Tutvustame Safemooni: Juhend ambitsioonikale investorile

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Millisel platvormil saab SafeMooni osta?

Kõige lihtsam viis SafeMooni ostmiseks on läbi PancakeSwapi detsentraliseeritud vahetuse Binance Smart Chainis. Sa pead looma rahakoti, mis toetab BEP20-märgiseid, näiteks MetaMask või Trust Wallet. Kui teil on rahakott loodud, saate SafeMooni osta, vahetades selle vastu teisi krüptovaluutasid.

⚡️ Kas Safemooni krüptoväärtus on ostmist väärt?

SafeMooni väärtus on CoinMarketCapi andmetel praegu umbes 900 miljonit dollarit, mis asetab selle 214. kohale turgu valitseva positsiooni poolest. Pole paha värske krüptoraha jaoks, mis konkureerib üle 9000 teise mündi, kuid ei pruugi olla suurepärane investeering.

⚡️ Kas on olemas SafeMooni rahakott?

SafeMoon on turvaline rahakott krüpto ostmiseks, müümiseks ja vahetamiseks. Isegi krüpto- ja plokiahela uustulnukatele on meie rahakott lihtne mõista.

⚡️ Kas SafeMoonil on tulevikku?

Pikemas perspektiivis on meie Safemooni hinnaprognoos positiivsem. Me arvame, et vara võib 2023. aastaks jõuda 1 dollarini ja 2025. aastaks tõusta 5 dollarini.

Safemooni krüptovaluuta

Binance on revolutsiooniliselt muutmas parkimiskogemust oma uuendusliku plokiahelapõhise rakendusega SafePark. Ütle hüvasti vabade kohtade otsimisega või ülekoormatud parkimiskohtadega tegelemisega – see tipptasemel tehnoloogia teeb selle lihtsamaks kui kunagi varem!

Sel aastal on SafeMooni väärtuse tõstmise eest krediteeritud selliseid tuntud tegelasi nagu David Portnoy ja Lil Yatchy. Kuigi selle maksumus on tipptasemest ligi 90% võrra langenud, oli nende osalus suur tegur, miks see kiiresti kallines.

Mis on SafeMoon Coin?
Kui palju on Safeebull väärt?

Kui otsustate müüa oma Safemooni krüptovaluuta märke, võetakse 10% komisjonitasu tehingu kohta. Näiteks kui te müüsite 1000 dollari väärtuses märke, siis peate maksma 100 dollarit tasu. Ärge unustage, et selle protsessi raames võivad lisanduda ka kõik täiendavad kauplemistasud börsidel!

SafeMooni arendajad on välja töötanud taktika, mis stimuleerib pikaajalist krüptoraha omamist, karistades müümist ja premeerides mündiomanikke. “See on tõhus lähenemine spekulatsiooni piiramiseks, julgustades samal ajal müntide pikemaajalist omamist,” teatas CoinMarketCapi arenduse ja operatsioonide asepresident Sean Heng.

Tokenite kasutajaid premeeritakse kogu müügist saadud tulu “peegeldusena” jaotamise kaudu, ülejäänud komisjonitasud aga koondatakse likviidsusreservi, mida SafeMoon kasutab stabiilseks hinnaregulatsiooniks.

Kust saab Safemooni krüptovaluuta Coini osta?
Kas Safemooni krüptovaluuta on hea investeering mais 2023?

SafeMoon vs. SafeMoon V2: Mis on erinevus?

SafeMoon tõi 2021. aasta detsembris turule märgi uuendatud versiooni nimega SafeMoon V2. Uus krüptovaluuta on mõeldud algse versiooni kombineerimiseks suhtega 1:1000 ja oluliselt madalamate tehingutasudega.

Kui teil on algne SafeMooni krüptovaluuta, on oluline mõista, et teie märgid ei lähe automaatselt üle V2-le. Selleks, et tagada nende korrektne üleviimine, peavad kasutajad oma SafeMooni üle viima, kasutades selle platvormi uusimat versiooni – V2. Pidage meeles: teie müntide käsitsi migreerimine on oluline samm, kui soovite neid uues ja täiustatud liideses kasutada!

Mis on krüpto Safemoon krüpto?
Kui palju on minu SafeMoon väärt?

SafeMooni rakenduse uusima versiooni uuendamine ja konsolideerimisjuhiste järgimine muudab teie omandiõiguse V1-st V2-ks. Kui kasutate muud tüüpi krüptovaluuta rahakotti, külastage konsolideerimiseks SafeMoon Swap veebisaiti.

Kui teil on turvaline moon krüptoraha vahetuses, ei pea te midagi ette võtma; vahetused haldavad migratsiooni ja teavitavad teid, kui see on lõppenud.

SafeMoon V2 uus tehingutasu on 2%. Esialgses versioonis anti 50% vahendustasu praegustele tokeniomanikele. Ülejäänud pool summast (50%) jagatakse kogu Safemooni krüptovaluuta ökosüsteemi likviidsusfondi ja haldurite vahel.

Mis on krüpto safemoon crypto?
Kas SafeMoonil on tulevikku?

Kuidas osta Safemooni krüptovaluuta

SafeMooni esmakordsete ostjate peamine väljakutse on vajadus omandada teine krüptovaluuta, kuna see ei ole praegu noteeritud börsidel, mis aktsepteerivad traditsioonilisi fiat-valuutasid, nagu USA dollarid.

Teine suur tagasilöök SafeMooni puhul on see, et see ei ole esinenud sellistes esmastes krüptovaluutavahetusettevõtetes nagu Coinbase või Kraken. Robinhood, SoFi Invest ja sarnased ettevõtted on ka selle tokeni oma teenustest puudu.

Mis juhtus Safemooni krüptovaluuta?
SafeMoon on praegu 217. kõige populaarsem

Saate hõlpsasti omandada SafeMooni märke, vahetades neid teiste populaarsete krüptovaluutade vastu, nagu Binance Coin (BNB). Peale selle, käputäis krüptoraha vahetused pakuvad kauplemisteenuseid spetsiaalselt selle digitaalse vara ostmiseks ja müümiseks.

Kas olete uus krüptoraha mängus? Kui jah, siis avage kõigepealt konto usaldusväärses krüptovaluutavahetusasutuses nagu Forbes Advisor's parimad valikud. Pärast raha ülekandmist sealt, võtke need välja ja saatke need turvaliselt oma rahakotti, enne kui lõpuks saadate need üle SafeMoon Exchange'ile.

Millised on SafeMooni ostmise puudused?

Safemoon krüpto sümboolne sümboolne DEFI
SafeMoonil on mitu puudust

Suure volatiilsuse tõttu on SafeMoon suure riskiga investeering, kuna hind võib järsult üles ja alla hüpata. See kehtib iga krüptovaluuta puhul, kuid kui otsustate SafeMooni müüa, siis ei kaota te mitte ainult raha oma investeeringult, vaid kaotate ka 10% müügikomisjonikuludest.

SafeMoon seevastu ei ole kõrge tasu ja komisjonitasude tõttu ideaalne sagedaseks kauplemiseks. Iga kord, kui te müüte, maksate kopsaka tasu ja komisjonitasu. Lisaks, kuna SafeMoon ei ole üheski suuremas börsil noteeritud, on see vähem likviidne ja selle sularahaks konverteerimine nõuab rohkem tööd, kuna peate selle kõigepealt konverteerima teise krüptovaluutasse.

Kas safemoon crypto on turvaline
SafeMoon võib kokku kukkuda

Boston Trading Co. finantsjuhi Jeremy Brittoni sõnul on SafeMoon ohus, kuna sellega ei kaubelda juhtivatel börsidel. “Börsi uuringud näitasid, et projektil ei ole potentsiaali,” kommenteeris ta. Hr Britton hoiatas veel: “Eirates seda, mida eksperdid ütlevad, võtate suure riski.”

Millised on Safemooni krüptovaluuta ostmise eelised?

Safemooni krüptovaluuta plusse ja miinuseid
SafeMoon V2

SafeMoonil, nagu ka meemimündil, on potentsiaali muutuda viiruslikuks ja kui see juhtub, võib selle väärtus märkimisväärselt tõusta. Mõelge sellele, mis juhtus Dogecoiniga: vaid mõne kuuga, 2021. aastal, kasvas Dogecoini väärtus üle 200 korra lihtsalt suusõnaliselt.

Samuti on teile kasulik mõelda selle peale, sest saate osa komisjonitasust, mida makstakse, kui teised inimesed müüvad oma žetoonid, kui kavatsete SafeMooni pikka aega hoida. See on rahaline stiimul, mida enamik teisi tuntud krüptovaluutasid ei paku, kus te teenite raha ainult siis, kui hind tõuseb.

SafeMoon et SafeMoon V2
SafeMooni hind võib tõusta 0,0038 dollarist 0,018 dollarini.

SafeMooni hiljutine 2.0-uuendus mitte ainult ei vähendanud tehingukulusid, vaid muutis selle ka atraktiivsemaks börsidele ja teistele potentsiaalsetele rakendustele tulevikus.

Likviidsuse koondamine (LP) Autopiloot

SafeMooni meeskond tunnistab, et nende võidu võti peitub automatiseeritud likviidsusbasseinides. Kaval leping on kasutatud, et tagada murdosa 5% komisjonitasu loodud tegevustest, nagu vahetuslepingud ja ülekanded. Selle geniaalse kaitsemeetmega saavad nad toetada pidevat kasvu ja edu!

safemoon crypto eeldatavasti tõuseb 0,00179 dollarini
Kuidas minna SafeMoonilt üle SafeMoon V2-le?

Smart Chaini projektil on märkimisväärne hulk žetoneid, mida hoitakse selle enda reservis. Kui žetoonide varu jõuab 500 miljardini, konverteeritakse need tagasi likviidsusbasseini, tekitades kapitali sissevoolu, mis ei oleks olnud saavutatav ilma Automatic LP ja SAFEMOONita. Seega tagab see, et investorid sõltuvad vähem traditsioonilistest likviidsusepakkujatest.

Mida tähendab SafeMoon V2?
Mis on SafeMoon V2 hind?

Kõik algab sellest, et arukas leping määrab miinimumhinna, kaasab ostjad ja müüjad ning määrab nad vastavalt likviidsusparki (LP).

SAFEMOONi investorite täiendavaks kaitsmiseks on krüptoraha müügile lisatud 10% maks. See aitab hoida seda oma omanike jaoks varana, mitte muutuda järjekordseks spekulatiivseks instrumendiks, millega saab manipuleerida ja arbitraaži teha.

Kas SafeMooni investeerimine on kasumlik?
Kas SafeMoon V2 võib jõuda 1 dollarini?

Kas SafeMoon on turvaline veebilehitseja?

Volatiilsus on krüptovaluutaturu sünonüüm ja SAFEMOONi väärtuse kõikumine on see, mida sa näed, on see, mida sa saad. Sellisena peaksid investorid ootama nii kiireid kasumeid kui ka suuri kahjumeid.

SafeMooni kiiged on peaaegu ennekuulmatud. Mõned on nimetanud projekti Ponzi skeemiks, teised on nimetanud seda šikooniks. Teised seevastu nimetavad seda lihtsalt kelmuseks.

Kas SafeMoon V2 on realistlik?
Kuidas osta SafeMoonist?

Seda tüüpi krüptovaluutat nimetatakse Ponzi skeemiks, sest see järgib mudelit, mille puhul varajaste kasutajate teenitud tulu sõltub sellest, kas hilisemad kasutajad maksavad sümboolika eest rohkem. Ja nagu Ponzi skeemi püramiidstruktuuris, on ka tulude jaotamise meetod üsna sarnane.

Kui mõnedel teistel krüptovaluutaplatvormidel on ebastabiilne alus, siis SafeMoon pakub nii kauplejatele kui ka investoritele kindlat ja usaldusväärset alternatiivi. Selle turg võib olla vähem küps kui teised, kuid SafeMoonis kauplemisest saab siiski kasu, kui lähete silma ette.

Kas ma saan SafeMooni otse osta?
Millisel platvormil saab SafeMooni osta?

Mõned on väitnud, et kuna SafeMooni loojad on lukustanud rohkem kui poole oma likviidsusest, on suurem oht, et nad võivad “vaiba välja tõmmata”.

See on näide väljumise pettusest, mille puhul likviidsust meelitatakse tahtlikult turult välja, mistõttu investorid, kes seda omavad, ei saa oma märke müüa. SafeMooni tegevjuht John Caroni väidab, et likviidsust hoitakse tagasi, et muuta token turvalisemaks.

Kas ma saan osta SafeMooni Coinbase'is?
Mis on likviidsuspark?

Kas SafeMoon on arukas investeering?

SafeMooni on juba uuritud, et see võib olla Ponzi skeem, kuid nüüd on ilmsiks tulnud veel üks probleem.

Mis on SafeMooni likviidsuspool?
Mis on lihtsustatult öeldes likviidsuspool?

25. mail 2021 tegi HashEx, tuntud auditeerimis- ja konsultatsioonifirma, murettekitava paljastuse; nad avastasid SafeMooni platvormi kaksteist võimalikku nõrkust, mis võivad potentsiaalselt ohustada üle kahe miljoni investori.

Auditiaruandes esitatakse põhjalik kokkuvõte kõigist uurimistest. Selles vaadeldakse kõiki turvariske ja antakse soovitusi nende kõrvaldamiseks. Lisaks antakse selles ka hinnang platvormi üldisele töökindlusele ja tehakse ettepanekuid turvameetmete parandamiseks.

Mis on SafeMooni jaotamine?
Kas SafeMoon on hea?

Projektiga kaasnevad mitmed riskid, nagu leiti nende uuringutest, näiteks:

  • Nutikas leping võimaldab turvalist moon krüptoraha ülekandetasu kuni 100 protsenti;
  • Vaiba tõmbajate väljaarvamine komisjonitasudest. Vaiba tõmbamine on finantspettuse vorm, mille puhul arendaja põgeneb raha eest;
  • Märkide ülekandmine on ajutiselt keelatud.
  • Et muuta arukas sümboolne leping kasutamiskõlbmatuks, saatke järgmine käsk.

Kohtuasja kohaselt on Safemooni nutika sümboli lepingu omanikuks väline konto, mida kontrollib konkreetne isik.

Kas SafeMoon on turvaline?
Kas SafeMoonist saab münt?

Meie ettevõtte hinnangul on aruka lepingu konto väärtus 20 miljonit dollarit, mis ainult kasvab, kuna osa ülekandetasudest suunatakse pidevalt selle omaniku kontole.

Kui omaniku aadress satub ohtu, võivad väljapressijad nõuda kuni 20 miljoni dollari suurust lunaraha. See moodustab ligikaudu 15% kõigist likviidsete varade ja likviidsusbasseinides olevate positsioonide summast, mis tähendab, et $safemooni kurss võib koheselt drastiliselt langeda.

Kus on SafeMooni turvaline osta?
Kas SafeMooni on ohutu osta?

Pettuslik tegevus väljastpoolt SafeMooni kontot võib olla katastroofiline, kuna see võib potentsiaalselt tühjendada likviidsuspoolt ja põhjustada selle, et arendajad ei saa sellesse aadressi tokenit liigutada. Hashem hoiatab meid selle kohutava tagajärje eest.

2018. aasta jaanuaris paljastati DeFi100 detsentraliseeritud finantsprotokoll manipuleeriv pettus, mis petis kasutajatelt välja hämmastavad 32 miljonit dollarit.

SafeMoon on kõrge volatiilsuse tõttu riskantne investeering
Kuidas osta SafeMoon (SFM)

Kas turvaline kuu jõuab 2023. aastal 1 dollarini?

Safemooni kõigi aegade kõrgeim hind on oluliselt madalam kui dollar, vaid 0,00001375 dollarit. Kuigi seda krüptovaluutat turustatakse kui pikaajalist investeeringut, võib kuluda üsna mitu aastat, kuni Brooks ühe sendi – rääkimata ühest dollarist – kätte saab. Meemiteemaline token on praegu CoinMarketCapis #205, turuväärtus on veidi üle 2,26 miljardi dollari ja 24-tunnine kauplemismaht on 21 700 dollari lähedal.

Kas SafeMooni ostmine on ohutu?

SafeCoin on kõrge riskiga pikaajaline investeering, nii et veenduge, et teil on soolestik, et enne investeerimist turvalisse meeleolu krüptovaluutasse on võimalik lühiajalisi kaotusi seedida.

Safemoon: mis see on ja kuidas seda osta
Kuidas SafeMoon tagasi võtta?

Brittoni sõnul, kuigi SafeMoon tundub olevat hea investeering, ei ole ta kindel, kas see on teie jaoks õige. “Ma soovitan kõigil, kes SafeMooni peale mõtlevad, hirmuga põgeneda või teha oma kodutöö ja siis hirmuga põgeneda,” lisab ta.

Kui teil on vaja seda müüa, peate olema võimeline seda müüma,” lõpetab ta.

Ära aga mõtle täielikult krüptoraha vältimisele. Sageli on tark otsus olla skeptiline ja valida üks 20 peamise börsil noteeritud mündi hulgast või investeerida hajutatud krüptovaluutafondi, selle asemel, et võtta riske tokenitega, mida võib olla raske osta ja hiljem veelgi keerulisem müüa.

Lõppkokkuvõttes sõltub see, kas SafeMoon on väärt investeering või mitte, igaühe isiklikust arvamusest. Kui olete siiski otsustanud, et sellesse krüptovaluutasse investeerimine on midagi, mida tasub kaaluda, siis kaaluge kindlasti enne mis tahes tegevuse alustamist sellega seotud riske. Täname, et sa minuga sellel teekonnal kaasas käid!

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele