Mis on ICO? Esialgne mündi pakkumine 

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Mida tähendab ICO?

Esmane avalik pakkumine (IPO) on krüptovaluutaturu kontekstis sarnane mündi esmasele pakkumisele (ICO). Ettevõte, kes soovib koguda raha uue valuuta, rakenduse või teenuse arendamiseks, võib seda teha ICO kaudu.

⚡️ Mis vahe on IPO-l ja ICO-l?

IPO on see, kuidas traditsiooniline ettevõte kogub raha, erinevalt krüptotööstuse ICO-ga samaväärsest. Nende kahe erinevus seisneb selles, et IPO puhul saab investor osaluse ettevõttes, samas kui ICO puhul saavad nad tokeni, mis ei esinda ettevõtte aktsiaid .

⚡️ Kas Bitcoin on ICO?

Mis on esialgne mündi pakkumine ja mida see hõlmab? Mündi esmane pakkumine (ICO) on krüptoraha rahakogumise meetod. Krüptovaluutad nagu Bitcoin ja Etherium koguvad kogu maailmas üha suuremat populaarsust.

⚡️ Kas ico token on hea investeering?

Kui te teate, milline krüptovaluuta on hea investeering, võivad need pakkuda suurt tulu. Kuna te ostate ette, on kulud sageli madalamad ja mõned ICO-d annavad tokenid allahindlusega. ICO-d on avatud kõigile. Võrreldes teiste IPO-dega ei ole piiranguid, kes võivad ICO-desse investeerida.

Mis on ico

Alates 2018. aasta aprillist on mündi esmased pakkumised (“ICO-d”) – mis tööstuse analüütikute arvates võivad lõpuks saada mitme triljoni dollari suuruseks – kogunud hämmastavalt 5 014 952 132 dollarit. Kogu turukapitalisatsiooniga üle 100 miljardi dollari on krüptoraha turg äratanud paljude tähelepanu, sealhulgas kauplejate tähelepanu, kes otsivad kiiret raha väheste reeglitega.

Mis on ico
Mis on näide ikooni mündi nimekirjast?

Mis on mündi esmased pakkumised ja kuidas need toimivad?

ICO on krüptoraha vorm, mida ettevõtted kasutavad raha kogumiseks. Investorid saavad ICO kauplemisplatvormide kaudu unikaalseid krüptoraha “märke” vastutasuks oma rahalise investeeringu eest ettevõttesse. See on ühisrahastuse meetod, mille puhul luuakse ja müüakse digitaalset tokenit, et rahastada projekti arendamist.

Projekti uus valuuta kannab nime TKY ja see on rahaühik, mis annab investoritele juurdepääsu projekti teatud funktsioonidele, mida juhib emiteeriv ettevõte. Need märgid on eristatud, sest nendega rahastatakse avatud lähtekoodiga tarkvaraprojekte, mis ei oleks muidu tavaliste finantsvahenditega võimalik.

Kas ICO on ebaseaduslik?
Mis on ico

Mis on valged paberid ja mis on nende eesmärk?

Krüptoraha idufirma, mis soovib Ico Coins'i kaudu raha kaasata, avaldab tavaliselt valge raamatu. See dokument annab potentsiaalsetele investoritele põhiteavet ettevõtte plaanide kohta.

Kogumik sisaldab kõiki järgmisi üksikasju: mis on projekti eesmärk, milliseid eesmärke see tahab saavutada pärast valmimist, kui palju raha on projekti jaoks vaja, kui palju virtuaalseid märke loojad hoiavad, millist valuutat aktsepteeritakse, kui kaua ICO-kampaania kestab ja kes on loonud valge raamatu.

Kas Bitcoin on ICO?
Milline münt on järgmine bitcoin?

Enne krüptoraha turuletoomist peab ettevõte avaldama valge raamatu. See on ICO oluline etapp, sest paljud investorid soovivad enne osalemise või mitteosalemise otsustamist näha esialgset valget raamatut.

Mis vahe on ICO ja aktsia IPO vahel?

Peamine erinevus ICO ja IPO vahel on valitsuse reguleerimine. IPOga börsile minekuks peab ettevõte esitama SEC-le dokumendi, mida nimetatakse prospektiks.

Mida tähendab ICO?
Kuidas saada ICO?

Ettevõtte prospekt on dokument, mis peab seaduse kohaselt kirjeldama ettevõtte plaane aktsiate avalikuks emiteerimiseks. See sisaldab põhilisi üksikasju ettevõtte ja selle kavandatava börsilelaskmise kohta, et võimalikud investorid saaksid teha teadliku otsuse. Hiljutises USA õigusaktis on vastupidiselt öeldud, et ICO-d peavad järgima regulatiivseid standardeid ainult siis, kui neid pakutakse väärtpaberimärkidena, mitte teenusemärkidena. Neid teemasid uuritakse allpool lähemalt.

Mis on näide ICO kohta?
Kas ICO on ebaseaduslik?

Kuna selline regulatiivne tegevus on siiski suhteliselt uus, on hindamine ja nõuetekohane hoolsus raskem kui aktsiaemissioonide puhul, mida reguleeritakse rangete menetluste abil ning mida jälgivad raamatupidamisfirmad ja investeerimispangad, mis pakuvad investoritele lisateavet ja -kaitset.

Mis on ICO ja kuidas see toimib?

ICO rahakogumine on uus meetod, mille abil ettevõtted saavad rahalisi vahendeid, müües märgid plokiahelas. Need märgid jaotatakse rahalise panuse eest.

Mis on ico eesmärk?
Kas ICO on ebaseaduslik?

Teisisõnu, digitaalsed märgid võivad osutada mitmesuguseid teenuseid ja neil võib olla palju erinevaid rakendusi. Need märgid, mida võib saata internetis ja müüa krüptovaluutabörsidel, võivad anda kasutajale juurdepääsu konkreetsele teenusele või anda õiguse ettevõtte dividendile. Teenuse märgid on need, mis esindavad juurdepääsu mõnele teenusele. Väärtpaberitähised tagavad omanikule teatava protsendi kasumist või ettevõtte omakapitali.

Tütarasutuse märgid

Kasutaja märgid, mida nimetatakse ka “rakendusmüntideks”, on üks krüptoraha vorm. Need tähistavad juurdepääsu ettevõtte tootele või teenusele mingil hetkel. Vastutasuks selle eest, et nad saavad müüa oma kasutusmärke, kui nende järele on suur nõudlus, võivad plokiahela ettevõtted saada raha oma projektide rahastamiseks. Utility tokenid ei ole mõeldud investeerimisvahenditeks nagu aktsiatunnistused, vaid neid on mõeldud kulutamiseks

Mis kurat on ICO?
Mis on ico

Turvatunnused

Teine digitaalse valuuta kategooria on väärtpaberitähis, mis kujutab endast investeerimislepingut ja mille suhtes võivad kehtida föderaalsed väärtpaberid ja eeskirjad. Teisisõnu on need digitaalsed varad, mille väärtus tuleneb välisest, kaubeldavast varast. Need on sarnased ettevõtte aktsiatunnistusega ja annavad omanikule õiguse saada osa kasumist, samuti hääleõigust.

Kas Bitcoin oli Ico Coins?
Kas Ico mündid on head?

24. aprillil 2018 teatas Overstock, et tZERO korraldaks ICO, et rahastada reguleeritud väärtpaberitähise kauplemisplatvormi arendamist. tZERO tokenid on emiteeritud SEC-i regulatsioone silmas pidades ja Overstocki tegevjuht Patrick Byrne ütles, et tokenite omanikele makstakse kvartaalselt dividende tZERO tokenites.

Murede

ICO rahastamismudel on äratanud suurt regulatiivset kontrolli, sest seda võidakse kasutada projektide rahastamiseks ilma piisava avalikustamiseta või, mis veelgi hullem, investorite petmiseks. Lisaks võivad digitaalsed märgid olla äärmiselt volatiilsed ja nende väärtus võib kõvasti kõikuda.

Mis on ICO ja kuidas see toimib?
Kuidas teenida raha ICOga?

Hr Byrne ja teised analüütikud usuvad, et suuremad firmad hakkavad lõpuks traditsiooniliste avalike pakkumiste asemel või lisaks nendele emiteerima aktsiaid ICOde kaudu.

Joichi Ito, MIT Media Lab'i direktor ja meediakunsti ja -teaduste praktika professor, avaldas New Yorgis toimuval World Science Festivalil toimunud paneeldiskussioonil mõningaid kahtlusi Ico Coins'i edu aluseks oleva “kullapalaviku” mentaliteedi suhtes. Tema arvates kasutatakse krüptovaluutasid kahjulikul viisil, mis kahjustab inimesi ja lämmatab interneti ökosüsteemi.

“Asi ei ole selles, et ma oleksin ICOde vastu,” ütles Ito. “Ma arvan, et need on suurepärane vahend idufirmade rahastamiseks. Ma lihtsalt muretsen nende ümber toimuva spekulatiivse hullusega.”

Kas inimesed teenivad Ico Coinsiga raha?
Mis on näide ICO kohta?

Hr Ito on mures, et väärtpaberi- ja börsikomisjon ning teised valitsusorganisatsioonid ei ole veel ICO-dega sammu pidanud, võimaldades ettevõtetel teenida kasu, röövides kogenematuid tarbijaid väärtuseta müntidega kauplemise kaudu. Hr Ito arvab, et regulatiivne sekkumine peaks olema oluliselt keerukam ja tehniliselt pädevam.

Vahepeal saab üha rohkem inimesi teada bitcoini hinnatõusust ja otsustab osta ühe paljudest pakutavatest ICO-dest, ehk teadmata sellega seotud ohte.

Millisest mündist saab järgmine Bitcoin?
Kas Bitcoin on ICO?

Esialgsed müntide pakkumised (ICO) suurendavad kapitali krüptoraha müntide müügi kaudu.

ICOd on krüptoraha maailmas populaarne rahakogumismeetod. Enamik neist ebaõnnestub, kuid aeg-ajalt leidub ka mõni lõikamata pärl. Siin on mõned silmapaistvamad ICO-d viimastel aastatel:

  • Etherium: Kui Ethereumi ICO toimus 2014. aasta juulis, olid paljud krüptoentusiastid vaimustuses selle programmeeritavast plokiahelast ja selle pakutavast potentsiaalist. CoinMarketCapi andmetel kogus see lõpuks 18,4 miljonit dollarit ja sellest sai Bitcoini järel teine kõige väärtuslikum krüptoraha.
  • Cardano ( krüpto: ADA ): See on täiustatud elemente Ethereum ja oli edukam Ico müntide kui tema konkurendid. See kogus 2017. aasta jaanuaris 62,2 miljonit dollarit, mis on umbes kaks korda rohkem kui teised IEOd on kogunud (vt graafik allpool).
Kas Ico Coins on kasumlik?
Kas ICOd on hea investeering?
  • Tezos ( krüpto: XTZ ): Tezos kogus 2017. aasta juulis ICO kaudu 232 miljonit dollarit, kuid see ei olnud täielik edu. ICO käigus müüdud tokenide jaotamisel esines arvukalt viivitusi, mis ajendas esitama ühishagi. Tezos saavutas 2020. aastal kõigi osapooltega 25 miljoni dollari suuruse kokkuleppe.
  • Dragon Coins ( krüpto: DRG ): Dragon Coins on üks kõige kurikuulsamaid juhtumeid. See sai 2018. aasta märtsis 320 miljonit dollarit, kui ta pakkus oma münte esimest korda avalikul börsil. Kui see sai avalikult kaubeldavaks, tekkis rida probleeme, mille tulemuseks oli peaaegu kohene hinnalangus. Selle turukapitalisatsioon oli 2021. aastaks alla 1 miljoni dollari.

Ico münte otsivad investorid, sest neil on võimalik varakult omandada edukas krüptovaluuta. Kuigi see on võimalik, nõuab see märkimisväärset uurimist ja aega, et sadu tulevasi ICOsid läbi kahelda. Arvestades sellega kaasnevat ohtu, on soovitatav tegutseda ettevaatlikult.

Kui paljud ICO-d on edukad?
Millised on ICOde eelised?

ICOde eelised ja puudused

Kuigi paljud ICOd on edukad, on ka puudusi, millega tuleb arvestada. Järgnevalt on toodud mõned nende pakutavad eelised:

  • ✔️If saate aru, milline krüptovaluuta on hea investeering, neil on väga ahvatlev potentsiaalne tulu. Kuna te ostate ette, on hinnad sageli odavamad ja teatud ICO-d pakuvad žetoonid vähendatud hinnaga.
  • ✔️ICOs on avatud kõigile. Erinevalt mõnest IPO-st ei ole piiranguid selle kohta, kes võib ICOsse investeerida.
  • ✔️It on kiire ja kulutasuv lähenemine uute ettevõtete jaoks raha hankimiseks.
Millised on ICO-de plussid ja miinused?
Kas ICO tasub teha?

Siin on ICOde puudused:

  • ❌ On märkimisväärne oht, et sümboolne märk kaotab väärtust või lõpuks ebaõnnestub, kuna krüptoraha projektid on loomupäraselt volatiilsed.
  • ❌Reguleerimine on projekti edukuse seisukohalt ülioluline. Paljudel juhtudel rahastavad just kogenematud investorid, kes ei tea, mida nad teevad, pettusi ja ebakvaliteetseid projekte. Tulevaste ICOde sorteerimine seadusliku projekti leidmiseks võib tunduda nagu nõela leidmine heinakuhjast.
  • ❌ ICO hõlmab krüptoraha ostmist. Paljud isikud, kes on krüptovaluutade suhtes uued, investeerivad pigem krüptovaluuta aktsiatesse või avalikult kaubeldavasse mündi kui ICOsse.

Kaaluge katte kasutamist või ehk viimistlust, millel on mõningane haarduvus.

Kas kõik Ico Coins on kasumlikud?
ICO: mis see on, plussid ja miinused

ICO on kombinatsioon IPO-st ja krüptovaluutade ühisrahastamisest internetis. Vastavalt tokeni emitendi poolt määratud kuupäevale saab krüptovaluuta tokenid teiste inimestega vahetada kindlaksmääratud vahetuskursiga.

Sellel märgisel võib olla üks kahest funktsioonist: kasuliku funktsiooni või turvafunktsiooni funktsioon. Kasulikkuse märgid on sageli reguleerimata ja neid antakse ettevõtetele vastutasuks tulevase juurdepääsu eest arendatavale teenusele, sisuliselt intressivaba laenuna.

ICONi ostmine
ICONi ostmine

Teisest küljest on väärtpaberitähised valitsuste poolt tavaliselt vaadeldavad kui aktsiad ja neil on peaaegu samasugused omandiõigused. Mõned investorid muretsevad nende märgiste tegeliku väärtuse pärast ja selle pärast, kui lihtne on ettevõtetel ICOde kaudu palju raha teenida – see on veel suhteliselt uus kontseptsioon. Ainult aeg näitab, kas see suundumus jätkub või hääbub täielikult.

ICONi ostmine

Binance on ICONi juhtiv börs ja see koosneb 90% turust. Kahjuks, kuna te ei saa kaevandada ICX-märke, on teie ainus võimalus neid saada ETH või BTC vahetamisega Binance'is. Peaaegu kolm neljandikku meie kataloogis olevatest toodetest saab osta BTC-ga ja ligi kuuendikku ETH-ga.

OKEx ei paku mitte ainult ICX-i, vaid neil on ka oma BTC ja ETH kauplemispaarid.

ICONi ostmine
ICONi ostmine

ICONi tokenite müük

Eelmise aasta septembris lõppes sümboolne müük, kuid selle aasta tehing ei ole veel lõpule viidud. Kogu tokeni pakkumine on nüüd 400,230,000 ICX. Ühe ETH vastu saab vahetada 2500 ICXi. Kogu olemasolevast koguvarustusest oli müügis vaid pool ja 16% hoitakse veel reservis. Veel 14% läheb sihtasutusele endale ja 10% kogukonnagrupi liikmetele ja partneritele, keda peetakse mõjukaks. 20% hiljutisest tokeni müügist läheb igale Tech Companyle, 12% tegevuskuludele, 8% turunduskogemustele ja 10% mõjukatele partneritele.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele