks kauplemiseks.

Päevane kauplemine krüptovaluutadega

Viimastel aastatel on krüptovaluutad maailma tormiliselt vallutanud. Kuna on nii palju erinevaid võimalusi, mille vahel valida, teenivad inimesed nendega kauplemisega raha. Kui otsite, et saada päevakauplemise krüpto Reddit, siis olete jõudnud õigesse kohta! Selles blogipostituses arutame, mis on päevakauplemine, kuidas päevakauplejad raha teenivad ja mõned parimad päevakauplemise strateegiad.

Samuti õpetame teile, kuidas alustada krüptovaluuta päevakauplemist vähese või üldse mitte mingi kogemusega. Lõpuks kaalume krüpto päevakauplemise plusse ja miinuseid Reddit, et saaksite teha teadliku otsuse selle kohta, kas see on teie jaoks õige või mitte.

Päevakauplejad kasutavad ära päevasiseseid hinnamuutusi, kuna nad ei hoia kunagi avatud positsioone üleöö. Termin “päevakaupleja” pärineb aktsiaturult, kus kauplemine toimub ainult tööpäevadel.

Kuidas päevakauplejad tulu teenivad?

päevane kauplemine krüptovaluutadega
Kuidas teenida päevane kauplemine krüptovaluutadega

Edukatel päevasiseseid kauplejatel on põhjalikud teadmised turust ning märkimisväärsed teadmised. Päevasisesed kauplejad kasutavad kauplemisideede genereerimiseks sageli tehnilist analüüsi (TA). Üldiselt kasutavad nad tehingute sisenemis- ja väljumispunktide tuvastamiseks mahtu, hinnaliikumist, diagrammi kujundeid ja tehnilisi näitajaid. Riskijuhtimine on päevasisese kauplemise puhul kriitilise tähtsusega,

Fundamentaalanalüüs ei ole päevasiseste kauplejate jaoks, kuna fundamentaalsete sündmuste toimumine võib võtta kaua aega (FA). Kauplejad võivad siiski mingil hetkel kasutada “uudiste kauplemist” oma lähenemisviisi osana. See tähendab, et otsitakse varasid, millel on hiljutise teate või uudissündmuse tõttu suur kauplemismaht, ja teenitakse raha hinnamuutusest.

Kauplemisstrateegiad kiire kasumi saamiseks päevakaubanduse krüptovaluuta
krüpto päevane kauplemine

Päevasisesed kauplejad, kes püüavad saada kasu turu volatiilsusest, sõltuvad suuresti mahust ja likviidsusest. Märkimisväärse libisemise vältimiseks kauplevad päevasiseseid kauplejaid tavaliselt ainult äärmiselt likviidsetel turgudel.

Konkreetsel päeval kaubeldakse näiteks BTC/USDT paariga. Kauplejad. Teised loovad tehniliste või fundamentaalsete kriteeriumide (või mõlema) alusel jälgimisnimekirja ja valivad seejärel sellest, millise instrumendiga kaubelda.

Päevakaubanduse krüpto strateegiad kiire kasumi saamiseks

Scalping

Kas saate olla päevane kauplemine krüptovaluutadega
Ühe minuti skalpimisstrateegia

Kauplejad, kes kauplevad sageli väikestel ajakavadel, on tuntud kui scalpers. See hõlmab väikestest hinnamuutustest lühikese aja jooksul kasu saamist. Likviidsuslüngad, pakkumise ja pakkumise vahe ja muud turu ebatõhusused on selle strateegia näited.

Scalpers võib suurendada oma tulu, kasutades finantsvõimendust marginaal- või futuurilepingute abil. Kuna hinnaprotsendi eesmärgid on sageli madalamad, on suuremad positsioonid mõistlikumad. Enamik päevasisese kauplemise tehnikaid teevad.

Päevane kauplemine krüptovaluutadega

Kuigi finantsvõimendus ei tähenda tingimata riskijuhtimise eiramist, on edukad scalpers siiski teadlikud marginaalireeglitest ja kasutavad usaldusväärseid positsiooni suuruse standardeid. Kui te ei ole kindel, kuidas kauplemisel positsiooni suurust arvutada, vaadake kindlasti meie juhendit sel teemal. Scalping on üldiselt lihtsam kogenud kauplejatele, sest see on kiire täitmise kiirus ja kõrge risk. Lisaks, kuna finantsvõimenduse kasutamine on nii levinud, võivad mõned ebaõnnestunud tehingud kiiresti kauplemiskonto tühjendada.

Range Trading

Mis on vahemik krüpto päevakauplemine?
Mis on kõrgsageduskauplemine (HFT)? vahemik kauplemisstrateegia

Range trading on põhistrateegia, mis saab suure osa oma tugevusest küünlakaartide õppimisest ja toetuse ja vastupanu tasemete tuvastamisest. Range kauplejad, nagu nimigi ütleb, otsivad turu struktuuris hinnavahemikke ja arendavad nende vahemike põhjal kauplemisideid. Vahemiku kaupleja võib osta toetust ja müüa barjääri, kui hind kõigub kahe tugi- ja vastupanutaseme vahel.

Kontseptsioon, mille taga on vahemikuga kauplemine, on see, et vahemiku servad toimivad toetuse ja vastupanuna, kuni vahemik on purunenud. See tähendab, et vahemiku alumine piir põhjustab tõenäolisemalt hinna tõusu, samas kui vahemiku ülemine piir põhjustab tõenäolisemalt hinna langust.

Mida rohkem kordi jõuab hind tugi- või vastupanutasandile, seda tõenäolisem on, et see tase murdub. Selle tulemusena otsivad vahemiku kauplejad pidevalt võimalust näha, et turg murrab vahemikust välja. See tähendab tavaliselt stop loss orderi paigutamist punktis, kus vahemiku läbilöögi kinnitust leidis.

Kõrgsageduskaubanduse (HFT) määratlus
Täiendavat teavet selle teema kohta leiate jaotistest toetuse ja vastupanu kohta.

Sisuliselt on marginaalkaubandus sarnane arbitraažiga, kuid sellel on mõned olulised erinevused: kaupleja laenab raha börsilt intressimääraga, mis erineb sellest, mida ta maksab oma maaklerile. Marginaaliga kauplemise põhimõte on lihtne: osta madalalt ja müüa kõrgelt, kasutades finantsvõimendust (laenatud vahendeid). Saadaval on eri tüüpi marginaalkontod, millest igaühel on oma reeglistik ja eeskirjad.

Kõrgsageduskauplemine (HFT).

Mis on krüpto päevakauplemine?
Mis on kõrgsageduskauplemine (HFT)?

Kõrgsageduskauplemine on algoritmilise kauplemise stiil, mida kasutavad sageli kvantitatiivsed kauplejad (natiivid või “kvandid”). Sellega kaasneb kauplemisrobotite ja algoritmide loomine, mis suudavad avada ja sulgeda mitu positsiooni lühikese aja jooksul. Mida tähendab see mõiste kestuse mõttes? Mõelge millisekunditele. Mõned millisekundid võivad olla üliolulised kõrgsagedusliku kauplemisalgoritmi jaoks.

HFT keerulisi strateegiaid on lihtsam rakendada, kui need paistavad. Kuigi see võib tunduda lihtne, on päevasisene kauplemine kõrgsagedusliku kauplemisega keerulisem. Kõrgsageduskauplejad peavad testima ajalugu, samuti jälgima ja muutma algoritme pidevalt, et need sobiksid turu meeleolumuutustega. Kui te arvate, et saate lõdvestunult maha istuda ja lasta arvutil kõigega hakkama saada, siis on mul teile halb uudis: see ei toimi. Ka kõrgsageduskauplemine on sooline. Selle tulemusena on üldsusel raske saada kvaliteetseid teadmisi.

Tehniline analüüs: Ülevaade algajatele
Mis on krüpto päevakauplemine?

Mis on selle põhjus? See on väga lihtne. Kui edukad kõrgsageduskauplemise ettevõtted ja riskifondid hakkavad oma HFT-tehnikaid üksikinvestoritele avalikustama, muutuvad need meetodid ebatõhusaks.

Samuti, kui tegemist on kauplemisrobotitega, on veel üks asi, millele mõelda. Kui olete ise teinud kasumliku kauplemisroboti, siis miks mitte seda kasutada, selle asemel, et seda müüa? Sellepärast, kui mõtlete kõrgsagedusliku kauplemisroboti ostmisele, peaksite olema ettevaatlik.

Tehniline analüüs

Tehniline analüüs krüpto
Tehniline analüüs: Ülevaade algajatele

Tehniline analüüs (TA) on finantsandmete, näiteks hinna ja mahu andmete uurimine, et tuvastada statistilisi mustreid turgudel. TA õpetab kauplejatele, kuidas kasutada teadust, et leida kasumlikke kauplemisvõimalusi, näidates neile, kuidas kasutada ajaloolisi hinna- ja mahuteavet.

Tehnilist analüüsi saab kasutada mis tahes turu või väärtpaberi puhul, kui on olemas ajaloolised kauplemisandmed. Tehnilist analüüsi võib kasutada selleks, et hinnata, kuidas mineviku edu võib prognoosida tulevast kasumit ja kahjumit krüptovaluutaturul.

Kui TA-d kasutatakse krüptovaluutaga kauplemisel, on mõned kauplejad mures, et see tehnika ei pruugi olla tõhus. Paljud inimesed usuvad, et kuna puudub ülemaailmne regulatsioon ja nii palju börse, ei sobi krüptovaluuta tehnilise analüüsi jaoks. Teised leiavad, et sellised näitajad nagu suhtelise tugevuse indeks (RSI) võivad olla kasulikud. RSI indikaator hindab krüptovaluuta tugevust, vaadeldes hinna hiljutisi kasumeid ja kahjumeid.

Kas krüpto päevakauplemine on seda väärt?
Kas päevane kauplemine tasub krüptosektoris?

CoinFlow Index on teine oluline ostsillaator, mida kasutavad krüpto tehnilised teadlased (MFI). MFI-d saab kasutada koos RSI-ga, et teha kindlaks, kas BTC on teel bullish või bearish divergence.

CoinFlow indeks, mida kasutavad krüpto tehnilised teadlased (MFI), on teine oluline ostsillaator. MFI võib koos RSI-ga aidata kindlaks teha, kas BTC-l on bullish või bearish lahknevus. Tehnilise analüüsi mõistmist arendades saavad kauplejad ja investorid parandada oma pikaajalist riskiga korrigeeritud tootlust, kuid enne reaalse kapitali investeerimist on oluline neid tehnikaid mõista ja harjutada, et vältida kulukaid vigu. https://www.investopedia.com/articles/active-trading/102914/technical-analysis-strategies-beginners.asp.

Kauplemisrobotid.

krüpto päevakauplemine Trading Bots
Krüptokaubanduse robotid: Algaja juhend: Ülim algaja juhend

Kauplemisrobot on arvutiprogramm, mis võimaldab investoritel osta ja müüa finantsinstrumente etteantud ajavahemike järel või kindlaksmääratud tingimustel, et parandada tulu. Krüptovaluuta kauplemisrobotid on mõeldud kahjumi minimeerimiseks, suurendades samal ajal ka kasumit.

Botid võivad aidata teil kaubelda päevasisese krüptovaluutaga kiiremini, säästes aega ja vaeva. Vahetustasud, turu-uuringud ja lähituleviku kasumivõimalused võivad kõik kiireneda algoritmiliste kauplemisrobotite abil. Kauplejad on aastakümneid börsidel kasutanud automatiseeritud kauplemissüsteeme. Kauplejad, kes on tuttavad tarkvara loojate ja APIdega, peaksid neid teadmisi ära kasutama.

Kuidas alustada kauplemist krüptovaluutaga päevas
Milline krüptoraha on parim päevakauplemiseks?

Kuidas alustada kauplemist krüptoraha iga päev

Niisiis, olete otsustanud proovida krüptovaluutasid päevakauplejana. Mida peaksite kõigepealt tegema? Võiksite lugeda The Complete Guide to Day Trading krüptoraha for Beginners, mis hõlmab kõike, mida peate kauplemisest teadma, ja annab nõu jaeinvestoritele. Kui olete juba põhitõdedest aru saanud, võite harjutada kauplemist Binance'i krüptobörsil, järgides järgmisi samme:

Milline online kauplemisplatvorm on sobiv päevakaubanduse krüptovaluuta? Me ei saa teile selles osas nõu anda, kuid Binance Ecosystemil on sadu turupaaride, marginaalikaubanduse, kvartaalsete ja püsivate futuuride, finantsvõimendusega märgid, reaalajas turuandmed ja palju muud. Alustuseks minge Binance'ile ja konverteerige fiat-dollarid krüptovaluutaks.

Krüptovaluuta päevakauplemise eelised ja puudused

Päevane kauplemine krüptovaluutadega
Algaja juhend krüpto päevakauplemise krüptovaluuta

Iga krüptoraha investeeringu puhul on märkimisväärne risk ja suur potentsiaalne tulu. Krüptovaluutad on uut tüüpi digitaalne vara ja investorid peaksid silmas pidama, et nende krüptovaluutainvesteeringud võivad langeda.

Kauplejad peaksid tutvuma krüptovaluutade tulevaste maksustamiseeskirjadega. Krüptoraha ei ole vabastatud lühiajalise kapitalitulu maksust, nagu varem mainiti. krüpto päevakauplemine teeb marginaalset tulu, müües mis tahes krüptoraha vähem kui aasta jooksul. Lisage krüptoraha kasumid, kui esitate tulud internetis või raamatupidaja kaudu.

Parimad päevakaubanduse krüptoplatvormid
Parimad päevakaubanduse krüptoplatvormid

Plussid

✅ Igaüks, kellel on krüptovaluuta konto, võib kaubelda. Jaeinvestoritele või päevasiseseid kauplejaid ei ole enam mingeid piiranguid krüptovaluutaturule juurdepääsuks, selle uurimiseks ja seal osalemiseks. Lisaks oma identiteedi tõendamisele ja börsikonto eest maksmisele ei ole jaeinvestorite või päevasiseste kauplejate jaoks enam mingeid takistusi krüptovaluutaturgudele juurdepääsuks, nende uurimiseks ja seal osalemiseks.

✅ Krüptovaluutaturud on kättesaadavad 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas. Kauplejad võivad osta ja müüa ilma piiranguteta, kuna krüptovaluutaturud on avatud 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. New Yorgi börs (NYSE) või Nasdaq on suletud kell 9:30-16:24 ET.

Krüpto päevakauplemise plussid ja miinused
Milline on parim krüpto päevakauplemise strateegia?

✅ Krüptovaluutad ja nende aluseks olev plokiahela tehnoloogia on detsentraliseeritud, võimaldades kasutajatel teha tehinguid ilma kolmanda osapoole sekkumiseta. Tsentraliseeritud börsil tegutsevad päevasisesed kauplejad võivad saada kasu valitsuse maksude ja tasude puudumisest, kuna krüptovaluutadega kauplemine on uskumatult kuluefektiivne.

Miinused

❌ Kuna kauplemine krüptovaluutaga on nii lihtne alustada, võib isegi algaja või kogenematu kaupleja kaotada kõik sama kiiresti, kui ta võib raha teenida.

❌ Turu avatus 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas on selle kahe teraga mõõk. Bitcoin on alati kättesaadav, seega on päeva jooksul vähem mustreid, kui kauplejad saavad teha etteantud (ja kasumlikke) tehinguid. krüptovaluuta päevakauplemine võib olla sunnitud jääma graafikute külge pikemaks ajaks kui traditsioonilised kauplejad, otsides õiget võimalust kiire kasumi teenimiseks.

4 viga, mida päevakauplejad peaksid vältima
Krüptovaluuta kauplemise eelised ja puudused

❌ Krüptoraha turg on enamasti reguleerimata, mis tähendab kahjuks, et börsid, institutsioonid ja kauplejad, keda häkitakse või petetakse, ei ole kaitstud. See tähendab, et kui börs suletakse, on kasutajatel raske oma raha tagasi saada, kui neil ei ole isiklikku kindlustuspoliisi.

❌ Krüptovaluutadega kauplemisel võite kokku puutuda pump-and-dump- ja muude petturlike müügiskeemidega. See juhtub siis, kui grupp inimesi teeb koostööd, et tõsta kunstlikult krüptoraha hinda, et meelitada algajaid investoreid. Pärast seda müüvad kauplejad krüptoraha maha, mis põhjustab selle väärtuse languse.

4 viga, mida päevakauplejad peaksid vältima

Päevakauplemine krüptovaluutadega on üsna populaarne, kuid krüptoturu volatiilsuse tõttu võib see olla riskantne. Kauplejad võivad sageli raha kaotada, kui nad ei ole ettevaatlikud. Et aidata teil vältida tavaliste vigade tegemist, on siin nimekiri:

Kaubanduses võib olla suureks teguriks hirm kaotada.
4 viga, mida päevakauplejad peaksid vältima

Ülekaubandus

Krüptovaluutaturg on täis päevakauplemisvõimalusi, sest digitaalsed valuutad on sageli ebastabiilsed. Kuid päevakauplemisega tegelemine võib olla kulukas viga, kui te ei tea, mida teete. Kui soovite olla professionaalne kaupleja, on soovitatav kaubelda strateegia ja loogikaga, mitte oma emotsioonide järgi. Paljud algajad kauplejad teevad tavalise vea, et kauplevad kõigega, mida nad näevad, ilma et nad kõigepealt plaani välja töötaksid. Selle tulemusena põhinevad nende tehingud sageli pigem emotsioonidel kui loogilisel arutlusel.

Kaubanduses võib olla suureks teguriks hirm, et jääb puudu.

Paljud algaja kauplejad sisenevad või väljuvad enneaegselt, et vältida kahjumit või jätta saamata kasumit. See on peamiselt seetõttu, et krüptovaluutad on spekulatiivsed varad ja neid juhib kadumise hirmu sündroom. Selle tulemusena võib sageli tekkida märkimisväärne kahjum. Seega on edu saavutamiseks väga oluline õppida, kuidas vältida FOMO kauplemist krüptovaluutadega. Kui soovite vältida FOMO kauplemist, peate oma kauplemisplaanist kinni pidama. Samuti saate määrata maksimaalse kahjumi või kasumi taseme, mille juures te kaubavahetusest väljute. Pidage meeles, et krüptovaluutade maailm on täis üllatusi ja pidevalt tekivad uued teenimisvõimalused. Nii et lõdvestuge ja laske FOMO-l mööduda.

Parimad krüpto päevakauplemise strateegiad
Kaubanduses võib olla suureks teguriks hirm, et jääb puudu.

Ärge kaubitsege suurema summaga, kui olete valmis kaotama.

Mõned algavad krüptovaluuta kauplejad teevad selle vea, et panevad kõik oma säästud kauplemisse, lootuses kiiresti rikkaks saada. Krüptovaluutad on aga spekulatiivsed finantsinstrumendid, mille hind võib igal hetkel metsikult kõikuda ja isegi professionaalsed kauplejad kogevad aeg-ajalt märkimisväärseid kahjumeid. Päevakauplemine ei ole vahend kiire raha teenimiseks, vaid hoopis võimalus luua tulu ja jõukust aja jooksul. Nagu iga muu ettevõtmine, nõuab see korralikku planeerimist

ja täitmine ning riskijuhtimise oskused. Viimane oskus on kriitilise tähtsusega, et vältida krüptovaluuta kauplejate kogu kapitali kaotamist või märkimisväärset kahjumit.

Milline on parim krüpto päevakauplemise strateegia?
Parimad krüpto päevakauplemise strateegiad

Teema enda jaoks uurimata jätmine

Paljud algajad kauplejad teevad selle vea, et järgivad pimesi nn eksperte sotsiaalmeedia platvormidel. Need inimesed võivad tahtlikult või tahtmatult anda teile halba teavet, mis võib põhjustada märkimisväärset kahju. Targa krüptoraha kauplejana peaksite alati enne signaalide järgimist oma uurimistööd tegema. Kaupleja, kes soovib olla edukas, ei tohiks tugineda ainult teiste kauplejate näpunäidetele. Nad peaksid oskama teha tehnilist analüüsi ja pöörama suurt tähelepanu uudistele, mis võivad turgu mõjutada. Õnneks saavad paljud veebipõhised allikad õpetada põhilisi kauplemisoskusi.

Teema enda jaoks uurimata jätmine
Milline on parim krüpto päevakauplemise strateegia?

Kokkuvõte

Aktsia- ja krüptovaluutaga kauplemisel on päevasisese kauplemise meetod populaarne. Päevasisesed kauplejad kasutavad päevasiseseid meetodeid, et saada kasu turu volatiilsusest, ja nad ei hoia tavaliselt positsioone kauem kui ühe päeva.

Kui soovite päevasisese kauplemisega alustada, on mõned asjad, mida peate teadma. Tehniline analüüs, diagrammimustrid ja tehnilised näitajad on peamised vahendid kauplemisvõimaluste leidmiseks. Ja kui tegemist on strateegiatega, siis on päevakauplejate seas kõige populaarsemad valikud skalpimine, vahemiku kauplemine ja kõrgsageduslik kauplemine.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele