Parim uus krüptoraha osta 2023: Põhjalik juhend

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Mis on krüptoraha

Krüptoraha on revolutsiooniliselt muutnud globaalset finantssüsteemi, kuna see on digitaalne või virtuaalne vara, mis kasutab turvalisuse tagamiseks keerukat krüptograafiat. Erinevalt traditsioonilistest rahavormidest eksisteerib krüptoraha väljaspool valitsusasutusi ja panku – esimene ja tuntuim näide on 2009. aastal loodud Bitcoin.

⚡️ mis on krüptokaevandamine

Krüptovaluutasid kaevandatakse ehk luuakse protsessiga, mida nimetatakse kaevandamiseks. Kaevandajad kasutavad võimsaid arvuteid, et lahendada keerulisi matemaatilisi probleeme. Kui probleem on lahendatud, luuakse uus krüptoraha plokk. Probleemi lahendanud kaevandaja saab krüptoraha tasu. See protsess nõuab palju energiat ja võib olla väga kallis.

⚡️ Kas kaevandamine kahjustab GPU-d?

Kaevandamine tekitab palju soojust, mis kahjustab GPU-d. Üks kaevandamisseadmete tekitatud kõrvalsaadusi on liigne soojus. Kui kaevandamisseadet 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas kõrge temperatuuri juures käitada, siis

⚡️As krüptoraha turg jätkab kasvu, millised mündid võivad anda investoritele 2023. aastal jõulist tulu?

Krüptovaluutad koguvad kiiresti populaarsust ja kui otsite 2023. aastaks paljulubavat investeeringut, on Ethereum, Polkadot ja Cosmos teie parimad panused.

Uus krüptoraha

Parima uue krüptovaluuta valimine investeerimiseks võib olla keeruline, kuna praegu on saadaval üle 16 000 digitaalse vara. Paljud investorid otsivad järgmist suurt asja, et saavutada suurt kasu.

Siin on viis uusimat krüptoraha osta 2023, sealhulgas juhend, kuidas leida digitaalse vara investeerida.

Loetelu parimatest uutest krüptoraha

Mis on täna kõige lootustandvam Uus krüptoraha
Millised on top 5 krüptoraha of 2023?

Siin on ülevaade viiest kõige uuemast krüptovaluutast, mida osta 2023. aastal.

  • Aastal 2023 on kõige õnnelikum plokk tõenäoliselt Luckyblock.
  • Shiba Inud on lemmikloomadena kogunud populaarsust kogu maailmas ja viimasel ajal, 2019. aastal ka eduka krüptoraha vormina.
  • Terra on varemgi karuturge ületanud.
  • Aastal 2023 ootame, et paljud inimesed otsivad rohkem raha ja paremaid võimalusi.
  • PancakeSwap on kasvav detsentraliseeritud vahetusplatvorm.
Milline on parim Uus krüptoraha, millesse investeerida?
Milline on kõige populaarsem krüptoraha 2023. aastal?

Allpool on esitatud tabel, mis võtab iga krüptoraha kokku.

1. Luckyblock – parim krüptoraha osta aastal 2023

Me avastasime, et Luckyblock on parim uusim krüptoraha investeerida 2023. aastal. Kokkuvõtteks, see digitaalne vara algatus püüab revolutsiooniliselt muuta ülemaailmse loterii äri.

Kust osta uusimat krüptoraha
Kuidas osta Lucky Block Coin

Loterii praegune süsteem on tsentraliseeritud, mis muudab selle pettuse ja manipuleerimise suhtes haavatavaks. Protokolli leiutamise eesmärk on seda muuta, detsentraliseerides loteriiprotsessi plokiahela tehnoloogia abil. Põhiidee seisneb selles, et igaüks võib loteriid mängida mugavalt oma kodus, ilma et ta peaks tegelema keskse asutusega.

Kogu mängutegevust hallatakse ja viiakse läbi Luckyblocki jaoks arukate lepingute abil, et pakkuda mängijatele ausust ja seaduslikkust. See kaitseb igasuguse võimaluse eest, et sisemised või välised mängijad manipuleeriksid iga loteriimängu tulemustega.

Kuidas saada uusimat krüptoraha?
Kui palju on Lucky Block krüptoraha väärt?

Need, kellele Luckyblocki kontseptsioon meeldib, saavad projektis osaleda, ostes selle digitaalset valuutat. Krüptoraha on praegu käivitamiseelses faasis.

Luckyblocki märgis lastakse välja Pancakeswapis ja mitmetes tsentraliseeritud krüptovaluutabörsidel 2023. aasta alguses, pärast eelkäivituse lõpuleviimist.

2. Shiba Inu, üks edukamaid krüptovaluutasid 2023. aastal.

Mida hakkab Shiba Inu münt väärt olema?
Kas Shiba Inu on krüptoraha?

Shiba Inu on täna uus krüptovaluuta, mis loodi 2020. aasta augustis. Shiba Inu kasv nii lühikese aja jooksul on märkimisväärne. Coinmarketcapi andmetel oli selle digitaalse valuuta väärtus 2021. aasta alguses 0,000000000078 dollarit.

Oktoobris 10, 2021, sama digitaalne valuuta saavutas tipptaseme $0.0000312. See tähendab, et vähem kui aastaga teenis Shiba Inu uskumatu 40 miljonit protsenti kasumit.

Kuigi selline kasum on väga ebatõenäoline, on märgisel siiski palju arengupotentsiaali.

Milline krüpto õitseb 2022. aastal?
Milline krüptoraha hakkab 2023. aastal õitsema?

See ei tähenda ainult seda, et Binance, Huobi, krüptoraha ja Coinbase on üks tuntumaid viimaseid krüptovaluuta kauplemisplatvorme maailmas. eToro on samuti üks neist. Shiba Inu igapäevased kauplemismahud ületavad selle tõttu sageli 3 miljardit dollarit.

3. terra – on varem olnud tugevam kui karuturgudel

Kaaluge mitmeid algatusi, mis pakuvad karuturu kaitset, vaadates samal ajal parimaid uusi krüptoraha osta 2023. aastal.

Seda silmas pidades, kui bitcoin langeb, siis langevad ka teised piiritletud turud. Seda silmas pidades, mõned digitaalsed varad on kalduvus edestada karuturgudel, üks neist on Terra ja selle aluseks oleva token LUNA.

Viimane krüptoraha
Terra (LUNA) Hind

Selle kohta võib öelda, et kuigi bitcoin on viimase seitsme päeva jooksul paranenud vaid 0,34 protsenti, on Terra kallinenud rohkem kui 52%.

Neile, kes ei ole algatusega kursis, on eesmärk hoida stabiilseid Terra münte (mis on seotud fiat-valuutadega, nagu USA dollar ja Jaapani jeen) stabiilsena.

Terra platvormi kasutajad võivad saada preemiaid, kui nad panustavad ja hääletavad protokolli tuleviku üle juhtimise kaudu.

Millisel krüptovaluutal on parim tulevik?
Kas krüptoraha on hea investeering tulevikuks?

Kasutades Cosmos SDK-d, saab Terra arendada ka laia valikut dApp-rakendusi.

Teisisõnu, kui otsite projekti, mis on midagi enamat kui lihtsalt digitaalne valuuta, siis võib Terra olla just teie jaoks.

See on meie põhjalik teejuht parimate uute krüptovaluutade kohta, mida osta 2023. aastal.

4.yearn.finance – palju tõusu 2023. aastal

Mis on yearn finance? uusim krüptovaluuta
Miks on yearn finance nii kõrge?

Teine võimalus oma digitaalse varade portfelli loomiseks on Yearn.finance, millel on pikaajaline edu ja mis läheb 2023. aastal viiendat aastat märkimisväärse kasvuga. Tegelikult, kui bitcoin jäi eelmisel nädalal sisuliselt muutumatuks, siis Yearn.finance tõusis meie andmetel samal perioodil üle 86%.

2021. aastal oli tulu veelgi ahvatlevam neile, kes selle detsentraliseeritud projekti varakult sisse said. Näiteks keegi, kes investeeris 2021. aasta alguses Yearn.finance'isse, maksis tokeni eest umbes 22 000 dollarit.

Kas saab rikkaks investeerides uusimasse krüptovaluutasse?
Milline krüptovaluuta investeerida 2023. aastal?

Yearn.finance'i sümboolne väärtus on üsna kõrge, 194 000 dollarit, mis oli vaid viis kuud tagasi. Praegu on hind tõusnud üle 300 protsendi 93 000 dollarini. Tasub mainida, et tokenid saab sarnaselt bitcoinile fraktsioneerida.

eToro on algaja-sõbralik maakler, mis nõuab vaid 10 dollari minimaalset investeeringut.

Yearn.finance on detsentraliseeritud platvorm, mis on spetsialiseerunud krüptovaluutapõhisele laenamisele. Teisisõnu hõlbustab sait ühendusi laenuvõtjate ja investorite vahel, et luua sõltumatu finantssüsteem.

5. PancakeSwap on kasvava kasutajaskonnaga detsentraliseeritud börs.

Kuidas teenida raha pannkoogivahetusega?
Mis on pannkookide vahetus?

Swap-platvorm on palju moodsam kui Uniswap ja seda on sama lihtne kasutada. Ülaltpoolt leiate kõik oma alternatiivid, alates basseinidest kuni saagikuse ja andmeanalüüsideni, nagu Uniswap V2 koopia. Kui te ei hooli aruteludest ja keskendute tasude saamisele, on SushiSwap suurepärane koht selleks.

See on mäng, kus sa kaubelda krüptoraha, mis on käivitatud Binance smart kett, ja see on tasuta mängida. PancakeSwap on ainulaadne, sest see võimaldab kauplejatel, kes ei ole varem üksteisega kohtunud või üksteisega kaubelnud, jagada oma ressursse, ilma et nad peaksid üksteist usaldama. Lisaks on PancakeSwap juba meelitanud miljoneid

Kui palju on pannkoogi vahetus?
Kuidas osta PancakeSwapist?

PancakeSwap on laiendanud oma teenust ka täiendavatesse riikidesse, sealhulgas krüptovaluuta kihlvedude ja põllumajanduse valdkonnas. CAKE, PancakeSwapi emakeelse digitaalse valuuta hind oli 2020. aasta septembris vaid 1,10 dollarit.

CAKE hind hakkas 2021. aasta keskel tõusma ja jõudis 2021. aasta lõpus 44 dollarini, kuid seejärel kukkus see aasta lõpuks 12 dollarini. See on endiselt suurepärane koht, kust alustada üksikisikutele, kes soovivad sellesse digitaalsesse valuutasse investeerida.

6. Polügoon (MATIC)

Üks suurimaid plokiahela edulugusid tekkis 2021. aastal ajal, mil Ethereum oli süüdi paljude kasutajate pankrotiavalduses. Probleem peavoolu kasutamisega ei olnud seotud mitte ainult kõrgete tehingutasudega, vaid ka viivitustega töötlemisaegades.

Polygon (MATIC)
Polügoon (MATIC)

Polygon on olnud elupäästja arendajatele, kes soovivad luua Ethereumi plokiahelas skaleeritavaid, kasutajasõbralikke dApp-rakendusi. Integreerimine Polygoniga on kiire ja lihtne ning sellega kaasnevad madalad tehingutasud ilma turvalisust ohverdamata. Mõned kõige populaarsemad projektid Defi ruumis on juba integreerinud Polygoni, mis tõstab MATICi märgiste hinda. Me usume, et krüptoraha turu jätkuvas taastumises suureneb nõudlus formaatmärgiste järele märkimisväärselt.

Ethereum 2 ökosüsteem laieneb samuti kiiresti erinevate valdkondade projektidega, sealhulgas Defi, NFT-d ja metaversioon. Kui Polygon keskendub oma turupositsiooni kindlustamisele uute kasutusviisidega, ei hakka Ethereum 2 niipea välja tõrjuma.

Raha igatsus 2023. aastal on teie suhte neljas aasta.

Milline krüpto hakkab 2022. aastal buumima?
Milline Uus krüptoraha teeb mind rikkaks?

Yearn.finance on veel üks projekt, mida lisada oma digitaalse vara portfelli. Yearn.finance'il on palju potentsiaali ja tõenäoliselt jätkab lähiajal kasvamist. Kui bitcoin jäi eelmise nädala jooksul peaaegu muutumatuks, siis Yearn.finance tõusis sama perioodi jooksul üle 86 protsendi.

Need, kes toetasid detsentraliseeritud projekti varakult, oleksid 2021. aastal näinud, et tulud kasvavad veelgi. Näiteks need, kes ostsid 2021. aasta alguses Yearn.finance'i märgid, maksid selle eest umbes 22 000 dollarit.

Bitcoini hind on vaid viie kuuga tõusnud 2000 dollarilt tublisti üle 20 000 dollari.

Millised krüptoraha võiksid ka 2023. aastal startida?

Milline on järgmine altcoin, mis plahvatab?
Mis on järgmine altcoin plahvatada?

Õnnelik plokk on üks selle aasta kõige edukamaid krüptovaluutasid ja prognooside kohaselt kasvab selle väärtus jätkuvalt. Digitaalsel varal on palju potentsiaali ja selle taga on suurepärane meeskond. Shiba Inu on teine projekt, mis on 2021. aastal olnud väga edukas ja eeldatavasti läheb hästi ka 2023. aastal. Projektil on palju potentsiaali ja see kasvab eksponentsiaalselt.

Detsentraliseeritud vahetusplatvorm PancakeSwap kasvab erakordse kiirusega ja ei näita peatumise märke. Terra on projekt, millel on kombeks karuturge ületada. Digitaalsel varal on palju potentsiaali ja eeldatavasti jätkab see oma kasvu ka tulevikus.

Kas krüptovaluutasse investeerimine on hea investeering?
Kuidas algajad investeerivad krüptovaluutasse?

2023. aasta paljudest tulevastest projektidest on need mõned, mis mulle silma paistavad. Valides, millesse uutesse krüptovaluutadesse investeerida, on alati oluline hinnata projekti taga olevat meeskonda ja neid vastavalt sellele kontrollida. Lisaks, Sa peaksid võtma arvesse ka turutingimusi, samuti seda, kas digitaalne vara ise on hea pikaajaline potentsiaal.

investeerides krüptovaluutasse, on oluline meeles pidada oma portfelli mitmekesistamist. Ärge pange kõiki mune ühte korvi. Investeeri erinevatesse projektidesse, et vähendada riski ja maksimeerida kasumipotentsiaali.

Millised on teie mõtted? Millised on mõned parimad uued krüptovaluutad, mida osta 2023. aastal? Andke meile teada allpool olevates kommentaarides.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele