Top 5 parimat Defi projekti ja münte, mida osta märtsis 2023

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Mis on DeFi?

DeFi on krüptovaluutaga seotud termin, mis viitab detsentraliseeritud rahandusele. See on koondväljend selle osa krüptovaluutamaailma jaoks, mis soovib traditsioonilisi vahendajaid ja usaldusmehhanisme asendada plokiahelatega.

⚡️ Miks Bitcoin ei ole DeFi?

Bitcoin on omamoodi raha, mis töötab oma plokiahelas, sarnaselt fiat-valuutaga. DeFi seevastu võimaldab teil laenata, laenata ja kaubelda krüptovaluutadega nagu Bitcoin, täpselt nagu pangad.

⚡️ Kas Ethereumis on DeFi?

Ethereum oli esimene plokiahel, mis võimaldas kasutajatel arendada arukaid lepinguid, mida Bitcoin ei saanud teha. See aitas Ethereumil saavutada oma praeguse juhtpositsiooni DeFi valdkonnas.

⚡️ Kui palju on DeFi münt väärt?

Defi mündi turuhind on 0,539106 dollarit DEFC kohta. Defi Coini kõigi aegade kõrgeim hind oli 0,567323 dollarit, mille see saavutas 11. jaanuaril 2018. aastal. Defi Coini praegune ringluses olev varu on 0 DEFC.

⚡️ Kas DeFi on turvaline?

DeFiga oled sa omapäi. Kuigi plokiahela on tunnustatud oma turvalisuse poolest, ei ole see rünnakute suhtes immuunne. Tegelikult ennustab Ellipticu uuring, et DeFiga seotud pettused ja vargused toovad järgmisel aastal kaasa üle 10 miljardi dollari suuruse kahju, mis on peaaegu 600 protsenti suurem kui eelmisel aastal.

Defi projekti

Muutused toimuvad aja jooksul kiiresti ja pidevalt, nagu me oleme näinud tehnoloogia arenguga, näiteks DVD-mängijate asemele tulevad voogedastuse rakendused ja raamatud asenduvad tahvelarvutitega. Nüüd on krüptovaluutad hakanud asendama tavalist raha. Selle muutuse tõttu finantssektoris avanevad paljud uued võimalused neile, kes investeerivad krüptorahadesse.

Defi tekkis tänu kasvavale nõudlusele finantsalternatiivide järele. Selle tulemusena siseneb detsentraliseeritud tehnoloogia usaldusväärselt ja läbipaistvalt uude finantsteenuste valdkonda. Plokiahela tehnoloogia oodatav detsentraliseerimine keerab finantssektori pea peale võrreldes sellega, mida oleme harjunud tsentraliseeritud pankade puhul.

Top 5 Defi projekti ja münte
Millised on parimad Defi mündid, mida praegu osta?

Olenemata sellest, kas olete krüptoentusiast või uus plokiahela tehnoloogia, võib teid huvitada rohkem teada saada Delfist ja sellest, kuidas see mõjutab tulevikku. See artikkel jagab viit olulist uut parimat Defi projekti, mis muudavad finantseerimise nii traditsioonilises kui ka globaalses perspektiivis revolutsiooniliselt.

Parim De-Fi projekt Avalanche plokiahelas on Colony Lab.

Uued Defi projektid
Millised on suurimad uued defi projektid?

Projekt Colony on meie Delfi projektide nimekirja tipus. Project Colony on esimene kogukonnale suunatud, tulevikku suunatud fond. Avalanche Foundation on juba lubanud sellele algatusele toetust ja raha, mis teeb sellest sisuliselt Avalanche'i projekti.

Lihtsalt öeldes on Colony nutikate lepingute kogumik, mis moodustab organisatsiooni põhitegevuse selgroo. See projekt puudutab ka veebipõhise ettevõtte omandiõigust, struktuuri ja volitusi.

Millised on kõige lootustandvamad krüptoprojektid?
Milline krüpto õitseb 2023. aastal?

Kust siis alustada? Alustamiseks on vaja žetoone. Colony rakendused näiteks töötavad võrkudes, mis kasutavad nende märke. Need märgid tuvastatakse kauplemisplatvormidel kasutatavate märgisümbolite järgi.

Pärast seda, kui olete ostnud oma žetoonid Colony poolt toetatud rahakotist, peate need isiklikku rahakotti ümber paigutama. Münte saab kasutada valuutana vahetuseks. Pidage meeles, et igal võrgustikul on oma tehingutasu, seega valige see, mille määr on kõige madalam. Samuti kontrollige enne raha ülekandmist hoolikalt, millist võrku te kasutate.

Millist krüptovaluutat osta 2022. aastal?
DeFi projekti ülevaated

Kõige populaarsem online saadaval olev teenusetüüp on detsentraliseeritud börs (DEX), mille võite leida, kui otsite googeldades “Decentralized Exchanges” või sarnaseid mõisteid. Võite pakkuda likviidsust ka intressi eest või laenata raha ja nõuda intressi. Võimalused on lõputud. Nüüd tuleb teil vaid ühendada oma rahakott ja te olete valmis.

Aave protokoll on avatud lähtekoodiga projekt, mille eesmärk on pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust, pakkudes samal ajal ka turvalisust, privaatsust ja vastavust nõuetele. Aave protokoll on detsentraliseeritud finantsplatvorm koos likviidsusprotokolliga, mis võimaldab kasutajatel laenata ja laenata digitaalseid varasid.

Parimad Defi projekti, mida 2022. aastal osta
Parimad DeFi mündid, mida osta 2023. aastal

Aave protokoll loodi eesmärgiga

Funktsioonid

Colony CLY märgis on mõeldud koloonia võrgustiku toetamiseks, mis on kogukonnapõhine algatus, mis pakub Avalanche'il põhinevate projektide varajase faasi rahastamist. See annab likviidsust ka olemasolevatele Avalanche Defi süsteemidele. AVAX (AVAX) ja tulevased alamvõrgustiku mündid omandatakse selle tehingu raames.

Eesmärk on käivitada esialgne mündi pakkumine (ICO) rahastamiseks. Ettevõte kavatseb teha koostööd Avalanche'iga ja võib jagada tehinguvoogu, et luua platvormil projektide rahastamine. Selle projekti peamine müügiargument on see, et see on kogukonnapõhine.

Mis on koloonia krüpto?
Kuidas investeerida Colony Cryptosse?

See hõlmab ka reguleeritud raamistikku, mis võimaldab investoritel tutvuda Avalanche'i ökosüsteemiga, mis aitab nende uudishimu tõttu suurendada selle turukapitalisatsiooni. Algusest peale on projektil väljakujunenud kogukond. See teeb koostööd teiste ökosüsteemi võtmeisikutega ja ka Avalanche'iga.

Tasub märkida, et Avalanche'i ökosüsteem on mõeldud DeFi toetamiseks. Colony algatus aitab Avalanche'i eesmärgi saavutamisele kaasa täielikult detsentraliseeritud vahetuse ja demokratiseeritud finantssüsteemi kaudu. Üks põhjus on see, et Colony pakub tugevat infrastruktuuri uutele detsentraliseeritud rakendustele Avalanche'i võrgus.

Kuidas osta koloonia krüptot?
Mis on Colony Io?

Koloonia edu sõltub turundusest, hoogu, tehnilistest teadmistest ja võrgustikest. Lisaks sellele tagab Colony, et tema investeeringut kasutatakse ja hinnatakse õigesti, kasutades õhupaiskamisi, preemiate virnastamist ja tagasiostumehhanismi.

Ärimudelit on kohandatud. Nüüd on kaks komponenti, mis käivad käsikäes. Esimene on juurdepääs varajase faasi tehingutele, millele varem oli juurdepääs ainult institutsioonidel ja nende investoritel. Projekti tervikliku investeerimisprotsessi viib läbi tuumikmeeskond, kuhu kuuluvad krüptoraha valdkonna professionaalid. Selle tulemusena saavad need omakapitali eksperdid projektidest paremini aru. Teine komponent on parem viis väljamaksete saamiseks.

Kuidas ma saan koloonia tokeni?
Kuidas ma saan koloonia sümboolika?

Colony investeerimisühingute võrgustik rahastab arendajaid, kes töötavad Avalanche protokolliga. Selle tulemusena ei pea projekt pärast esimese etapi lõpetamist muretsema raha hankimise pärast, vaid saab keskenduda arendamisele.

DAO (detsentraliseeritud autonoomne organisatsioon) on teine sammas. Selle peamised eesmärgid on suurendada likviidsust Avalanche'i ökosüsteemis ja kasutada panuseid võrgu turvalisuse parandamiseks. Selle komponendi eesmärk on ka koguda Defi Avalanche'i kasvavaid varasid spetsiaalse indeksiga.

Mis on koloonia krüpto?
Mis on koloniaalne?

Kokkuvõttes ühendab Colony DeFi ja tavapärast rahastamist, et luua väärtust Avalanche'i võrgustikus oma kogukonna kaudu. Esialgne indekspakkumine (IDO) on kavandatud 2023. aasta neljandasse kvartalisse.

Cryptominati Capitali asutaja, erainvestor Mark Karpeles, on teinud Colony Labiga koostööd ettevõtte partnerina. Nad kirjutasid Twitteris järgmist: “Colony Lab pakub rahastamist ja likviidsust The Avalanche'i ökosüsteemile, mis muudab mängu.”

detsentraliseeritud finantsplatvormi Aave likviidsusprotokoll.

Mis on Aave Defi projekti
Kas Aave on hea investeering?

XIAVE projekt on veel üks detsentraliseeritud finantssüsteem, kus kasutajad saavad laenata ja laenata erinevaid krüptovaluutasid. Arukate lepingute kaudu võimaldab platvorm inimestel osaleda krüptopuuli kaudu vastastikuses laenutamises. Inimesed soovivad laenata krüptoraha, et teenida intressi või laenata raha intressimaksete eest.

Aave abil ei pea te enam usaldama oma raha suurtele pankadele või finantsasutustele; nüüd saate seda ise hoida! Rakendus põhineb Ethereumi plokiahelal ja teostab tehinguid Aave'i arvutite võrgu kaudu. Algoritmid ja arukad lepingud käitlevad kõiki varasid süsteemis.

Kuidas saab AAVEga raha teenida?
Mis on Aave juures erilist?

Funktsioonid

Aave eesmärk on muuta lihtsad finantsteenused kättesaadavamaks, mis tähendab, et saate laenata ja laenata ilma pankade, maaklerite või vahendajate abita. Lühidalt öeldes investeerite tehnoloogiasse, mõjutades samal ajal selle arengut.

Praegu on hoiustamiseks saadaval 26 erinevat krüptovaluutat ja 25 neist on laenamiseks kättesaadavad. ETH, LINK ja LEND on Aave kõige populaarsemad varad. Kõigi kättesaadavate varade ja nende intressimäärade nimekirja leiad siit.

Iga krüptoraha laenamise ja laenamise määrasid saate vaadata Aave veebilehel. Aave kasutab algoritmi, et genereerida jooksvaid määrasid kasutusmäära alusel, nagu on näidatud ülaltoodud näites. Kui reservis on näiteks vähe krüptovaluutasid, on intressimäärad kõrgemad, et rohkem inimesi saaks liituda. Seevastu, kui neid on rohkesti, on intressimäärad madalamad, et stimuleerida suuremat aktiivsust.

Kes on Aave taga?
Kas Aave on 2023. aastal hea investeering?

Aave pakub kahte erinevat DeFi-märki: AAVE ja AAVL. Esimene on AAVE, mis on ettevõtte protokollihalduse märgis. Aave'i aktsiaid saab osta, ostes AAVE-tokeneid, mis toimivad sarnaselt ettevõtte aktsiatega. Nii saate hääletada muudatuste poolt, mis võivad muuta protokolli kurssi.

Teine Aave-märk on AToken, mis on intressimärgid, mida antakse laenuandjatele hoiuste intressi teenimiseks. Intressi kantakse koheselt teie rahakotti ja tokenid on seotud 1:1 alusvara väärtusega, mille olete hoiule pannud.

Kiirlaen on üks populaarsemaid laene Aave'is, mida võite kasutada arbitraaživõimaluste ärakasutamiseks krüptoraha maailmas. Kiirlaenud ei nõua mingeid tagatisi. Raha tuleb tagastada sama tehinguga, tavaliselt mõne sekundi jooksul.

Kas Aave'i on võimalik kaevandada?
Kes kasutab Aave krüptoraha?

Kui makse ei ole sama tehingu raames lõpule viidud, tühistatakse see. Aave-protokolliga on ringluses vaid 16 miljonit tokenit. Defi ökosüsteemi reservleping sisaldab kolme miljonit sellist münti programmi loomise eesmärgil.

Aave protokolliga on kaasas virnastatavus, mis on turvamoodul, mis võimaldab teil säilitada Aave-märke kindlustuseks võimalike turuprobleemide vastu. Näiteks kui üks Aave'i kõige populaarsematest virnamüntidest peaks kaotama oma USA dollaripingi, saate kasutada kuni 30% turvamoodulit, et korvata kaotus.

Alates Aave debüüdist 2020. aastal võite nüüd platvormil laenata ja laenata tegelikku raha.

Mis on Aave? Defi laenuprotokolli sees

Fantom: Ettevõte kasutab plokiahelat, et luua, omada, kaubelda ja hallata digitaalseid varasid. Detsentraliseeritud rakendused ja arukad lepingud on kõik selle tehnoloogia näited.

Ethereum oli esimene krüptoraha, mis toetas arukaid lepinguid. Kuid ummikute ja kõrgete tehingukulude tõttu on sellel viimastel aastatel olnud raskusi. Selle tulemusena on tekkinud mitu alternatiivi, mis võimaldavad kiiremat tehingutöötlust madalamate kuludega.

Teine võimalus on Fantom, avatud lähtekoodiga nutikas lepinguplatvorm dAppide ja digitaalsete varade jaoks. Sellel platvormil on lihtsustatud sünteetiliste varade laenamise, laenamise ja nendega kauplemise protsess. Lihtsalt logige oma digitaalsesse rahakotti sisse ja deponeerige teenimise alustamiseks tokenid.

Kas Fantom on hea investeering?
Fantomist saab suuruselt kolmas Delfi protokoll

Funktsioonid

Fantom kogub populaarsust, sest see pakub elujõulist vastust plokiahela kolmikprobleemile. See püüab saavutada tasakaalu turvalisuse, stabiilsuse ja detsentraliseerimise vahel, mis on jätkusuutlik. Platvorm on kiire, sest kasutab erilist konsensusmehhanismi nimega Lachesis. Tehingud on seega selle tulemusena äärmiselt kiired. Nutilepingute toega plokiahelana on Fantom ka väga mitmekülgne.

Fantomi kiire tehingutöötlus tagab, et tehinguid töödeldakse ühe kuni kahe sekundiga. See suudab töödelda tuhandeid tehinguid sekundis, kusjuures iga tehingu maksumus on erakordselt madal. Üllataval kombel kasvas tehingute arv Fantomi platvormil mais üle kolme miljoni.

Kas Fantomil on krüpto tulevik?
Mida teeb Fantom krüptoraha?

Fantom kasutab POS konsensusmeetodit, mis muudab selle detsentraliseerituks ja ei nõua juhtorganit. Sellise võrgu ülesehitusega jääb Fantom tervikuna palju tõhusamaks.

Fantom aBFT konsensusmehhanism valideerib andmed ja tehingud kogu võrgus. Selle tulemusena võib see kokku leppida usaldusväärsel ja läbipaistval viisil. Konsensuse saavutamine on iga detsentraliseeritud rakenduse põhinõue.

Kui palju on Fantom väärt?
Kas Fantom on alahinnatud?

Fantoomid on maksete jaoks kasulikud, kuna neil on palju ribalaiust ja kiirust. Samuti on see suurepärane võrgu haldamiseks ja kontrollimiseks. See tähendab, et kui teil on FTM-võrgus märke, võite kasutada võrguhaldust, et hääletada parendusideede üle, teha muudatusettepanekuid ja langetada otsuseid. Teie mõju sõltub sellest, kui palju FTMi te omate.

Fantom on ideaalne kihlveo preemiate panustamiseks. Siin võite teenida minimaalselt 3,79% kuni maksimaalselt 11,59% aastase intressimäära (APR). Aastane protsendimäär sõltub kogu lukustusperioodist ja hoiustatud FTMide summast.

Kas Fantomil on tulevik?
Kas Fantom on detsentraliseeritud?

Fantom on veel üks krüptoraha, mis järgib oma protokollis EOS-i. Fantom võimaldab aga nii privaatseid kui ka avalikke tehinguid – see on kasulik inimestele, kes soovivad oma identiteeti varjata. Sarnaselt teistele valuutadele, nagu Stellar, võib Fantomiga osta võrgutasusid ja maksta valideerijatele; kuid sellega ei piirduta. Fantomiga saab ka kogu ökosüsteemis tasuta tehinguid teha!

Fantomi sisseehitatud Defi virn võimaldab kasutajatel luua FTM-märkidega USB-sid. USB on Fantomi enda Stablecoin, mis on seotud USA dollariga suhtega 1:1. Seda saab kasutada 176 erineva krüptovaluuta ja sünteetiliste varade, näiteks fETH ja BTC, kauplemiseks, laenamiseks ja laenamiseks.

Fantomist saab kolmas suurim DeFi protokoll
Mis on Fantom? Kiire plokiahela võidab Ethereumi

Fantomi hind on viimase nädala jooksul tõusnud üle 9%, turukapitalisatsioon on 17. novembri 2021. aasta seisuga ligikaudu 2,03 miljardit dollarit. Selle päevane kauplemismaht börsidel oli sel hetkel ligikaudu 748 miljonit dollarit.

Kõige populaarsem detsentraliseeritud võrk on PancakeSwap.

Teine uus detsentraliseeritud finantstehnoloogia on PancakeSwap. See Defi projekt loodi alles eelmisel aastal ja see on ehitatud Binance Smart Chain'ile, mis on masinate vaheline krüptoraha turutegija. PancakeSwap pakub sarnaselt Aave'ile kauplemislikviidsust teenusena.

Mis on DeFi? Krüptoraha kauplemise tulevik
PancakeSwap: Delfi pärl

Kasutajad olid oktoobri lõpuks panustanud PancakeSwapi detsentraliseeritud börsil (DEX) üle 5 miljardi dollari. PancakeSwap on soodne, kui seda võrrelda selliste konkurentidega nagu Uniswap, mille turuväärtus on vaid 4 miljardit dollarit.

Funktsioonid

Krüptovaluuta omanikud peaksid kaaluma PancakeSwap'i kasutamist mitmel põhjusel. Esiteks, see kasutab Binance Chain BEP-2 platvormi, mille on välja töötanud mitte keegi muu kui maailma suurim krüptovaluutavahetus Binance. 27 miljardi dollari suuruse igapäevase tehingumahuga võite usaldada, et teie raha on nende juures turvalistes kätes. Lisaks on kõik arukad lepingud kontrollitud ja heaks kiidetud CertiK poolt, mis on tuntud lepingute turvalisusele spetsialiseerunud ettevõte.

3 PancakeSwapi funktsiooni, et alustada DeFi-ga
Defi esimene projekt Binance'is: PancakeSwap

PancakeSwap on detsentraliseeritud krüptovaluutavahetus, mis võimaldab kasutajatel vahetada, salvestada ja kaubelda krüptovaluutadega. PancakeSwap ei tugine arveldamisel ega kauplemisel kolmandatele osapooltele ja võimaldab teil oma tokenid hoida. Kuigi PancakeSwap on Binance'i toitel, ei kontrolli ega juhi seda Binance. Teenus on üsna võrreldav Uniswapi ja Sushiswapiga, kuid mõne märkimisväärse erinevusega.

PancakeSwap on üks populaarsemaid detsentraliseeritud vahetusi, mis on täna saadaval. Ainuüksi oktoobris töötles platvorm üle 12 miljardi dollari suurust kauplemismahtu. See on rohkem kui kõik teised detsentraliseeritud börsid kokku!

PancakeSwapist saab DeFi esimene projekt
Mis on PancakeSwap?

PancakeSwap on mõeldud BEP-20 märgid, mis töötavad Binance Smart Chain. Te võite siiski kasutada Binance Bridge'i, et kanda üle märgid teistelt platvormidelt. Te võite neid “mähkida” BEP-20 märgideks ja kasutada neid PancakeSwap DEXis pärast nende “mähkimist”.

Esimene tasu, mille teenite pärast LP-märkide hoiustamist likviidsusparki, on NOMIA. Nüüd saate anda CAKE-märke, et saada SYRUPe. Võite kasutada SYRUPe, et omandada MORE-funktsioone, näiteks kontrollmärke või loteriipileteid koos

PancakeSwapi kasutamiseks on vaja krüptoraha rahakotti. Math Wallet, Trust Wallet, Binance Chain Wallet ja isegi MetaMask ühilduvad detsentraliseeritud kindlustusplatvormiga. Kuigi MetaMask on Ethereumi rahakott, mida saab kasutada koos Binance Smart Chain'iga, võib seda konfigureerida ka Binance Smart Chain'i abil.

Graafik kujutab detsentraliseeritud APIde tulevikku.

Kas Graph võib esindada DeFi ruumi tulevikku?
Täielik juhend graafikute läbivaatamiseks

Graaf (GRT) on detsentraliseeritud protokoll plokiahela andmete pärimiseks ja indekseerimiseks. See parandab juurdepääsu teabele samamoodi, nagu Google indekseerib teavet internetis. The Graph indekseerib ka andmeid plokiahelatest nagu Ethereum ja Filecoin, sarnaselt Google'ile internetis.

The Graph on peamiselt indekseerinud Ethereumi plokiahelat, kuid hiljutised NEARi plokiahela testid näitavad, et nüüd võib see olla võimeline indekseerima plokiahelasid, mis ei ühildu Ethereumiga.

Mida teeb Graph Crypto?
Kui palju on Graph krüptoraha väärt?

Funktsioonid

Graafis on andmed organiseeritud alamgraafidesse, mida nimetatakse avatud APIdeks. Graph QI API teeb arendajatele lihtsaks andmete otsimise ja hankimise Graph QI API kaudu. Kuna see annab DEXi sarnaste rakenduste jaoks vajalikku teavet, et DEX saaks korralikult töötada, võimaldab see neil kiiresti andmetele ligi pääseda.

Pärast seda, kui StreamingFast, plokiahela andmete firma sai The Graph Foundationilt toetust, on protokoll saanud toetada plokiahelaid, mis ei ole Ethereumil põhinev. The Graphi kasutades saavad arendajad juurdepääsu sellistele andmetele nagu hinnad ja kasutajate andmed. Praegu, 2021. aasta novembri seisuga, töötab selle protokolliga 25 erinevat plokiahelavõrku. StreamingFast on algusest peale andnud palju olulist panust The Graphi arendusprotsessi.

Kas Graph DeFi? parimad Defi projekti
Kas Graph krüptoraha on hea?

Graafil on kahte tüüpi sõlmed: täissõlmed ja indekseerimissõlmed. Indekseerimissõlmed käivitavad GraphQL-tarkvara, mis aitab võrgustikku organiseerida, samas kui täielikud sõlmed võõrustavad ja varustavad võrku andmetega. Praegu töötab võrk kolmel tenetil: Mainnet, Ropsten ja Kovan.

Fintechi populaarsus jätkab tõusu, praegune turuhind on 0,65 dollarit 24-tunnise kauplemismahu juures 136 511 855 dollarit. Prognoositakse, et 2026. aastaks suureneb tulu 212,52 protsenti.

Kokkuvõte: ülevaade kõige huvitavamatest Delfi projektidest, millel tasub silma peal hoida.

Parimad DeFi mündid, mida osta
DeFi ja tulevik.

Te võite küsida: “Milline on DeFi tulevik?” Tänu miljardäridest ettevõtjatele ja investoritele, nagu Mark Cuban, on Defi praegu moes. Selle tulemusena oli 2021. aasta mais igakuine maht 173 miljardit dollarit, võrreldes 39,5 miljoni dollariga 2019. aasta jaanuaris.

Detsentraliseeritud võrgu kasutamisel traditsioonilise internetiteenuse pakkuja asemel on mitmeid eeliseid, sealhulgas asjaolu, et see välistab vahendajad ja maaklerid. Samuti peetakse seda üheks suurimaks rahavahendiks riikides, kus finantssüsteemid on kehvad, ja igaüks, kellel on arvuti, saab tänu dAppidele oma raha tõhusalt juhtida.

Kuidas DeFiga raha teenida?
Milline krüptoraha plahvatab?

Kuigi seda tüüpi tehnoloogia ei ole veel laialt levinud, on sellel potentsiaali saada populaarseks. Enamik inimesi ei pruugi sellistest platvormidest teadlik olla, sest neil ei ole neile traditsioonilist juurdepääsu; siiski tundub selle projekti tulevik paljulubav. Tavapärane finantssüsteem, sealhulgas ettevõtted ja finantsasutused, on ikka veel kõhklev uue tehnoloogia kasutuselevõtmisel; kuid igaüks, kes soovib, et tema projekt oleks osa tulevikust, peab õppima, kuidas muutusi aktsepteerida ja selles keskkonnas tegutseda.

Mis on järgmine DeFi?
Millised on DeFi parimad mündid aastaks 2023?

Me ei tohiks neid platvorme veel kõrvale jätta, isegi kui need ei ole veel täielikult turvaliseks võrguks arenenud. See seisab ikka veel silmitsi samade takistustega, millega krüptokeskkond oma algusaegadel silmitsi seisis.

Millised on DeFi kõige paljulubavamad projektid?
Kas Delfil on tulevikku?

Teil võib olla täielik kontroll ja omandiõigus oma krüptovarade üle, kui kasutate detsentraliseeritud finantsrakendusi. Need rakendused võimaldavad teil ka suhelda finantssüsteemiga kui võrdõigusvõrgustikuga. Defi projektid muutuvad üha populaarsemaks, kuna need toimivad plokiahela võrgustike, nagu Ethereum, peal.

Me vaatasime turu läbi, et leida ainult need viis DeFi projekti, mis vastavad meie spetsiifilistele standarditele. Nende osalejate hulgas on kogukonnapõhised protokollid, likviidsusparkide platvormid ja tööstusharu vahendajad. Usume, et need algatused raputavad tõhusalt traditsioonilist rahastamist, kuid peaksite olema ettevaatlik, kui investeerite mis tahes DeFi projekti.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele