Parimad tasuta VPN-id iPhone’ile ja iPadile aastal 2023

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Kas on olemas 100% tasuta VPN-i?

Jah, on olemas üsna palju usaldusväärseid tasuta VPN-teenuseid. Nende hulka kuulub Atlas VPN, mis pakub 5 GB piirangut ja 3 serverikohta. Seega piisab tasuta versioonist põhilise andmekaitse jaoks.

⚡️ Milline tasuta iPhone VPN on kõige rohkem servereid?⚡️ Milline tasuta iPhone VPN on kõige rohkem servereid?

Windscribe on tasuta iPhone'i VPN, millel on kõige rohkem servereid 11 asukohas. Selle abil saate luua ühenduse Saksamaa, USA, Kanada, Prantsusmaa, Hollandi, Norra, Rumeenia, Šveitsi, Ühendkuningriigi, Türgi, Hongkongi ja Saksamaa serveritega, mis asuvad Saksamaal, USAs, Prantsusmaal, Hollandis, Norras ja Šveitsis. Nendest riikidest soovitab VPN kõige kiiremat serverit, millega ühenduda.

⚡️ Millist tasuta VPN-i Apple soovitab?

Apple ei soovita ühtegi tasuta VPN-i. Tegelikult reklaamib Apple rakendusi alles pärast seda, kui App Store'i kuraatorid on rakenduse läbi vaadanud. See tähendab, et edendatavad rakendused põhinevad allalaadimismääradel ja edukatel turundustehnikatel.

⚡️ Milline on parim tasuta VPN rakendus iPhone'ile?

Parim tasuta VPN iPhone'ile on NordVPN. Kuigi sellel on tasuta versiooni asemel saadaval ainult 30-päevane raha-tagasi garantii, pakub see esmaklassilist turvalisust ja andmekaitset. Ja seda kõike ilma kiiruse vähenemiseta.

On laialdaselt teada, et Apple iOS on tõeliselt turvaline. Isikuandmed on aga tänapäeval üks kõige väärtuslikumaid varasid ja kahjuks on need küberkurjategijate ja isegi mõnede valitsuste suureks sihtmärgiks. Seega on täiendava turvakihi, näiteks VPN-i, kasutamine tark otsus, kui soovite suurendada oma privaatsust ja vältida andmete jälgimist.

Lisaks sellele võib usaldusväärne VPN iPhone'ile ja iPadile teha palju enamat kui lihtsalt kaitsta teid. See avab võimalused internetivabaduse saavutamiseks, kus saate juurdepääsu kogu piiratud ja tsenseeritud sisule, sealhulgas veebisaitidele, voogedastusplatvormidele ja muudele meediateenustele. Kuid küsimus on selles, kas tasuta VPN suudab seda kõike teha?

Kindlasti! Kuid arvesse tuleks võtta ainult usaldusväärseid VPN-teenuse pakkujaid, sest enamik tasuta VPN-teenuseid teenib raha kasutajate andmete müümisega kolmandatele osapooltele. Või lihtsalt rämpspostitavad nad teid häirivate reklaamidega. Rääkimata App Store'is pakutavate “tasuta VPNide” tohutust nimekirjast, mis lõppkokkuvõttes maksavad rohkem kui tavalised VPNid.

Kas iPhone'ile on olemas täiesti tasuta VPN?

Proovige tasuta NordVPNi premium-teenust

NordVPN on suurepärane lisavõimalus, mis pakub kõiki tippfunktsioone ja ei tee mingeid tüütuid kompromisse. Hankige see nüüd tasuta: usaldusväärse raha-tagasi garantiiga saate seda proovida ilma igasuguse riskita!

Sellest hoolimata oleme koostanud nimekirja parimatest tasuta VPN-dest iPhone'ile ja iOS-seadmetele aastal 2023, mis on tõeliselt turvalised, et saaksite leida parima teenusepakkuja stressivabalt. Jätka lugemist, et teada saada, millised neist on head.

Top 5 parimat tasuta VPN-i iPhone'ile:

 1. NordVPN – parim tasuta VPN iPhone'ile
 2. Surfshark – top tasuta iPhone VPN piiramatute ühendustega
 3. Atlas VPN – usaldusväärne tasuta VPN teenus
 4. ExpressVPN – terviklik VPN turvapakett tasuta
 5. CyberGhost – geograafiliselt mitmekesine tasuta iOS VPN
Milline on parim tasuta VPN iPhone'ile?

Kas iPhone'ile tasub kasutada tasuta VPN-i?

Tasuta VPN-i väärtus sõltub teie vajadustest. Esiteks, tasuta VPN iOS-i jaoks võib katta ainult põhilisi vajadusi, kuna enamikul tasuta pakkujatel on väga piiratud turvakomplektid. Te võite kaotada võimaluse valida eelistatud serveri ja asukoha või teil on lühike ja igav nimekiri funktsioonidest, mis ei aita teil isegi geopiirangutest mööda minna.

Teiseks, tasuta VPN-id otsivad alati viisi, kuidas panna oma kasutajaid tasulisi teenuseid tellima. Tavaliselt on tasuta versioon vaid kommertstoode, mille eesmärk on meelitada teid lisatasu toote ostmiseks. Seetõttu võivad kõik piirangud ja pidevalt nähtavad meeldetuletused oma paketi uuendamiseks tuua teile rohkem ärevust kui turvalisust.

Kas on olemas 100% tasuta VPN?

Kokkuvõttes on tasuta VPN pigem lühiajaline lahendus, et hoolitseda oma veebiturvalisuse ja anonüümsuse eest. Teisest küljest võimaldavad lisatasulised teenused teile piiramatut, piiramatut ja turvalist sirvimiskogemust. Nende abil saate kaitsta oma identiteeti isegi siis, kui VPN-ühendus katkeb, vabaneda tüütutest reklaamidest või pääseda ligi Netflixile ja teistele ülemaailmsetele voogedastusteenustele.

Pro nõuanne

Otsid head tasuta VPN-i? Kui soovite usaldusväärseid teenuseid ja funktsionaalselt rikkalikku paketti, soovitame kasutada tasuta prooviversioone või 30-päevaseid raha-tagasi garantiisid premium-teenuste pakkujate, näiteks NordVPNi või Surfsharki puhul.

Parimad tasuta VPN-id iPhone'ile ja iPadile – meie üksikasjalik nimekiri

Kas iPhone'il on sisseehitatud VPN?

Me oleme näinud, kui palju tasuta VPN-e on Apple App Store'is teie tähelepanu ootamas. Ja segadusse sattumine on sel hetkel täiesti arusaadav.

Et lihtsustada usaldusväärse tasuta VPN-i leidmist, oleme testinud ja valinud need 7 tasuta VPN-i teie iOS-seadme jaoks. Selleks, et välja selgitada, kas need on tegelikult parimad, oleme lähtunud kriteeriumidest, mis algavad iOS-i jaoks personaliseerimisega, jätkuvad turvalisusega ja lõpevad funktsioonidega.

Nii et vaadake ja vaadake, kas seal on see Üks, mida te otsisite.

1. NordVPN – üldiselt parim tasuta VPN valik iPhone'ile

Kas ma saan NordVPN-i kasutada oma iPhone'is?
Asub:Panama
Piiramatu andmeside:Jah
Vabastab Netflixi blokeeringu:Jah
Praegune tehing:🔥 Hankige NordVPN koos 63% MAHA + 3 kuud TASUTA! 🔥

NordVPN on parim tasuta VPN iPhone'ile. Sellel on kaasaegne ja kasutajasõbralik iOS-i rakendus. Saate hõlpsasti valida 5500+ serveri hulgast 60 asukohas oma Apple'i seadme kaardilt/riikide nimekirjast.

Rakendus ise on äärmiselt lihtne navigeerida. Saate luua ühenduse põhiakna kaudu ja leida funktsioone teiste spetsiaalsete vahekaartide alt. Uus NordVPNi iOS-versioon võimaldab teil isegi ühendust luua või katkestada ühendust koduekraanil oleva vidina kaudu.

Peale selle võimaldab NordVPNi iOS-rakendus valida erinevate tunneliprotokollide vahel. Nende hulka kuuluvad IKEv2 ja OpenVPN (TCP/UDP), kuid parima kiiruse saavutamiseks soovitame revolutsioonilist NordLynxi protokolli.

Kas ma saan NordVPN-i kasutada oma iPhone'is?

Lisaks sisaldab see VPN täiendavaid turvafunktsioone, mida iOS-i rakenduste puhul tavaliselt ei ole. Näiteks saate oma tundliku teabe kaitsmiseks kasutada tapmislülitit ja tumeda veebi jälgimisfunktsioone.

Vaata ka seda: NordVPN töötab koos Netflixi ja teiste voogedastusplatvormidega, nagu Hulu, BBC iPlayer jne. Seda saate kasutada ülemaailmse sisu vaatamiseks kõikjalt.

Kuigi tasulised tellimused maksavad alates 3,29 dollarist kuus, saate seda proovida riskivabalt 30-päevase raha-tagastuse garantiiga. Selleks peate taotlema NordVPNi tasuta prooviperioodi. Kui muudate meelt ja soovite tasulist paketti, vaadake kindlasti NordVPNi pakkumisi allahindluste saamiseks.

Lugege meie täielikku NordVPNi ülevaadet, et selle teenusepakkuja kohta rohkem teada saada.

Kas NordVPN on iPhone'ile tasuta?

Plussid

 • Piiramatu kiirus ja ribalaius
 • Suur serverite valik
 • Tapmislüliti
 • Tume veebi jälgimine
 • Kasutajasõbralik iOS rakendus
 • Vabastab Netflixi ja muud voogesituse saidid

Miinused

 • Tasuta prooviperiood nõuab krediitkaardi andmeid

2. Surfshark – tasuta VPN piiramatute ühendustega iPhone'ile

Kas Surfshark töötab iPhone'iga?
Asub:Madalmaad
Piiramatu andmeside:Jah
Vabastab Netflixi blokeeringu:Jah
Praegune tehing:🔥 Saada 82% OFF Surfshark + 2 kuud TASUTA 🔥

Surfshark on veel üks tippkandidaat meie iPhone'ile mõeldud parimate tasuta VPNide nimekirjas. Saate nautida intuitiivset iOS-i rakendust, mis võimaldab teil valida üle 3200 serveri 100 asukohas. Lisaks saate piiramatu arvu üheaegseid ühendusi, nii et teie pere saab seda kasutada ka oma iPhone'idel.

Surfsharki iOS-rakendus on kasutajasõbralikkuse definitsioon. Kõik vajalik on saadaval põhiekraanil, samas kui seaded ja Surfshark One'i funktsioonid on jaotatud eraldi vahekaartide alla. VPN-il on rakendused ka Windowsi, Androidi, Linuxi ja macOSi jaoks.

Märkimist väärib ka see, et selle iOS-rakendus on mobiilirakenduse jaoks rikkalike funktsioonidega. VPN-ühenduse katkemise korral on olemas kill switch, mis peatab kogu internetiliikluse. Lisaks on olemas WireGuardi tugi, nii et saate nautida kiiret kiirust ja stabiilset ühendust.

Miks ei tööta Surfshark minu iPhone'is?

Ka meelelahutuse osas ei pea te pettuma. Surfshark töötab koos Netflixi, Disney+, Amazon Prime Video ja paljude teiste voogedastusplatvormidega. Nii et saate oma iPhone'is liikvel olles vaadata mis tahes ülemaailmseid saateid.

Tasuliste tellimuste hinnad algavad 2,30 dollarist kuus, kuid Surfshark pakub ka hämmastavaid soodustusi. Alternatiivina on võimalus saada Sufsharki tasuta prooviperiood 7 päevaks ja kasutada 30-päevast raha-tagasi garantiid pikemaks prooviperioodiks.

Lisateavet selle teenusepakkuja kohta leiate meie üksikasjalikust Surfshark VPN-i ülevaatest.

Kuidas lisada Surfshark oma iPhone'ile?

Plussid

 • Kiiruse või ribalaiuse piiranguid ei ole
 • Hiiglaslik serveripark
 • Tapmislüliti
 • Piiramatu samaaegne ühendus
 • Intuitiivne iOS rakendus
 • Töötab Netflixi ja teiste voogedastuse saitidega

Miinused

 • Küsib krediitkaardi andmeid tasuta prooviperioodi jaoks

3. Atlas VPN – usaldusväärne VPN kaaslane iPhone'ile

Atlas VPN
Asub:Ameerika Ühendriigid
Piiramatu andmeside:Jah
Vabastab Netflixi blokeeringu:Jah (ainult tasuline)
Praegune tehing:🔥 Hangi Atlas VPN, nüüd 83% MAHA + 3 kuud TASUTA! 🔥

Veel üks tasuta VPN Apple'i seadmetele, mille poolt me hääletaksime, on Atlas VPN, mis on mobiilile keskendunud teenusepakkuja. Lisaks sellele, et see teenusepakkuja on korralikult personaliseeritud VPN iOS-i jaoks, kasutab ta ka AES 256-bitist krüpteerimist ja väidab, et ta ei kogu kasutaja andmeid. See tähendab, et teie privaatsus püsib turvaline.

Atlas VPN-i Android– ja iOS-rakendused on põhimõtteliselt identsed. Üks pisut ebamugav aspekt on see, et peate asukohti sirvima, et leida, millised neist on tasuta. Kui te aga serverite asukohast ei hooli, võite lihtsalt klõpsata peamist ühendamisnuppu.

Tasuta paketiga saad ka 5 GB andmeid. Kuid kui otsustate valida piiramatu andmesidevõimalusega lisapaketi, ei pea te muretsema, et peate liiga palju raha kulutama. Atlas VPNi hind algab 1,82 dollarist kuus.

Ülevaade Atlas VPNist

Hüppamine tasuta Atlas VPN-i tekile annaks teile sellised funktsioonid nagu kill switch, turvaline sirvimine ja P2P-failide jagamine. Nii jääksite kaitstud pahatahtlike veebisaitide ja VPN-ühenduse katkemise ohu eest. Samuti võiks torrentimine täita teie nädalavahetusi.

Kuid tõtt öelda ei ole see palju ja tasulise versiooni tellimisega saate rohkem. Näiteks saaksite vabastada voogedastuse saite ja tuvastada andmekaitserikkumisi.

Lisaks IPSec/IKEv2-le saate isegi tasuta versioonis valida kiire WireGuard-protokolli. Noh, siin ei tule midagi üllatavat, sest Atlas VPN pakub ainult kolme asukoha vahel valida. Kuid ta väidab, et lisab regulaarselt uusi asukohti, nii et võime loota, et tulevad paremad päevad.

Kogu vajaliku teabe saamiseks lugege meie üksikasjalikku Atlas VPN-i ülevaadet.

Tasuta Atlas VPNid

Plussid

 • 5 GB andmeid
 • Kiirusepiirangud puuduvad
 • Tapmislüliti funktsioon
 • AES-256 krüpteerimine
 • Toetab torrentimist

Miinused

 • Ainult kolm kohta
 • Keskmine kiirus

4. ExpressVPN – kõikehõlmav VPN rakendus iOS-i jaoks

Kas ExpressVPN töötab iPhone'ile?
Asub:Briti Neitsisaared
Piiramatu andmeside:Jah
Vabastab Netflixi blokeeringu:Jah
Praegune tehing:🔥 Hangi ExpressVPN, nüüd 49% MAHA 1-aastane plaan! 🔥

ExpressVPN on kõik-ühes lahendus teie iPhone'ile, mis tagab murdumatu kaitse ja suurepärase jõudluse. Majasisene Lightway-tunneliprotokoll ja kindel serveripark, mille serverid asuvad 94 riigis, tagavad viivitusteta kasutuskogemuse.

iOSi rakendus peegeldab väga korralikult töölauaversiooni. See on intuitiivne ja hästi kujundatud. Kõik turvafunktsioonid on ühes nimekirjas ja kaitse taset saab hõlpsasti kohandada vastavalt oma vajadustele. Pidage aga meeles, et iOS-i rakenduses puudub kill switch, jagatud tunnel ja otseteed.

Lisaks puuduvatele funktsioonidele saate siiski nautida täiustatud turvapaketti. Varjatud serverid võimaldavad teil varjata oma VPN-ühendust uudishimulike silmade eest ja jätkata turvalist sirvimist. Ja ohuhaldur tagab, et väldite pahatahtlikke veebisaite ja blokeerite jälgimisseadmeid kogu aeg.

Miks ExpressVPN iPhone'is ei tööta?

Lisaks sellele on teie liiklus krüpteeritud AES-256 krüpteeringuga, mis on tänapäeval kõige tugevam krüpteering. Ja ettevõte järgib ka ranget mitte-logimise poliitikat, mis sobib ideaalselt jurisdiktsiooni riigiga (Briti Neitsisaared), mis ei nõua kasutajate logide kogumist.

Kui turvalisus kõrvale jätta, on ExpressVPN ka suurepärane valik voogedastuseks. See vabastab mitmed Netflixi raamatukogud, Amazon Prime Video, Hulu ja paljud teised voogedastusteenused. Rääkimata täis-HD-kvaliteedist, mida saate nautida.

Alghind on 6,67 dollarit kuus, mis ei ole kindlasti kõige eelarvesõbralikum variant. Siiski saate kasutada teenuse proovimiseks 7-päevast prooviperioodi või 30-päevast raha tagasi garantiid ja seejärel kasutada ExpressVPN-i erisoodustusi, et nautida sõbralikumat hinda.

Vaadake meie üksikasjalikku ExpressVPNi ülevaadet, et saada rohkem teavet selle funktsioonide kohta.

Kuidas saan kasutada ExpressVPN-i tasuta oma iPhone'is?

Plussid

 • 30-päevane tagastusõigus
 • Intuitiivne iOS rakendus
 • Täiustatud Lightway tunneli protokoll
 • Vabastab kõik suuremad voogedastuse saidid
 • Hõlmab ohukaitset

Miinused

 • iOS-i kasutajate jaoks puudub kill switch
 • iOS-i rakenduses puudub jagatud tunneli loomine
 • Üsna kallis

5. CyberGhost – tasuta iPhone VPN tohutu serveripargiga

Kas CyberGhost töötab iPhone'is?
Asub:Rumeenia
Piiramatu andmeside:Jah
Vabastab Netflixi blokeeringu:Jah
Praegune tehing:🔥 Hankige CyberGhost VPN, nüüd 83% MAHA + 2 kuud TASUTA 🔥

CyberGhost on suurepärane iOS-i VPN, mis aitab teil tasuta prooviversiooni abil internetis nähtamatuks jääda. Sellega saate ühe suurima serveriparki turul, mis koosneb 9700 serverist 91 riigis, mis tähendab, et saate nautida erinevaid Netflixi raamatukogusid vaevata.

Üllataval kombel on CyberGhosti iOS rakendus kasutajaliidese poolest töölauaversioonist parem. See on kenasti kujundatud ja väga lihtne kasutada, nii et isegi algajad leiavad hõlpsasti hakkama.

Veelgi enam, iPhone'i rakendus sisaldab peaaegu kõiki olemasolevaid funktsioone, välja arvatud automaatne Wi-Fi-kaitse.

Kuigi sellel VPN-il on kokku kolm tunneliprotokolli, mille vahel valida, saavad iOS-i kasutajad valida ainult kahe vahel (WireGuard ja IKEv2). Need kaks olemasolevat valikut tagavad aga suurepärase ühenduskiiruse, ilma et teie turvalisus kannataks.

Kas CyberGhost on iOS-i puhul tasuta?

Iga kasutaja on kaitstud tööstuse juhtiva AES-256 krüpteeringuga, mida on raske murda isegi hardcore-häkkerite jaoks. Meie testide käigus olime rõõmsad ka selle üle, et kill switch funktsioon kaitseb tõhusalt teie IP-aadressi, kui VPN-ühendus katkeb. Mitte ainult teie IP ei ole kaitstud, vaid teenusepakkuja võtab ka teie privaatsust tõsiselt ja järgib logisid mittekasutavat poliitikat.

Lisaks olulistele funktsioonidele saate kasu spetsiaalsetest serveritest, mis sobivad voogedastuseks, mängimiseks ja muuks. On olemas reklaamiblokeerija, mis mitte ainult ei blokeeri reklaame või aitab teil vältida pahavara, vaid võimaldab teil ka andmeid säästa. Ja et jääda täiesti anonüümseks, saate kasutada NoSPY servereid, mida CyberGhost täielikult haldab ja mis ei salli üldse kolmandate isikute sekkumist.

Me juba teame, et Netflix on selle VPN-i jaoks lihtne ülesanne. Kuid see aitab teil ka Hulu, Disney+ ja muude teenuste geograafilistest blokeeringutest mööda minna!

Kuidas ma saan CyberGhost VPN-i kasutada iOS-is?

Kui registreerute CyberGhostile iOS-seadme kaudu, saate 7-päevase tasuta prooviperioodi. Selle pikendamiseks saate kasutada 45-päevast raha tagasi garantiid, mis tuleb pärast maksmist alates 2,19 dollarist kuus.

Lisateavet funktsioonide kohta leiate meie CyberGhosti ülevaatest.

Plussid

 • 7-päevane tasuta prooviperiood iOS-seadmete kaudu
 • 45-päevane tagastusõigus
 • Odavad tellimusplaanid
 • Suurepärane voogesituse jaoks
 • Suurepärane serveripark

Miinused

 • iOS-i rakenduses puudub automaatne Wi-Fi kaitse
 • iOS versioonis puudub OpenVPN tunnel

6. IPVanish – väga kiire VPN iPhone'ile ja iPadile

IPVanish - väga kiire VPN iPhone'ile
Asub:Ameerika Ühendriigid
Piiramatu andmeside:Jah
Vabastab Netflixi blokeeringu:Jah (ainult tasuline)
Praegune tehing:🔥 Saada 72% OFF IPVanish!🔥

Teine võimalus parimate VPNide jaoks iOS-seadmetele on kiire ja usaldusväärne IPVanish. Selle teenusepakkuja tasuta versiooni ei ole, kuid saate seda 30-päevase raha-tagastuse garantiiga riskivabalt proovida. Nii et teil on aega proovida kõiki IPVanishi suurepäraseid funktsioone.

iPhone'i rakendus pakub väga mugavat ja lihtsat kasutajaliidest. Kõik on kenasti jaotatud ekraani allosas ja teil ei ole raskusi selle kasutamisega.

IPVanishiga ei ole vaja oma turvalisuse pärast muretseda, kuna see krüpteerib teie andmed usaldusväärse AES-256 krüpteeringuga. Lisaks pakub teenusepakkuja erinevaid tunneliprotokolle, millest üks on kõige kiirem ja turvalisem WireGuard. Ja IPVanishi serverid ei ole küll torrentimise jaoks spetsialiseerunud, kuid toetavad seda siiski.

IPVanish iPhone'ile ja iPadile

Kui olete huvitatud voogedastusest – teil on õnne. IPVanish vabastab kõik populaarsemad voogedastuse saidid, nagu Netflix või Hulu. Lisaks saate valida üle 2000 serverist koosneva massiivse laevastiku hulgast 50 riigis, nii et globaalsed sisukogud on teie käeulatuses.

Nüüd on iOS-i rakendus kasutajasõbralik ja seadetes on mitmeid kohandamisvõimalusi. Samuti pakub see nõudmisel ühendusi, Siri otseteed ja alternatiivse ühendusrežiimi funktsioone.

IPVanishi saate osta eelarvesõbraliku hinnaga 3,33 dollarit kuus ja katab kuni piiramatu arvu seadmeid.

Lisateabe saamiseks vaadake meie IPVanishi ülevaadet.

IPVanish

Plussid

 • Suurepärased kiirused
 • Paljud serverid
 • Vabastab voogedastuse saite
 • 30-päevane tagastusõigus
 • Erinevad tunneliprotokollid

Miinused

 • iOS-i tapmislülitit ei ole
 • iOS-i rakenduses on väga vähe funktsioone
 • Tasuta versiooni ei ole

7. PureVPN – turvaline VPN iOS seadmetele

iOS - PureVPN
Asub:Briti Neitsisaared
Piiramatu andmeside:Jah
Vabastab Netflixi blokeeringu:Jah (ainult tasuline)
Praegune tehing:🔥 Hangi PureVPN, nüüd 81% MAHA + 3 kuud TASUTA!🔥

PureVPN on teine võimalus iOS-i kasutajatele, mida saab tasuta alla laadida. Sellel teenusepakkujal on ulatuslik serverite nimekiri – 6500+ 78 riigis. Ja kuigi tasuta versiooni või prooviversiooni ei ole, saate PureVPN-i proovida riskivabalt 31-päevase raha-tagastuse garantiiga.

iPhone'i kasutajatele võib olla kasulik, et rakendus kuvab serveri soovitusi. Lisaks saab servereid paigutada lemmikute hulka. Nii pääseb alati ligi vajalikule serverile, ilma et peaksite kogu nimekirja sirvima.

PureVPN tasuta VPN

Mis puutub turvalisusesse, siis PureVPN ei mängi ringi. Nad kasutavad usaldusväärset AES-256 krüpteerimist, et tagada tipptasemel turvalisus. Nii et teie andmed on häkkimata.

Tulemuslikkuse hindamiseks peaksite olema rohkem kui rahul. Saate valida WireGuardi, OpenVPN-i ja IKEv2-tunnelprotokollide vahel, et tagada kiire ühenduskiirus ja sujuv kasutajakogemus.

Ka striimimine ei ole probleem, PureVPN vabastab edukalt kõigi teie lemmik striimimisteenuste, nagu Netflix, Hulu või BBC iPlayer, raamatukogud.

Ja seda kõike saab suhteliselt odavalt. PureVPNi tellimuse hinnad algavad 2,08 dollarist kuus ja saate korraga kasutada kuni 10 seadet. Lisaks saate kõrgema turvalisuse tagamiseks maksta mitte ainult krediitkaardiga, vaid nad aktsepteerivad ka krüptoraha makseid.

Kui soovite rohkem teada saada, vaadake PureVPNi täielikku ülevaadet.

VPN ja proxy alates PureVPN

Plussid

 • Piiramatu ribalaius
 • AES-256 krüpteerimine
 • 31-päevane tagastusõigus
 • Erinevad tunneliprotokollid
 • Kasutajasõbralik

Miinused

 • Tasuta versiooni ei ole
 • Piiratud iOS-i funktsioonid
 • Ühendusprobleemid

8. Ivacy VPN – alahinnatud VPN iPhone'ile ja iPadile

Ivacy VPN - halvem VPN iPhone'ile
Asub:Singapur
Piiramatu andmeside:Jah
Vabastab Netflixi blokeeringu:Jah (ainult tasuline)
Praegune tehing:🔥Saa Ivacy VPN, nüüd 90% OFF + kingitus!🔥

Ivacy VPN on suurepärane valik VPN-i jaoks iPhone'ile ja iPadile, kuid see ei ole liiga tuntud. See teenusepakkuja pakub muljetavaldavaid 5700+ serverit 68 riigis, nii et leiad alati head ühendused. Siiski puudub tasuta versioon. Küll aga saate ühepäevase prooviperioodi ja proovida kõiki lisafunktsioone.

iOS-i rakendus on väga sarnane Android-versiooniga, kuid esimesel on vähem funktsioone. Lisaks saate navigeerida serverite vahel, mis on organiseeritud vastavalt nende otstarbele, näiteks voogedastuse või torrentimise järgi. Ja kuna saab ühendada 10 seadet samaaegselt, saab seda kasutada ka Windowsis või macOSis.

Ivacy VPN läbivaatamine

Mis puudutab kiirust, siis see ei ole üks kiiremaid VPN-e. WireGuard-protokolli ei ole, kuid saate valida iOS-i jaoks üsna kiire ja usaldusväärse IKEv2-protokolli. Lisaks on Ivacy VPNil P2P-serverid, seega on toetatud ka torrentimine.

Järgmine on turvalisuse üksikasjad ja Ivacy VPN kaitseb teie andmeid AES-256 krüpteeringuga. Usaldusväärne no-logs-poliitika on nõutav lisa, nii et võite olla kindel, et Ivacy VPN ei salvesta teie andmeid edaspidiseks kasutamiseks.

Kui olete huvitatud voogedastusest, siis on põhitõed kaetud – Ivacy VPN vabastab Netflixi, BBC iPlayesi ja YouTube'i blokeeringud.

Kuigi iOS-i rakendus on lihtne kasutada, ei saa see pakkuda lisafunktsioone. Seega pidage seda meeles.

Saate Ivacy VPN-i nii madala hinnaga kui $ 1,00/kuu, lisaks 30-päevane raha-tagasi garantii.

Lisateavet leiate Ivacy VPN-i ülevaatest.

Ivacy VPN

Plussid

 • Suur serveripark
 • Toetab torrentimist
 • Vabastab voogedastuse saite
 • Ühepäevane tasuta prooviperiood
 • 30-päevane tagastusõigus

Miinused

 • iOS-seadmete jaoks ei ole tapmislülitit
 • Aeglasemad kiirused
 • iOS-i rakenduses puuduvad funktsioonid

9. Proton VPN – kiire ja turvaline tasuta VPN

Proton VPN iPhone'ile
Asub:Šveits
Piiramatu andmeside:Jah
Vabastab Netflixi blokeeringu:Jah (ainult tasuline)
Praegune tehing:🔥 Saada kuni 50% OFF Proton VPN! 🔥

Proton VPN on meie parim valik tasuta VPN-i jaoks iPhone'ile ja iPadile. Seda seetõttu, et see pakub piiramatuid andmeid. Kuid see pole veel kõik, sest see on rakendanud ka sõjalise taseme krüpteerimist ja ei salvesta logisid.

Tavaliselt on VPN-rakenduse iOS-versioon Android-rakendusest üsna maha jäänud. Siin ei ole see nii. Saate nautida kill switch-funktsiooni, VPN-kiirendit ja DNS-i lekke vältimist. Ainsad funktsioonid, mis on välja jäetud, on jagatud tunneldamine.

Lisaks saate oma ekraanile lisada isegi Proton VPN rakenduse vidina. See võimaldab teil VPN-iga ühendust luua, ilma et peaksite rakendust otsima või avama.

ProtonVPN läbivaatamine

Samuti võimaldab Proton VPN teil valida erinevate tunneliprotokollide vahel, mis on tasuta VPN-i puhul haruldane. Siia kuuluvad WireGuard, OpenVPN (UDP ja TCP), IKEv2/IPSec-tunnelprotokollid.

Kui te jääksite tasuta versiooni juurde, siis saate valida ainult 3 riigi ja nende serverite vahel. Aga kui te olete mures ülekoormatud serverite pärast, siis võib teid rõõmustada teadmine, et Proton VPN on rakendanud tööriista, mis näitab praegust serverite koormust.

Proton VPN-i tasuta versiooni ainus puudus on see, et te ei saa juurdepääsu Netflixile või mõnele muule suurele voogedastusplatvormile. Selle privileegi saamiseks peate oma paketi lisatasuks uuendama. Selle hinnad algavad 4,99 dollarist kuus.

Kui te pole veel veendunud, vaadake meie põhjalikku ProtonVPNi ülevaadet.

ProtonVPN

Plussid

 • Piiramatu andmeside
 • Piiramatu ribalaius
 • Sõjaline krüpteerimine
 • OpenVPN protokoll
 • Kasutajasõbralik
 • No log poliitika

Miinused

 • Netflixi ei ole tasuta kasutajatele
 • Tasuta serverid ei toeta torrentimist
 • Võimalik on ainult üks seade

10. Hotspot Shield – rikkalik VPN iPhone'ile ja iPadile

Kuidas me testisime neid tasuta iOS VPN-i
Asub:Ameerika Ühendriigid
Piiramatu andmeside:Ei
Vabastab Netflixi blokeeringu:Jah (ainult tasuline)
Praegune tehing:🔥Säästke kuni 40% OFF Hotspot Shield!🔥

Hotspot Shield on tasuta VPN iPhone'ile ilma tellimuseta ja lisaks on see üks väheseid teenusepakkujaid, kelle mobiilirakendus on üsna lähedane töölauaversioonidele. Kuigi on olemas tasuta versioon, on see tõesti piiratud.

Saate tumedateemalise iOS-rakenduse, milles on lihtne navigeerida. Seda seetõttu, et saate ainult põhiakna, kus saate tasuta valida piiratud kiirusega servereid. Kui soovite VPN-i kogu potentsiaali vabastada, peate uuendama.

Tänu äärmiselt kiirele Catapult Hydra tunneldamisprotokollile ei valmistata teile pettumust lisapakettide jõudluses. Nii et teie ühenduskiirused ei vähene märgatavalt ja voogedastuse kogemus on viivituseta. Kaitseks saate nautida ka äärmiselt turvalist AES-128 krüpteerimist.

Hotspot Shield iPhone'ile

Mis puutub voogedastusse, siis on võimalik sisu avada ainult Hotspot Shieldi Premiumi tellimisega. Sellega saate avada Netflixi, BBC iPlayeri ja YouTube'i sisu. Ja tänu kallile nimekirjale, mis sisaldab üle 3200 serveri 80 asukohas, on geograafiliselt lukustatud sisu kohe käeulatuses.

iOS-i rakenduses on konkreetselt identiteedi skaneerimine, paroolihaldur ja rämpsposti-kõne blokeerija, kuid selleks on vaja osta lisatellimus. Kuna tasuta versioon on turvalisuse ja funktsioonide poolest pigem puudulik.

Lisateavet leiate meie Hotspot Shieldi ülevaatest.

Hotspot Shield on tasuta VPN

Plussid

 • Tasuta versioon
 • 45-päevane tagastusõigus
 • Head kiirused
 • Turvaline krüpteerimine

Miinused

 • No-log poliitika ei ole auditeeritud
 • Ei WireGuard
 • Piiratud kiirus

Parim viirusetõrje tarkvara aastal 2023

11. Windscribe – kindel VPN-variant iOS-i jaoks

Windscribe
Asub:Kanada
Piiramatu andmeside:Ei
Vabastab Netflixi blokeeringu:Jah
Praegune tehing:🔥 Saa 55% OFF koos 1-aastase plaaniga! 🔥

Windscribe võib teid õnnest hüpata, sest see vabastab Netflixi isegi tasuta kasutajatele. Pea vaid meeles, et saad kasutada ainult kuni 10 GB VPN-kaitsega andmeid, nii et kuus on saadaval vaid mõned episoodid.

Lisaks sellele peate selle 10 GB saamiseks esitama Windscribe'ile oma e-posti aadressi. Kui aga soovid jääda võimalikult anonüümseks, on sinu jaoks saadaval vaid 2 GB.

Sellegipoolest jääksite isegi oma e-posti aadressi esitades üsna turvaliseks, kuna Windscribe kasutab AES-256 salastust ja tal on logisid mittekasutav poliitika (isegi kui nad asuvad 5-Eyes liitlasriigis).

iPhone'i rakendus on kenasti kujundatud, nii et leiad kõik vajaliku hõlpsasti üles põhiekraanilt. Kuigi see on üsna koormatud, on kõik väga organiseeritud, nii et see ei tundunud probleemiks muutuvat.

Windscribe 2023

Windscribe'i puhul on meie jaoks väga oluline, et saate valida paljude tunneliprotokollide vahel: IKEv2, OpenVPN (nii UDP kui ka TCP), Stealth ja WStunnel. See on suurepärane turvavõimalus, mida näete tasuta VPN-ides harva.

Windscribe on ka korralikult täis funktsioone. Selle tasuta versiooniga saate kill switch'i, SOCKS5 proxy, reklaamiblokeerija ja turvalise hotspot-funktsiooni. Lisaks on võimalik ka torrentimine ja saate valida 11 riigi vahel, mis on tasuta VPN-i puhul silmapaistev.

Kui soovid sellest kõigest veelgi rohkem, siis oleks tark otsus tellida tasuline Windscribe'i pakett. Rääkimata sellest, et oleksite ka turvalisem.

Kui soovite rohkem teavet, lugege meie põhjalikku Windscribe VPN-i ülevaadet.

Plussid Windscribe

Plussid

 • 10 GB tasuta andmeid
 • No log poliitika
 • Tasuta versioon vabastab USA Netflixi blokeeringu
 • 11 riiki, mille hulgast valida
 • Klienditugi tasuta kasutajatele

Miinused

 • Asub Kanadas (5-Eyes allianss)
 • Tasuta kasutajad ei saa WireGuardit
 • Keskmine kiirus
Kuidas me testisime neid tasuta VPN-i iOS-i jaoks

Kuidas me testisime neid tasuta VPN-i iOS-i jaoks

iOS-i kasutajatel ei ole lihtne valida parimat tasuta VPN-i. On hulk olulisi üksikasju, millele peate selle valimisel tähelepanu pöörama. Seega, allpool leiate nimekirja, mille põhjal oleme leidnud parima tasuta iPhone'i VPN-i.

 • Turvalisus. Otsige AES-256 krüpteerimist ja turvalisi tunneliühendusprotokolle nagu OpenVPN või WireGuard. Me ei vea lihtsalt VPN-i, mis ei kasuta neid vahendeid.
 • Piiramatu andmeside. Mida suurem on piirang, seda väiksem on kaitstud võrgu maht.
 • Kiirus. Kellelegi ei meeldi, kui võrguühendus hakkab puhverdama. Seega, mida kiirem on VPN, seda parema sirvimiskogemuse saate.
 • Omadused. Tasuta VPN-id on juba üsna väheste funktsioonidega, seega on funktsioonirikka teenusepakkuja otsimine hädavajalik.
 • Tolerantsus iOS-i suhtes. Paljud VPN-teenuse pakkujad jätavad iOSi Androidi selja taha. Seega otsime neid VPN-e, mis pakuvad iOS-i jaoks endiselt väärtuslikke funktsioone.
Kuidas ma saan oma iPhone'is tasuta VPN-i sisse seada?

Kuidas seadistada tasuta VPN-i oma iPhone'is?

iOS-seadme registreerimine ja seadistamine tasuta VPN-i jaoks on lihtne ja kiire ülesanne. Allpool leiate lühikese juhendi selle kohta, kuidas seda NordVPNi abil teha. Nii et võtke oma iPhone või iPad ja järgige juhiseid:

 1. Mine Apple App Store'i, otsi ja lae alla NordVPNi rakendus.
 2. Pärast installimist avage see ja registreeruge.
 3. Valige tellimusprogramm. Teil on võimalik kasutada 30-päevast raha tagasi garantiid.
 4. Käivitage rakendus ja klõpsake oma konto sektsioonis ikoonil Seaded. Sealt leiate vahekaardi VPN-ühendus, kus saate valida ühe tunneldamisprotokolli, sealhulgas NordLynx, IKEv2 või OpenVPN (UDP- või TCP-variant).
 5. Ühendage serveriga ja alustage turvalist sirvimist!
Tasuta VPN-rakenduste võrdlemine iPhone'ile

Võrreldes tasuta iPhone'i VPN rakendusi

Et teada saada, kui paindlik on tasuta iPhone'i VPN, peaksite pöörama tähelepanu mitmetele üksikasjadele. Nende hulka kuuluvad ribalaiuse ja andmete piirangud, reiting, täiendavalt toetatud seadmed, voogedastusteenustega seotud võimalused ja muidugi privaatsuspoliitika. Ja et lihtsustada teie uurimist nende kohta, oleme pannud selle teabe alljärgnevasse tabelisse.

NordVPNSurfsharkAtlasVPNExpressVPNCyberGhostIPVanishPureVPNIvacy VPNProton VPNHotspot ShieldWindscribe
Bränd
Andmete ülempiirPiiramatuPiiramatu5GBPiiramatuPiiramatuPiiramatuPiiramatuPiiramatuPiiramatu500MB päevas10GB
App Store'i hinnang4.74.94.84.74.14.23.953.94.24.6
Töötab koos Apple TV-gaJahJahEiJahJahJahJahJahJahEiJah
Vabastab Netflixi blokeeringuJahJahJah (ainult tasuline)JahJahJah (ainult tasuline)Jah (ainult tasuline)Jah (ainult tasuline)Jah (ainult tasuline)Jah (ainult tasuline)Jah
LogimineNo log poliitikaNo log poliitikaNo log poliitikaNo log poliitikaNo log poliitikaNo log poliitikaNo log poliitikaNo log poliitikaNo log poliitikaNo-logs poliitika ei ole auditeeritudNo-logi poliitika

Võitja

Miks tasuta VPN-d võivad olla ohtlikud

Miks tasuta VPN-d võivad olla ohtlikud

Vaatamata teatavatele piirangutele, mis kaasnevad tasuta VPNiga, on ka täiendavaid puudusi. Ja need on need, mis võivad olla ohuks teie Macile või mõnele teisele iOS-seadmele.

 • Tasuta VPN-id võivad võimaldada valitsusel koguda kasutajate andmeid. Mõned tasuta VPN-id lasevad valitsusel nuhkida, nii et VPN võiks töötada mõnes rangelt piiratud riigis. Näiteks Hiinas. Selle tulemusena kaob lubatud privaatsus VPNiga.
 • Tasuta VPN-id kavatsevad täpsustamata põhjustel paigaldada jälgimisseadmeid. Selle põhjused võivad olla erinevad. Näiteks teie asukoha ja aktiivsuse alusel teie ärilise sisu suunamine. Lisaks võib see olla lisaraha allikas, kuna see võimaldab teenusepakkujal jälgida iga teie sammu, kui olete ühenduses.
Tasuta VPN rakendused iPhone'ile, mida vältida
 • Tasuta VPN võib olla pahavara nakatumise allikas. Kuna tasuta VPN-id teenivad raha, häirides oma kasutajaid kolmandate osapoolte hüpikreklaamidega, satub pahavara teie Mac'ile reklaami kaudu.
 • Tasuta VPN kutsub esile soovimatuid reklaame. Kuna tasuta VPN-id ei teeni otseselt teie pealt, teevad nad kuradi tööd ja lubavad kolmandatel osapooltel sekkuda teie sirvimiskogemusse. Järelikult võite tasuta VPN-iga ühendudes saada rohkem pop-kuulutusi või videoreklaame kui varem.
 • Tasuta VPN-i puhul võib teie brauser kaaperdada. Kui teie brauser kaaperdatakse, võidakse teid suunata veebilehtedele, mida te ei kavatsenud külastada. Ja sageli on mainitud veebilehed pahatahtlikud, millest te teate, et need ei ole teie iOS-seadme ja teie privaatsuse jaoks tervislikud.
 • Vabavarad pakuvad teile tõenäoliselt kompromiteeritud turvalisust. Tasuta VPN-i puhul on teil tõenäoliselt äärmiselt piiratud nimekiri tunneliprotokollidest. Üks neist võib olla PPTP-protokoll, mis on vananenud ja ei krüpteeri teie liiklust. Seetõttu puutute kokku turvaaukudega ja jätate oma veebipõhise privaatsuse selja taha.
Tasuta VPN-d iPhone'ile

Nagu võite juba eeldada, peavad tasuta VPN-id oma teenuste säilitamiseks kuidagi raha teenima (kuigi need on hetkelised lahendused). Nii et siit alates saab teil toode, mis tagab sissetuleku. Te võite ohverdada omaenda turvalisuse selle raha asemel, mida te maksaksite premium VPN-i eest. See tähendab, et VPN-i eest maksmine tekitab teile palju vähem probleeme.

Lugege meie üksikasjalikku juhendit, et saada rohkem teavet tasuta ja tasuliste VPNide erinevuste kohta.

Parimad VPN pakkumised

Tasuta iPhone'i VPN-i, mida vältida

Me kõik nõustume, et on olemas mõned tasuta VPN-id, mis on piisavalt usaldusväärsed, et pääseda ligi teie tegelikule IP-aadressile. Aga leppigem veel ühes asjas kokku – te ei lange VPN-i, mis on kantud musta nimekirja, mille leiate allpool.

 1. Betternet – kuigi seda teenusepakkujat peetakse üheks parimaks tasuta VPN-iks iOS-i jaoks, räägivad tema tegevused teie turvalisuse osas hoopis teistsugustest asjadest. Selle all peame silmas seda, et Betterneti puhul võib teie IP-aadress lekkida või nakatuda pahavara.
 2. Hotspot Shield – kui soovid jääda võimalikult anonüümseks, siis mine lihtsalt Hotspot Shieldist mööda. Leiti, et see tasuta VPN-teenuse pakkuja kasutab oma rakenduses jälgimisseadmeid. Oh, ja DNS-i lekkimine avastati ka.
 3. Opera VPN – noh, ilmselt tunnete Opera kui brauserit. Kuid see väidab ka, et tal on tasuta VPN, mis on tegelikult ainult brauseri proxy, mis aitab teil jääda anonüümseks, kuid mitte midagi muud. Ometi ei ole Opera VPN selles edukas, kuna see kogub laias laastus kasutajaandmeid ja kuulub Hiina ettevõttele.
Videoülevaade: tasuta VPN-i iPhone'ile

Videoülevaade: tasuta VPN-i iPhone'ile

Kokkuvõte

Tõepoolest, tasuta VPN võib osutuda kasulikuks turvavahendiks sellistel juhtudel nagu privaatsuse kaitsmine avaliku wifiga ühendatuna või teie vajadustele vastava funktsiooni leidmine. Kuid kas need eelised on selle asemel väärt, et müüa oma isiklikke andmeid?

Kui olete ühendatud tasuta VPN-iga, võivad teie sirvimisajalugu ja isikuandmed olla ohus. Seevastu iPhone'ile tasulise VPN-i tellimine nõuab küll veidi rahakoti tühjendamist, kuid säästab palju närve ja tagab tugeva kaitse.

Kokkuvõttes peaksite alati kaaluma VPN-teenuse pakkujat, enne kui sukeldute selle teenustesse täielikult sisse.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele