Momentumikaubandus: Kuidas saada kasu teiste kauplejate hirmust ja ahnusest

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Kas impulsskauplemise strateegiad on kasumlikud?

Nende uuringu tulemused näitavad, et kõik nullkululised impulssportfellid on positiivse tootlusega; et kõik peale ühe on statistiliselt olulise tootlusega; ja kõige tulusam long/short strateegia on J = 12/S = 0, mille alfa on 19,3%.

⚡️ Kas momentum on hea investeering?

Uus uurimisrühm on aga näidanud, et momentum-investeerimine on tegelikult elujõuline pikaajaline investeerimisstrateegia ja toimib hästi pikema aja jooksul.

⚡️ Milline momentumindikaator on parem?

MACD, mida sageli peetakse parimaks impulssindikaatoriks, peegeldab trendi. Selle suhte arvutamiseks võrreldakse finantsinstrumendi hinda kahe libiseva keskmisega.

⚡️ Kui palju teenivad päevasisesed kauplejad?

Kui te ei teeni kauplemisel piisavalt raha, et katta oma tõmmet, võite lõpuks jääda ettevõttele võlgu. Glassdoor'i andmetel oli päevakaupleja aastane sissetulek 2021. aastal umbes 74 000 dollarit.

Krüptovaluutad on väga ettearvamatud ja edu saavutamiseks krüptovaluutaga kauplemisel on vaja põhjalikku strateegilist planeerimist ja tehnilist analüüsi.

Momentumiga kauplemine on teatud tüüpi impulsskaubandus, mis hõlmab vara ostmist tõusva hinnaga ja müümist, kui hind hakkab langema.

Sissejuhatus impulss momentumikaubandus
Impulsi momentumikaubandus

Plaan on laitmatu. See on täiuslik paralleel väljendile “trend on sinu sõber”. Muidugi, kauplemisel on risk, kuid impulsskaubandus annab kauplejatele rohkem kontrolli ja vähendab võimalikke ebaõnnestumispunkte.

Selles õppetunnis saate teada, mis on impulsskauplemine ja sellega kaasnevad ohud.

Mis on impulsskauplemine ja kuidas see toimib?

Mis on impulsskaubandus?
Impulsskaubanduse strateegiad

Kauplejad kasutavad impulsskaubandust, et hinnata vara praeguse trendi tugevust ja määrata kindlaks, millal osta või müüa. Impulsskaubanduse loogika seisneb selles, et kui on piisavalt jõudu, mis tõstab hinda ülespoole, jätkab see teatud aja jooksul samas suunas liikumist.

Strateegiad momentumikaubandus
Momentum Trading: strateegiad ja näitajad

Vastavalt trendisignaalidele eelistavad ostu- ja müügitehingud sageli volatiilseid turge, kuna need pakuvad võimalusi kiireks kasumiks, kasutades ära hinnakõikumisi. kaupleja B annab ostutellimuse, et liituda lainega ja lukustada kasum eeldatava hinnaga 56 000 dollarit, enne kui laine kokku kukub, näiteks. Seejärel kasutab kaupleja B sama impulsskaubanduse meetodit lootuses tabada sama või muu vara puhul teine laine.

Impulsskauplemise strateegia
Millised on parimad impulsskauplemise strateegiad?

Mis on impulsskaubandus ja kuidas see toimib?

Kui objekt liigub teatavas suunas, siis jätkab ta seda seni, kuni väline jõud sekkub tema liikumisse ja paneb ta oma kurssi muutma. Kaubanduses kehtib sama – vara liigub tavaliselt ühte rada, kuni miski põhjustab turu ettearvamatut reaktsiooni.

momentumikaubandus
Krüpto impulss momentumikaubandus strateegia loomine

Kui krüptovaluuta hind tõuseb, siis tõmbab see rohkem tähelepanu nii jaemüüjate kui ka institutsionaalsete kauplejate poolt. Selle tulemusena tõuseb väärtus pidevalt. Hinnatõus võib tekitada kiirustunnet (nn FOMO-efekt) ja põhjustada hinna veelgi kiirema tõusu, kui seda õigustab fundamentaalanalüüs. See tõusutrend võib jätkuda seni, kuni tekib suur hulk müüjaid või vaalasid, kes usuvad, et korrektsioon toimub varsti.

Sel hetkel hakkavad nad oma vara müüma, mis põhjustab hinna languse. Lühiajaline kaupleja siseneb seejärel turule ja üritab oma valuuta müümise kaudu eeldatavast hinnalangusest kasu saada. Momentumiga kauplemine seisneb nende turujõudude ärakasutamises.

Krüpto impulsskauplemise strateegia
Impulsskaubanduse plussid ja miinused

Nad avavad vastuseks suure hulga lühikesi panuseid. Kui toimub trendipöördumine, võtavad nad massiliselt lühikesi positsioone, kuna impulsskauplejad väljuvad turult.

Kui aga uus langustrend hakkab jõudu koguma, võivad hooandjad taas turule siseneda. Kuid selleks ajaks on nad ammendunud. Selle tulemusena saavad impulsskauplejad mõlemast trendist suure tõhususega kasu saada.

impulsskauplemise eelised
Impulsskaubanduse täielik juhend

Momentum-investeerimine põhineb järgmistel põhimõtetel.

Impulsskaupleja esimene samm on enne positsiooni võtmist hinnata trendi tugevust. See peaks lihtsustama riskijuhtimise planeerimist, võttes arvesse turu volatiilsust, hinnakõikumisi ja ootamatuid impulsside hüppeid.

Kava eesmärk on analüüsida kolme põhielementi. Need on järgmised:

impulsskauplemise näpunäited
Impulsskaubanduse graafikud

Kauplemismaht.

Inimeste arv, kes kauplevad samas suunas kui trend, on näha mahu graafikul. Kui kaubeldakse paljude varadega, on tõenäoline, et paljud kauplejad usuvad trendi – see annab sellele suurema kehtivuse. Siiski võivad vaalad (termin nende jaoks, kellel on palju raha) mõnikord manipuleerida trende, ostes või müües suures koguses varasid; seetõttu ei tohiks alati usaldada seda, mida graafikutel näete

impulsskauplemine, kuidas investeerida
Impulsskauplemine kasulik juhend kauplejatele

Volatiilsus

Kauplejad, kes eelistavad lühiajalisi tõusu ja langust, kauplevad sageli volatiilsetel turgudel, nagu näiteks krüptovaluutad, mille hulka kuuluvad BTC ja ETH. Momentumiga kauplemine seevastu tugineb kaubanduse avamise ja sulgemise täpsele ajastamisele.

Ajakava analüüs

impulss kauplemine algajatele
Kuidas kaubelda p2p-ga?

Lõpuks on impulsskauplemine seotud kaupleja valitud ajakavaga, sest trend on mõttekas ainult teatud perioodi jooksul. Näiteks kui bitcoini hind tõuseb tunnikaardil, võib see langedes olla lühiajaline kõikumine. Tasub märkida, et kui mitu ajaraami näitavad sarnaseid suundumusi, peetakse seda tugevaks signaaliks.

Millised on impulsskaubanduse omadused?

Mis on Cryptotrader?
Miks P2P?

Kauplejad peaksid meeles pidama, et on olemas kaks erinevat lähenemist impulsside kauplemisele – suhteline impulss ja absoluutne impulss.

Impulssstrateegia on suhteline liikumine.

Sellise lähenemisviisina nimetatakse varade tulemuslikkuse võrdlemist. mille puhul kaupleja eelistab osta pigem kõrge tootlusega varasid või väärtpabereid kui madala tootlusega varasid või väärtpabereid.

Mis on krüptovaluuta konto?
Kuidas toimib p2p?

NFTde puhul näiteks algas põnevus 2021. aasta alguses ning nad edestasid bitcoini ja teisi konkurente. Sellise stsenaariumi korral investeeriksid suhtelise hooajaga kauplejad Defi-märkidesse, mis on asjakohased.

Mis on P2P kauplemine?
Mis on Fiat kauplemine?

Aprillis 2021 võitis Bitcoin oma domineerimise tagasi ja tõusis kõigi aegade kõrgeimale tasemele 63 000 dollarini, samas kui teised krüptovaluutad ei esinenud nii hästi. Momentumiga kauplejad valivad selle stsenaariumi puhul Bitcoini, sest see on ülekaalukas.

Impulssstrateegia.

Kui kauplejad hindavad krüptovaluuta või mis tahes muu vara hinda iseseisvalt, võrdlevad nad seda selle varasemate tulemustega.

Kui hea on impulsskauplemine?
Kas impulsskauplejad teenivad raha?

Kuna bitcoin on nüüd üle 61 000 dollari, soovivad kauplejad avada pikki positsioone lootuses, et trend jätkub.

Parimad impulssnäitajad

Tehniline analüüs on impulsskauplejatele oluline, kuna see aitab tuvastada turusuundumusi ja luua kauplemisstrateegiaid. Oma ideaalse impulssindikaatori leidmine on lihtne, kui olete ühe tuvastanud.

Kas impulsskaubandus on sama, mis päevasisese kauplemisega?
Kuidas kaubelda impulsskaubandusega?

Keskmine suundumuslik indeks on statistiline meetod, mida kasutatakse suundumuste tugevuse ja suuna mõõtmiseks.

Keskmine suundumuslik indeks (ADX) on tuntud ja lihtne näitaja, mis on loodud selleks, et aidata analüüsida vara hoogu.

Saate kasutada ADX-i hinnaliikumise jälgimiseks. See on keeruline algoritm, kuid see toimib hästi suundumuste prognoosimisel. Te peaksite teadma, et joon diagrammil kõigub 0 ja 100 vahel, kui hinnatrend on tugev. Kui näit langeb alla 30, näitab see, et hinnad liiguvad külgsuunas. Kui ADX tõuseb üle 30, näitab see, et tegemist on tugeva trendiga.

Sissejuhatus impulsskaubandusse
Strateegiad impulsskaubanduse jaoks

Kuid pidage meeles, et ADX ei näita, kas trend on bullish või bearish, sest hoogu on kõik see uurib.

Siin on näha, kuidas see graafikul välja näeb:

 • Keskmine suundumuslik indeks
 • Liikuvad keskmised

Vanimad ja kõige laialdasemalt kasutatavad tehnilised näitajad on liikuvad keskmised (MA).

Mis on impulss ja hinnaliikumine?
Kes leiutas impulsskaubanduse?

Liuglev keskmine on olnud aastakümneid kauplejate lemmik, sest see näitab tõhusalt vara üldist suundumust, lõigates välja volatiilse hinnategevuse müra.

Liikuva keskmine on matemaatiline meetod, mida kasutatakse krüptovaluuta hinnaliikumise prognoosimiseks teatud perioodi jooksul. Impulsskauplejate jaoks on libisevad keskmised kriitilise tähtsusega, sest need võivad näidata, kas trend jätkab oma suunas või kaldub kõrvale. Kuna libisevad keskmised jälgivad hinnaliikumist, on seda lihtne näha.

Milline on parim impulssindikaator?
Kas impulss on juhtiv näitaja?

Kauplejad kasutavad üldiselt kaks erineva kestusega MA-d. Praegune suundumus võib ümber pöörata, kui lühem MA ületab pikema MA, mis sunnib impulsskauplejaid positsioonid sulgema.

Suhtelise tugevuse indeks

ETHBTC päevakaardil on RSI indikaator tõusnud.

Kuidas ületada impulsskauplemine?
Mis on impulsskaubandus?

Suhtelise tugevuse indeks (RSI) on populaarne impulssindikaator, mis võrdleb mineviku hinnaliikumiste suurust ja astet.

RSI indikaator krundid eraldi diagrammi all hinnategevuse ja ulatub 0-100. See langeb alla nulli ülimüüdud tasemete ajal, mis tähendab, et praegune langustrend võib peagi pöörduda.

Kui RSI on üle 70, näitab see, et turg on üleostetud, mis tähendab, et praegune tõusutrend on kaotamas hoogu ja võib järk-järgult muutuda langustrendiks või horisontaalseks trendiks. Momentumiga kauplejad peaksid olema valvel, kui RSI tõuseb üle 70 või langeb alla 30, kuna bullish või bearish sentiment jõuab ülehinnatud äärmuseni.

Mis juhtub pärast impulsslainet?
Kui edukas on Elliotti laineteooria?

Momentum näitaja on üks populaarsemaid näitajaid, mida ettevõtjad kasutavad mõõta hoogu.

MACD kasutatakse trendi suuna tuvastamiseks.

MACD-d seevastu on veidi raskem selgitada. See toimib nii impulss- kui ka trendijälgimisindikaatorina. MACD akumuleerib kaks eksponentsiaalset libisevat keskmist (EMA) ja lahutab tulemuse saamiseks 26-perioodilise EMA 12-perioodilisest EMA-st.

Mis on impulss krüptosüsteemis?
Kui edukas on Elliotti laineteooria?

MACD indikaator loodi tuvastada kolm EMA read üle määratud perioodi. Kuid algselt indikaatoriga kasutamiseks mõeldud EMA-de asemel on nüüd graafikul näha kaks erinevat joont. MACD joon on üks neist muudetud joontest, mille eesmärk on anda märku hinnamomentumi muutustest ja anda ostu- või müügimärguandeid.

Kauplejad eeldavad, et praegune suundumus jätkub, kui need kaks joont kaugenevad üksteisest, kuna hoogu peetakse olulisemaks.

Kas Elliotti lainega kauplemine toimib?
Mis juhtub pärast impulssliikumist?

Stohhastiline

Stohhastiline on populaarne volatiilsuse näitaja, mida võib kasutada nii impulss- kui ka kiikekaubanduses. Kuigi sellel on samad funktsioonid ja näitajad kui RSI-l, kasutab see teistsugust arvutusmeetodit. Tegelikkuses võrdleb näitaja kõige hiljutisemat sulgemishinda teatud perioodi hinnavahemikuga.

Kuidas saame peatada impulsskaubanduse?
Mis on impulssinvesteerimine?

Stohhastiline on impulssindikaator, mis oli algselt loodud Renko poolt alternatiivina RSI-le. Selle väärtus ulatub 0-100, sarnaselt RSI-le, kuid see on joonistatud eraldi graafikul. Stochastic näitab ka üleostetud ja üle müüdud tingimusi, kuigi neid peetakse vastavalt 80 või kõrgemaks ja 20 või madalamaks.

Kauplejad oleksid eriti huvitatud turult lahkumisest, kui need kaks joont ristuvad või kui näitaja jääb üleostetud või üle müüdud piirkondadesse, sest see näitab, et tegemist on kauplemisvõimalusega.

Kaubakanali indeks määrab kindlaks, kas turg on tõusu- või langustrendis.

Kas tehniline analüüs tõesti toimib?
Mis aastal lõpetab Elliott töötamise?

Commodity Channel Index (CCI) on impulssindikaator, mis mõõdab hindade liikumist. Selle näitaja abil arvutatakse jooksva hinna ja teatud perioodi keskmise ajaloolise hinna vahe.

Kui CCI on suurem kui null ja keskeltläbi diagrammi, tähendab see, et hind on tõusnud üle oma ajaloolise keskmise.

Hind loetakse keskmisest madalamaks, kui CCI on väiksem kui null. Kui CCI tõuseb üle 100, näitab see, et hind on oluliselt kõrgemal oma ajaloolisest keskmisest ja tõusutrend on tugev.

Stochastic Momentum Indexi töötas välja kaupleja, kes töötas Goldman Sachsis.

Kas Warren Buffett kasutab tehnilist analüüsi?
Miks vihkavad inimesed tehnilist analüüsi?

Stohhastiline Momentumindeks (SMI) on Stohhastilise keerukam versioon, mis keskendub sulgemishindadele. See määrab kindlaks praeguse sulgemishinna ja hiljutiste kõrgeimate/madalamate vahemike mediaani vahelise kauguse. Selle abil määratakse kindlaks ka üleostetud ja üle müüdud tasemed.

Näide Momentum kauplemisstrateegia on esitatud.

Kas Warren Buffett kasutab fundamentaalanalüüsi?
Kas impulsskauplemise strateegiad on kasumlikud?

Paljud impulsi tehnikad kasutavad mitmeid erinevaid tehnilisi näitajaid või graafiku mustreid, et luua ostu- või müügisoovitusi. See põhistrateegia on üks tõhusamaid, mida saate oma kauplemisplatvormil proovida.

Sa pead kasutama eksponentsiaalset libisev keskmine (EMA) 19 päeva ja ADX indikaator.

Impulss kauplemise süsteem

Milline on kõige kasumlikum kauplemisstrateegia?
Kas impulss on hea strateegia?

Siin on ostutingimused:

 • Kontrollige, kas ADX on üle 30 – see näitab, et turg on trendis.
 • Vaadake EMA-d, et näha, kas see on ülespoole suunatud, mis näitab ülespoole suundumust.
 • Oodake, et küünal muutuks täielikult EMA-st kõrgemaks ja seejärel avage pikk positsioon.

Kui EMA on ületatud, võite väljuda turult käsitsi. Ärge unustage regulaarselt kontrollida mahtu. Suurem maht tähendab suuremat hoogu, mis tähendab, et turg jätkab tõenäoliselt selles suunas.

Milline on parim näitaja impulsskaubanduse jaoks?
Nõuab palju vaeva ja kannatamatust

Kauplemisstrateegia-2.

Impulsskauplemise strateegiad
Impulsskauplemise strateegiad: algajate juhend

Selle meetodiga kaasnevad teatavad tingimused, mis peavad olema täidetud:

 • Kas ADX on 30 või üle 30? ADX näitab trendi tugevust, mitte selle suunda.
 • Kas EMA on suunatud alla? Allapoole suunatud EMA tähistab langustrendi.
 • Sisestage turule pärast esimest küünalt, mis sulgub allpool EMA kogu oma keha ja varjud.

Impulsskaubanduse eelised ja puudused

Kuidas kaubelda impulsskaubandusega?
Momentumkauplemise strateegiate kasumlikkus

See kauplemistehnika on lihtne, mistõttu on see ideaalne algajatele. Veelgi enam, impulsskaubandus võib olla üsna kasumlik, kui seda õigesti ajastada. Lisaks töötab see hästi kõigil ajakavadel, nii et nii päevakauplejad kui ka kiikkauplejad saavad selle lähenemisviisi kasutamisest kasu.

Teisest küljest on impulsskaubandus kõrge riskiga strateegia, kuna see sõltub täielikult turuteabest ja -liikumistest. Kauplejaid võivad üllatada ootamatud trendipöörded. Momentumiga kauplemine ei sobi finantsvõimendusega varade puhul, sest aluseks on keerulised futuuriturgud.

Lisaks sellele võivad ootamatute sündmuste või oluliste valatehingute tõttu tekkida hinnakõikumised ilma eelneva hoiatuseta.

Mis vahe on Momentum Trading ja Scalp Trading vahel?
Kui hea on impulsskaubandus?

Mis vahe on Momentum Trading ja Scalp Trading?

Head peanaha kauplejad teenivad raha impulssvarudest, kasutades ära väikeseid hinnamuutusi aktsia suurema liikumise ajal. Scalping muudab riskijuhtimise lähenemisviisi, keskendudes rohkem võrrandi tõenäosuskomponendile.

See tähendab, et scalpers võtab halvema riski ja tasu kaubanduse, sest suur tõenäosus kallutab tabades hinnasihti enne stop-loss.

Scalperid mõõdavad riski, jagades positsiooni suurust, mida leevendab ooteaeg. 3:1 riski ja tulu vahelise suhtega kauplemisel on teil võimalik kaotada 300 dollarit võrreldes 100 dollari suuruse kasumiga. Kuigi on 90% tõenäosus, et kaotate kõigepealt raha (käivitades stop loss'i), on see siiski elujõuline võimalus, sest on suur tõenäosus teenida 100 dollarit.

Täpsemalt öeldes on scalperil sageli stop-kahjumid nullpunkti juures, et oleks aega uuesti siseneda, kui tõenäosus jälle tõuseb. Seda agiilsust näitavad kogenud scalperid, kes kauplevad aktsiatega, millel on hoogu.

Kas impulsskauplemise strateegiad on kasumlikud?
Mis vahe on Momentum Trading ja Scalp Trading?

Momentumiga kauplemise riskijuhtimine.

Selleks, et olla edukas impulsskaubanduses, peate kasutama häid riskijuhtimismeetodeid ja järgima valitud strateegiat.

Siin on mõned asjad, millele mõelda:

 • Kui kaupleja siseneb turule, peab ta otsustama, kas siseneda 50- või 200-päevase libiseva keskmise kaudu. Soovitan kasutada sisenemispunkti kummagi keskel või selle lähedal (märkides, et see võib olla oodatust agressiivsem, kui on olemas pikem ülespoole suunatud hoogu).
 • Ärge unustage, et hoida silma peal trendi tugi- ja vastupanuliinidel. Kui teil on pikad investeeringud ja tõusutrend rikub toetustaseme, olge valmis tegutsema.
Kas impulsskauplemine on ohtlik?
Mis on impulsskaubandus?
 • Kontrollige oma positsioone regulaarselt. Kõige parem on keskenduda mahule ja volatiilsusele. Kui maht väheneb, võib see tähendada, et kauplejad ei soovi enam praegust trendi toetada ja ootavad pöördumist.
 • Väljumispunkt on kauplemisel sama oluline kui sisenemispunkt. Kui näete, et trend hakkab ümberpöörduma, sulgege oma tehingud kohe. Mõned näitajad, et see võib juhtuda, on libisevad keskmised ristid või üleostetud/üleostetud tasemed, mida näitavad Stochastic ja RSI näitajad.

Mis on impulsskaupleja?

Kas impulsskauplemine on elujõuline?
Mis on krüptokaubanduses hoogu?

Võite alustada impulsskaubandust nende seitsme lihtsa tegevusega:

 1. Otsustage, millisesse krüptovaluutasse soovite oma raha investeerida, näiteks bitcoin või altcoin. Otsuse tegemisel saate kasutada sellist hoogu, nagu eespool mainitud strateegia.
 2. Looge kirjeldatud näitajatel põhinev impulsskauplemisstrateegia või kui soovite, kasutage eelnevalt koostatud strateegiat, nagu eespool mainitud. Otse kauplemisel on väga oluline sellest kinni pidada.
 3. Testige oma plaani demokontol ja mineviku hinnaandmetel diagrammil, et tagada selle täpsed näitajad.
 4. Alustage investeerimist reaalsetele turgudele, pannes nii palju, kui te võite endale lubada kaotada, ja tehke seejärel kohandusi, kui teil on mugav.

Veenduge, et teil on olemas asjakohased analüüsivahendid ja riskijuhtimise meetodid, et tagada järjepidev tulu.

Mis on impulsskauplemine?
Kas impulsskauplemise strateegiad on kasumlikud?

Kas momentumikaubandus on see kauplemine, mida te otsite?

Üldiselt on impulsskauplemine universaalne strateegia, mis sobib nii algajatele kui ka kogenud kauplejatele. See toimib hästi kõigil ajakavadel üle H30. Kuigi impulsskauplemine võib olla kasulik nii päevakauplejatele kui ka kiikekauplejatele, on oluline meeles pidada, et teie üldine investeerimisstrateegia peaks olema mitmekesine. See aitab tagada, et olete valmis kõigi võimaluste jaoks ja et te ei pane kõiki oma mune ühte korvi.

Teine eelis on see, et impulsskaubandust toetavad mitmed tehnilised näitajad, mis on loodud üksnes trendi tugevuse mõõtmiseks.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele