Finantsvõimendusega ja marginaaliga

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Milline on parim finantsvõimendus algajatele?

Finantsvõimendus 1:10
Milline on ideaalne finantsvõimenduse tase algajale kauplejale? Kui olete Forexi jaoks uus, on finantsvõimendus 1:10 ja 10 000 dollarit sularaha suurepärased kohad alustamiseks. Selle tulemusena on parim finantsvõimendus algajale mitte rohkem kui suhe 1:10.

⚡️ Kas finantsvõimendus on hea või halb?

Terminil võimendus on kaks tähendust: finantsinstrument, mis võimaldab investoril panustada rohkem kui tema raha ja kahe osapoole vaheline suhe, kus üks on teisest sõltuv. Selle olemus ei ole ei kasulik ega kahjulik. Finantsvõimendus suurendab meie investeeringute tulu ja tootluse head või halba mõju. Arvestage iga investeeringu puhul, mida te teete, võimendusega kaasnevate võimalike tagajärgedega.

⚡️ Mida tähendab 20-kordne finantsvõimendus?

100 dollarit võib olla hea võrdlusalus, mille abil hinnata, kui palju raha on vaja oma positsioonide katmiseks. Kasutades 20x finantsvõimendust, võib investor avada märkimisväärse positsiooni 100 dollariga ja hoida oma kontosaldo siiski piisavalt tagasihoidlikuna, et vältida negatiivsete turumuutuste tõttu hävitamist.

⚡️ Kuidas mõjutab finantsvõimendus bitcoini?

Turu tasandil tõstab finantsvõimenduse kasutamine varade hindu. Kuna Bitcoini hind on suurenenud volatiilsuse tõttu ettearvamatum, ei saa see toimida säästuvahendina. Võimendus suurendab riskipositsiooni ja muudab investeeringu võimatuks individuaalsel tasandil.

finantsvõimendusega ja marginaaliga

Enne alustamist uurige veidi. Lugege samm-sammult õpetust, kui soovite rohkem teada saada finantsvõimenduse ja marginaaliga kauplemise kohta, kuidas raha teenida ja millised on sellega seotud ohud.

Mis täpselt on finantsvõimendus ja marginaalkaubandus?

Mis on marginaalkaubandus ja kuidas see toimib?

Kuigi mõisted “marginaal” ja “finantsvõimendusega ja marginaaliga” on paljudele inimestele tuttavad, mõistavad väga vähesed nende tähendust. Marginaaliga kauplemine tähendab lihtsalt laenatud raha kasutamist, et investeerida krüptovaluutasse.

Mis on marginaal ja finantsvõimendusega ja marginaaliga
Mis on finantsvõimendus krüptovaluutaga kauplemisel?

Kuna see erineb tavalisest kauplemisest selle poolest, et võimaldab kasutada oluliselt rohkem raha ja võimendada oma positsiooni, on marginaalkaubandus viimastel aastatel muutunud üha populaarsemaks. Lihtsalt öeldes tähendab see, et marginaalkaubandus annab teile võimaluse teenida kasumlikest tehingutest kenasti kasumit. Samas on ka kahjumi oht suurem.

Miks on krüptoraha maailmas vaja kindlustust?

Mida tähendab “võimendus”? Võimendus võimaldab teil kaubelda rohkem kui muidu saaksite.

Mida tähendab marginaal krüptovaluutaga kauplemisel?
Krüpto võimendusega märgid

Marginaaliga kauplemisel hoiustate oma kontole ainult protsendi tellimuse kogusummast. Ülejäänud osa on maakleri poolt finantsvõimendusega ja marginaaliga võlg. See võimaldab kauplejatel võtta suuremaid positsioone, kui nad saaksid, kui nad kasutaksid ainult oma isiklikke vahendeid.

Finantsvõimendus mõõdetakse sageli suhtarvuna, näiteks 1:100, mis tähendab, et iga 100 dollari eest kontol võid kaubelda kuni 10000 dollari väärtuses krüptovaluutaga.

KRÜÜPTOKURSUSPROGNOOSID 2023. aastaks – loe lähemalt artiklist

Kuna krüptovaluutad on nii ettearvamatud, võimaldades üksikisikutel saada potentsiaalselt kasu märkimisväärsetest ja kiiretest kõikumistest, on krüptovaluuta CFD-d muutunud äärmiselt populaarseks kauplemisturgudel nagu eToro, sest marginaalkaubandus võimaldab luua nii pikki kui ka lühikesi positsioone. Te võite kasutada krüptorahade marginaalkaubandust krüptovaluuta ostmiseks, kui usute, et selle hind tõuseb (ja teenida tõusust raha), või krüptovaluuta müümiseks, kui arvate, et selle hind langeb.

Finantsvõimendus ja marginaalkauplemine krüptovaluutas
Marginaal krüptovaluuta kauplemine

Mis on finantsvõimendusega ja marginaaliga puhul?

Kui sa mõistad, kuidas kasutada finantsvõimendust õigesti, võimaldab see sul teenida palju rohkem raha sama aja jooksul kui lihtsalt investeerimine. Kui te hoiustate raha oma kontole, jagatakse see ära ja pannakse teie kontrolli alla vastavalt sellele, kui suurt finantsvõimendust te igale positsioonile soovite.

Kuidas töötab krüptovaluuta finantsvõimendus?
Mis on finantsvõimendus krüptovaluutaga kauplemisel?

Näiteks kui soovite investeerida 10 000 dollarit aktsiatesse, mille finantsvõimenduse suhe on 1:10 – see tähendab, et standardse 100% asemel on vaja ainult 10% marginaali -, siis peate lihtsalt kulutama 1000 dollarit. Kui kauplemisel ei kasutata finantsvõimendust, peate kogu rahasumma ette panema; see on oluliselt rohkem, kui on vaja finantsvõimenduse korral.

Kui aga teie varud tõusevad, siis tõuseb ka teie kasum. Teisisõnu, finantsvõimendusega bitcoinidega kauplemine nõuab palju vähem raha, et teenida sama palju raha. Muidugi tasub meeles pidada, et ka vastupidine on tõsi: kui teie aktsia langeb, saate väiksema kasumi.

Kuidas kasutada finantsvõimendust ja marginaalkaubandust riskide juhtimiseks

Kasutades finantsvõimendust ja marginaalkaubandust, saavad investorid juhtida oma portfelli riske.

finantsvõimendusega ja marginaaliga krüptoraha kauplemine
Kuidas kasutada krüptovaluuta kauplemist

Marginaaliga kauplemine võib teile rohkem raha tuua, kuid see võib ka teie kapitali ohtu seada. Marginaalkaubanduse kõige suurem risk on see, et see võib teie kahjumit võimendada. Siin on mõned soovitused selle ohu vähendamiseks.

Stoppkaotus on riskijuhtimise vahend, mis võimaldab teil sulgeda tehingu teatud hetkel, kui turg liigub teie vastu. See on suurepärane meetod tagamaks, et saate täpselt aru, kui palju raha te riskite. Lisateavet selle kohta saate siit.

Raha kaotamine on midagi, mida me kõik tahame vältida. Bitcoini marginaaliga kauplemisel investeerige ainult sellesse, mida on mugav kaotada. Kui kaotate rohkem kui 5% oma kontost, on see üldiselt märk sellest, et olete üle pea. Veenduge, et teil on piisavalt raha kõrvale pandud, mis võimaldaks teil vajadusel põhisumma tagasi maksta.I

Kuidas saab finantsvõimendus teha teid rikkaks?
Kas finantsvõimendusega ja marginaaliga on pikaajaliselt hea?

Võtke kasumit: Võid panna Take Profit korralduse, et sulgeda oma positsioon, kui kasum saavutab teatud summa, erinevalt stop loss'i kasutamisest. Kuna krüptovaluuta on nii ettearvamatu, on sageli parem väljuda enne, kui aktsia võtab teise kursi.

Negatiivse omakapitali kaitse: Mõned kauplemisplatvormid absorbeerivad kahjumi ja nullivad teie omakapitali, kui turutingimuste tõttu muutub teie omakapital ettenägematul põhjusel negatiivseks. See on eToro kaitsemehhanism.

finantsvõimendusega ja marginaaliga
Krüptovaluutaga kauplemine finantsvõimendusega ja pikkade positsioonide hoidmine.

Krüpto Leverage Trading nii pikaajalise kui ka lühiajalise kasu saamiseks

Saate kasutada finantsvõimendust, et kaubelda nii üles- kui ka allapoole suunatud suundumustega. Pika positsiooni võtmine tähendab tavaliselt seda, et eeldate, et vara hind tõuseb. Seevastu lühikese positsiooni avamine viitab teie veendumusele, et vara väärtus langeb.

Krüptovaluutaga kauplemine finantsvõimendusega ja pikkade positsioonide hoidmine.

Et paremini mõista krüpto finantsvõimendusega kauplemist ja pikki positsioone, vaadakem ühte näidet. Te avate pika positsiooni Bitcoinis 10 000 dollariga ja 10-kordse finantsvõimendusega. See tähendab, et teie tagatis on ainult 1000 dollarit. Kui Bitcoini hind tõuseb 20%, saate 2000 dollarit kasumit, võrreldes 200 dollariga, mida oleksite algselt teeninud ilma finantsvõimenduseta.

Krüptoraha kauplemine finantsvõimendusega ja pikkade positsioonide hoidmine.
Krüptovaluutaga kauplemine finantsvõimendusega ja pikkade positsioonide hoidmine.

Kui aga Bitcoini väärtus langeb 20%, kaotate 2000 dollarit. Kuna tagatiseks on ainult 1000 dollarit, siis oleks teie positsioon suletud enne, kui 20%-line kõikumine on täielikult toimunud. Seejärel likvideeritakse teid ja teie saldo langeb nullini.

Marginaalne kauplemine ja lühikeste positsioonide võtmine krüptovaluutas.

Sel juhul eeldame, et soovite avada 10 000 dollari suuruse lühikese positsiooni Bitcoinis 10-kordse finantsvõimendusega. Te laenate Bitcoini kelleltki ja seejärel müüte selle praeguse turuhinnaga. Minu valik 10x finantsvõimendusega kauplemiseks, saate müüa 10 000 dollari väärtuses Bitcoini, samas kui teil on tagatiseks ainult 1000 dollarit.

Teisest küljest, kui te oleksite laenanud .25 Bitcoini ja müünud selle, kui hind oli $40,000, siis saaksite selle tagasi osta ainult $8,000 eest, kui trend langeb 20% kuni $32. Te oleksite teeninud $2,4000 kasumit.

Marginaalne kauplemine ja lühikeste positsioonide võtmine krüptovaluutas.
Marginaalne kauplemine ja lühikeste positsioonide võtmine krüptovaluutas.

Kui Bitcoin hüppab 20% võrra 48 000 dollarini, siis on vaja täiendavalt 2000 dollarit, et osta tagasi 0,25 BTC. Aga kui teie kontol on sel hetkel vaid 1000 dollarit, siis teie positsioon suletakse selle asemel sunniviisiliselt.

Millised on finantsvõimendusega krüptovaluuta kauplemise kasutamise plussid ja miinused?

Igale kauplemisstrateegiale, sealhulgas marginaalkaubanduse krüptovaluutadele, on omane nii eelised kui ka puudused. Suures osas kipuvad selle meetodi plussid ja miinused üksteist tühistama.

Kas finantsvõimendus on krediit?
Millist võimendust peaks algaja kasutama?

Teie potentsiaalne kasumimarginaal on suurem, kuid sellega kaasneb ka suurem risk, et te kaotate raha, kui kauplemine läheb teie vastu. Samamoodi võite hõlpsasti ja kiirelt mitmekesistada oma portfelli, kuid seejuures võtate tunduvalt suurema riski kui teised kauplemisstrateegiad võimaldavad. Alljärgnevas tabelis on esitatud täiendavaid näiteid:

Eelised

 • ✔️ Suurenenud kasum
 • ✔️ Mitmekesisus
 • ✔️ Arvestades piiratud rahasummat, saate te endale lubada vaid spekuleerimist madala riskiga ettevõtmistega.
 • ✔️ See õpetab sind olema kannatlik ja ettevaatlik.
Milline maakler annab kõrgeima finantsvõimenduse?
Kas marginaalkaubanduse kasutamine on kasumlik?

Puudused

 • ❌ Äärmuslikud kaotused
 • ❌ Kauplemine suure riskiga
 • ❌ väga volatiilsed turud võivad teie varad kiiresti ammendada.
 • ❌ algajatele on see palju raskem.

Krüptovaluutade marginaaliga kauplemise strateegiad

Krüptovaluuta marginaal- ja krediidikaubanduse jaoks on mitmeid meetodeid. Siin on mõned neist, mida kaaluda:

Kas marginaaliga kauplemisel on võimalik teenida?
Mis juhtub, kui ma kaotan marginaalkaubanduse?
 • Võimalik viis riski piiramiseks, kui te alles alustate, on alustada väikeste positsioonidega ja siis suurendada finantsvõimendust, kui kogete kogemusi.
 • Harjutage kauplemist demokontoga. Võid õppida finantsvõimendusega kauplemise üksikasju, kasutades nn demokontot, nagu näiteks eToro, mis võimaldab harjutada ilma pärisraha riskimata.
 • Seadke eesmärgid selgelt ja minimeerige riskid. Kui teil on kindel riskijuhtimise plaan ja selged kasumieesmärgid, aitab see teil vältida emotsionaalseid otsuseid, mis võivad kaasa tuua kahjumit.
 • Jagage oma panused. Meetmete võtmine riski vähendamiseks on teine lähenemisviis selle minimeerimiseks. Võite näiteks teha mitmeid kasumikorraldusi, et võtta kasumit järk-järgult, mitte kõik korraga, kui teie ühekordne kasumikünnis on saavutatud.
 • Piirake kauplemisaega – kaaluge, kui kaua te hoiate mis tahes positsiooni, et kaitsta end ootamatute hinnalanguste ja pikaajaliste turukorrigeerimiste eest.

JUHEND KRÜPTOVALUUTA TELLIMUSE LIIKIDE KOHTA

Kuidas maksate marginaali eest?
Võimendus, määratlus ja tähendus

6 asja, mida peaks teadma enne finantsvõimendusega tokenidesse investeerimist

Te peaksite end mugavalt tundma, kui krüptovaluutade väärtus on umbes 4200 dollarit. Siiski ei tohiks kõrge riskiga varasid, nagu võimendusega märgid, kergekäeliselt võtta – enne nende kaalumist tutvuge kõige olulisemate faktidega.

Krüptovaluutainvesteeringute tulekuga on tekkinud uut tüüpi kaubeldavad varad. Kõrge riskitaluvusega investorid on huvitatud ftx finantsvõimendusega žetoonidest.

Mida tähendab finantsvõimendus?
Mida tähendab finantsvõimendus äris?

1. Võimendusega märkide tasakaalustamine, et hoida sihtvõimendus konstantsena.

Võimendusega žetoonidel on määratud finantsvõimendus, mis on näiteks kolmekordne alusvara väärtus. Token reguleerib end automaatselt, et säilitada see finantsvõimenduse tase. Näiteks kui ta hakkab raha teenima, investeerib ta selle kasumi uuesti. Teisalt, kui ta hakkab raha kaotama, müüb ta osa oma varadest.

Mis on näide kasutamise kohta?
Kuidas hallata riski koos marginaaliga?

Iga päev tasakaalustatakse võimendusega märgid tavaliselt ümber. Suure volatiilsuse perioodidel võib märgise emiteerival börsil olla mehhanismid, mis nõuavad selle tasakaalustamist nii kiiresti kui võimalik.

Suurim risk, et investeering on vee all, on siis, kui ettevõte läheb pankrotti. Selle põhjuseks on see, et on raske ennustada, kas ja kui palju nende varasemate varade väärtust turg tagasi saab. Seevastu Binance'i finantsvõimendusega märgid toimivad teistmoodi (ja turvalisemalt). Selle asemel, et konkreetne

2. Nad on populaarsed, sest neid on lihtne kasutada.

Marginaalne kauplemine on tavaliselt keeruline ja vajab kauplejalt pidevat tähelepanu. Võimendusega märgid seevastu on lihtne alternatiiv, mis ei vaja teiepoolset pingutust.

Millised on marginaaliga kauplemise riskid?
Krüpto võimendusega märgid

Te ei pea muretsema tagatise või marginaali (maaklerilt või krüptovahetusest laenatud vahendid) pärast. Tasakaalustamine tagab, et teie ettevõte ei pea oma varasid likvideerima, isegi kui tokeni väärtus langeb. Kui tokenite hind langeb, saab mõne tokeni müümisega piisavalt raha tegevuskulude katmiseks.

3. nende suhtes kehtib vähenev volatiilsus.

Üheks kõige olulisemaks ohuks, mis kaasneb finantsvõimendusega žetoonide kasutamisega, on volatiilsuse vähenemine, mis võib investeeringutele kahjulikult mõjuda. Parim viis selle idee mõistmiseks on võrdlus.

Oletame, et püüate osta bitcoine. Te kulutate nende omandamiseks 100 dollarit. Järgmisel päeval on hind tõusnud 10%, mis annab teie investeeringu väärtuseks 110 dollarit. Järgmisel päeval aga langeb hind 10% võrra, vähendades teie panust 11 dollari võrra. Teie investeeringu väärtus on 99 dollarit.

Mis on 2% reegel kauplemisel?
Mis on marginaal ja finantsvõimendus krüptovaluutaga kauplemisel?

Kui te investeeriksite 100 dollarit finantsvõimendusega krüptovaluutasse, tõuseks teie investeering 300%, kui bitcoini hind tõuseks 10%. Kui aga hind langeks 30%, kaotaksite oma investeeringust 39 dollarit ja teile jääks vaid 91 dollarit. Seega võib väikesel hinnamuutusel olla suur mõju teie investeeringule, kui see on võimendatud.

Isegi kui teie ostu- ja müügihinnad kõiguvad märkimisväärselt, hävitab volatiilsuse langus teie investeeringu.

4. Mõned krüptovahetused ei müü neid.

Võimendusega žetoonide ostmine võib olla pikk protsess, eriti USA elanike jaoks. Need on saadaval ainult mõnes krüptovaluutabörsil ja mõned neist börsidest ei luba sularaha sissemakseid.

Mis on finantsvõimendusega märgis?
Kuidas kaubelda finantsvõimendusega ja marginaaliga Binance'is?

Niisiis, kuidas saab võimendatud žetoonide saamiseks? Populaarne strateegia on teise krüptovaluutavahetuse kasutamine raha hoiustamiseks “sisenemiseks” ja seejärel vahendite saatmine vahetusse, mis müüb võimendatud märke. See toimiks järgmiselt:

 • Tehke kauplemine börsil, mis seda toetab, näiteks Coinbase.
 • Selleks, et aidata teil liikuda, olen lisanud lingi Coinbase'ile, kust saate osta krüptovaluutat, mida saadate. Sageli valitakse stabiilsed mündid, nagu USD Coin (USDC), sest nende väärtus on stabiilne.
 • Vahetused nagu KuCoin ja Gate.io võivad võimaldada teil konverteerida oma krüptoraha finantsvõimendusega märgiks, mis võimaldab teil saada kasu kasumi väärtuse tõusust.
 • Enne selle protsessi käivitamist peate saadetud krüptoraha tagasi võtma.

5. Võib tekkida lisakulu.

krüpto finantsvõimendusega ja marginaaliga märgid
Kuidas kaubelda finantsvõimendusega?

Võimendusega žetoonide hoidmisega on seotud mõned riskid, näiteks suurem volatiilsus ja täiendavad haldustasud. Siin on näiteks kahe levinud tüüpi võimendusega žetoonide praegused halduskulud:

 • Binance võtab tasu iga päeva eest, mil kasutaja hoiab oma kuuest finantsvõimendusega krüptovaluuta müntidest mõnda.
 • Finantsvõimendusega FTX-märkide haldamise kulud koos 0,03% päevamaksuga on üks sajandik tavapäraste fondide haldamise hinnast.

Kuna tegemist on igakuiste tasudega, ei pruugi see tunduda märkimisväärne. Mõelge, kui palju raha te raiskate, kui jätkate sama pangakonto kasutamist aasta jooksul. Binance'i finantsvõimendusega märgid maksavad 3,65 protsenti ja FTX-i haldustasud on suuremad kui 10 protsenti.

6. Need on lühiajalised investeeringud edasijõudnud kauplejatele.

mis on finantsvõimendusega märgid
Kuidas kaubelda pikalt?

Võimendusega žetoonid ei ole pikaajalisteks investeeringuteks sobivad nii nende vähenenud volatiilsuse kui ka halduskulude tõttu. Arvestades, et krüptoraha on ebastabiilne, kui säilitate finantsvõimendusega märke, on võimalus, et võite lõpuks raha kaotada.

See on kõrge riskiga investeering, mida peaksite tegema ainult siis, kui olete kindel, et aluseks oleva krüptoraha väärtus varsti tõuseb või langeb. Võimendusega tokeni ostmine võib teie sissetulekut märkimisväärselt suurendada, kuid see on lühiajaline strateegia edasijõudnud kauplejatele.

Milline on parim viis raha lühiajaliseks investeerimiseks?
Mis on võimendatud märgid

Kombineeritud oht viitab sellele, et võimendatud žetoonid ei ole mõeldud algajatele. Te võite kaotada suurema osa oma rahast lühikese aja jooksul.

Enamikul juhtudel on krüptovaluutad investorite jaoks eelistatavam osta ja hoida. Nad on juba niigi piisavalt volatiilsed; finantsvõimenduse lisamine ainult suurendab nende volatiilsust. Kui olete huvitatud finantsvõimendusega tokenitest, tehke palju uuringuid ja investeerige ainult raha, mida olete valmis kaotama.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele