Parimad reklaamblokeerijad Androidile aastal 2023

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Milline reklaamiblokeerija on parim Androidile?

Total Adblock on parim reklaamiblokeerija Androidile. See on mõeldud hüpikakende eemaldamiseks ja kõigi teavituste vaigistamiseks teie brauseris ja rakendustes. See tööriist blokeerib ka bännerid, videoreklaamid ja kolmandate osapoolte jälgimisseadmed, kaitstes sel viisil kasutajate privaatseid andmeid.

⚡️ Kas Androidil on reklaamiblokeerija?

Jah – Google Chrome'il, Androidi vaikimisi brauseril, on sisseehitatud reklaamiblokeerija, et keelata tüütu reklaam. Siiski on Chrome'i reklaamiblokeerimise võimalused üsna tagasihoidlikud – see ei blokeeri kõiki reklaame ega muid rakendusesiseseid reklaame. Selle asemel soovitame kasutada professionaalseid reklaamiblokeerijaid nagu Total Adblock.

⚡️ Milline on parim tasuta reklaamiblokeerija Androidile?

Tasuta reklaamiblokeerijad on piiratud funktsioonide, turvalisuse ja selle poolest, mida see teie seadmele üldiselt pakub. Seetõttu soovitame hankida freemium-variandi – saate kasutada kõiki teenusepakkuja funktsioone raha-tagastuse garantiiga või 7-päevase tasuta prooviperioodiga. Soovitame Total Adblocki reklaamivaba kasutuskogemuse ja üldise kaitse tagamiseks teie Android-seadmes.

⚡️ Kuidas aktiveerida reklaamiblokeerija Androidis?

Reklaamblokeerija aktiveerimiseks Androidis peate käsitsi konfigureerima oma DNS-seaded ja Chrome'i brauseri seaded, paigaldama oma seadmesse reklaamblokeerija või kasutama alternatiivset brauserit, millel on sisseehitatud reklaamblokeerija. Konfigureerimine sõltub valitud meetodist.

Paljud saidid ja Android-rakendused sõltuvad reklaamidest, et teenida tulu ja teha äri. Mõned reklaamid võivad aga olla pealetükkivad või pahatahtlikud, mis katkestavad teie sirvimiskogemuse.

Õnneks on olemas hulgaliselt kasulikke vahendeid, kuidas seda vältida – Androidile mõeldud reklaamiblokeerijad (eriti sisseehitatud VPN-iga) on ideaalsed pealetükkivate või eksitavate reklaamide ja hüpikakende keelamiseks, pahatahtlike veebisaitide blokeerimiseks ja isegi selleks, et kolmandad isikud ei saaks teid jälgida ja teie andmeid ohustada.

Reklaamblokeerija rakendus on hädavajalik, kui soovite end kaitsta paisunud reklaami, erinevate hüpikakende, videote ja muu formaatgraafika eest, mis ilmuvad teie Android-seadmes sirvimise ajal.

Milline on parim reklaamiblokeerija Androidile?

Sel põhjusel uurisime ja testisime mõningaid parimaid reklaamblokeerijaid Androidile aastal 2023. Viisime iga reklaamblokeerimistarkvara äärmusliku testi läbi, et tagada selle tegelik toimimine ja kõige kurikuulsama reklaamvara blokeerimine. Lisaks tegime ülevaate iga tööriista funktsionaalsusest, omadustest, privaatsusmeetmetest, hinnast ja muust. Jätka lugemist, et leida meie parim valik.

Top 5 parimat reklaamblokeerijat Androidile aastal 2023

 1. Total Adblock – parim reklaamiblokeerija Androidile üldiselt
 2. Surfshark CleanWeb – võimas ja taskukohane Android reklaamblokeerija koos VPN-iga
 3. Atlas VPN SafeBrowse – Androidi reklaamiblokeerija koos VPN-iga turvaliseks sirvimiseks
 4. Proton VPN NetShield – turvaline reklaamiblokeerija Androidile koos VPN-iga
 5. Avast – tasuta turvaline brauser koos sisseehitatud reklaamiblokeerijaga Androidile
Kas Androidile on olemas õige reklaamiblokeerija?

Mida otsida parimast reklaamiblokeerijast Androidile?

Lisaks reklaamide ja jälgijate blokeerimise võimalusele on veel lisaelemente, mis aitavad teil otsustada, milline Androidi reklaamiblokeerija on teie jaoks parim. Allpool on loetletud mõned põhikriteeriumid, mida me parimate reklaamiblokeerijate valimisel vaatasime:

Kuidas avada YouTube’i blokeering ja vaadata videoid

 • Ühilduvus Androidi ja brauseritega. Vaadake kindlasti, kas vahend pakub Androidile rakendust või brauseripikendust, selle kasutusmugavust ja seadistamist. Mõned reklaamiblokeerijad on piiratud teatud operatsioonisüsteemidega, millega nad ühilduvad. Valige selline, mis on harjunud mobiilseadmetega, sealhulgas Androidiga.
 • Blokeerivad filtrid. Selle funktsiooniga saate valida, milliseid reklaame soovite vältida ja milliseid säilitada. See annab teile võimaluse seadete konfigureerimiseks vastavalt teie eelistustele. Tavaliselt on filtrid esitatud kogumikena, mida nimetatakse filtrite nimekirjadeks.
 • Privaatsusmeetmed. Kontrollige kindlasti teenusepakkuja privaatsusseadeid, kas tal on logisid mittekasutav poliitika või mitte. On teada, et paljud tasuta reklaamblokeerijate pakkujad salvestavad kasutajate andmeid. Logisid mittekasutava poliitika rakendamine tagab, et ükski teie andmetest ei satuks ohtu.
 • Lisafunktsioonid. Reklaamblokeerija võib pakkuda teile palju enamat kui lihtsalt reklaamide blokeerimine. Otsige Androidi reklaamiblokeerijaid, millel on sisseehitatud VPN, viirusetõrje ja pahavara skanner. Kõik sõltub teie vajadustest, kuid lisafunktsioonid suurendavad teie Androidi seadme turvalisust nii, nagu ükski reklaamblokeerija üksi ei tee.
 • Hinnakujundus. Usaldusväärne ja kvaliteetne Androidi reklaamiblokeerija ei pea lõhkuma panga. On palju hea hinna ja kvaliteedi suhtega pakkujaid, kes pakuvad paindlikku hinnakujundust, tasuta prooviperioodi või raha tagasi garantiid, kui te ei ole teenusega täielikult rahul.
Kas AdBlock for Android on turvaline?

Parimad Androidi reklaamiblokeerijad – meie üksikasjalik nimekiri:

On olemas väga palju erinevaid reklaamblokeerimisvahendeid. Siiski võib olla keeruline valida parim vahend kasutamiseks. Oleme koostanud nimekirja parimatest Androidi reklaamiblokeerijate pakkujatest, et seda lihtsustada. Vaatame lähemalt.

1. Total Adblock – parim reklaamiblokeerija Android-seadmetele

Milline on hea reklaamiblokeerija Androidile Chrome'is?
Tasuta versioon:Jah (7-päevane tasuta prooviperiood)
Toetatud platvormid:Android, iOS, Chrome, Edge, Safari, Opera, Firefox, Brave
Klienditugi:Teadmistebaas, videoõpikud, blogi, e-post, KKK-d.
Praegune tehing:🔥 Saada 75% OFF Kokku Adblock! 🔥

Meie parim reklaamiblokeerija Androidile on Total Adblock. Selle eesmärk on eemaldada hüpikaknad ja summutada kõik teavitused teie brauseris ja rakendustes. See tööriist blokeerib ka bännerid, videoreklaamid ja kolmandate osapoolte jälgimisseadmed, kaitstes sel viisil kasutajate privaatseid andmeid.

Kuigi te ei saa Total Adblocki Google Play Store'ist alla laadida (kuna see ei luba kogu süsteemi hõlmavaid reklaamiblokeerijaid), saate rakenduse faili Total Adblocki veebisaidilt ja paigaldada selle oma Android-seadmesse käsitsi.

Täieliku kaitse saamiseks saate osta kogu Total Security paketi – see sisaldab reaalajas töötavat viirusetõrjet, turvalist sirvimist (VPN) ja reklaamiblokeerijat.

Mõned reklaamiblokeerija peamised eelised hõlmavad reklaamide ja jälgimisseadmete blokeerimist, push-teavituste ja YouTube'i videoreklaamide keelamist ja muud.

Parimad reklaamiblokeerijad Androidile

Samuti pakub Total Adblock blokeerimisfiltreid:

 • Base filter (vajalik kvaliteetse reklaami blokeerimiseks)
 • Jälgimiskaitsefilter (jälgimisseadmete jaoks)
 • Sotsiaalmeedia filter (vidinate nagu “share” ja “like” nuppude jaoks)
 • Ärrituste filter (blokeerib küpsiste teateid ja hüpikaknad)

Need reeglid määravad kindlaks, mida tuleks blokeerida ja varjata.

Mis puutub privaatsusse, siis Total Adblock ei salvesta ega logi ühtegi teie andmeid ja tagab tipptasemel privaatsusstandardid.

Adblocki testija Total Adblock sai väga hea tulemuse. See blokeeris kõik reklaamid, välja arvatud need, mis olid Google Analyticsi tööriistas, GIF-pildid ja vea jälgijad, kuid näitas üldiselt häid tulemusi.

Hinnakujunduse poolest algavad lisatasupaketid 2,42 dollarist kuus. Premium-teenust saate proovida tasuta selle 7-päevase tasuta prooviperioodi abil ning keelata soovimatud reklaamid, teavitused ja pealetükkivad jälgimisseadmed Android-seadmetes.

Kas täielik Adblock on tõesti tasuta?

Plussid

 • Suurepärane ühilduvus Androidiga
 • Kaasa arvatud blokeerivad filtrid
 • Blokeerib videoreklaamid
 • Tagatud privaatsus
 • Suurepärased reklaami blokeerimise testi tulemused
 • 7-päevane tasuta prooviperiood

Miinused

 • Androidi rakendus ei ole Google Play's saadaval
 • Ei saa blokeerida vea jälgimise seadmeid

2. Surfshark CleanWeb – eelarve-sõbralik Android reklaamblokeerija koos VPN-iga

Surfshark CleanWeb läbivaatamine
Tasuta versioon:Jah (7-päevane tasuta prooviperiood)
Toetatud platvormid:Android, iOS, macOS, Windows, Linux, Fire TV, Chrome, Firefox, Edge.
Klienditugi:24/7 live-chat, e-post, juhendid ja artiklid, KKKd
Praegune tehing:🔥 Saada 82% OFF Surfshark + 2 kuud TASUTA 🔥

Surfshark on veel üks meie valik, mis kuulub parimate reklaamiblokeerijate nimekirja Android-seadmetele. See teenusepakkuja pakub VPN-teenust koos reklaamiblokeerimisfunktsiooniga CleanWeb. See on üsna võimas ja suudab blokeerida igasugust reklaamprogrammi, andmepüügikatsed ja muud.

CleanWebi (äsja avaldatud CleanWeb 2.0) funktsiooni lubamiseks Android-seadmetes peate kasutama VPN-i. See muudab asjad veelgi paremaks – teil on täielik kaitse oma seadmete üle, kuna teie liiklus on krüpteeritud ja teie tegelik IP-aadress on varjatud. CleanWeb-funktsioon tuvastab automaatselt pahatahtlikud saidid ja blokeerib need, kaitstes teid pahavara eest.

Kas ma pean Surfsharki CleanWebi sisse lülitama?

Kasu poolest ei jää see kindlasti lühikeseks. Saate säästa oma mobiilseid andmeid, sest pealetükkivad reklaamid, mis võtavad palju ruumi ja andmeid, ei laadi teie jaoks enam. Samuti, kui sulle meeldib striimimine – see blokeerib YouTube'i reklaamid nii rakenduses kui ka brauseris. Ja kui soovite teatud geograafiliste piirangutega YouTube'i (või muude voogedastusplatvormide) raamatukogusid lahti blokeerida, võimaldab VPN seda hõlpsasti teha.

Kokkuvõttes sai Surfsharki CleanWeb meie testide käigus üsna hea tulemuse. See ei läbinud Google Analyticsi tööriistade, GIF-pildi, staatilise pildi ja vigade jälgimise teste.

Mis puutub hinnakujundusse, siis Surfshark pakub tõesti taskukohaseid pakette. Selle teenused algavad vaid 2,30 dollarist kuus. Kui soovite seda teenusepakkujat tasuta proovida, siis on olemas ka 7-päevane tasuta prooviperiood või 30-päevane raha tagasi garantii. Kui olete juba registreeritud Surfsharki kasutaja – CleanWebi funktsiooni saate kasutada tasuta.

Lisateavet selle teenuse kohta saate meie Surfshark One'i ülevaatest.

Kuidas Surfshark CleanWeb töötab?

Plussid

 • Säästab mobiilseid andmeid
 • VPN lisatud
 • Blokeerib YouTube'i reklaami
 • Taskukohane hind
 • 7-päevane tasuta prooviperiood
 • 30-päevane tagastusõigus

Miinused

 • Blokeerimisfiltrid puuduvad
 • Ei ole läbinud vigade jälgimise testi

3. Atlas VPN SafeBrowse – kasutajasõbralik Android reklaamblokeerija koos VPN-iga

Atlas VPN läbivaatamine
Tasuta versioon:Ei (ainult VPN-l on tasuta versioon)
Toetatud platvormid:Android, iOS, macOS, Windows
Klienditugi:24/7 live-chat, e-post, teadmistebaas, KKKd
Praegune tehing:🔥 Hangi Atlas VPN, nüüd 83% MAHA + 3 kuud TASUTA! 🔥

Atlas VPN pakub reklaamide blokeerimise funktsioone, mis sobivad Androidile ja teistele seadmetele. See on korralik reklaamiblokeerija pahatahtliku reklaami, kolmandate osapoolte jälgijate, videoreklaamide ja muu sellise vastu võitlemiseks. Sisseehitatud SafeBrowse'i funktsioon on tõesti lihtne kasutada ja on kindlasti suurepärane algajatele.

Esiteks, et kasutada SafeBrowse'i funktsiooni, peate omandama VPN-teenuse. See ei võimalda teil mitte ainult kasutada kõiki VPN-i eeliseid ning kaitsta teie veebiturvalisust ja privaatsust – see blokeerib automaatselt pahatahtlikud veebisaidid ja reklaamid Android-seadmetes, olgu selleks siis tahvelarvuti või mobiiltelefon.

Avastatud jälgimisseadmed blokeeritakse koheselt ja saate nende nimekirjad. Lisaturvalisuse tagamiseks on olemas kahefaktoriline autentimine – iga kord, kui logite oma Atlas VPN-i kontole, palutakse teil oma identiteeti kinnitada.

Kas Atlas VPN on usaldusväärne?

Kui olete huvitatud voogedastusest – Atlas VPN ja selle SafeBrowse funktsioon ei valmista teile samuti pettumust. VPN-teenus blokeerib peamised voogedastusteenused, näiteks YouTube'i, ning reklaamiblokeerija lülitab välja kõik videoreklaamid nii rakenduses kui ka brauseris.

Proovige SafeBrowse'i reklaamide blokeerimise funktsiooni VPN-iga – kasutage 30-päevast raha tagasi garantiid või hankige lisapakett hinnaga vaid 1,82 dollarit kuus.

Lisateavet selle teenusepakkuja funktsioonide ja lisade kohta leiate meie Atlas VPN-i ülevaatest.

Kumb on parem NordVPN või Atlas VPN?

Plussid

 • VPN teenus sisaldub
 • VPN teenus sisaldub
 • Algaja-sõbralik
 • Sisaldab veebifiltreid
 • 30-päevane tagastusõigus

Miinused

 • Browseri laiendused puuduvad
 • SafeBrowse funktsioon ainult tasulise tellimuse korral

4. Proton VPN NetShield – turvaline Android reklaamblokeerija koos VPN-iga, mis on lisatud

Proton VPN läbivaatamine
Tasuta versioon:Ei (ainult VPN-l on tasuta versioon)
Toetatud platvormid:Android, iOS, macOS, Windows
Klienditugi:E-post, teadmistebaas, KKK
Praegune tehing:🔥 Saada kuni 50% OFF Proton VPN! 🔥

Proton VPN on VPN-teenuse pakkuja, millel on võimas reklaamiblokeerija NetShield, mis sobib hästi Android-seadmetele. Nagu teisedki juhtivad teenusepakkujad, ei blokeeri see mitte ainult reklaame, vaid kaitseb teid ka pahatahtlike veebisaitide, pealetükkivate jälgijate ja pahavara eest.

NetShield töötab DNS-blokeerimisega ja suudab leida ja blokeerida jälgimisseadmeid, mida tavaliselt kasutavad ettevõtted, kes koguvad andmeid kogu veebis. Seega kasutate oma Interneti-teenuse pakkuja (ISP) või otsingumootori pakutava DNS-andmebaasi asemel DNS-resolverit, mida haldab Proton VPN.

Kui kasutate VPN-i, mille NetShield-funktsioon on sisse lülitatud, jääb teie Androidi seadme liiklus krüpteerituks ja kaitstud AES-256 krüpteeringuga, mis tagab häkkimiskindla turvalisuse.

Kas Proton VPN on usaldusväärne?

Peale selle vabastab Proton VPN koos NetShieldiga geopiiranguga voogedastusplatvormid, näiteks YouTube'i – ja NetShield tagab, et YouTube'i rakenduses olevad reklaamid blokeeritakse, olenemata sellest, millist Android-seadet te kasutate.

Kui olete mures oma kiiruse pärast, kui kasutate samaaegselt VPN-i ja reklaamblokeerijat, aitab VPN kiirendaja säilitada algse kiiruse ja parandada üldist jõudlust.

Proton VPN-i ja reklaamblokeerija kombinatsiooni hind algab 4,99 dollarist kuus ning saate testida täisfunktsionaalset versiooni 30-päevase raha-tagasi garantiiga.

Lisateavet kogu paketi kohta leiate meie Proton VPN-i ülevaatest.

Kas Proton VPN on parem kui NordVPN?

Plussid

 • Blokeerib mustas nimekirjas olevad domeenid
 • Kaitseb andmepüügirünnakute eest
 • Blokeerib jälgimisseadmed
 • Komplektis on VPN
 • 30-päevane tagastusõigus

Miinused

 • NetShieldi funktsioon on lisapakendis
 • Ei ole live chat toetust

5. Avast – tasuta turvaline brauser koos sisseehitatud reklaamiblokeerijaga Androidile

Avast Blocker Review
Tasuta versioon:Jah
Toetatud platvormid:Android, iOS, macOS, Windows
Klienditugi:Live chat, telefon, e-post, teadmistebaas
Praegune tehing:🔥 Hangi Avast AntiTrack, nüüd $54.99 aastas! 🔥

Avast on üks väheseid turvalisi teenuseid, mis pakuvad tasuta brauserit koos sisseehitatud reklaamiblokeerijaga Android-seadmetele. See suudab blokeerida igasuguseid reklaame (bännerreklaamid, videoreklaamid), hüpikaknad, brauseriteated, brauseri sõrmejäljed ja jälgimisseadmed.

Brauseri saab alla laadida Google Play poest, seda on väga lihtne seadistada ja kasutada. Vaatame lähemalt veel mõningaid selle funktsioone: veebireklaamide blokeerimine vaikimisi – see võib oluliselt parandada veebisaitide laadimisaega. Samuti blokeerib see veebipõhise jälgimise, mis takistab kolmandatel isikutel teie veebitegevust näha.

Turvalisel brauseril on reguleeritavad reklaamide blokeerimise režiimid: (blokeerib jälgijad, hüpikaknad, bännerreklaamid ja videoreklaamid), tasakaalustatud (blokeerib lisaks sotsiaalmeedia reklaamid) ja range blokeerimine (blokeerib lisaks brauseri teavitused ja sõrmejäljed).

Kas täielik Avast on tõesti tasuta?

Veelgi enam, saadaval on valgeloend – saate hallata saite, mille puhul olete reklaamblokeerija sisse lülitanud.

Android-seadmed saavad ka krüpteeritud meediakogu, kus allalaaditud faile saab hoida krüpteerituna ja Avasti brauseri kaudu kasutada.

Meie testide käigus suutis Avast secure browser saada suurepärase tulemuse. See ei läbinud ainult Google Analyticsi tööriista testi.

Kokkuvõttes, peale selle, et Android-seadmete jaoks ei ole rakendust, töötas see brauseris suurepäraselt. Seega, kui otsite reklaamblokeerijat, mis keskendub puhtale sirvimiskogemusele, siis Avast saab olema see.

Lisateabe saamiseks lugege meie Avast Antivirus ülevaadet.

Avast 2023

Plussid

 • Reguleeritavad reklaamiblokeerimise režiimid
 • Suurepärane tasuta versioon
 • Turvaline pilvesalvestus

Miinused

 • Androidi seadmete jaoks puudub rakendus
 • Ei tööta tavaliste brauseritega
 • Tasulised lisafunktsioonid

6. AdLock – turvaline Androidi reklaamiblokeerija, millel on mitu filtreerimisvõimalust

AdLock läbivaatamine
Tasuta versioon:Jah (ainult brauseri laiendused)
Toetatud platvormid:Android, iOS, Windows, macOS, Chrome, Edge, Safari, Firefox, Brave, Opera
Klienditugi:24/7 e-post, blogi, KKK, kasutusjuhend
Praegune tehing:🔥 Saada kuni 70% MAHA Adlock! 🔥

AdLock on veel üks tugeva tuvastamise ja reklaamide blokeerimise võimekusega reklaamiblokeerija Androidile. See suudab peatada hüpikaknad, bännerid, automaatsed videoreklaamid, jälgijad ja krüptoraha kaevandamise reklaamid.

Nagu kõik teenusepakkujad, töötab ka AdLock DNS-i blokeerimise kaudu – see kasutab kohalikku VPN-i, et filtreerida liiklust ning blokeerida andmepüügi- ja pahatahtlike saitide päringuid. Seetõttu ei saa see töötada samaaegselt teiste VPN-idega.

AdLockil on valgeloend ja mitu filtreerimisvõimalust süsteemirakenduste jaoks: saate kohandada Android-seadmetes kasutatavate rakenduste käitumist, keelates filtreerimise (lubades reklaami ainult teie valitud rakenduste jaoks), lubades või blokeerides. Konkreetselt võimaldab HTTPS-filtreerimine Android-seadmetes blokeerida reklaame veebisaitidel, mis kasutavad seda protokolli.

Kas AdLock on hea rakendus?

Veel üks väga kasulik funktsioon AdLockis, mida tasub mainida – energiahaldusfunktsioon. Blokeerides Android-seadme reklaame, vähendab see taustandmete kasutamist ja pikendab seeläbi aku kestvust.

Lisaks blokeerib AdLock videoreklaamid YouTube'i rakenduses jagamisnupuga ja valides rakenduse loetelust AdLocki (see toimib nagu kohandatud YouTube'i mängija). Samuti blokeerib see reklaame ka brauseris.

Meie testide käigus sai AdLock väga hea tulemuse ja ei läbinud ainult vigade jälgimise testi, mis on peaaegu suurepärane tulemus.

Mis puudutab hinnakujundust, siis saate seda tasuta kasutada Android-seadmete veebilehitseja laiendustes.

Kas AdLocki sertifikaat on turvaline?

Plussid

 • Blokeerib igasuguseid reklaame
 • On tasuta versioon
 • Valikuvõimalus “Whitelisting” on saadaval
 • Säästab mobiilseid andmeid ja aku kestvust

Miinused

 • Ei ole saadaval Google Play's
 • Androidi seadmete jaoks puudub rakendus
 • Ei saa töötada samaaegselt VPN-teenustega

7. Ghostery – mainekas reklaamiblokeerija Android-seadmetele, mis on keskendunud jälgimisseadmete blokeerimisele

Ghostery läbivaatamine
Tasuta versioon:Jah
Toetatud platvormid:Chrome, Safari, Firefox, Opera, Edge, Brave
Klienditugi:KKK, e-post, GitHubi repositoorium, blogi
Praegune tehing:🔥 Vaadake kõiki kuponge 🔥

Kasutades AI jälgimisvastast tehnoloogiat, on Ghostery usaldusväärne reklaamide blokeerimise võimalus Androidile. See on täiesti tasuta teenus, mis on kohandatud teie sirvimise võimalikult privaatse ja turvalise säilitamiseks.

See reklaamiblokeerija töötab DNS-i blokeerimise kaudu. On teada, et see kiirendab saite ja intuitiivne laienduspaneel näitab, kui kaua võtab lehe laadimine aega. See on üsna väljendusrikas funktsioonide kogum tasuta teenuse jaoks.

Kuigi Ghostery keskendub peamiselt jälgijate blokeerimisele, blokeerib see ka reklaame, hüpikakende ja küpsiseid.

Kas Ghostery on usaldusväärne?

Ghostery on privaatne brauser, mida saab alla laadida Androidile ja teistele platvormidele. See ei kogu kasutaja isiklikke andmeid, sellel on integreeritud privaatne otsingumootor ja see kaitseb seadmeid jälgimisseadmete eest.

Kui teid häirivad YouTube'i reklaamid – hea uudis. Ghostery suutis blokeerida YouTube'i automaatsed reklaamid, nii et need teid enam ei häiri. Samuti sai Ghostery meie testide käigus hea tulemuse (ebaõnnestus ainult vea jälgimisel) – mis pole üldse nii halb tulemus.

Nagu mainitud, ei pea te Ghostery'le raha kulutama – brauser on Android-seadmetele tasuta.

Mis on parem kui Ghostery?

Plussid

 • Takistab jälgimisseadmete kasutamist
 • Privaatne brauser
 • Blokeerib reklaamvara
 • Kiirendab laadimisaega

Miinused

 • Rakendus pole saadaval
 • Puudub võimalus filtrite rakendamiseks

Kuidas me valisime ja testisime neid Androidi reklaamiblokeerijaid

Kuidas töötavad reklaamblokeerijad Androidis?

Selleks, et valida parimad Androidi reklaamiblokeerijad, oleme teinud põhjalikke uuringuid ja teste, et näha, kui funktsionaalne ja usaldusväärne vahend on. Siin on peamised kriteeriumid, mille järgi me lähtusime:

 • Ühilduvus Androidiga. Veendusime, et meie valitud reklaamblokeerimisvahendid ühilduvad Androidi seadmetega ning toimivad rakendustes ja brauserites. See on oluline punkt, millega tuleb arvestada, sest kõik reklaamblokeerijad ei toeta mobiilseadmeid.
 • Funktsioonikomplekt. Uurisime iga reklaamblokeerija funktsioonikomplekti ja testisime seda Android-seadmetes. Parim reklaamiblokeerija pakub sulle täielikku kaitset reklaamide, pahavara, andmepüügipettuste ja muude küberohtude eest. Lisaks pakuvad mõned pakkujad lisakaitsemeetmeid – VPN, viirusetõrje, turvaline pilvesalvestus ja muud.
 • Turvalisus. Reklaamblokeerija valimisel võiksite kaaluda ka oma veebiturvalisust. Enamik Androidi reklaamiblokeerijate pakkujaid ei asenda pahavaravastast tarkvara ega kaitse teid täielikult viiruste eest. Valisime välja pakkujad, millel on lisaturvalisus, et tagada tippklassi krüpteerimine ja sisu filtreerimine.
 • Privaatsus. Reklaamijad kasutavad jälgimisseadmeid, et jälgida teie sirvimisharjumusi ja suunata teile isikupärastatud reklaami. Reklaamide blokeerimine takistab nende nägemist – ja me valisime kindlasti teenusepakkujad, kes suudavad tagada selle ja muud privaatsusmeetmed.
 • AdBlock testija. Me testisime iga teenusepakkujat AdBlock testeriga, mis mõõdab reklaamblokeerija tugevust ja annab tulemuse reklaami blokeerimise võime kohta.

Miks on vaja oma Android-seadmes reklaamblokeerijat?

Kuidas ma saan kontrollida oma reklaamblokeerijat?
Programmer developing anti virus program. Banned Internet content. Ad blocking software, removing online advertising, ad filtering tools concept. Pink coral blue vector isolated illustration

See võib olla üsna iseenesestmõistetav, miks peaksite oma Android-seadmes reklaame blokeerima. See on super tüütu ja pealetükkiv, eks? Kuid sellel on rohkem kasutusvõimalusi kui lihtsalt reklaamide blokeerimine. Allpool oleme loetlenud peamised põhjused, miks sul on vaja oma Androidi telefoni või tahvelarvuti reklaamide filtreerimist.

 • Eemaldage pealetükkivad reklaamid. Enamik veebisaite ja rakendusi Androidis ja muudes seadmetes tuginevad tulude saamiseks reklaamidele. Rääkimata sellest, et mõned neist võivad olla pahatahtlikud. Reklaamblokeerija on parim viis neist vabanemiseks ja sirvimiskogemuse parandamiseks.
 • Eemaldage küpsiste teavitused. Usaldusväärne reklaamiblokeerija saab küpsiste teavitusi peita, ilma et lubaks või keelduks küpsiste kasutamise lubamisest. See parandab surfamist ja võimaldab teil vältida küpsiste hüpikaknad igal veebisaidil.
 • Vältige andmepüügipettusi. Ei ole uudis, et veebipettusi saab panna peaaegu kõikjale, isegi reklaami sisse. Võimas reklaamiblokeerija tuvastab, blokeerib ja leevendab teie Androidi seadme sihtotstarbelised ohud ja lunavara.
 • Androidi seadme turvamine. Täieliku reklaamiblokeerimispaketiga saate täiendavat kaitset, näiteks VPN-i või viirusetõrjet, ja seega saate oma Androidi veelgi rohkem kaitsta.
 • Vähendage andmekasutust ja säästke akut. Reklaamid võtavad teatava hulga ruumi ja andmeid. Seega ei säästa reklaamiblokeerija kasutamine mitte ainult teie mobiilse andmeside ja parandab sirvimise kiirust, vaid säästab ka teie Androidi aku kestvust.

Parimad Android reklaamblokeerijad vastavalt teie vajadustele

Kuidas kontrollida, kas teie telefonis on reklaamiblokeerija?

Nagu igal tööriistal, on ka erinevatel Androidi seadmete reklaamiblokeerijatel oma tugevused ja puudused. Enne reklaamblokeerija valimist peaksite kindlaks tegema oma vajadused ja selle, milleks te seda kasutate. Vaatame põhjalikult, kuidas reklaamiblokeerijad saavad kohanduda teie eelistustega:

 • YouTube'i reklaamiblokeerijad Androidile. Kui te ei soovi YouTube'i videotes näha paisutatud reklaame, vajate kas lisatasu tellimust või reklaamblokeerijat. Selle abil saad YouTube'i reklaamid välja lõigata, olenemata sellest, kas voogedastad seda rakenduses või brauseris.
 • Android TV reklaamiblokeerijad. Kui voogedastate oma lemmiksaateid Android TV-s ja ei soovi reklaame näha – voogedastage lihtsalt reklaamivabalt, kasutades suurel ekraanil reklaamiblokeerija. Erinevad reklaamiblokeerimisvahendid on kohandatud ka koduseadmetele. Mõnel neist on sisseehitatud reklaamiblokeerija ja mõned tuleb käsitsi DNS-i kaudu seadistada.
 • Androidi tahvelarvutite reklaamblokeerijad. Sarnaselt telefoniga vajavad ka Android-tahvlid reklaamblokeerijat, et tagada sirvimise või voogedastuse sujuvus. Saate seda kasutada kas rakenduse või brauseripikendusena.

Kas tasuta reklaamiblokeerijad Androidile on turvalised?

Kus on Androidi reklaamiblokeerijad?

Jah ja ei. Mõned tasuta reklaamiblokeerimisvahendid võivad olla ohutud. Me ei soovita neid siiski. Tasuta teenused on piiratud toetatud platvormide, funktsioonide, turvalisuse ja selle poolest, mida see teie seadmele üldiselt pakub.

Sisseehitatud brauseri reklaamiblokeerijad Androidile ei pruugi blokeerida reklaame ja hüpikakende või võivad olla mõeldud ainult teatud tüüpi reklaamide blokeerimiseks. Lihtsalt öeldes on selle võimalused piiratud ja see suudab tüütuid reklaame minimaalselt lahendada.

Kui soovite turvalist ja reklaamivaba sirvimiskogemust, siis investeerige premium-teenuse valikusse. Soovitame kas hankida tippklassi reklaamiblokeerija või proovida seda tasuta prooviperioodi ja raha tagasi garantiiga:

Milline on parim reklaamiblokeerija Androidile?
 • Kokku AdBlock. Blokeerige kõikvõimalikud reklaamprogrammid ja vältige hüpikaknad oma Android-seadmes. Proovige teenust tasuta – kasutage 30-päevast raha tagasi garantiid või 7-päevast tasuta prooviperioodi.
 • Surfshark CleanWeb. See sisseehitatud reklaamiblokeerijaga VPN-teenusepakkuja blokeerib kõik reklaamvara ja andmepüügikatsed. Saate seda proovida tasuta 7-päevase tasuta prooviperioodi või ka 30-päevase raha tagasi garantiiga.

Kuidas blokeerida reklaame Androidis, muutes DNS-i

Kui soovite oma Android-seadmes reklaame blokeerida ilma rakendusi soetamata, saate seda hõlpsasti teha, kui vahetate reklaamiblokeerimisteenuse privaatse DNS-teenuse pakkuja vastu. See meetod ei nõua reklaamblokeerimisrakendusi. See töötab aga ainult Android 9 Pie ja uuemal versioonil.

Kas Androidile on olemas õige reklaamiblokeerija?

Siin on samm-sammuline juhend DNS-i muutmiseks Androidis:

 1. Mine seaded > Võrk ja Internet > Täiustatud > Privaatne DNS.
 2. Valige valik Private DNS Provider Hostname.
 3. Sisestage “dns.adguard.com” ja salvestage.
 4. See on kõik! Sa ei näe enam mingeid rakendusesiseseid reklaame ega hüpikaknaid brauserites.

Pidage meeles, et mõnes Android-seadmes võivad DNS-seaded olla erinevad. Kui see on nii, otsige privaatseid DNS-seadistusi ja võimalust vajaliku teabe käsitsi sisestamiseks. AdGuard DNS-i abil saate oma Android-seadmes juurdevaba reklaamide blokeerimise, kuid on võimalik, et see ei blokeeri kõiki reklaame.

Sisseehitatud reklaamiblokeerijatega brauserid Android-seadmetele

Kui eelistate kasutada brauserit, millel on juba sisseehitatud reklaamiblokeerija, selle asemel, et hankida oma Android-seadmele eraldi reklaamiblokeerija rakendus või konfigureerida see käsitsi DNS-i kaudu, on olemas mõned võimsad võimalused, mida saate valida.

Kas Androidi reklaamiblokeerijad on turvalised?

Google Chrome'ile on sisseehitatud brauser enamiku Android-seadmete jaoks. Seda on uuendatud nii, et see blokeerib vaikimisi reklaamid. Siiski läbib see endiselt paljusid neist koos teiste pealetükkivate ja potentsiaalselt pahatahtlike pahatahtlike reklaamidega.

Siin on mõned teised kvaliteetsed brauserid, millel on sisseehitatud blokeerijad:

 • Opera brauser – võib töötada koos mõne muu reklaamiblokeerija lisandmooduli või rakendusega.
 • Pure Browser – lihtne kasutada ja konfigureerida, sujuv reklaamivaba sirvimiskogemus koos parema jõudluse ja kiirusega.
 • Dolphin Browser – kiire laadimisaeg ja võimas reklaamiblokeerimismootor.
 • Vivaldi – integreeritud reklaamiblokeerija mitte ainult ei blokeeri pealetükkivaid reklaame, vaid kaitseb teie Android-seadmeid ka jälgimisseadmete eest.
Milline on hea reklaamiblokeerija Androidile Chrome'is?

Kokkuvõte

Androidi seadme reklaamiblokeerija hankimisel on palju valikuid. Valik algab tasuta reklaamblokeerimisrakendustest kuni sisseehitatud reklaamiblokeerivate brauserite ja täisväärtuslike reklaamikindlate veebikaitsesuvititeni.

Saate oma valiku kindlaks määrata, otsustades, millised on teie vajadused ja kui kindlameelselt te kavatsete vältida kurikuulsaid reklaamprogramme, lunavara ja pahatahtlikku reklaami oma Android-seadmes.

Soovitame alati kasutada kõiki teenuseid, sealhulgas privaatsus- ja turvafunktsioone, mis tagavad, et ükski reklaam ei pääse läbi ja et teie veebis surfamine on krüpteeritud ja turvaline. Sellised sviidid nagu Total Adblock aitavad teil seda saavutada ja kaitsevad teie Androidi seadet.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele