Parimad krüptovaluutad reddit 2023. aastal

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Mis on krüpto Reddit?

Bitcoin on kõige populaarsem krüptovaluuta, detsentraliseeritud digitaalne valuuta, mis kasutab tugevat krüptograafiat, et kindlustada online-tehinguid ja mida võib kasutada esemete ja teenuste ostmiseks. Suur osa tähelepanu nendele jälgimatutele valuutadele on seotud kasumiga kauplemisega, kusjuures spekulandid ajavad mõnikord hindu üles.

⚡️ Mis on krüpto?

Krüptovaluutaks nimetatakse mis tahes liiki valuutat, mis eksisteerib digitaalsel või virtuaalsel kujul ja kasutab tehingute tagamiseks krüptograafiat. Krüptovaluutadel ei ole keskset emiteerivat või reguleerivat asutust, vaid nad kasutavad tehingute jälgimiseks ja uute müntide loomiseks detsentraliseeritud süsteemi.

⚡️ Kas krüptoraha on tõeline raha?

Krüptovaluutad on virtuaalsed varad, mida võib kasutada investeeringutena ja veebitehinguteks. Te vahetate reaalset raha konkreetse krüptoraha tüübi “müntide” või “žetoonide” ostmise vastu. Tehke koos pädeva finantsnõustajaga tugev finantsstrateegia.

⚡️ Kas tasub investeerida krüptovaluutasse?

Krüptoraha varadesse investeerimine on kõrge riskiga, kuid see võib vägagi tasuv olla. Kui soovid kohese juurdepääsu digitaalse valuuta nõudlusele, on krüptovaluutad hea investeering. Krüptovaluutaga tegelevate ettevõtete aktsiate ostmine on turvalisem, kuid potentsiaalselt vähem kasumlikum variant.

Krüptovaluutad reddit

Reddit on paljude investorite, sealhulgas krüptovaluutadest huvitunud investorite jaoks väga oluline koht. Kasutajad kõikjalt maailmast teevad selles populaarses veebifoorumis prognoose oma lemmikmüntide kohta. Niisiis, kui soovite kindlaks teha, millise digitaalse valuuta väärtus võib kasvada, võib Redditi tellimine olla teie parim valik.

Milline on parim Krüptovaluutad reddit
Milline on parim krüptovaluuta, kuhu investeerida 2023. aastal?

Selles postituses vaatame Redditil praegu ostetavaid parimaid krüptovaluutasid, mis põhinevad praegustel suundumustel ja kasutajate tagasisidel, samuti suurimatel Redditi krüptovaluuta kogukondadel ja tellimustel.

Sügavam pilk suurimaid krüptovaluutasid, millesse investeerida Redditil

Kümme eespool loetletud projekti peetakse Redditi krüptoraha parimateks krüptoraha investeeringuteks nende tugeva arendusmeeskonna ja kasvupotentsiaali tõttu, kuna nad on saavutanud suurepärase maine. Vaatame iga projekti ükshaaval läbi, et tagada teile kogu teave, mida vajate teadliku otsuse tegemiseks:

Milline on parim krüptovaluuta, millesse praegu investeerida?
Krüptovaluutad reddit

Praegu on Redditil suurim krüptovaluuta, mida osta, Lucky Block (LBLOCK).

Kõige populaarsem krüptomängude platvorm Redditil on Lucky Block. See pakub uut viisi, kuidas siseneda jackpoti loosimistele ja võita auhindu, kasutades plokiahela tehnoloogiat.

Binance Smart Chain's (BSC) Lucky Block võimaldab kasutajatel osta pileteid ja võistelda igapäevastes auhinnaloosides, mille jackpotid on jaotatud LBLOCKis. Kõige populaarsem krüpto subreddit Redditi krüptoraha oli Lucky Block subreddit, mis sai kõige rohkem punkte Coindicatorsi esimese kvartali kasvu ajal 65-st veidi alla ühe sendi päevas. See saavutab populaarsust, sest tegemist on krüptoga seotud projektiga, mis on mängufookusega, mis ei ole tavaline.

Kas Dogecoin on hea investeering?
Kas Dogecoin on hea investeering?

LBLOCK on BEP-20 emakeelne Lucky Block token, mis anti välja PancakeSwapil 2023. aasta jaanuaris hinnaga 0,00020 dollarit. Token andis neljakohalise tootluse esimestel kauplemisnädalatel, enne kui hoogu aeglustus pärast veebruari rekordkõrgust. Nüüd, kui LBLOCK on saadaval allahindlusega, võib väita, et nüüd on hea aeg dipi ostmiseks. Hiljutise hinnalanguse tõttu võib nüüd olla mõistlik aeg investeerida LBLOCKi žetoonidesse, kui need on veel suhteliselt taskukohased.

ICO turg on rahvarohke, kuid Lucky Blocki krüptoraha on seni suutnud vältida suurt segadust. Mündi hind tõusis vähem kui kuue tunniga 0,00 dollarilt 7 sendini, enne kui see peaaegu kuu aja jooksul järk-järgult langes. Pärast suuremat tähelepanu nii meedia kui ka investorite poolt, tõusis see aga järgnevatel päevadel tugevalt.

Esimesed Lucky Blocki loosimised algavad 2023. aasta mais ja BLOCKi kasutajad saavad pileteid osta. Piletid maksavad igaüks 5 dollarit, kuid kasutajad, kes ühendavad oma rahakoti iga päev saidiga, saavad tasuta pileti loosimisele. Kasutajad, kes hoiavad BLOCKi oma rahakotis, saavad osa jackpotist.

Krüptovaluutad reddit
10 parimat Krüptovaluutad reddit

DeFi Coin (DEFC) on parim krüptovaluuta, mida osta Redditil Defi tööstuses.

DEFC logo on üks võimalus oma logo loomiseks. Selle formaadi lõi M. Unger Photoshopi ja GIMPi abil. See ei ole tööstrateegia, kuid te võite seda kasutada inspiratsiooniks oma kujunduse jaoks. DEFC tähistas “Digitalisation of Financial Customer Engagement”.

Defi Swap on Binance Smart Chain'i hallatav detsentraliseeritud vahetusvahetus (DEX) ja selle emakeelne märgis on DeFi Coin. Kuigi Defi Coin käivitati 2021. aasta mais, on mõned arenguprobleemid põhjustanud mõned tagasilöögid. Sellest hoolimata on DEFC hind tõusnud umbes 300% vaid paar tundi pärast seda, kui token tegi oma debüüdi PancakeSwapi detsentraliseeritud vahetuses.

mis on parim krüptovaluuta, mida praegu osta reddit
Milline krüptoraha plahvatab?

Defi Swap on üks maailma parimaid Defi börse, mis võimaldab eraisikutel vahetada, pakkuda ja teenida intressimakseid põllumajandusest. Kuna DEFC sõltub Defi Swapi ökosüsteemi kasvust, saab ta kasu börsi edukusest. Sellest annab tunnistust Defi Swapi debüüdist saadik toimunud väärtuste kasv, mis on täheldanud märkimisväärset hinnatõusu.

Oma kahetasandilise võrguarhitektuuriga pakub DEFC investoritele ainulaadseid omadusi ja eeliseid. Järgnevalt on esitatud mõned Defi Coini omamise eelised.

Polkadot (DOT) on uus, laiaulatuslik kommunikatsiooniplatvorm, millel on pikaajaline visioon.

Milline on bitcoini väärtus 2022. aastal?
Kas Polkadot on hea investeering?

Polkadot on suurepärane krüptovaluuta, millesse investeerida, kui otsite parimat pikaajalise potentsiaaliga Redditi krüptovaluutat. Polkadot on üks paljulubavamaid altcoine, kui tegemist on koostalitlusvõime probleemi lahendamisega, mis on aastaid plokiahela võrgustikke vaevanud. Polkadot võimaldab mitme ahelaga võrguna suhelda üksikute võrkude vahel, suurendades oluliselt andmete jagamise tõhusust.

See on suur asi, sest kuna krüpto kasutuselevõtu kasvades muutub üha olulisemaks vajadus, et erinevad plokiahelad saaksid suhelda. Polkadoti võime pakkuda seda lahendust teeb sellest suure pikaajalise potentsiaaliga projekti.

DOT-token on Polkadoti võrguoperaatorite juhtimise ja ökosüsteemi tagasisidemehhanismide jaoks väga oluline. Kuna DOT on järgmise põlvkonna rakenduste jaoks mõeldud krüpto, muutub DOT ainult väärtuslikumaks, kuna dAppid ehitatakse Polkadoti peale.

Bitcoin (BTC), kõige populaarsem krüptovaluuta, kaupleb allahindlusega.

Milline on bitcoin 2025. aastal?
Milline krüptovaluuta investeerida 2023. aastal?

Bitcoin on krüptovaluuta, mille lühendiks on sageli BTC. CoinMarketCapi andmetel on see maailma kõige väärtuslikum krüptovaluuta. Vaatamata hiljutisele hinnakõikumisele on bitcoini esmased rakendused endiselt tugevad. Rohkem kui 15 000 ettevõtet kogu maailmas aktsepteerib praegu bitcoini maksevahendina ja praegu töötab üle 14 000 bitcoini sularahaautomaadi.

Bitcoin on muutunud üha populaarsemaks seoses hiljutiste majandusraskustega. Selle väärtus mitte ainult ei kasva siin Ameerika Ühendriikides, vaid selle mõju laieneb ka teistesse riikidesse. Kuna BTC tehingute kogumaht on üle 41 miljoni dollari päevas ja iga päev lisandub uusi investoreid, on see krüptovaluuta muutnud meie mõtteviisi rahast.

Kas Ripple Krüptovaluutad reddit
Kui palju on bitcoin 2023. aastal väärt?

Tuntuim Bitcoini ja krüptoraha vahendaja Coinbase.com võtab tasu vahemikus 0% ja 1%.

Rahandus. Finance on suhteliselt uus turule tulija ja seda võib pidada üheks parimaks odavaks krüptovaluutaks. Lihtsalt öeldes on see APY. Finance on tulude kasvatamise tehnika, mis võimaldab üksikisikutel avastada kõrgeimaid panuseid erinevatel Defi platvormidel. Kogu menetlus on täielikult automatiseeritud, kusjuures APY.Finance võtab väikese protsendi kasumist.

APY.Finance'i protokolli enda krüptoraha APY on süsteemi säilitamisel lahutamatu osa – tokeni omanikud saavad hääletada põllukultuuride arendamise riskitaseme ja kasumi jagamise meetodite üle. Lisaks kasutatakse APY-d selleks, et näidata kõiki protokolli likviidsusbasseini tehtud hoiuseid; Siiski toimib märgis sama hästi kui spekulatiivne investeering. TheAPY. finantskogukond ei ole praegu suur, kuid see on viimasel ajal mitmete aruteludega r/DeFi-s liikuma hakanud – see viitab kasutajate potentsiaalsele kasvule tulevaste varunduste osas

Ripple (XRP) on tuntud krüptovaluuta, millel on suur Redditi jälgijaskond.

Milline saab olema XRP hind aastal 2022?
Kas XRP on 2023. aastal hea investeering?

Paljud investorid usuvad, et Ripple on suurim krüptovaluuta, millesse investeerida, sest projekt võib muuta revolutsiooniliselt piiriüleste maksete tegemise viisi. Ripple on organisatsiooni nimi, mis lõi RippleNeti, detsentraliseeritud võrgu, mis võimaldab inimestel ja ettevõtetel teha kiiresti odavaid makseid.

Võrreldes standardse SWIFT-võrguga, mis võib maksete tegemiseks võtta kuni kolm päeva, võimaldab RippleNeti krüptoraha XRP peaaegu kohese maksete töötlemise ja on palju tõhusam.

kõige lootustandvam krüpto 2022 reddit
Kui palju on XRP väärt 2023. aastal

Ripple'i hind on viimasel ajal olnud languses, mis on tingitud ettevõtte vastuolulisest kohtuvõitlusest SECiga. Kuulujutud, et kohtuprotsess on ennetähtaegne, on kuumenenud, mistõttu paljud Redditi kasutajad ennustavad, et XRP võib näha olulist hinnatõusu.

Ethereum (ETH) on parim blockchain võrgu erinevaid rakendusi.

Ethereum on teine populaarne valik parimaks krüptovaluutaks, mida praegu Redditil osta. Paljud inimesed investeerivad Ethereumisse selle laia rakenduste, sealhulgas nutikate lepingute, dAppide ja NFTde tõttu. Erinevalt Bitcoinist, mida kasutatakse pigem raha edastamiseks kui platvormina arendajatele detsentraliseeritud rakenduste loomiseks paljudes valdkondades, keskendub Ethereum detsentraliseeritud võrgu loomisele, mida saab kasutada erinevatel eesmärkidel.

reddit krüpto osta
Milline on ETH hind aastal 2025?

Ethereumi kõrged tehingutasud on hoidnud paljud krüptoraha kasutajad võrgustikust eemal. Need kulud on otseselt seotud võrgu ülekoormusega tehingu ajal – mida rohkem on võrk ülekoormatud, seda suuremad on kulud. Sellegipoolest arutatakse Ethereumi subredditis pidevalt Ethereum 2.0-le ülemineku üle, mis lubab parandada skaleeritavust ja vähendada kulusid.

AVAX on kõige paremini skaleeruv krüptoraha, mis on saadaval Redditil.

Kolmest võrgustikust koosnev aruka lepingu platvorm: Avalanche on tuntud nime all: Exchange Chain, Contract Chain ja Platform Chain. Kasutades kolme ahelat, mitte ainult ühte, saab Avalanche neid eri eesmärkidel spetsialiseerida. Selle tulemusena paraneb skaleeritavus, samas kui kiirus ja detsentraliseerimine säilivad.

Enamik krüptoraha investoreid on turul uus, mistõttu paljud projektid ei ole veel populaarseks saanud. Avalanche ei ole küll veel nii hüpitud kui Ethereum, kuid konkureerib kindlasti tugevuse poolest. Samuti armastavad paljud inimesed AVAXi sotsiaalmeedia platvormidel ja neil on isegi subredditeid, kus arutatakse selle kasutusvõimalusi ja hinnaprognoose!

Mis ootab AVAXi ees 2023. aastal?
Avalanche (AVAX) juhend aastaks 2023

Shiba Inu (SHIB) – “Meemimünt”, millel on suur kogukonna toetus.

Shiba Inu oli 2021. aastal tänu Dogecoini edule üks kõige memme münte. Shiba Inul on sotsiaalmeedias suur jälgijaskond, mida näitab subreddit r/SHIBArmy, millel on üle 470 000 liikme.

Selles subredditis arutavad Shiba Inu omanikud, millised on need põhijooned, mis teevad krüptoraha pikemas perspektiivis edukaks. Samuti jagatakse nalju ja humoorikaid anekdoote oma lemmikloomade kohta. Viimasel ajal on palju räägitud “ShibaSwapist”, detsentraliseeritud börsist, mis pakub tokenitega kauplemist, kihlveosüsteeme ja isegi spetsiaalset NFT-turgu.

Milline on Shiba Inu aastal 2022?
Kui palju on Shiba 2025. aastal väärt?

Populaarse Redditi foorumi kommentaaride ja teemakohustuste põhjal arvatakse, et Algorand (ALGO) on parim odav krüptoraha, mida osta.

Algorand on projekt, mis sai tuntuks 2021. aastal, kui hind tõusis vähem kui aastaga 1240%. Kuigi ALGO on 2021. aasta novembri tippudest 92% langenud, on sellel plokiahela võrgustikul endiselt potentsiaali. Sellest tulenevalt usuvad paljud inimesed juhtivatel Redditi foorumitel, et Algorandiga kaubeldakse selle “tegelikust” väärtusest madalama summa eest.

Algorand-võrgu peamine eesmärk on lahendada “plokiahela trilemma”, kasutades konsensusprotokolli Proof-of-Stake. Selle süsteemi abil saavad kõik ALGO mündi omanikud valideerijate asemel valideerijate preemiaid. Algorand-võrk suudab käsitleda üle 1000 tehingu sekundis, kusjuures tehingu lõpptähtaeg on viis sekundit või vähem; seega on see võrreldav teiste juhtivate plokiahelatega.

Algorand (ALGO) on arvatavasti parim odav krüptoraha, mida osta
Algorand (ALGO) on arvatavasti parim odav krüptovaluuta osta

Praegu töötatakse välja uut võrdõigusvõrkude süsteemi IPC (Internet Computing Protocol). See on turvaline krüptograafiline protokoll detsentraliseeritud pilvandmetöötluse jaoks.

Internet Computing on krüptoraha, mida on laialdaselt arutatud Redditi krüptoraha lehel. See on protokoll, mille eesmärk on detsentraliseerida pilvandmetöötlustööstus ja pakkuda alternatiivi sellistele teenustele nagu Amazon Web Services ja Microsoft Azure.

IPC pettumust valmistav tõus
Krüptovaluutad reddit

Selle tulemusel hakkab pilvandmetöötluse infrastruktuuri valitsema mitte üks keskne üksus, nagu Amazon või Microsoft, vaid miljonid seadmed üle kogu maailma.

Süsteemis osaledes ja andmeid esitades saavad kasutajad teenida ICP-d. See võib sillutada teed detsentraliseeritud tulevikule, kuna üha enam pärandipõhiseid süsteeme detsentraliseeritakse. Järelikult on ICP huvitav ja suure potentsiaaliga projekt.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele