Parim viirusetõrje tarkvara aastal 2023

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Milline on 2023. aasta parim viirusetõrje?

Parim testitud viirusetõrjetarkvara on Bitdefender Antivirus. See on meie parimaks hinnatud tarkvara, millel on paljude küberturvalisuse ekspertide suurepärased hinnangud. Bitdefenderil on suurepärane kaitse ja seda on lihtne kasutada.

⚡️ Milline on parim viirusetõrje Macile?

Parimad viirusetõrje valikud Macile on TotalAV, Norton ja Intego. Kõik nad said erinevates testides tipptulemusi ja kaks viimast pakuvad isegi eksklusiivset kliendituge Mac-kasutajatele. Siin on meie nimekiri parimatest viirusetõrjetarkvaradest Macile.

⚡️ Kas viirusetõrjetarkvara eemaldab viirused?

Jah, viirusetõrjeprogramm võib eemaldada isegi olemasolevad viirused. Lihtsalt käivitage oma seadme täielik skaneerimine ja programm teavitab teid pahavara olemasolu korral. Seejärel saate valida kas nakatunud faili kustutamise või viiruse enda eemaldamise.

⚡️ Milline viirusetõrje on parim lahendus lunavarakaitse jaoks?

Bitdefender, Norton ja TotalAV on kõik varustatud tugeva lunavara kaitsega kõigi teie andmete eest. Blokeerides rünnakuid ja taastades rünnaku korral automaatselt teie andmed, aitavad nad kaitsta teie teavet ja raha.

⚡️ Kas viirusetõrje kaitseb teid 100%?

Hea viirusetõrjetarkvara pakub teile suurepärast kaitset pahavara eest. Ükski tarkvara ei saa siiski anda teile 100%-lise kaitse garantiid. Oma isikuandmete kaitsmiseks jälgige kindlasti oma veebitegevust.

⚡️ Miks Kaspersky ei ole nimekirjas?

Lühidalt öeldes ei ole Kaspersky nimekirjas, sest me ei soovita seda kasutada. Online-turbetooted on tundlik turg, kus on vastuvõetav ainult täielik läbipaistvus. Kaspersky väidetavad sidemed Venemaa luurega seavad nad ja teie isiklikud andmed ohtu ning me ei soovita seda riskida.

⚡️ Milline on kõige usaldusväärsem viirusetõrje?

Turul on mitmeid usaldusväärseid viirusetõrjeteenuseid. Meie parim soovitus on Bitdefender. Sõltumatute laboritestide tulemused näitavad, et see suudab blokeerida 100% nullpäevastest ohtudest ja meie sisemised testid näitavad täiuslikku pahavara tuvastamise määra.

⚡️ Kui palju maksab viirusetõrje?

Keskmiselt on hea mainega viirusetõrje alghind 20-40 dollarit aastas. Näiteks meie parima hindega viirusetõrjetarkvara – Bitdefender – maksab alates 23,99 dollarist aastas. Kuid hind võib minna ka kõrgemaks või madalamaks, sõltuvalt teie valitud tellimuslepingust, sellest, kas viirusetõrje puhul on soodustusi ja muudest aspektidest.

Kuna uued küberohud, nagu pahavara ja viirused, arenevad iga päev, on väga oluline, et teie seade oleks kaitstud viirusetõrjega. Isegi nii lihtne asi nagu rakenduse või tuttavate poolt e-posti teel saadetud faili allalaadimine võib lõppeda teie seadme nakatumisega.

Kuigi uusimad operatsioonisüsteemid, näiteks Windows või macOS, sisaldavad arvuti jaoks sisseehitatud turvalahendusi, ei ole need piisavalt põhjalikud, et pakkuda igakülgset viirusetõrjet.

Lisaks oma seadmete kaitsmisele ohtude eest saab kvaliteetne viirusetõrje teha palju enamat. Olgu see siis andmete anonüümsuse säilitamine VPN-teenuse abil, sisselogimise andmete kaitsmine paroolihalduri abil või mõnede veebisaitide piiramine vanemliku kontrolliga – kõike seda saate ühe turvapaketi abil.

Millised on kõige tõhusamad viirusetõrjeprogrammid?

Selles artiklis aitame teil valida 2023. aasta parima viirusetõrjetarkvara. Need valikud on kombinatsioon sõltumatute laborite, sealhulgas AV-TEST, AV-Comparatives ja SE Labs soovitustest. Samuti viisime nende viirusetõrjeprogrammidega läbi ettevõttesiseseid teste, et anda teile esmakordselt kogemusi.

Märkus: Me testime ja uurime regulaarselt viirusetõrjetarkvara, et uuendada seda nimekirja kõige kvaliteetsemate toodetega.

Top 7 parimat viirusetõrjeprogrammi aastal 2023

 1. Bitdefender Antivirus Plus – parim viirusetõrje aastal 2023
 2. Norton 360 Antivirus – täisfunktsionaalne viirusetõrje komplekt
 3. TotalAV Pro Antivirus – optimaalne viirusetõrje koos VPN-i ja paroolihalduriga.
 4. Surfshark Antivirus – suurepärane viirusetõrje täiesti privaatseks sirvimiseks
 5. NordVPN Threat Protection – suurepärane viirusetõrje automaatse taustakaitse jaoks pahavara eest
 6. ESET NOD32 – suurepärane kergekaaluline viirusetõrje
 7. McAfee Total Protection – viirusetõrjevahend kõigile teie seadmetele
Milline viirusetõrjetarkvara on sel aastal esikohal?

Kuidas valida parim viirusetõrje?

Parima viirusetõrje valimine võib esialgu tunduda keeruline. On nii palju erinevaid võimalusi, mis pakuvad erinevaid funktsioone. Kuidas siis otsustada, milline neist sobib teie vajadustele?

Siin on mõned lihtsad tegurid, mida peaksite enne viirusetõrje valimist arvesse võtma:

 • Otsige pidevalt uuendatavat pahavara andmebaasi. Pidevalt töötatakse välja uusi küberohtusid, et viirusetõrjeprogrammid ei suudaks neid tuvastada. Sel põhjusel võtsime arvesse ainult sellised teenusepakkujad, kes on tuntud oma regulaarsete pahavara andmebaasi uuenduste poolest.
 • Kontrollige turvaelemente. Parimad viirusetõrjelahendused peaksid sisaldama enamat kui ainult pahavara kaitset. See peaks pakkuma teile muid funktsioone, mida võite vajada, näiteks VPN-i, paroolihaldurit või muid kaitsemeetmeid. Kui teil ei ole selliseid vahendeid juba olemas, võite valida rohkem funktsioone sisaldava teenuse.
Kumb on parem McAfee või Norton?
 • Otsige kõikehõlmavat viirusetõrjet. Kui te ei kasuta ainult arvutit või mobiilseadet, peaksite kaaluma täiendavat kaitset pakkuva viirusetõrje hankimist. Mõnel pakkujal on kindlad vanemliku kontrolli funktsioonid, teised aga kaitsevad kogu teie koduvõrku ja hoiatavad võimalike ohtude eest.
 • Mõelge oma eelarvele. Mitte kõik viirusetõrjeprogrammid ei paku sama hinna ja kvaliteedi suhet. Seetõttu võib mõnikord vähem (või rohkem) kulutades saada palju rohkem funktsioone.
 • Proovige kõigepealt tarkvara. Võite alati kasutada raha-tagastamisgarantiid, mida viirusetõrjeteenused pakuvad, et toodet proovida. Nii saate seda ise katsetada ja näha, kas see on oma raha väärt või mitte.

Kuidas me testisime parimat viirusetõrjetarkvara

Et valida meie nimekirja ainult parimad viirusetõrje pakkujad, testime turvatarkvara ettevõttesiseselt ja võtame arvesse sõltumatute laborikatsete tulemusi. Peamised tähelepanekud olid viirusetõrjetarkvara jõudlus, pahavara tuvastamise määrad juba teadaolevate ja nullpäevaste ohtude puhul ning erinevad turvafunktsioonid, mida pakkujad pakuvad.

Milline on kõige tõhusam tasuta viirusetõrje tarkvara?
Computer security, protect your laptop concepts. Notebook and shield icon with padlock. Flat design graphic elements for web banners, web sites, printed materials, etc. Modern vector illustration

Lisaks otsisime välja need teenusepakkujad, kelle rakendusi on lihtne kasutada, kes ühilduvad erinevate seadmetega ja kellel on hea hinna ja kvaliteedi suhe. Need kriteeriumid on kasutajate jaoks olulised, seega tagame, et meie 2023. aasta parima viirusetõrjetarkvara nimekirjas olevad pakkujad pakuvad terviklikke turvapakette.

Testitud teenusepakkujad:25
Kasutatud operatsioonisüsteemid:Windows, macOS, Android
Minimaalne viiruse tuvastamise määr:80%
Testitud omadused:Reaalajas kaitse, skaneerimisvõimalused, veebikaitse, rämpsposti filtrid, tulemüür, vanemliku kontrolli funktsioonid, boonusfunktsioonid.

Viisime oma testid läbi Virtualbox VM-iga, mille Windows 11 on paigaldatud Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 seadmesse, millel on AMD Ryzen 5 PRO 5650U protsessor, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro operatsioonisüsteem.

Ettevõttesisese testimise käigus kasutasime erinevaid populaarseid pahavara näidiseid, sealhulgas lunavara, keyloggerid, nuhkvara, reklaamvara ja muud. Need veebiohud on leitud eelnevalt ettevalmistatud pahatahtlikest failidest, mis on loodud kontrollitud keskkonnas, mis imiteerib maailma veebi.

Viirusetõrje testimiseks laadisime alla kümme pahatahtlikku faili ja vaatasime, kui palju neist tarkvara suutis tuvastada ja eemaldada. Edukaks tulemuseks püüdsime saavutada vähemalt 80% tuvastamismäära.

Milline on parim ja kiireim viirusetõrjetarkvara?

Lisaks ettevõttesisesele testimisele võtame arvesse ka sõltumatuid viirusetõrjelaboreid, nagu AV-Test Insitute, SE Labs ja AV-Comparatives. Nad panevad viirusetõrjetarkvara pidevalt proovile ja jälgivad selle jõudlust, valepositiivseid tulemusi ning pahavara ja muude ohtude tuvastamist.

10 parimat viirusetõrjetarkvara aastal 2023

Kõigil meie loetletud teenusepakkujatel on vajalikud vahendid, et pakkuda maksimaalset kaitset pahavara eest, ning boonusfunktsioonid, mis võivad teile kasulikud olla. Ilma pikema jututa sukeldume kõigi 10 parima viirusetõrjeprogrammi üksikasjalikesse kirjeldustesse.

1. Bitdefender Antivirus Plus

Parim üldine viirusetõrje tarkvara aastal 2023

Kas Bitdefender on hea?
Maksimaalne samaaegne ühendus:5 seadet
Tasuta versioon:Jah
Platvormid:Windows, macOS, Android, iOS
Praegune tehing:🔥Saage Bitdefender kuni 62% OFF!🔥

Bitdefender on 2023. aasta parim viirusetõrje, sest see pakub erakordset pahavara kaitse määra ja kaitset igat tüüpi pahavara eest. Sõltuvalt valitud paketist võib Bitdefenderist saada teie kõik-ühes küberturvalisuse pakett koos VPNi ja paroolihalduriga.

Sõltumatute laboritestide käigus blokeeris Bitdefender 100% nii 0-päeva kui ka 4 nädalat vana pahavara. Me proovisime seda ise testida ja see blokeeris kõik 10 null-päeva ohtu, millega me seda proovile panime. Kiirskaneerimine võttis aega 2 minutit, täielik skaneerimine aga 14 minutit.

Bitdefenderit saab kasutada erinevates operatsioonisüsteemides, sealhulgas Windows ja macOS arvutites või iOS ja Android. Iga rakendus on kenasti korraldatud ja algajale sõbralik, tagades, et saate sellega kiiresti kohaneda.

Millised on Bitdefender Antivirus Plusi eelised?

Bitdefenderi täielik küberturvalisuse pakett sisaldab täiustatud pahavara-, lunavara-, veebikaamera- ja mikrofonikaitset. Samuti saate paroolihalduri ja isegi virtuaalse privaatvõrgu (VPN), mille päevane andmepiirang on 200 MB, et hoida teid internetis anonüümseks.

Bitdefenderi hinnad algavad alates 23,99 dollarist aastas, seega on Bitdefenderil eelarvesõbralikud liitumisvõimalused igaühele. Seal on isegi Bitdefenderi viirusetõrje tasuta väljaanne ja 30-päevane tasuta prooviperiood premium-teenuste jaoks, mis võib aidata otsustada enne pühendumist.

Külastage meie Bitdefenderi ülevaadet, et lugeda rohkem funktsioonide kohta.

Kas Bitdefender on Venemaa ettevõte?

Plussid

 • Parim kaitse pahavara eest
 • Suurepärane tuumik
 • Funktsioonirikas
 • Suurepärane tasuta versioon
 • Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe
 • Sagedased uuendused
 • Erakordsed tulemused sõltumatutes testides

Miinused

 • Täielik VPN-juurdepääs nõuab lisatasu

2. Norton 360 Antivirus

Premium viirusetõrje koos tipptasemel turvafunktsioonidega kõigile teie seadmetele

Kas Norton 360 on hea viirusetõrje tarkvara?
Maksimaalne samaaegne ühendus:10 seadet
Tasuta versioon:Ei
Platvormid:Windows, macOS, iOS, Android
Praegune tehing:🔥Saate kuni 66% OFF Norton Antivirus🔥

Teine optimaalne viirusetõrje valik on Norton 360 viirusetõrje. Selle pahavara tuvastamise määrad on sama head kui Bitdefenderil, samas kui rakendustega on väga lihtne hakkama saada. Norton 360 on mugav neile, kes soovivad tõrgeteta viirusetõrjet.

Sõltumatute laboritestide tulemused näitasid, et viirusetõrje püüab 100% nullpäevast pahavara, mõjutab kiirust minimaalselt ja ei tuvasta ühtegi valepositiivset tulemust. Meie enda testid näitasid sarnaseid tulemusi. Reaalajas kaitsefunktsioon blokeeris kõik ohud kohe pärast nende ilmumist. Täielik skaneerimine oli aga üsna koormav süsteemiressurssidele.

Kumb on parem Norton 360 või Norton Antivirus?

Funktsioonide osas saate selliseid lisaturvameetmeid nagu nutikas tulemüür, turvaline pilvevarundus, VPN ja paroolihaldur. Tugev konkurent Bitdefenderile tõepoolest.

Proovisime kõiki olemasolevaid rakendusi (Windows, macOS, Android ja iOS) – kasutajaliides on kõigis neist korrastatud ja hõlpsasti navigeeritav. Mõned lisafunktsioonid avanevad siiski erinevates vahekaartides. Mõne jaoks ebamugavus, teiste jaoks mitte midagi olulist – see on teie otsustada.

Hinnaga alates 19,99 dollarist aastas on see viirusetõrje suurepärane valik tugeva pahavara kaitse jaoks. Lisaks sellele on Norton 360 Deluxe ja Premium pakettide puhul isegi 7-päevane tasuta prooviperiood.

Külastage meie Norton 360 Antivirus ülevaadet, et lugeda rohkem funktsioonide kohta.

Kumb on parem Norton 360 või McAfee?

Plussid

 • Suurepärane kaitse
 • Palju lisasid
 • Võimas identiteedivarguse komplekt
 • Põhiline tasuta versioon
 • Lihtne kasutada
 • Optimeerimisvahendid

Miinused

 • Hinnalisemal poolel

3. TotalAV

Oluline tasuta viirusetõrjepakett ja suurepärane lisatarkvara mitme seadme jaoks

Kas ma saan TotalAVi kasutada koos muu viirusetõrjetarkvaraga?
Maksimaalne samaaegne ühendus:6 seadet
Tasuta versioon:Jah
Platvormid:Windows, Mac, iOS, Android, Linux
Praegune tehing:🔥Saa TotalAV, nüüd 84% MAHA! 🔥

Suurepärase pahavara tuvastamise määra tõttu on TotalAV meie parimate viirusetõrjevigastajate nimekirja üks esikohti. See blokeerib edukalt 97% null-päeva ja 100% neljanädalaste pahavara rünnakutest, tagades erakordse kaitse erinevate küberohtude eest.

TotalAVi sisekontrolli käigus leidsime 10-st pahatahtlikust failist 7 täisskaneerimise käigus. See oli üsna ressursimahukas, kuid skaneeris ainult umbes 7 minutit. Kiire skaneerimine oli, noh… kiire. See võttis 14 sekundit ja ei avaldanud peaaegu mingit nähtavat mõju ressurssidele: seda oli tõesti muljetavaldav näha.

Rakenduste puhul on nii spetsiaalsete mobiil- (Android ja iOS) kui ka töölauarakenduste (Windows ja macOS) kasutajaliides hästi korraldatud ja lihtne, nagu ka paigaldusprotsess ise.

Kuidas ma saan TotalAVi tühistada?

Viirusetõrje sisaldab ka kasulikke turvafunktsioone, mis on tasuta. Ilma ühegi dollari kulutamiseta saate pahavara skannerit ja andmepüügivastast kaitset.

Kui teil on tasuline tellimus, laieneb teie turvakate märkimisväärselt reaalajas kaitse ja lunavara kaitsega. Lisaks sellele sisaldab see ka pilveskännerit, kettapuhastajat ja optimeerimisvahendeid. Need aitavad teil vabastada ruumi kõvakettal ja muuta teie käivitamist tõhusamaks.

TotalAV pakub ka VPN-i piiramatute andmetega, paroolihaldurit ja reklaamiblokeerija, et tagada turvaline veebis surfamine.

Lisaks tasuta paketile on olemas ka kolm muud paketti, mille hinnad algavad 19,00 dollarist aastas. Teil on ka õigus täielikule tagasimaksmisele, kuna iga plaaniga kaasneb 30-päevane raha-tagastamisgarantii.

Külastage meie TotalAV Antivirus ülevaadet, et lugeda rohkem funktsioonide kohta.

TotalAV

Plussid

 • Tugev internetiturvalisuse pakett
 • Intuitiivsed rakendused
 • Kiire klienditoe reageerimisaeg
 • Reaalajas ja pilvekaitsesüsteem
 • Sisaldab optimeerimisvahendeid

Miinused

 • Hõlmab ainult kuus seadet
 • Brauseri laiendus ei ole eriti kasutajasõbralik
 • Turvaline otsing ei tööta alati

4. Surfshark Antivirus

Suurepärane kõikehõlmav viirusetõrje koos parima VPN-iga eelarve-sõbraliku hinnaga

Kas Surfsharki viirusetõrje on piisav?
Maksimaalne samaaegne ühendus:5
Tasuta versioon:Ei
Platvormid:Windows, macOS, Android
Praegune tehing:🔥Saage Surfshark Antivirus – 76% MAHA!🔥

Surfshark on eelkõige tuntud kui VPN-teenuse pakkuja, kuid selle suurepärane viirusetõrje pakett teeb sellest palju enamat. See on suurepärane internetiturvalisuse pakett, mis pakub kõiki teie interneti turvalisuse vajadusi.

Surfshark Antivirus on täielikult sertifitseeritud sõltumatute viirusetõrjelaborite poolt ja suudab blokeerida 100% ohtudest. Meie testides oli täielik skaneerimine erakordselt kiire, hõlmates üle 100 000 faili vaid 90 sekundiga ja leides 7 potentsiaalselt pahatahtlikku faili 10-st.

Funktsioonide osas on olemas reaalajas kaitse, mis kaitseb teie süsteemi kogu aeg. Samuti on olemas andmekaitsesüsteem, mis kontrollib, kas teie isikuandmed on lekkinud erinevatesse internetiandmebaasidesse. On isegi turvaline otsingumootor, kus kõik jääb rangelt privaatseks ning ei koguta ei otsinguajalugu ega tegevusprotokolle.

Kas Surfshark takistab viiruseid?

Ja muidugi on ka wildcard: Surfsharkil on üks parimaid VPN-e, mis hoiab teie privaatsust internetis surfamisel puutumatuna, pakkudes samal ajal ühed parimad kiirused.

Viirusetõrje on saadaval Windows PC, macOS ja Android-seadmetes. Kõik rakendused on väga kenasti organiseeritud ja lihtsasti kasutatavad.

Surfsharki viirusetõrje on saadaval 5 seadmele vaid 41,88 dollariga aastas. Saadaval on ka tavapärane 30-päevane raha tagasi garantii.

Külastage meie Surfshark Antivirus ülevaadet, et lugeda rohkem funktsioonide kohta.

Kas mul on vaja Mcafee't, kui mul on Surfshark?

Plussid

 • Kasutajasõbralik
 • Tipptasemel VPN lisatud
 • Privaatne otsingumootor
 • Reaalajas kaitse
 • Kohandatavad skaneerimised

Miinused

 • Tulemüür puudub
 • Skaneerimine võtab tavalisest kauem aega
 • ID-kontroll ei ole kõigis riikides kättesaadav

5. NordVPNi ohukaitse

Tipptasemel reaalaja ohukaitse ja suurepärane VPN mobiilseadmete jaoks

Kas NordVPN on tegelikult hea?
Maksimaalne samaaegne ühendus:6 seadet
Tasuta versioon:Ei
Platvormid:Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Chrome, Firefox
Praegune tehing:🔥 Hangi NordVPNi ohukaitse – 63% MAHA + 3 kuud TASUTA! 🔥

NordVPN on üks maailma populaarsemaid VPN-teenuste pakkujaid. Kuid viimastel aastatel on ettevõte pidevalt liikunud selle poole, et saada kõik-ühes-andmekaitselahenduseks. Nüüd on NordVPN suurepärane turvapakett. See mitte ainult ei peida teie IP-aadressi, vaid pakub ka reaalajas kaitset erinevate online-ohtude eest.

Uus NordVPN Threat Protection on täiendav kaitsekiht. See funktsioon tagab, et teie sirvimiskogemust ei mõjuta mitmesugused veebis leiduvad ohud. See tähendab, et teie seadmeid kaitstakse pahavara, jälgimise, pahatahtlike reklaamide ja üleüldse häkkerite eest.

Ohtude kaitse funktsioon tuvastab alla laaditavad pahavara kahjustatud failid ja takistab ennetavalt nakatunud veebisaitidele sattumist. Samuti blokeerib see häirivaid reklaame ja jälgimisseadmeid, mida leidub paljudel veebisaitidel.

Millised on NordVPN-i eelised ja puudused?

Kõik need funktsioonid ei nõua aktiivset VPN-ühendust: kui NordVPNi rakendus on sisse lülitatud ja Threat Protection on lubatud, töötab see taustal, pakkudes täiendavat kaitset sirvimise ajal.

Ja muidugi ei saa me eirata, et NordVPN on VPN: ja oma klassi parim VPN, mis võimaldab teil pääseda ligi ülemaailmsele voogedastussisule ja jääda kaitstud, kui olete ühendatud turvamata WiFi-võrkudega. Tänu uutele kaitsefunktsioonidele on see suurepärane kõikehõlmav lahendus, kui soovite lihtsalt olla turvalisem iga kord, kui sirvite.

Ohu kaitse on saadaval kõigis NordVPN-i rakendustes ja on tasuta iga NordVPN-i paketi puhul, mistõttu on see viirusetõrje mitmekülgne internetiturvalisuse pakett. Plaani hinnad algavad 3,29 dollarist kuus.

Külastage meie NordVPNi ülevaadet, et selle toote kohta rohkem teada saada.

Kas NordVPN on 100% turvaline?

Plussid

 • Võimas reklaamiblokeerija
 • Reaalajas allalaadimise skanner
 • Tippklassi VPN lisatud
 • Tugev kaitse jälgimisseadmete eest
 • Lihtne kasutada kõik-ühes pakett

Miinused

 • Reaalajas süsteemi skaneerimine puudub
 • Täiustatud skaneerimisfunktsioonid puuduvad

6. ESET NOD32

Parim kergekaaluline viirusetõrjetarkvara, mis kaitseb kõiki teie seadmeid

ESET NOD32
Maksimaalne samaaegne ühendus:10 seadet
Tasuta versioon:Ei
Platvormid:Windows, Linux, Mac, Android
Praegune tehing:🔥Võta ESET, säästa kuni 33%🔥🔥

ESET NOD32 on Slovakkia juhtiv küberturvalisuse toode, mis pakub väga kindlat ja usaldusväärset viirusetõrje paketti – see on meie parimate viirusetõrjetarkvarade nimekirjas vääriline. Sõltumatu testimislabori hinded ei valmista pettumust – viirusetõrje on liigitatud tipptooteks, mis blokeerib 100% rünnakukatsetest.

Et selles veenduda, tegime ise mõned testid. Kuigi skaneerimisvalikud olid esialgu segadust tekitavad, leidis kohandatud skaneerimine (mis näib olevat segu kiirest ja täielikust skaneerimisest) kõik ohud, millega me seda proovile panime. Ka süsteemiressursid jagunesid hästi: teiste rakenduste puhul, mis olid sisse lülitatud, ei esinenud skaneerimise ajal suuremaid jõudlusprobleeme.

ESETi saab kasutada Windowsis, Linuxis, macOSis ja Androidis. Kahjuks ei ole see saadaval iOS-i peal, kuid teised rakendused on puhtad ja kasutajasõbralikud. Arvestades Apple'i ökosüsteemi turvalisust, ei pruugi see olla suur probleem.

Parim kergekaaluline viirusetõrjetarkvara, mis kaitseb kõiki teie seadmeid

Selle põhipaketiga saate reaalajas kaitse pahavara ja lunavara eest. Aga kui te muretsete, et NOD32 Essential Protection ei pruugi olla piisav, võite valida ESET Advanced Protectioni, mis sisaldab Safe Browsing funktsiooni, et vältida kahjulikke JavaScript-süste ja võrgu jälgimise tööriista.

Neile, kes soovivad kõik peale selle, on võimalus valida ESET Ultimate Protection pakett. See lisab paroolihalduri ja isiklike failide krüpteerimise.

ESET NOD32 puhul on tõesti erakordne see, et see on pilvepõhine ja paigutab suurema osa raskest töötlemisest oma serveritesse. See tähendab teie seadme jaoks palju vähem tööd ja paremat jõudlust.

Hindade osas algab põhiplaan alates 39,99 dollarist aastas. Iga paketi hind suureneb vastavalt kaitstavate seadmete arvule.

Külastage meie ESET Antivirus ülevaadet, et lugeda rohkem funktsioonide kohta.

ESET viirusetõrje ülevaade

Plussid

 • Pilvepõhine
 • Ei nõua palju süsteemiressursse
 • Suurepärane pahavara laborite testitulemus
 • Seadme kaugjuhtimise võimalus
 • Failide krüpteerimine lunavara vastu

Miinused

 • Üsna kallis
 • Ainult manuaalsed uuendused
 • Puuduvad lisafunktsioonid

7. McAfee Total Protection

Suurepärane platvormideülene tugi koos põhiplaaniga, mis kaitseb teid pahavaraohtude eest.

Kas McAfee on 100% usaldusväärne?
Maksimaalne samaaegne ühendus:10 seadet
Tasuta versioon:Jah
Platvormid:Windows, Mac, Android, iOS
Praegune tehing:🔥 Hankige McAfee, säästke kuni 67%🔥🔥

McAfee kuulub meie parimate viirusetõrje tarkvarapakettide kategooriasse, sest see pakub mitte ainult kaitset uusimate küberohtude eest, vaid pakub ka täiendavaid turvafunktsioone, mis teevad rohkem kui ainult põhilist pahavara kaitset.

Sõltumatud testimislaborid on uurinud selle viirusetõrje võimalusi ja näidanud, et see püüab 100% nii 0-päevaseid kui ka 4 nädalat vanu küberohtusid. Nad hindasid selle jõudlust, kaitset ja kasutatavust 6 punktiga 6-st.

Me ise testisime McAfee'i ja viskasime 10 pahatahtlikku faili, et see tuvastaks. Kui kiirskanne ei leidnud neist ühtegi, siis täielik skaneerimine blokeeris kõik ohud isegi mitte poolel teel. See on haruldane vaatepilt isegi parimate viirusetõrjevahendite puhul. Seega, kuigi süsteemiressursid võivad teie seadme jõudlust mõjutada, on lõpptulemused seda väärt.

Kas McAfee Total Protection on ostmist väärt?

Märkimist väärib ka see, et McAfee toetab Windowsi, macOS-i, iOS-i ja Androidi operatsioonisüsteeme ning pakub üsna lihtsasti kasutatavaid rakendusi.

McAfee põhipakett sisaldab muu hulgas VPN-i, paroolihaldurit, failide krüpteerimist ja failide hävitajat.

Lisaks pakub viirusetõrje kaitset identiteedivarguse eest ja turvab ka teie võrku. Koduvõrgu turvalisus võimaldab hallata kõiki wifiga ühendatud seadmeid ja hoiatab teid sissetungimiskatsete eest.

McAfee hinnad algavad alates 39,99 dollarist aastas ning on olemas nii madala hinnaga kui ka kallimad tasemevariandid. Siiski on olemas 30-päevane raha-tagasi garantii, et saaksite testida kõiki funktsioone, ilma et peaksite riskima, et võtate endale mitterahuldava teenuse.

Külastage meie McAfee Antivirus ülevaadet, et lugeda rohkem funktsioonide kohta.

Mis vahe on McAfee ja Total Protectioni vahel?

Plussid

 • Kõik plaanid toetavad peamisi platvorme
 • Suurepärased seadme piirangud
 • Põhipakett on rikkalik
 • Tugev tulemüür
 • Koduvõrgu turvafunktsioon on jumalateenistus

Miinused

 • Mõne sõltumatu testi tulemused on kehvad
 • Tulemused võiksid olla paremad
 • Apple'i toodetel on vähem funktsioone

8. Avira Antivirus

Parim viirusetõrje tasuta paketiga ja tugevate turvaelementidega

Kas Avira on hea viirusetõrje?
Maksimaalne samaaegne ühendus:25 seadet
Tasuta versioon:Jah
Platvormid:Windows, Mac, Android, iOS
Praegune tehing:🔥Saage 1 aasta Avira 40% OFF!🔥

Avira Antivirus on üks parimaid viirusetõrje tarkvarapakette, mis on saadaval nii tasuta kui ka lisatasu segmendis ja mis pakub samuti silmapaistvat kaitset. See näitas sõltumatute testilaborite muljetavaldavaid tulemusi, blokeerides edukalt 99,2% küberohtudest.

Mis puutub meie algatatud testidesse, siis Avira paistis silma ülikiire täieliku skaneerimisega – selleks kulus vaid 3 minutit ja 30 sekundit. Aga kuulge – see suutis blokeerida ka kõik 10 pahatahtlikku faili. Kuigi protsessori koormus oli kogu aeg kõrge, ei tohiks seda pidada puuduseks, kuna see võtab vaid paar minutit.

Kas Avira on parim tasuta viirusetõrje?

Avira viirusetõrje ühildub kõige populaarsemate operatsioonisüsteemidega (Windows, macOS, Android ja iOS). Siiski ei ole kõik funktsioonid saadaval macOS-i jaoks – e-posti kaitse ja allalaadimise skaneerimine on ainult Windowsi kasutajatele.

Mis puutub funktsioonidesse, siis ilma rahakotti avamata saad VPN-i, tulemüüri ja parooligeneraatori, kui enamasti maksad mõne või kõigi nende eest lisatasu.

Lisaks sellele on sellel viirusetõrjel täiustatud lunavarakaitse, veebikaitse turvaliseks veebiostude tegemiseks, e-posti kaitse ja failide purustaja. Lisaks tavapärastele pahavara kaitselahendustele on olemas ka tarkvara automaatne uuendamise funktsioon, brauseri turvalisuse tööriist ja paroolihaldur.

Lisaks sellele eristab Avira't teistest viirusetõrjevahenditest selle arvuti optimeerimise tööriistad. Näiteks saate kiirendada oma seadme käivitamist.

Avira hinnad algavad 30,99 dollarist aastas, kuid kui te peaksite teenusega rahulolematuks osutuma, on olemas ka 30-päevane raha tagasi garantii.

Külastage meie Avira Antivirus ülevaadet, et lugeda rohkem funktsioonide kohta.

Millised on Avira puudused?

Plussid

 • Funktsioonirikas tasuta versioon
 • Ühildub kõigi peamiste platvormidega
 • Reaalajas kaitse
 • Funktsioonid, mis kaitsevad veebis sirvimist
 • Sisaldab VPN teenuseid

Miinused

 • Mõned funktsioonid on saadaval ainult Windowsis
 • Kõigi funktsioonide kasutamiseks on vaja brauseripikendust
 • Viivitatud vastus klienditoe poolt

9. Trend Micro

Lihtne ja turvaline viirusetõrje veebiohu kaitseks eelarve-sõbraliku hinnaga

Kui usaldusväärne on Trend Micro?
Maksimaalne samaaegne ühendus:10 seadet
Tasuta versioon:Jah (Android ja iOS)
Platvormid:Windows, Linux, Mac, Android, iOS
Praegune tehing:🔥Saage Trend Micro, nüüd 54% MAHA! 🔥

Trend Micro on veel üks kindel viirusetõrjetarkvara, mis aitab teil kaitsta oma seadmeid küberohtude eest. Sõltumatute laboritestide käigus näitas see viirusetõrje võime püüda 100% uusimat pahavara uurimise käigus.

Meie testid näitasid, et kuigi esinesid mõned piigid, ei olnud viirusetõrje üldiselt väga koormav süsteemi ressurssidele. Viirusetõrje suutis kustutada 8 ohtu 10-st alla 9 minutiga.

Kas McAfee või Trend Micro on parem?

Trend Micro ühildub kõigi peamiste operatsioonisüsteemidega (sealhulgas Windows, macOS, Android ja iOS), nii et seda saab kasutada nii laua- kui ka mobiilseadmetes, ning see on ideaalne algajatele. Rakenduse deinstalleerimine võtab siiski kaua aega.

Omaduste poolest kasutab see viirusetõrje pahavara otsimiseks tehisintellekti tehnoloogiat. Peale selle pakub Trend Micro turvaliseks ostmiseks ja dokumentide kaitsmiseks lunavara eest PayGuard ja Folder Shield. Samuti saate kasutada sotsiaalmeedia privaatsuskaitse, Fraud Buster, Dark Web Monitoring funktsioone ja VPN-i, et lisada veebis surfamisel lisaturvalisust.

Kuid need omadused ei ole kõik. Trend Micro annab ka võimaluse kasutada süsteemi optimeerimisvahendeid ja paroolihaldurit, et suurendada seadme jõudlust ja hoida kõik oma kasutajatunnused turvaliselt.

Selle teenusepakkuja puhul saate proovida nende tasuta versiooni, et näha, kuidas see tundub. Ja kui soovite testida Trend Micro Maximum Security või teisi premium-pakette (mis algavad 19,95 dollarist aastas), siis on neil ka 30-päevane raha tagasi garantii.

Külastage meie Trend Micro ülevaadet, et lugeda lisateavet funktsioonide kohta.

Kas Trend Micro on pärit Hiinast?

Plussid

 • Tugev kaitse online-ohtude eest
 • Reaalajas kaitse
 • 30-päevane tasuta prooviperiood
 • Suurepärane töölaua rakendus
 • Kuni 10 seadet Premium pakettide puhul

Miinused

 • Windows-arvuti veebikaamera kaitse puudub
 • Piiratud litsentsimisvõimalused
 • Sisseehitatud tulemüür puudub

10. Malwarebytes

Lihtne ja intuitiivne viirusetõrjeplatvorm kõigile teie seadmetele

Kuidas valida parim viirusetõrje?
Maksimaalne samaaegne ühendus:5 seadet
Tasuta versioon:Jah
Platvormid:Windows, Android, macOS, ChromeOS, iOS
Praegune tehing:🔥Saage Malwarebytes, nüüd 25% MAHA🔥

Malwarebytes on veel üks kindel pahavara tõrjeprogramm, mis teeb oma tööd väga hästi. Sõltumatutes laboritestides on see suurepäraselt toiminud, eriti kui tegemist on pahavara tuvastamisega. Olgu see siis nullpäevane-vanune hiljutine oht või selline, mis on olnud üle 4 nädala, see peatab 100% neist.

Malwarebytes mõjutas meie ettevõttesisese testi käigus üsna palju süsteemi ressursse. Seega ei soovitaksime täieliku skaneerimise ajal ühtegi rakendust käivitada. Lisaks leidis see 6-minutilise skaneerimise ajal 7 ohtu 10-st.

Saate Malwarebytes'i paigaldada Windowsi, macOS-i, iOS-i ja Androidi platvormidele. Need on väga lihtsad ja võimaldavad määrata erinevaid skaneerimisi, sealhulgas igapäevaseid ohu skaneerimisi.

Kas Malwarebytes'ile saab usaldada?

Malwarebytes kasutab reaalajas pahavara kaitset, et jälgida teie seadme tegevust ja peatada võimalikud küberohud enne nende süsteemi sisenemist. Lisaks on olemas lunavaratõrjefunktsioon, mis aitab teil vältida failide krüpteerimise viiruste ründamist teie seadmesse.

Mainimist väärib ka see, et Malwarebytes sisaldab ka ärakasutamise kaitset, mis on kasulik, kui peatatakse pahavara nii seadme nakatumine kui ka edasine levik.

Mis puutub lisafunktsioonidesse, siis pakub Malwarebytes VPN-i, mis aitab teil internetiliiklust krüpteerida ja kaitsta privaatset teavet internetis surfamise ajal. Teie seadmed ei ole kaitstud mitte ainult viiruste eest, vaid ka sissetuleva ja väljamineva internetiliikluse ja muude andmete eest.

Märkimist väärib see, et on olemas tasuta Malwarebytes'i versioon, kuid see pakub ainult viiruse skannerit. Kui soovite täielikku kaitset pahavara eest, siis premium-paketid algavad alates 33,74 dollarist aastas.

Külastage meie Malwarebytes'i ülevaadet, et lugeda lisateavet funktsioonide kohta.

Kas Malwarebytes tõesti eemaldab viirused?

Plussid

 • Hea viirusetõrje määrad
 • Suurepärane kasutajaliides
 • Minimaalne protsessorikasutus
 • Brauseri turvapikendus
 • Plaan koos VPN-iga saadaval

Miinused

 • Ei ole live chat toetust
 • Lisaseadmete lisamine maksab rohkem
 • Puuduvad teatavad lisafunktsioonid
Kas on olemas parem viirusetõrjeprogramm kui Malwarebytes?

Parim viirusetõrje tarkvara võrreldes

BitdefenderNorton 360TotalAVSurfsharkAVNordVPN TPESET NOD32McAfeeAviraTrend MicroMalwarebytes
Bränd
Hindamine4.9★★★★★4.7★★★★★4.6★★★★★4.4★★★★☆4.3★★★★☆4.3★★★★☆4.2★★★★☆4.2★★★★☆4.2★★★★☆4.1★★★★☆
Tasuta versioonJahEiJahEiEiEiJah (Android, iOS)JahJah (Android ja iOS)Jah
HindAlates 23,99 dollarist aastasAlates 19,99 dollarist aastasAlates $19.00/aastaAlates 41,88 dollarist aastasAlates 3,29 $/kuuAlates $39.99/aastaAlates $39.99/aastaAlates $30.99/aastaAlates 19,95 dollarist aastasAlates 33,74 dollarist aastas
Seadme tugiWindows, macOS, Android, iOSWindows, macOS, iOS, AndroidWindows, Mac, iOS, Android, LinuxWindows, macOS, AndroidWindows, Mac, Linux, Android, iOS, Chrome, FirefoxWindows, Linux, Mac, AndroidWindows, Mac, Android, iOSWindows, Mac, Android, iOSWindows, Linux, Mac, Android, iOSWindows, Android, macOS, ChromeOS, iOS
OmadusedTäiustatud ohu kaitseProfiilidLunavara kõrvaldamineAntiSpamAnti-trackerFaili purustajaAnti-webcam kaaperdamineVPNParoolihaldurReaalajas ohukaitseVPNNutikas tulemüürParoolihaldurPilvepõhine varundamineSafeCamTurvaline sirvimine (VPN)WebShield laiendusTurvaline salasõna võlvReklaamblokeerijaSüsteemi häälestamineCleanWebAndmekaitserikkumiste seireSurfshark VPN lisatudPrivaatne otsingumootorReaalajas kaitseReklaamblokeerijaAutomaatne allalaadimise skannerVPNJälgimisseadme kaitseVargusevastased vahendidSalasõna haldurLülita kaitserežiimTurvaline brauserRansomware kaitseQuickCleanShredderHaavatavuse skannerMcAfee WebAdvisorMcAfee kiirendamineParoolihaldurParoolihaldurVPNTurvaline ostukomplektE-posti kaitseTulemüürRansomware kaitseSotsiaalmeedia privaatsuse kaitsePettuse BusterTume veebi jälgimineVPNParoolihaldurOptimeerimisvahendidReaalajas kaitseKasutage kaitsetBrowser Guard
ÜlevaadeBitdefender läbivaatamineNorton 360 läbivaatamineTotalAV läbivaatamineSurfshark AV läbivaatamineNordVPN läbivaatamineESET NOD32 läbivaatamineMcAfee läbivaatamineAvira läbivaatamineTrend Micro läbivaatamineMalwarebytes läbivaatamine

Võitja

Parimate viirusetõrjeprogrammide võrdlemine

Kuidas toimib viirusetõrjetarkvara?

Viirusetõrjeprogrammid töötavad nii, et nad skaneerivad teie seadet, tuvastavad teadaolevad pahatahtlikud ohud ja eemaldavad või paigutavad need karantiini. Samuti uuendavad nad end regulaarselt, et nad saaksid tuvastada ka uusi ohte. Niinimetatud heuristiline skaneerimine püüab tuvastada tundmatut pahavara tarkvara, vaadeldes seda, kuidas teie programmid käituvad.

Tavaliselt on saadaval kahte tüüpi skaneerimisi. Taustakontroll pakub reaalajas kaitset, kontrollides aktiivselt hetkel avatud programme.

Seevastu täielik süsteemikontroll kontrollib iga faili teie kõvakettal. Seda on soovitatav teha pärast viirusetõrje installimist ja pärast seda, kui reaalajas skaneerimine leiab nakkuse.

Videoülevaade: 2023 parim viirusetõrje

Kuidas toimib viirusetõrjetarkvara?

Parim viirusetõrje vastavalt teie operatsioonisüsteemile

Erinevad viirusetõrjeprogrammid toetavad erinevaid operatsioonisüsteeme (OS). Ometi töötab iga operatsioonisüsteem kõige paremini spetsiaalselt kohandatud viirusetõrjetarkvaraga. Nii et pärast erinevaid teste valisime Bitdefenderi kui parima võimaluse kõige populaarsema OS-i jaoks. See on rikas funktsioonide poolest ja pakub lisaks tasuta versioonile ka suurepäraseid pahavara tuvastamise määrasid.

Allpool leiate meie parimate viirusetõrjeteenuste täieliku nimekirja erinevate operatsioonisüsteemide jaoks:

Parim viirusetõrjetarkvara aastal 2023
 • Viirusetõrje Windowsile. Paljud teenusepakkujad keskenduvad kõige rohkem Windowsi rakenduste arendamisele, laadides neid funktsioonidega. Oleme testinud erinevaid pakkujaid, et aidata teil leida teie jaoks parimad viirusetõrjeprogrammid Windows 10 või Windows 11 jaoks.
 • Viirusetõrje Macile. Paljud Mac sülearvutite viirusetõrjeprogrammid on üle võetud Windows PC viirusetõrje programmidest. Loomulikult puuduvad paljudel neist isikupärastatud funktsioonid. Seega oleme testinud ja välja valinud parimad täielikult Macile kohandatud viirusetõrje programmid.
 • Antiviirus Chrome'ile. Öeldakse, et Chromebookid on uskumatult turvalised, kuid pahavara suhtes mitte täiesti immuunsed. Seepärast uurisime kõige sobivamaid viirusetõrjeprogramme Chrome OS-i jaoks.
 • Androidi viirusetõrje. Kuigi Android-seadmetel on Google'i sisseehitatud turvatarkvara, ei ole need nii kaitstud, kui peaksid olema. Et oma mobiiltelefoni veelgi paremini kaitsta, võid valida meie nimekirjast parima Androidile toimiva viirusetõrjetarkvara.
 • Viirusetõrje iOS-i jaoks. Kahju, et paljud viirusetõrje pakkujad jätavad iOS-i jaoks rakenduste arendamise vahele. Et aidata teil teha sobiv valik, oleme koostanud nimekirja parimatest viirusetõrje võimalustest spetsiaalselt iOS-seadmetele.
Parim viirusetõrjetarkvara teie operatsioonisüsteemi jaoks

Kas teil on tõesti vaja viirusetõrjetarkvara?

Olenemata sellest, milline on teie IT-oskuste tase ja internetis surfamise harjumused, on viirusetõrje vajalik täiendus teie küberturvalisuse tagamiseks.

Siin on mõned põhjused, miks on kasulik investeerida viirusetõrjesse:

 • Sageli satute kahtlastele veebisaitidele. Ebausaldusväärsed veebisaidid on erinevate küberohtude peamine allikas, mis võivad teie seadmeid nakatada. Premium viirusetõrjevahendid võivad blokeerida pahatahtlikke veebisaite ja pealetükkivaid reklaame, et aidata teil pahavara vältida.
 • Teete regulaarselt oste internetis. Kui sisestate oma krediitkaardiandmeid peaaegu iga päev, oleks mõistlik kasutada viirusetõrjet, mis paneb teie tehingud krüpteeritud turvalisse brauseri ekraanile.
 • Teie lapsed kasutavad teie seadet. Kui teil on lapsi, on nende turvalisuse tagamine veelgi olulisem. Lapsehooldusfunktsioonide, näiteks veebikaamera blokeerimise abil saate oma lapsi kaitsta ka siis, kui nad ei ole kodus. Tõenäoliselt on teie koduse wifiga ühendatud rohkem kui paar seadet. Kodune viirusetõrje võib kaitsta neid kõiki korraga, säästes nii igaühe eraldi toitlustamise vaeva.
 • Teil ei ole igakülgset kaitset. Olenemata sellest, kas kasutate paroolihaldurit, VPN-teenust või turvalist e-posti eraldi toodetena või mitte, saate kasu kvaliteetsest viirusetõrje paketist. Tänapäeval sisaldavad need enamikku neist küberturbe vahenditest, nii et nende kasutamine on oluliselt lihtsam ja teie seadme igakülgne turvalisus on tagatud.
Kas teil on tõesti vaja viirusetõrjetarkvara?

Aastate möödudes on küsimus vähem viirustes ja pahavara, vaid küberturvalisuses üldiselt. Pidage meeles, et suurepärased viirusetõrjelahendused on funktsionaalselt rikkalikud ja tulevad odavamad kui failide krüpteerija või VPN-i hankimine eraldi.

Tasuta vs. tasuline viirusetõrje: kas peaksite maksma?

Kuigi tasuta viirusetõrjelahendused võivad pakkuda põhilist kaitset pahavara vastu ja rahuldada lihtsaid vajadusi, peaksite maksma, kui soovite usaldusväärset ja igakülgset turvalisust.

Üks asi tuleb meeles pidada – viirusetõrjefirmad peavad teenima raha: kas lisatasuplaanidest või teie isiklikest andmetest. See tähendab, et ebausaldusväärne viirusetõrjefirma võib müüa teie andmeid häkkeritele või teistele kolmandatele isikutele.

Rääkimata sellest, et mõned tasuta viirusetõrjetarkvarad võivad sisaldada hüpikreklaame või isegi pahatahtlikke programme, mis võivad teile pahavara sisse tuua (viimane asi, mida te viirusetõrjelt soovite).

Tasuta ja tasuline viirusetõrjetarkvara

Seega, kui soovite ikkagi tasuta teenust, vaadake tõsiseid ja seaduslikke ettevõtteid, mis pakuvad parimaid ja testitud tasuta viirusetõrje teenuseid, näiteks TotalAV. Nad on ikkagi huvitatud, et te lõpuks maksaksite lisatasu plaanide eest, kuid vähemalt ei tee teile kahju.

Siiski tuleb oodata vähem funktsioone ja tõsiseid piiranguid. Sageli lubavad tasuta paketid teil käivitada lihtsaid süsteemiskaneeringuid. Kuid sellised funktsioonid nagu kohandatud skaneerimine, lunavara kaitse ja täiustatud tulemüürid on tavaliselt saadaval ainult lisapaketi ostmisel.

Kokkuvõte

Tasuta vs. tasuline viirusetõrje: kas peaksite maksma?

Ohtude tekitajad varitsevad küberruumi eri nurkades. Üks vale liigutus, olgu see siis valele lingile klõpsamine või kahtlase saidi külastamine, ja te võite nakatada oma arvuti või mõne muu seadme pahavara. Seetõttu on väga oluline kasutada viirusetõrjet, eriti kui sellel on reaalajas kaitsefunktsioon.

Ainult oma seadme korrapärase skaneerimisega saate end kaitsta isikuandmete, sealhulgas pangandusandmete varguse eest. Meie parim soovitus on Bitdefender. See tagab 100% pahavara kaitse määra ning laia funktsioonide valiku, sealhulgas reaalajas kaitse ja VPN.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele