Krüptoraha vahetamine vs. maakler: Mis on erinevus?

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Mis vahe on maakleril ja börsil?

Spot-turuga tegelemisel tuleb mõelda mitmele asjale. Spotbörsil toimetatakse tegelik vara isiklikult kohale, samas kui maakleri marginaalkaubanduses kaubeldakse ainult alusvara, mitte füüsilise objektiga.

⚡️ Kas krüptoraha on maakler või börs?

Crypto.com rakendus on ametlik mobiilirakendus, mille kaudu saate osta ja müüa krüptovaluutasid turvalisel ja kasutajasõbralikul platvormil. Seda tuntakse ka turvalise kaupluse nime all, kus kliendid saavad osta digitaalseid varasid krediitkaardiga või muude makseviisidega, nagu ülekanded ja ACH hoiused. Loomulikum on pidada Crypto.com-i pigem krüptopangaks kui

⚡️ Kas ma vajan krüptovaluutade ostmiseks maaklerit?

Ei, bitcoinidega kauplemiseks ei ole vaja maaklerit. Võite vahetada bitcoine otse usaldusväärse bitcoin-vahetusportaali kaudu, mis kaupleb nendega ilma maakleri abita. Alternatiivina võite leida krüptovaluutade maakleri, kes pakub teile sobivat tuletistoodet.

⚡️ Kas krüptoraha on turvalisem börsil või rahakotis?

Bitcoini rahakotte peetakse sageli turvalisemaks kui bitcoini hoidmist börsil, kus te seda ostate, kuid selle kindlaksmääramisel, mis on teie jaoks mõistlik, tuleb kaaluda mitmeid elemente.

Krüptovaluuta maakler

Kui te ei ole krüptovaluutaga kursis või olete kogenud kasutaja, olete kahtlemata tuttav kahe kõige populaarsema krüptovaluutadega kauplemise meetodiga: maaklerid ja krüptovaluutavahetus. Kuid isegi plokiahela ekspertide jaoks võivad nende kahe võimaluse vahelised erinevused olla ebaselged.

Krüptovaluuta vahendaja on platvorm, mis võimaldab teil osta ja müüa krüptovaluutasid.

Traditsioonilises mõttes on maakler üksikisik või ettevõte, kes vahendab finantstehinguid inimestele, kes soovivad vahetada raha kaupade või teenuste vastu.

Bitpanda on maakler, mis pakub inimestele veebipõhiseid finantsteenuseid krüptovaluutade ostmiseks või müümiseks. Nad võtavad kasutajatelt tasu platvormi kui teenuse kasutamise eest.

Krüptovaluuta maakler
Krüptovaluuta vahendaja on platvorm, mis võimaldab teil osta ja müüa krüptovaluutasid.

Ideaalne neile, kes on mänguga alles alustanud.

Krüptovaluutamaailmaga alustamine võib olla hirmutav ja valuuta vahetamine on hoopis teine protsess. Krüptovaluuta maakler pakub just alustavatele inimestele ideaalset keskkonda, sest nad ostavad sinult Bitcoini, Litecoini, Ethereumi või muud krüptovaluutat, võimaldades samal ajal ka fiat-valuutade vahelist vahetust.

Krüptovaluuta maakleri kasutamisel on mitmeid eeliseid:

  • Saate osta ja müüa krüptovaluutasid maakleri määratud hinnaga.
  • Krüptovaluuta maakler on hea valik, kui soovite osta ainult väikese koguse krüptovaluutasid.

Bitpanda on kasutajasõbralik krüptoraha vahendaja, mis pakub klientidele erakordset tuge Bitpanda kasutajatoe kaudu. Lisaks saavad kasutajad vahetada populaarsed fiat-valuutad, nagu euro, Šveitsi frank, Briti nael ja USA dollar, ilma probleemideta selliste krüptovaluutade vastu nagu Bitcoin, Ethereum ja Litecoin.

Võite alustada ostu ja müügi digitaalse vara Bitpanda registreerudes oma e-posti aadressi, kontrollida oma konto, ja valides erinevaid makseviise hoiustada fiat raha.

Pakume mitmesuguseid teenuseid, mis vastavad teie vajadustele.

Pakume mitmesuguseid teenuseid, mis vastavad teie vajadustele.
Krüptovaluuta maakler

Krüptoraha vahendajad mitte ainult ei hõlbusta kauplemist, vaid võivad ka hoida oma klientide jaoks krüptovaluutasid. Näiteks Bitpanda toetab kasutajaid, kes ei usalda kolmanda osapoole rahakotte, võimaldades neil osta ja müüa krüptovaluutasid otse oma Trezori või Ledgeri riistvaralistest rahakottidest. Sel viisil edendab Bitpanda kasutajate usaldust.

Enne krüptoraha maakleri valimist kontrollige, kas neil on vajalikud volitused ja pädevus. Teie valitud maakler peaks vastama või ületama finantsteenuste pakkujatele kehtivaid riiklikke regulatiivseid meetmeid. Samuti peaksid neil olema moodsaimad turvasüsteemid, et kaitsta teie investeeringuid 24/7 töölaua ja mobiilirakenduse kaudu.

⚡️ Kas krüptoraha on maakler või börs?
Kas maakler on sama mis börsil?

Krüptovaluutavahetus on platvorm, mis võimaldab kasutajatel osta ja müüa krüptovaluutasid.

Kui soovite kaupelda krüptovaluutadega teiste inimestega, selle asemel, et minna maakleri kaudu, võite kasutada krüptovaluutavahetusportaali. Krüptovahetus on veebiplatvorm, mida ostjad ja müüjad kasutavad digivaluutade vahetamiseks teiste krüptovaluutade või fiatvaluutade vastu. Vahetuse ja maakleri kasutamise erinevus seisneb selles, et vahetused lasevad kasutajatel kaubelda otse üksteisega, mitte vahendaja, kes teeb tehinguid jooksvate turuhindade alusel.

Kas Krüptovaluuta maakler või vahetus?
Kas krüptoraha on maakler või vahetus?

Krüptovaluutade börsid on ideaalsed krüptovaluutade omanike ja kauplejate jaoks, kes soovivad spekuleerimise teel hinnakõikumisi ära kasutada, lootuses teenida kasumit või vältida kahjumit.

Kogenud krüptoraha kasutajatele

Kui soovite hakata kauplema krüptovaluutadega, on mõned asjad, mida börsieksperdid soovitavad kõigepealt uurida.

Tööalane arusaam krüptovaluutade toimimisest.

Kogenematud kauplejad teevad sageli kulukaid vigu, sest nad ei õpi krüptokaubanduse põhitõdesid või seda, kuidas krüptovaluutavahetus töötab. Teooria on oluline, kuid ka praktiline kogemus on oluline.

Kuidas kasutada krüptovahetust?
Kas krüptoraha on maakler või vahetus?

Kui olete huvitatud krüptokaubanduse alustamisest, peaksite kõigepealt omandama üldise arusaama krüptovaluutadest. Kui teil on põhimõiste sellest kontseptsioonist olemas, siis hakake uurima börse, mis vastavad teie konkreetsetele vajadustele. Mõned tegurid, mida börsi valimisel jälgida, on see, kas nad pakuvad haridusressursse, nagu õppetunnid ja artiklid, sest see võib näidata börsi usaldusväärsust ja usaldusväärsust – eriti algajatele.

Kui olete krüptoraha maailmas uus, soovitame lugeda Bitpanda Akadeemia algajate osa. Kui soovite alustada kauplemist krüptovaluutadega börsil nagu Bitpanda Pro, tutvuge platvormiga ja uurige, millised strateegiad võiksid teile sobida.

Fiatvaluuta turud

Te ei peaks mitte ainult uurima, millised makseviisid on krüptovahetuse kaudu kättesaadavad, vaid ka seda, millistele vahetustele on teie asukohast võimalik ligi pääseda. Näiteks Bitpanda Pro on kättesaadav 54 riigi kasutajatele ja pakub turge krüpto-fiat kauplemispaaridele, sealhulgas Bitcoin ja euro, Ethereum ja euro, Bitpanda Ecosystem Token (BEST) ja euro paljude teiste seas ainult Euroopas.

Mis vahe on krüptoraha ja vahetuse vahel?
Kuidas kasutada krüptovahetust?

Kasutajaliides, mis on kergesti arusaadav

Kui soovite olla kindel, et te ei jäta midagi kahe silma vahele, siis on teil alati juurdepääs oma vahetuspangale. Bitpanda Pro pakub krüptoraha vahetuse kasutajatele kasutajaliidest, mis on täielikult reageeriv ja skaleerub automaatselt igale seadmele (sülearvuti, lauaarvuti, nutitelefon või tahvelarvuti). Laiaulatuslik kasutajatugi on saadaval Bitpanda kasutajatoe kaudu.

Meie tipptasemel kauplemisliidesed

Kasutage API kauplemistehnoloogiat ja automatiseeritud kauplemisroboteid, et saavutada kauplejana paremad võimalused edu saavutamiseks. Laadige alla ajaloolisi turuandmeid ja saate reaalajas tellimuste uuendusi lihtsa REST Bitpanda Pro kaudu.

eeskirjade ja vastavusstandardite järgimine.

Mis vahe on maakleri ja vahetuse vahel?
Mis vahe on krüptoraha ja vahetuse vahel?

Me ico ja borderless block oleme pühendunud sellele, et olla oma kasutajatele võimalikult läbipaistvad. Samuti kasutame ainult kõige usaldusväärsemaid ja ajakohasemaid turvameetmeid, nii et saate olla kindel, et teie vara on turvaline.

Tahate olla kindel, et teie varad on turvalised enne, ajal ja pärast kauplemist, olenemata sellest, kas valite krüptovahendaja või börsi. Bitpanda Pro vastab täielikult ELi viienda rahapesuvastase direktiivi (AML5) sätetele ja omab PSD2 makseteenuse pakkuja litsentsi.

Börsil vs. maakler

Pange tähele ilmseid paralleele tehinguprotsessi ja selle vahel. Pärast seda tegutseb börs vahendajana, kes pakub kauplemisvõimalust ja võtab selle teenuse eest tasu.

Milline Krüptovaluuta maakler on parim krüptoraha kauplemiseks?
Kas krüptoraha on maakler või vahetus?

Krüptoraha vahetuste kasutamise kohta on kaks tuntud näidet. Bitcoinide ostmine pärisraha eest ja erinevate krüptovaluutade omavaheline kauplemine, nagu juhtub siis, kui soovite oma bitcoini konverteerida Etheri vastu.

Erinevad börsid pakuvad erinevaid kauplemispaare, nii et kaupleja peab ise valima, millist neist kasutada. Lugejale näite andmiseks kujutage ette investorit, kes hoiustab börsil dollareid. Ta saab kasutada ainult USD-ga seotud kombinatsioone, nagu USD/BTC või USD/ETH, enne kui ta saab kaubelda teiste altcoinidega.

Krüptovaluutadega kauplemine krüptovaluutavaheteid kasutades on kõige tavalisem viis krüptovaluutadega kauplemiseks, eriti väikeste summade puhul.

Krüptoraha vahetus vs maakler
Mis vahe on krüptoraha ja vahetuse vahel?

Lihtsalt öeldes, kaupleja, kes kasutab maaklerit raha (või krüptoraha) hoiustamiseks maakleri kontole, on tuntud kui “hoiustaja”. Kaupleja ei pea kauplema oma krüptovaluuta või fiat-raha, kuid ta võib kasutada mis tahes maakleri mitmekesiseid tooteid. Mõnel juhul suudab maakler leida tehingu vastaspoole; teistes olukordades võib ta toimida vastaspoolena ja teostada tehingu.

Siin on illustratsioon, mis aitab teil seda mõista. Klient investeerib bitcoini, kuid soovib kasutada Ethereum/XRP paari. Seega võib ta valitud kauplemispaariga kaubelda selle arvu bitcoinide eest, mida ta ostab. Kui kaupleja soovib seda tehingut teostada krüptovaluutavahetuselt, peab ta kõigepealt oma bitcoini Ethereumi vastu vahetama.

Parim krüptovahendaja vs vahetus: mida peaksite teadma
Erinevus krüptoraha maakleri ja vahetuse vahel

Peamine erinevus maakleri ja börsi vahel

Niisiis, mis vahe on krüptovahendaja ja vahetuse vahel, enne kui me sinna sisse läheme?

On mõned põhjused, miks maakleri kasutamine on parem kui raha ülekandmine offline rahakotti. Turvalisus ja suurem likviidsus on vaid kaks neist. Sõltuvalt maakleri pakutavatest teenustest on teil pärast raha hoiustamist mitmesuguseid kauplemisvõimalusi, näiteks finantsvõimendus jne.

Krüptoraha hinna määrab turg ja see võib tõusta või langeda. 12. mail 2018 tõusis bitcoini väärtus ligikaudu 20 500 dollarini mündi kohta, võrreldes märtsi alguse umbes 6000 dollariga.  -> Krüptovahetus on lihtne meetod krüptovaluutadega kauplemiseks, kasutades vastavalt tarnitud hindadele seatud kauplemispaari orderiraamatut. See on digitaalne turg, kus ostjad ja müüjad kauplevad krüptovaluutadega.

parimad krüptomaaklerid: mida peab enne internetikaubandust silmas pidama
Krüptovaluuta kauplemine: erinevused maaklerite ja börside vahel

Kullaga või hõbedaga kauplemisel on oluline mõista, et spot-vahetusel on kaubeldava vara tegelik tarne, kuid maakleriga ei toimu marginaalset kauplemist.

Börsi ja maakleri sihtrühm on üks olulisemaid erinevusi. Enamikku krüptovahetusi kasutavad krüptovaluuta kauplejad, kes soovivad teha pika- või keskmise tähtajaga investeeringuid konkreetse krüptovaluuta omandamiseks, mille järel nad ootavad tulevast võimalikku hinnatõusu. Võib-olla lihtsalt ostavad ja liigutavad need krüptovaluutad oma hästi kaitstud riistvara rahakotti.

Mis vahe on krüptovaluutavahetus ja maakler?
Mis on krüptoraha maakler?

Spekulatiivsed investorid, kes teevad erinevaid tehinguid ja kasutavad erinevaid maaklerite TA vahendeid, nagu näiteks marginaalkaubandus, kasutavad tavaliselt maaklerid. Nad vajavad lühiajalist või keskmise tähtajaga kasumit ja maakler on lihtsalt vahend selle pakkumiseks.

Registreerimine ja kontrollimine

Registreerimismenetlus on börsiti erinev. Mõnes neist on ainus teave, mida kliendilt nõutakse, kehtiv e-posti aadress, mida seejärel kontrollitakse, mille järel määratakse parool.

Teised, eriti need, mis kasutavad fiat-valuutat, vajavad mingit kontrolli. See võib olla midagi alates videokõnest kuni ID-foto näost kuni skaneeritud identiteedi või isegi täieliku KYC-protseduurini, eriti kui kaupleja soovib kasutada kõrgemaid hoiustamise ja väljavõtmise piiranguid.

Kas krüptoraha on võimalik osta ilma maaklerita?
Krüptovahetuse ja maakleri erinevus

Suurim börs Binance võimaldab kauplemist ilma täieliku KYC-ta ja 2 BTC päevase väljavõttepiiranguta.

Kontrollimismenetlus võib võtta aega tundidest kuni päevadeni, kuid 2017-18. aasta pulli ajal on see võtnud aega, kusjuures mõned börsid on vajanud palju kauem ja teised ei avanud suure nõudluse tõttu uusi kontosid.

Maakleri juures registreerimine on sarnaselt lihtne. Ametlike määruste tõttu tuleb maaklerit siiski kontrollida. Registreeruv isik peab enamasti esitama isikut tõendava dokumendi ja elukoha aadressi, näiteks elektriarve või üüriarve, enamikul juhtudel.

Kes on suurim krüptovahetus?
Kas ma vajan krüptoraha ostmiseks maaklerit?

Vahetuses võib kontrollimine võtta veidi kauem aega kui OpenFinance'is. Kaupleja saab hoiustada ja alustada kauplemist niipea, kui konto on kontrollitud.

Hoiused ja väljavõtmised on kaks võimalust raha hoiustamiseks Blockchaini kontole

Krüptoraha vahetuses on kaks meetodit raha saatmiseks ja vastuvõtmiseks. Esimene on kasutada traditsioonilist valuutat, mis võib olla problemaatiline. Paljud börsid ei võta vastu fiatraha ja kui te ei saada seda bitcoini kujul, peate tõenäoliselt maksma kõrget hoiustustasu.

Kuidas võtta krüptoraha pangakontole välja?
Kuidas kasutada krüptovahetust?

Fiatraha hoiustamine pangakonto abil ja deebet- või krediitkaardi kasutamine on sageli tasuline. Väljavõtmise puhul on tasu sageli suurem kui hoiustamise puhul. Kuid kas teilt võetakse tasu? Tõenäoliselt jah, sest teil on raha vaja – sellepärast te lahkute. Ja enne, kui lähete, kontrollige veel kord, kas on ka muid võimalikke tasusid.

Tasud on tavaliselt palju väiksemad, kui tehakse ainult krüptoraha hoiuseid ja väljavõtteid, eriti hoiustustasud, kuna enamik platvorme neid ei võta, seega maksate ainult väljavõtmiskulusid.

Kas Coinbase on maaklerikonto?
Milline parim krüptovahendaja on madalaimad tasud?

Krüptovaluuta maakleriga tegelemisel on mitmeid eeliseid, mitte börsil. Maakler võimaldab teil teha sissemakseid mitmel viisil, sealhulgas pangaülekandega, deebetkaardiga, krediitkaardiga, erinevat tüüpi e-rahakottidega ja krüptovaluutadega. Väljavõtutasusid ei ole!

Maaklerilt raha väljavõtmisel ei ole vaja maksta kopsakaid tasusid, sest komisjonitasud võivad ulatuda 0% kuni 3%, ja mõnel krüptovaluutabörsil võib väljavõtutasu olla koguni 6%.

Krüptovaluutaga kauplemine

Krüptovaluutadega kauplemine vahetust kasutades on lihtne. Enamik börse pakub kauplemist orderbooki kaudu, mis võimaldab teil täita nii limiit- kui ka turukorraldust. DOM (Docket Order Book) on igal börsil erinev (DOM). Suurem likviidsus tähendab tavaliselt kitsamaid marginaale ostu- ja müügikorralduste vahel.

Kas on olemas selline asi nagu Krüptovaluuta maakler?
Kas Binance on maaklerikonto?

Paljud börsid pakuvad vaid elementaarseid teenuseid, millest enamikule inimestele piisab. Mõned spetsialiseerunud börsid pakuvad nüüd ka väga võimendusega kauplemisvahendeid, näiteks futuurid või avatud vahetustehingud.

Vahetuse suurimaks eeliseks on arvukad krüptovaluutad, millega saab nende platvormil kaubelda.

Maakler pakub laiendatud marginaaliga kauplemise võimalusi, nagu CFD (Contract for Difference) kauplemine, tuletisinstrumendid ja nii edasi.

Millega tegelevad krüptokaubitsejad?
Milline on hea krüptobroker?

Maakleriplatvormid pakuvad tavaliselt unikaalseid kauplemisvahendeid, mis aitavad klientidel oma tehingutest kõige rohkem kasu saada, näiteks tehnilise analüüsi vahendeid, nagu näitajad ja liikuvad keskmised. Samuti pakuvad nad automatiseeritud kauplemissüsteeme ja roboteid, mis võivad aidata kauplejatel suurendada oma tõhusust ja riskijuhtimist.

CFD kauplemisel kasutatakse finantsvõimendust, et suurendada ohtu. Näiteks kui krüptovaluuta finantsvõimenduse suhe on 1:2 ja hind kõigub 5%, teenib CFD-kaupleja 10% kasumit. Teise võimalusena võib ta saada 10% või rohkem kahjumit, sõltuvalt hinnaliikumise suunast ja võetud positsiooni liigist.

Kas krüptoraha on võimalik osta ilma maaklerita?
Kas maakler on sama mis börsil?

Turvalisus

Erinevalt krüptobörsidest pakuvad krüptovaluuta edasimüüjad kitsamaid marginaale. See on nende atraktiivsuse võtmetegur, eriti nende jaoks, kes kasutavad marginaalkaubandust.

Kas olete kuulnud hiljutisest KuCoini vargusest? Aga näiteks HitBTC või Mt.Goxi häkkimisest? Paljud teist on kahtlemata teadlikud, et krüptovaluutabörsid häkitakse regulaarselt, isegi suurimad mängijad nagu Binance on häkkerite ja petturite sihtmärgiks olnud eelmise aasta Binance KYC andmete lekkimine.

Kuidas alustada krüptoraha kauplemist?
Kui palju võtavad parimad krüptomaklerid tasu?

Kuigi krüptovahetused on endiselt haavatavad erinevate rünnakute suhtes, ei ole nendesse nii lihtne sisse murda. See ei tähenda, et krüptofirmasid ei saaks häkkida või nende raha varastada; erinevus seisneb selles, et maaklerid on reguleeritud ja pakuvad klientidele oma raha jaoks teatavat turvalisuse taset. Kui te tulete välisriikides asuvate krüptovaluutabörside metsikust, kontrollimatust maailmast, on see tõenäoliselt teie jaoks suur müügiargument.

Samuti kipuvad ametiasutused maaklerid olema hästi kontrollitud, mis näitab, et nad on tõsiseltvõetavad. Te tunnete end palju paremini, kui saadate oma väärtused maaklerile, keda on põhjalikult kontrollitud ja mida reguleerib autoriteetne asutus, nagu SEC või FCA, kui te saadate need tundmatule börsile, mis asub maksuparadiisis. Maaklerid hoiavad oma klientide raha eraldatud kontodel, mis lisab lisakaitset.

Kuidas alustada investeerimist krüptovaluutasse?
Kuidas saada krüptobrokeriks?

Oluline on märkida, et need funktsioonid ei ole krüptovaluutavahetus toimimiseks vajalikud. Need on olemas vaid juhuks, kui midagi läheb valesti ja teil on vaja oma kauplemispartneriga ühendust võtta. Loomulikult on veel mitmeid muid alternatiive, kuid need kõik taanduvad samale asjale:

Krüptovaluutade hoidmine, millega te ei soovi kaubelda, riistvara rahakotis, nagu Trezor või Ledger, on keerukam ja turvalisem variant kui nende hoidmine krüptovaluutavahetuses. On ilmselge, miks see nii on. Teil võib olla sadu erinevaid krüptovaluutasid vahetuses, kuid need varad ei kuulu teile, kuna teil puuduvad nende privaatvõtmed.

Kas krüptoraha on detsentraliseeritud valuuta?
Kuidas avada krüptokonto?

Tulud

Kui võrrelda krüptoraha vahetuse tuluallikat maakleri tuluallikaga, on nii sarnasusi kui ka erinevusi. Mõlemad võtavad komisjonitasu, kuid neil on erinevad meetodid klientidega suhtlemiseks.

Börsid, mis kauplevad krüptovaluutaga, pakuvad hulgaliselt kauplemispaare, mis on tingitud likviidsuse vähesusest tagasihoidliku turusügavuse tõttu. Nad nõuavad tavaliselt suuremaid tasusid oma tehingute, väljavõtete ja isegi hoiuste eest.

Likviidsuse pakkujal on seevastu väiksemad väljavõtte- ja kauplemiskulud, kuid ta kaupleb oluliselt suuremates mahtudes, nii et makstud komisjonitasu kogusumma võib olla võrreldav.

Parimate krüptovaluuta maaklerite ja vahetuste võrdlustabel

Kas krüptoraha on börsil?
Millist tüüpi krüptoraha vahetada?

Aga vaatame krüptovaluutavahetus ja maakler meie võrdlustabelis, et näha, kas nad on võrreldavad.

Lõpuks, mida peaksite kasutama: krüptovaluuta maakler või vahetada?

Lõpuks ei ole krüptovaluuta maakleri või vahetuse valimisel õiget või valet vastust. Lihtsalt öeldes, igaüks neist sobib erinevatele kliendiliikidele ja on oma asjaoludega.

Suuremahuliste tehingute puhul oleks parem kasutada maaklerit. Maakler on reguleeritud, auditeeritud ja nende raha on nende pangakontodel, nii et isegi kui neid häkitakse samadel põhjustel nagu eespool, võib klient saada mingil viisil hüvitist. Professionaalsed kauplejad saavad kasutada ka lisavahendeid, nagu tehniline analüüs ja automatiseeritud kauplemistehnikad.

Lõpuks, mida peaksite kasutama: krüptovaluuta maakler või vahetada?
Kas krüptovahetus on rahakott?

Klientide jaoks, kes soovivad saada kasu krüptovaluuta hinnakõikumistest lühi- ja keskmise tähtajaga marginaalkaubanduse kaudu, on maakleri teenused samuti ideaalsed.

Krüptovaluutad seevastu pakuvad suuremaid riske ja suuremat potentsiaalset kasumit, kuna nad pakuvad laiemat valikut kauplemispaaridest, isegi mõne uuema altcoin'i puhul, millel on volatiilsuse tõttu väga kõrge tootlus.

Vahetusteenused on olulised nii klientidele, kes peavad krüptovaluutasid hoidma (st hoidma varasid omaette), kui ka neile, kes soovivad hoida pikaajalisi panuseid.

Iga vastus on kasulik erinevatele inimestele. Pidage alati meeles, et te käsitsete oma väärtuslikku raha, seega tehke oma kodutöö ja tehke enne kulutamist rohkem uuringuid.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele