Kuidas kasutada Breakout strateegia Bitcoin Trading

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Kuidas ennustada krüpto läbimurret?

Parim näitajate kombinatsioon tõelise krüptokaubanduse läbimurde tuvastamiseks on tõenäoliselt mahu ja küünlajalgade analüüs. Selle tulemusena on peamine näitaja, mida jälgida läbimurdega kauplemisel, läbimurre väljakujunenud tugi- või vastupanutasandist, mida toetab hästi suur kauplemismaht.

⚡️ Kas Breakout strateegia on kasumlik?

Alumine rida. Vahemikud on lihtne tuvastada, mistõttu on vahemiku läbimurde lähenemine väga populaarne. Paljud kauplejad kaotavad aga selle meetodi abil raha valede läbimurrete, läbimurdepunktist taganemise ja ebareaalsete ootuste tõttu.

⚡️ Mida teeb krüpto breakout strateegia?

Breakout tekib siis, kui hind püsib pikema aja jooksul allpool vastupanutaset või kõrgemal tugitasemest. Paljud kauplejad määravad sisenemispunktid ja stop-loss tasemed, tõmmates vastupanu- või tugitasemele joone liiva.

⚡️ Kuidas ma tunnen ära vale läbimurde?

Kui hind tõuseb üle 100 dollari, siis on tegemist läbimurdega. Kui hind langeb seejärel alla 100 dollari ja jätkab seda, on tegemist vale läbimurdega. Breakout on kaotanud hoogu ja hind on tagasi pöördunud. Vale läbimurre näitab, et pärast tõusu ei olnud piisavalt ostuhuvi, et hoida hinda üle vastupanu või alla toetuse, kui see oli tõusnud

Breakout strateegia kauplemine

Valesti läinud kaubandus on ebaõnnestunud strateegia tulemus. Selles postituses näitame teile, kuidas kasutada suure tõenäosusega krüptovaluuta kauplemisstrateegiat, et teenida suurt kasumit samm-sammult – isegi kui olete algaja.

Kuidas kasutada Breakout strateegiat?

Breakout strateegia kauplemine

Kas Breakout strateegia on kasumlik?
Meie näide Breakout strateegia kauplemine on järgmine:

Me tuvastame, mida me otsime: altcoini läbimurre koos suurema eelseisva liikumisega vähemalt 50% (mida me eeldame, et see juhtub varsti). Tahame osta odavamalt ja müüa rohkem.

Kaubanduse kestus peaks olema paar päeva (võib-olla isegi paar nädalat). Suured kõikumised võivad toimuda ühe päeva jooksul, kuid need on pigem haruldased.

Mis on 15-minutiline Breakout strateegia?
Mis on parim näitaja Breakout strateegia kauplemine?

BTC-s kasutatakse graafikuid

Jälgime hoolikalt kahte graafikut: iganädalast ja/või päevast graafikut, samuti 4-tunnist graafikut. Altcoini hinna suurt pilti saab avastada esimesel graafikul, mis võimaldab meil paremini mõista, kui kaugele see on langenud seoses laiemate turutingimustega ja muude oluliste üksikasjadega. Neid ajaraame tähelepanelikult jälgides saame täpsemalt prognoosida, millal võib toimuda eelseisev hindade või väärtuse läbimurre.

Breakout strateegia kauplemine
Kui soovite rohkem ideid ja strateegiaid, lugege edasi – registreeruge uudiskirja, et saada uuendusi.

Esimene samm kogukonna aia rajamisel on välja selgitada kõik vajalikud üksikasjad, sealhulgas:

1. Sisestage

Meie strateegia esimene samm on sobiva sissepääsu leidmine.

Millal ma peaksin ostma läbimurdeid?

Selles etapis on võimalik kasutada standardset buy breakout meetodit. Väga madalaid alasid võib näha mitmetel altcoini graafikutel. Enamik täiskasvanuid on viimastel kuudel palju väärtust kaotanud. Need on sarnased neile:

Millal peaksin ma ostma Breakouti aktsiaid?
Kuidas tuvastada läbimurdeid kauplemisel?

Breakout strateegia on kõik umbes leida, kus hind murrab välja uues suunas ala hiljutise kõrge (vastupanu) või madala (tugi).

Breakout võib toimuda horisontaalsel või diagonaalsel tasandil

Praegune väljakutse on kindlaks teha, millal hinnapõhi lahti murrab. Kui te seda ei tee, võib kuluda nädalaid või kuid, enne kui hinnad hakkavad taas tõusma ja käivitavad uue pulli turu – kui see juhtub.

Seetõttu püüame saavutada kahe olulise omaduse tasakaalu.

Otsi välja eelarve-sõbralik alternatiivne krüptoraha koos kinnitatud Breakout signaale.

Graafikut sirvides jälgite kiiresti ja kindlalt märkimisväärset tõusutrendi. Kuigi hinnad võivad praegu olla liiga kõrged, et sobida teie eelarvesse, on õnneks väga tõenäoline, et need hüppavad varsti pärast seda.

Kuidas teada, kas tegemist on läbimurdega?
krüptoraha Breakout strateegia

Heikin-Ashi on ülim lähenemisviis trendide kiiremaks tuvastamiseks ja ärakasutamiseks. Selle strateegiaga saate tõhusalt kõrvaldada turu volatiilsuse, samal ajal tuvastades trendi hetkega – nagu allpool näidatud!

Kasutades seda meetodit, saame kasutada ära alumise eelseisva tõusutrendi ja müüa. Boonusena on siin diagramm, mis näib olevat juba põrandale jõudnud ja võib varsti hakata tõusma:

Kuhu paigutada meie stop loss

Mis on Breakout?
Päeva graafik kujutab esimest märki läbimurde kohta.

Aga see kõlab üsna lihtsalt, kas pole? Kuid kurat peitub üksikasjades:

Kaupleja ostab näilise uue tõusutrendi tipus, eeldades, et turg jätkab tõusu. Selle tulemusena ei ole tõenäoliselt tagasilangus tingitud mitte ainult veast, vaid pigem tõusu algusest.

Breakouti kaupleja tuvastamine
Breakout strateegia näide

Kui avastate läbilöögi, nagu allpool esitatud joonisel, oodake läbilöögi kinnitust. Me tahame kinnitada, et kõrgem madal on moodustunud üle eelmise vastupanutsooni (mida esindab meie must joon).

Me võime kinnitada, et läbimurre toimub, kui hind jääb stabiilselt üle hiljutise vastupanu, mis peaks muutuma toetuseks. Kinnitus muutub veelgi tugevamaks, kui saame teise kõrgema madalseisu.

Breakout strateegia kauplemine täitmine
Breakout strateegia

Roheline ristkülik tähistab ostutsooni.

Breakout kaubandus

2. Stoppkaotus

Järgneval joonisel on näidatud meie näide koos sisenemishinnaga ja kus me paigutasime stop loss.

Stoppkorraldus aitab teid, kui asjad lähevad lõuna poole ja teie esialgne panus ei toimi. Äkilised, ootamatud fundamentaalsed uudised võivad põhjustada aktsia hinna languse ja jääda pikemaks ajaks teie sisenemisest allapoole. Seda tahate vältida.

riski ja tasu suhe selle kauplemisstruktuuri tulemusena?
Teie stop loss tuleks alati panna üle või alla Breakout küünal

Rakendage Stop Loss Zone, kui olete oma kauplemiskontol esimest korda.

Stoppkaotus on strateegia, mille abil saab end kaitsta turu languse eest. Stop-loss'i on mõistlik kasutada seal, kus trend näib olevat murdunud (vähemalt esialgu); seal väljuvad professionaalsed kauplejad kiiresti enne täiendava kahju tekkimist.

See on meeldetuletus sellest, mis juhtus tuhandete kauplejatega 2017. aasta suvel, kui nad ei oodanud, et nende mündid nii palju langevad.

Sisenemise ja stop loss näide

Osa sellest Breakout strateegia
Kas teil on vaja näitajad kauplemise kohta Breakouts?

On oluline mõista, et stop-out ei ole teie kauplemiskogemuse kõik ja kõik. Võitjad erinevad kaotajatest, kuna puuduvad emotsionaalsed probleemid, mis on seotud peatamisega.

Sellest on võimalik ratsionaalselt mõelda, eriti krüptoraha valdkonnas. Seepärast kompenseerivad üks suur võit rohkem kui paar väikest kaotust. Eriti krüptoraha valdkonnas. Selle tulemusena on emotsioonide vastupanu ühe kaubanduse puhul kriitilise tähtsusega.

Näide stop-out vallandamise kohta:

Breakout strateegia kauplemine
Teine kõrgem-madalam läbilöögivahemik oleks olnud ostutsoon.

Kui hind ei oleks langenud, oleks ostutsoon tuvastatud teise kõrgema-madalama läbimurde vahemiku kaudu. Kahjuks kukkus see ja sundis meid paigutama oma peatuse alla boksi tugijooni – see näitab, kui õnnelikud olime, et pääsesime sellisest ebasoodsast positsioonist.

Breakout kaubandus on mis tahes hinnaliikumine väljaspool konkreetset tugi- või vastupanu piirkonda
Üks märkimisväärne kasu tasakaalustab mõned väiksemad kahjud.

Kauplemine stop lossidega on paljude investorite jaoks hirmutav väljavaade, kuna nad kardavad, et nende positsioonid suletakse automaatselt.

Amatöörid kipuvad oma praegusesse elukutsesse väga palju investeerima, nii palju, et nad on emotsionaalselt seotud ja nende kogu lootus ja ambitsioon on seotud nende omandatud altcoiniga. See muudab nad võimetuks säilitama objektiivset seisukohta.

Milline on parim Breakout strateegia?
Kas Breakout strateegia on kasumlik?

Kui hind pöördub nende vastu, ei taha nad seda aktsepteerida. “See ei saa olla tõsi; tule, beebi… ” Nad takerduvad pigem ebausku ja sentimentaalsusesse, kui võtavad väikese kaotuse ja lähevad edasi järgmise tehingu juurde. – Ärge laske end sellisest entusiasmist petta. Hoidke oma pea jahedana. K juures näide, kuidas kasutada stop-loss korraldust:

3. Sihtkasum.

Prognoosime, kus hinnad võivad päevade jooksul läbida läbilöögitsoonist kaugemale. See annab meile riski ja tulu suhte, mis võib olla lihtsalt teoreetiline suhe, mis põhineb teie eeldustel, kuid on siiski kriitiline hinnata, sest see selgitab, miks te teete kaubandust ja kas see on väärt, et püüda.

Kas Breakout strateegiad on usaldusväärsed?
Mis teeb krüptovaluuta Breakout kaubanduse?

Kasumieesmärkide analüüsi ja saavutamise saladuse avastamine

Prognoosime, et see valik võib kogeda 50% tõusu, mis põhineb varasematel tugi- ja vastupanutasanditel. Ei ole ebatavaline, et väärtused naasevad oma varasemale tasemele, kui tõusulaine nihkub, nagu näiteks põgenemise alguses…

Kuidas saada tohutut kasumit lihtsa krüpto breakout kaubanduse abil
krüptoraha Breakout kaubanduse strateegia

Hinna liikumine alates käivitamise päevast.

See pikk punane küünal, millele järgnesid paar päeva kestnud karuteemalised küünlajalad, purustas selle endise tugitaseme ja testis 18. augustil 10,50 dollari taset. See on ala, kus on palju potentsiaali. Vaadates sel ajal tehtud ekraanipilti, näete, et hind on selle miinimumi juba läbi murdnud.

Seega on meie eesmärk kasum 50% või rohkem, mis on saavutatav. Siin näete eesmärki 4-tunnise detaili kõrval meie sisenemise juures:

Milline on parim strateegia krüptovaluutaga kauplemiseks?
Parim krüptoraha päev kauplemise strateegia kauplemisel krüptoraha läbimurdeid

Nagu on näidatud EOS 4-tunnisel graafikul, oleme juba eelmisel kuul olnud tunnistajaks intensiivsele hinnatõusule. On võimatu ennustada, kui palju see veel edasi võib minna; siiski oleks nüüd tark aeg alustada investeerimist sellele turule, kui loodate võimalikku kasu saada! Ära jäta vahele – hakka EOSiga juba täna tegelema ja kasuta selle tõusu ära, enne kui on liiga hilja!

Mõelgem, mis juhtuks, kui te otsustaksite jagada olukorra pooleks:

Mis on krüpto Breakout
Krüptoraha kauplemise strateegia

Esimene sissemakse tehti 0,00017776 BTC, mis vastab täna 8243 USA dollarile.

Väljumise maksumus oli 0,00026295 USD.

0,00008,19 (umbes 50% hinnast)

Laske teisel poolel veereda ja vaadake, kui kaugele see läheb. Jällegi, meie stop loss toimib riskijuhtimise vahendina. Me liigutame selle meie sisenemishinnast kõrgemale, et vältida hinna tagasipöördumist, et hoida trendi.

Kuidas tuvastada Breakouts ja vale signaale kauplemisel

Pärast tigeda tormi üleelamist võite lõpuks ometi kergendatult hingata; isegi kui teie maja oleks üleujutatud kuni piirini, saaksite täieliku hüvitise kuni 61 000 dollari suuruse kahju eest.

Tõsta stop loss veel kord ja lase võitjal minna:

Kauplemise anatoomia Breakout kaubanduse
Breakout indikaator

Stop-loss korraldusel on nii eeliseid kui ka puudusi:

  • Puuduseks on see, et kui hind jõuab teie stop-loss tasemele, siis väljute automaatselt.
  • Puuduseks on see, et te ei jõua kunagi tippu, sest stop on alati põhjas. Nii et see on isikliku eelistuse küsimus, kas soovite käsitsi lukustada kasumit tasemel, mis on arvutuste seisukohast kahtlemata suur kasum ja mida oodati tehingust.
Krüptokaubanduse strateegiad, mida peate teadma
Kauplemine rebenemise plusse ja miinuseid
  • Kui eelistate otsuste tegemiseks aega võtta ja teil on isiklik stiil, siis peaksite hoidma enamiku oma positsioonist kõrgematel hinnalainete liikumise tasemetel. See tagab, et isegi kui hinnad pärast seda langevad, võite ikkagi teenida rohkem raha kui ainult stop loss'ile tuginedes.
  • Kui te kindlustate oma investeeringu 0,0001776 juures vahemikus 0,00030000 kuni 0,00035000, saate 100% tulu!

Paljude spetsialistide jaoks on kasumi kontseptsioon nende äristrateegia keskne põhimõte. On üldtunnustatud, et raha teenimine peaks olema iga eduka ettevõtmise keskmes.

Asjatundlikud kauplejad tunnistavad edu, kui see tuleb, ja väljuvad lahkesti kauplemisest.

Kuidas tuvastada Breakout kaubanduse ja vale signaale kauplemisel
Kauplemine läbimurde kohta, kuidas see toimib

Paljud algajad investorid kipuvad keskenduma pigem edasise kasvu võimalustele kui kasumi võtmisele, kui see tekib. See võib olla kulukas viga, sest see viib sageli kahjumiga müümiseni. Stop-loss order aitab seda riski maandada, võimaldades investoritel määrata eelnevalt kindlaks hinna, mille juures nende positsioon müüakse, kui turg liigub nende vastu.

Mis on krüpto Breakout kaubanduse 2023
Breakout kauplemise kuidas arvutada

Liiga paljude riskide võtmine – “Liigsete ootuste lõks”.

Teine viga, mida esmakordselt kauplejad sageli teevad, on see, et nad ei võta kasumit, kui nad on need olemas, kuna nad võrdlevad graafikut teistega, kus hind on saavutanud teatud äärmuslikud kõrgpunktid, ja neil on teatud ootused, kui kõrgele hind peaks minema.

Breakout kauplemisstrateegia
Breakout kauplemisstrateegia

Sellise märkimisväärse eelarvamusega kauplemine on riskantne: algavad kauplejad ootavad sageli liiga kaua, et lukustada kasumit, tavaliselt seni, kuni tipp on möödas ja hind hakkab langema.

Veelgi hirmutavam on see, et paljud kauplejad jälgivad isegi hinda, kuni nad leiavad meid ilma milleski. Teise võimalusena võivad nad kaotada raha kaubanduses, kus neil oli võimalus teenida märkimisväärset kasumit! Aga võib-olla 80% asemel 200%, mis on ikka parem kui mitte midagi.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele