Seitse parimat Bitcoini krüpto kõva rahakotti vaadatakse läbi.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Mis on külm rahakott?

Külm rahakott on füüsiline rahahoidja, mis ei ole seotud internetiga ja on seega oluliselt vähem häkkimisele vastuvõtlik. Need rahakotid, mida mõnikord nimetatakse iseseisvateks rahakottideks või riistvaralisteks rahakottideks, ei ole võrgus.

⚡️ Milline riistvaraline rahakott toetab kõige rohkem münte?

Ledger krüptoraha.
Näiteks Ledgeri riistvaralised rahakotid (Nano X ja Nano S) toetavad suurt hulka krüptovaluutasid.

⚡️ Kumb on parem kui Tresor või Ledger?

Kes peaks hankima Tresor Bitcoini rahakoti? Vastus on, et see sõltub tõesti ja kõige turvalisem variant on kasutada nii riist- kui ka tarkvaralist rahakotti. Mõlemad riistvaralised krüptokoti rahakotid on üsna turvalised ja lõplik otsus põhineb kasutaja eelistustel. Ledgeri seadmel on oma patenteeritud operatsioonisüsteem ja Secure Elementi kiibitüüp, samas kui Trez või Tresor on kadunud või varastatud?

⚡️ Mis juhtub, kui minu Ledger varastatakse?

Teie krüptovarad on turvalised seni, kuni teil on taastamisfraas. Saate oma vahendid taastada, kasutades 24-sõnalist taastamislauset igas seda toetavas riist- või tarkvarapangas, olenemata sellest, kas teie seade on kadunud, varastatud või ei tööta enam.

Meie Bitcoini riistvara rahakoti läbivaatamine

Krüpto kõva rahakotid

Kuidas krüpto kõva rahakott Bitcoin töö

Enamik nutitelefone kasutab turvalist mikrokontrollerit, mille puhul kiip, mis ühendab internetti, on erinev kiibist, mis hoiab seadme privaatvõtit. Nad kasutavad EAL5+ kiibitehnoloogiat, mis on vastupidav sissetungi rünnakutele.

Milline riistvara rahakott on parim?

Häkkerirünnakuid takistatakse, kui piirata internetis veedetud aega. Internetti ühendatud seadmed, näiteks nutitelefonid ja personaalarvutid, tuleks hoida võrguühenduseta, et vähendada häkkerite varguste juhtumeid.

Selle meetodi abil saate tehinguid käsitsi allkirjastada ja kontrollida võrguühenduseta. See hoiab ära andmepüügi, häkkimise ja muu võltsimise, mille tulemuseks võib olla rahakoti aadressi muutmine kopeerimisel ja kleepimisel.

Milline bitcoini kaevandamise Krüpto kõva rahakotid
Milline on parim BTC kaevandaja?

Plastiknupud, puuteekraanid ja muud tehnoloogiad võimaldavad kasutajatel sisestada PIN-koodi pöidla või sõrmeotsa abil. Ekraanil kuvatav päring võimaldab kasutajal veenduda, et aadress on õige.

Nad on väga soovitatav üksikisikutele, kes on palju Bitcoin ja muud digitaalse valuutade.

Enamik neist rahakottidest sisaldab täiendavaid turvameetmeid, nagu PIN-lukustus, kahefaktoriline autentimine ja biomeetriline kaitse.

Milline Krüpto kõva rahakotid toetab kõige rohkem münte?
Kui kaua võtab 1 bitcoini kaevandamine arvutis aega?

Seadme esmakordsel seadistamisel nõuavad kõik seadmed pikka tähemärkide jada, mida nimetatakse sõnade taastamise koodideks. Seda kasutatakse selleks, et saada oma krüptoraha tagasi, kui seade on kadunud, häkitud või katki.

Loetelu Parim Krüpto kõva rahakotid

Siin on nimekiri populaarsetest ja tuntud bitcoini rahakottidest:

 • Ledger Nano C.
 • Trezor Model One riistvaraline krüptopanga rahakott
 • SafePal S1.
 • Steel Bitcoin rahakott backup riistvara rahakott
 • Trezor T-mudel – järgmine põlvkond
 • Biomeetriline rahakott D'CENT
 • SecureX V20 Kõige turvalisem

Krüptoraha riistvara rahakoti võrdlustabel mitme populaarse riistvara krüptokoti kohta

Ledger Nano S.

Kui kaua võtab 1 bitcoini kaevandamine arvutis aega?
Kuidas nanoregister töötab?

Jaxxi rahakoti abil saab hõlpsasti salvestada, kaubelda ja üle kanda suuri koguseid krüptoraha, eriti Bitcoini, eetrit ja Litecoini.

Kõige tuntum rahakott on Ledger Nano S, mis ilmus 2016. aastal. See on turvalisem kui Trezor, mida on mõnede kasutajate sõnul minevikus häkitud. Samuti on see mitmeotstarbeline ja sobib nii algajatele kui ka kogenud krüptokaubitsejatele.

Ledger Nano S on USB-krüptoraha rahakott, mis töötab erinevate operatsioonisüsteemidega, sealhulgas Windows ja OS X. Sellel on selge OLED-ekraaniga kasutajaliides ja kaks navigeerimisnuppu tehingute autentimiseks. Bitcoin, etherium ja litecoin on vaid mõned rohkem kui 1100 krüptovaluuta ja digitaalse vara hulgast, mida Ledger Nano S toetab.

Milleks kasutatakse Ledger Nano S-i?
Kas Ledger Nano tasub osta?

Nano S-i saab osta Ledgeri ametlikult veebisaidilt või volitatud edasimüüjalt. See maksab umbes 100 dollarit ja sellega kaasneb üheaastane garantii.

Kuid kuna sõltuvalt rahakoti suurusest ei toeta see 3-5 krüptovaluutat, ei ole Ledger Nano S ideaalne kauplejatele, kes tegelevad vaid mõne erineva valuutaga.

Ledger Nano S-i kasutamine toimub järgmiselt:

Kõva rahakoti krüptoseadmel on ekraanil juhised, mis näitavad teile, kuidas seadistada ja teostada tehingut, sealhulgas millal on aeg luua uus aadress.

Mida salvestab Ledger Nano S?
Kõige arenenum krüptovarade kaitse

Ühendage seade mikro-USB-kaabli abil arvutisse või sülearvutisse.

Kui kasutate näiteks oma Google'i kontoga võtmehoidjat, minge vahekaardile Seaded>Kontod ja usk. Peate sisestama kuuekohalise parooli ja kinnitama selle.

Ühendage Ledger Nano S teleriga ja avage arvutis või Mac-arvutis, kus on installitud Chrome, ledgerapp.com veebisait. Selle protseduuri jaoks on vajalik Chromecast.

Saate saata raha mis tahes rahakoti aadressile, kinnitada aadressi kehtivust ekraanil ja kasutada nuppe PIN-koodi sisestamiseks, et tehingut sooritada. Kuna selle meetodi abil saate tehinguid allkirjastada ka võrguühenduseta, on võtmehalduritel keerulisem teie parooli varastada.

Omadused:

Ledger Nano S - turvaline riistvaraline bitcoini Krüpto kõva rahakotid
Ledger Nano S Krüpto kõva rahakotid jaoks
 •  3 puhast seemnete taastamise lehte.
 • Sünkroonimine Ledger Live'i töölauaprogrammiga Ledgeri seadmete jaoks.
 • Sony Alpha a7R III kaameraga on kaasas kaelarihm, võtmehoidja ja võtmehoidja.
 • Kaks kaitsekihti on T31H320 (turva) kiip ja STM32F042 (operatsioonisüsteem).
 • Neid kasutatakse krüptoraha tehingute autentimiseks, kasutades selleks spetsiaalset riistvarakiipi.
 • Ruumipiirangute tõttu paneb paljude rahakottide toetamine teid olukorda, kus peate rahakotte kustutama ja uuesti paigaldama, kui olete mitmekesine investor või kaupleja.
 • EAL5+ on kaitstud rünnakute sissetungi eest.

Tresor Model One ilmus 2018. aasta aprillis esimese Bitcoini riistvaralise rahakotina turul.

Ledger Nano S Krüpto kõva rahakotid
Mis on Trezor One?

Tegemist on keskmise tähtajaga investeeringuga krüptovaluutaturul, mis sobib kõige paremini kauplejatele ja omanikele, kes kavatsevad hoida oma valuutat mitu kuud.Trezor on SatoshiLabs'i Model One ja Model T riistvara rahakottide kaubamärk. Model One, mis toodi turule 2013. aastal, kasutab oma deterministlike võtmete genereerimiseks ja varundamiseks hierarhilist deterministlikku võtme- ja BIP32 ülekandemehhanismi (BIP39).

Kuigi minevikus on esinenud turvarikkumisi, kui üksikisikud on kaotanud krüptovaluutasid, saab krüptovaluutaseadmes salvestada üle 1000 krüptovara. Samuti sisaldab see ekraani ja kahte füüsilist nuppu tehingu saatmise kinnitamiseks.

Kuidas Trezor One töötab?
Kas Trezor on hea rahakott?

Sellel ei ole Bluetooth-ühendust ja nagu Ledger Nano S, sobib see kõige paremini algtaseme riistvaralise krüptomäluseadmena.

Tresor One krüptot võib kasutada mitmel viisil. Siin on mõned näited:

Ühendage oma Trezor arvutiga, käivitage Trezor-silla tarkvara ja genereerige PIN-kood vastavalt avalehel toodud juhistele. Ekraanilt leiate segatud 1-9 numbrite ruudustiku.

Täitke järgmised lüngad või kirjutage oma 24-sõnaline salasõna.

Kas Trezor One tasub osta?
Kas ma saan Trezoris krüptoraha salvestada?

Bitcoini protokoll ei võimalda veel mitme allkirja toetust kontodele, kuigi see on midagi, mis võidakse tulevikus lisada.

Pärast sisselogimist saate vaadata vastuvõtvat aadressi, vaadata ja jälgida tehingute ajalugu oma rahakotis ning saata krüptoraha.

Teie tehinguandmeid võib kinnitada ekraanil ja PIN-koodi sisestamisel. Samuti saate allkirjastada ja kinnitada e-kirju.

Kas Trezori saab häkkida?
Mitu rahakotti saab Trezor salvestada?

 Omadused:

 • Toetatud on Firefox Androidile, OSXile, Windowsile ja Linuxile.
 • Kliendid võivad seadet saidil teatud määral isikupärastada.
 • Looge vabal ajal aadress, et vältida sama aadressi kasutamist.
 • Seadistage komisjonitasu normaalseks, kõrgeks, säästlikuks, madalaks või kohandatud tasemeks.
 • Rahakott toetab integratsiooni teiste kolmandate osapoolte rahakottidega.
 • WPA3 standard on turvalisem kui WPA2 protokoll. Mõlemad protokollid on tõestatud, et nad on rünnakute vastu resistentsed.

SafePal S1 on Superb Banki toode, mis kaitseb IP-sid varguste ja häkkimise eest.

Mis juhtub, kui ma kaotan oma Trezori?
Kuidas SafePal S1 töötab?

EOSi põhivõrk käivitati 4. juunil 2018. Platvorm ühildub UDT-dega, mis on sarnased ERC20-märkidega ja võimaldavad kasutajatel kaubelda täiendavate varadega, mitte ainult müntidega. Binance'i ja ERC-märkide omanikud saavad uut süsteemi varsti kasutada.

Binance SafetyPal S1 on Binance Labs'i toode, mida vahetus müüb otse. See on kaitstud isoleeritud PIN-koodi ja privaatvõtmete abil, mis muudab selle häkkimise raskemaks. Peamine eesmärk oli välja töötada odavam krüpto kõva rahakott kui Trezor ja Ledger Nano S, mis mõlemad ilmusid 2021. aastal.

See on seotud SafePal'i mobiilirakendusega. Krüptoraha maksete tegemisel, näiteks Bitcoini, Litecoini või Dogecoiniga, võite kasutada sisseehitatud kaamerat QR-koodi skaneerimiseks ja tehingute lõpuleviimiseks võrguühenduseta. Kaasas on ka mälukaart, millele on kirjutatud mälukaardi algkoodid ja privaatvõtmed ning kaelas hoidmiseks mõeldud kaelarihm.

SafePal S1 parim kõvakassa krüptoraha
Mis on SafePal?

See on Bitcoin, Binance Coin, BEP2 märgid, ERC-20 ühilduvad mündid ja Ethereum multi-krüptoraha kõva rahakott.

SafePal on veebipõhine rakendus, mis võimaldab teil luua, hallata ja jälgida oma turvalisi ostupunkte.

Sulgege kõik rakendused. Seadme sisselülitamiseks vajutage seadme toitenuppu. Installige rakendus SafePal.

Valige üks võimalustest, näiteks “Loo uus rahakott” või “Taasta salasõna varukoopiast”.

Lisage oma eelistatud krüptovaluutad rahakotti mündi haldamise sektsioonis. Ole valvel teavituste järele, mis näitavad, millal saad lisada rohkem münte.

Millist tüüpi rahakott on SafePal?
Kuidas SafePalist raha välja võtta?

Omadused:

 • Wi-Fi, NFC ja Bluetooth ühendused puuduvad.
 • Kui avastatakse viirus või pahavara, aktiveeritakse enesehävitusmehhanism. Pidage meeles, et salvestate salasõna võrguühenduseta ja õigesti.
 • Haldage oma portfelli iOS-i ja Androidi rakenduse SafePal kaudu.
 • See on vastupidav tungimisrünnakutele.

Riistvaraline Bitcoin rahakoti varundamine külma ladustamise Bitcoin rahakoti abil

Kas SafePal on turvaline Krüpto kõva rahakotid
Milline füüsiline rahakott on parem?

Bitcoini külmhoidla on protsess, mille käigus hoitakse teie Bitcoini võrguühenduseta keskkonnas.

Nagu näete, on bitcoini rahakotid uskumatult kasulikud. Aga kui palju on tegelikult bitcoini rahakotte? Üldiselt, On olemas kaks peamist tüüpi Bitcoin rahakotid:

Kuumad rahakotid

Mõiste “kuum rahakott” kirjeldab mis tahes bitcoini rahakotti, mille nõuetekohaseks toimimiseks peab olema internetiühendus. Need rahakotid on saanud oma nime sellest, et nad vajavad elektrit ehk on kuumad. Elektrikatkestuse korral muutub teie kuum rahakott kasutuks. Kuum rahakott on digitaalne privaatvõtmete hoidla, tavaliselt tarkvara kujul, mis on ühendatud internetti.

Külmad rahakotid

Kuigi külmad rahakotid ei nõua internetiühendust, mõned ei vaja isegi arvutit. Nagu traditsioonilistel füüsilistel rahakottidel, on ka külmadel rahakottidel mitmeid sarnasusi, kuigi neil on mõned erinevused.

Mis on krüpto rahakott?
Külmad rahakotid

Seda tüüpi Bitcoin IRA sobib ainult pikaajalistele investoritele.

Parimad saadaval olevad bitcoini rahakotid on valmistatud terasest, et kaitsta teie bitcoine pikema aja jooksul tule ja vee eest. Kuigi paberrahakotid on head krüptoraha offline hoidmiseks, võib neid kergesti kahjustada vesi ja tulekahju. Terasest Bitcoini rahakott võimaldab teil rahakotti turvaliseks säilitamiseks kirjutada originaal Nano Ledgeri, Trezori ja KeepKey 12-sõnalise seemnefraasi.

Rahakott võimaldab kasutajal varundada privaatvõtit, kasutades selleks mis tahes tähti, numbreid või sümboleid. Varundamine ei vaja lisaseadmeid, tembeldamist ega sissekirjutamist. Rahakoti varundamiseks tuleb lihtsalt sisestada oma seemnefraasi neli esimest tähte. See on tingitud

Külmad rahakotid
Peamine puudus on see, et te ei saa kasutada krüptokontrolli võimalusi digitaalsetes seadmetes ja rakendustes.

Seda tüüpi Bitcoin IRA sobib ainult pikaajalistele investoritele.

Parimad bitcoini rahakotid on valmistatud terasest, mis kaitseb teie bitcoin'e võimalikult kaua tule ja vee eest. Paberist rahakotid on teadagi fantastilised krüptoraha hoidmiseks offline. Vesi ja tulekahju seevastu kahjustavad paberrahakotte kergesti. Steel Bitcoin Wallet võimaldab teil kirjutada rahakotti originaalse Nano Ledgeri, Trezori ja KeepKey 12-sõnalise seemnefraasi.

Rahakott võimaldab kasutajal varundada privaatvõtit, kasutades selleks mis tahes tähti, numbreid või sümboleid. Varundamine ei vaja lisaseadmeid, tembeldamist ega sissekirjutamist. Rahakoti varundamiseks tuleb lihtsalt sisestada oma cid-lause neli esimest tähte. See on tingitud

Peamine puudus on see, et te ei saa kasutada krüptokontrolli võimalusi digitaalsetes seadmetes ja rakendustes.

Mis on riistvara rahakoti mõte?
Milline on parim rahakott kaevandamiseks?

Kuidas salvestada Bitcoini terasest rahakotis

Plaadid on pakitud konteinerisse, kus on eelnevalt graveeritud nimed, numbrid ja sümbolid.

Pärast iga plaadi sisestamist, et luua varukoopia, sulgege ja lukustage oma rahakott. Kui Kui olete lõpetanud, veenduge, et see on endiselt lukus. Et oma rahakotti tulevikus taastada, avage see ja leidke varem varukoopiana salvestatud taastamislause see tasuta kirjatüüp, mis on saadaval nii Windowsi kui ka Maci kasutajatele, sisaldab suuri ja väikseid tähti, numbreid ja tühikuid.

Mis on krüpto teraskapsel soolo?
Kuidas salvestada bitcoini seemneid?

Omadused:

 • Seade on varustatud eelnevalt graveeritud plaatidega, mis sisestatakse seadmesse. Plaadid on loodud laserlõikuriga.
 • Kaasaskantav.
 • See võib sisaldada mõlemal küljel täielikku originaalset 24-sõnalist lauset!
 • See on korrosiooni-, löögi-, võltsimis- ja tulekindel. See on veekindel, löögikindel, võltsimiskindel ja tulekindel.
 • EAL5+ on võltsimiskindel.

Rahakott Trezor T-Next Generation mudel on Trezori uusim versioon.

Kuidas trezor t töötab?
Trezor t kulud?

Ideaalne rahakott edasijõudnud multi krüptoinvestoritele ja kauplejatele.

T on 2019. aastal esmakordselt tutvustatud Trezor One'i uus ja täiustatud versioon. T toetab 1389 krüptovaluutat ja tokenit ning kasutab turvalisuse eesmärgil hierarhilist deterministlikku HD-võtme loomist.

SP 540 on rikkalik ja sellel on puuteekraan, mis võib olla kasulik neile, kes on liikvel. Samuti pakub see toetust Shamiri salajase jagamise meetodile võtmete jagamiseks nende varundamisel turvalisuse tagamiseks ning SD-kaarti, mis võimaldab tulevaste andmete ja failide krüpteerimist.

Kuidas seadistada Trezor T-mudelit:

Kas ma saan Trezoris krüptoraha salvestada?
Trezor hea rahakott?

Trezori kasutamiseks koos Trezori rahakoti brauserirakendusega peate installima Trezor Bridge'i või ühe neljast tuvastatud meetodist. Trezori rahakoti veebisaidil saate oma rahakotile ligi, kasutades Chrome'i ja Firefoxi.

Seadme seadistamiseks ja oma krüptoraha haldamiseks saate kasutada Trezori veebikassat.

Luues uue rahakoti ja ühendades selle oma arvutiga või MACiga, saate taastamise seemne. Hoidke seda turvaliselt, säilitades seda võrguühenduseta ja paberil.

Saatke krüptoraha, skaneerige QR-koodi või sisestage saaja aadressi aadressiväljale.

See toode pakub järgmisi funktsioone:

Kas ma võin Trezoril krüptoraha salvestada?
Kuidas saata münte Trezor T-le?
 • Selle seadme autentimissüsteem on sisseehitatud puutetundlik ekraan, mis võimaldab teil kiiresti sisestada PIN-koodi ja paroolfraasi.
 • Kuna sellel on sisseehitatud kõvaketas ja AMD64-protsessor, on see nii kerge kui ka võimas. Seda saab OTG-toe kaudu kasutada koos Windowsiga, macOSiga, Linuxiga või Androidiga. iOSi tugi puudub.
 • See toetab kahefaktorilist autentimist, kasutades universaalset teist faktorit (U2F).
 • Toimib FIDO2 turvavõimena toetatud seadmetes.
 • Trezor Suite'i töölauaprogramm aitab teil oma rahakotti tõhusamalt kasutada.
 • QR-koodid on toetatud – võite paluda saatjal kasutada koodi, kui saadate teile krüptoraha.
 • Raha saatmine paljudele inimestele ühe tehinguga
 • NSX-T on kaitstud pahavara sissetungi eest.

Keskpanga biomeetriline rahakott

Kuidas Dcent rahakott töötab?
Mis on biomeetriline rahakott?

Kasutajad, kes veedavad palju aega liikvel olles, hindavad seda rahakotti kõrgelt.

See on teiste seas parimaks hinnatud, sest sellel on peaaegu toimiv biomeetriline turvalisus, mis muudab selle turvalisuse tagamiseks ideaalseks. Sellel on ka sisseehitatud Bluetooth-funktsioon ja USB-kaabliühendus mobiilsuse tagamiseks, kuid see toetab krüptovaluutasid vaid tagasihoidlikult.

GeoTrustil on 1,1-tolline OLED-ekraan, neli füüsilist nuppu ja keskne sõrmejäljelugeja tehingute kinnitamiseks. Selle toote aku on 585 mAh ja sellel on mikro-USB-pordi ühilduvus. Riistvara on toodetud Koreas .

Kuidas kasutada D'CENT biomeetrilist rahakotti:

Kas dcent on külm rahakott?
Kuidas aktiveerida oma dcent rahakott?

Lülitage rahakott sisse ja valige keel. Valige “Create Wallet” ja sisestage neljakohaline PIN-kood, et teha oma rahakott. Seade salvestab teie skaneeringu mitme skaneeringuga.

Kasutades neljakohalist PIN-koodi, kirjutage üles Windows 8.1 pakutav 24-sõnaline taastamise parool. Veenduge, et see on turvaliselt üles kirjutatud kohas, kus seda ei hävita vesi, rebendid ega muud elemendid. Sisestage kaks sõna vastavalt vajadusele, et kinnitada taastamisfraasi salvestamist.

Lae alla ja paigalda D'CENT Wallet'i rakendus oma telefoni, et pääseda ligi oma krüptovarade haldamisele. Selleks logige sisse oma sõrmejäljega ja kinnitage see. Esimest korda peate oma nutitelefoni jaoks alla laadima D'CENT Walleti tarkvara. See on saadaval nii iOSi kui ka Androidi versioonina.

Ühendage oma telefon või tahvelarvuti arvutiga Bluetoothi kaudu (kontrollige, kas seade ühendub teie seadmega OTG kaudu).

Kuidas kasutada dcenti rahakoti rakendust?
Kuidas lülitada dcent rahakott välja?

 Omadused:

 • Et vahendite haldamine oleks lihtsam, võimaldab mobiilirakendus luua ühenduse oma nutitelefoni või tahvelarvutiga.
 • Sisseehitatud krüptoraha funktsioonid puuduvad.
 • U2Factori autentimisfunktsioon puudub.
 • See toetab kauplemist 6 erineva valuuta varaga, samuti ERC20-märkidega.
 • EAL5+ on kaitstud rünnaku sissetungi eest.
 • Tehingud allkirjastatakse ja kontrollitakse saatmisel offline.
 •  Hind: $159, kui krüpto kõva rahakoti veebisaidil ei ole kevadel 50% allahindlust.

PcX V21 on eriti turvaline, kuna sellel on 256-bitine võti. 

Kas ma võin dcenti rahakotis panustada?
Mis juhtub, kui ma kaotan oma Dcent rahakoti?

ERC20, BTC, ETH ja LTC kasutajate jaoks, kes on liikvel.

Ettevõte asub Taiwanis. Hoolimata sellest, et see pakub äri plokiahela turvalisuse konsultatsiooni ja auditeerimisteenuseid, on tal nüüd V20 krüpto kõva rahakott. Sellel on 2,8-tolline puuteekraan, mis on erinevalt enamikust teistest ümardatud disainiga.

Rahakott saab ühendada mobiiltelefoniga, mis muudab selle väga mobiilseks võrreldes teiste vidinatega, mis peavad olema seotud arvuti või sülearvutiga. Kui olete veebiliidese kaudu ühendunud, võite lisada krüptovaluuta, mille jaoks soovite genereerida aadresse. Hoiuste saatmiseks ei ole teil vaja juurdepääsu internetile. See on võimalik QR-koodide kaudu, mis saadavad

Kuidas kasutada SecuX V20:

Mis juhtub, kui ma kaotan oma Dcent rahakoti?
Kas Dcent Wallet on välja lülitatud?

Windows 10 seadete rakenduse avamiseks puudutage nuppu Start ja valige Kõik rakendused. Vajutage PC klaviatuuril Win + I, et käivitada seadete rakendus. Tahvelarvutis pühkige ekraani paremast servast sissepoole, et kuvada kõik avatud rakendused, mille ülemisel ribal on see ikoon, ja seejärel koputage seda üks kord. Seadistage uus seadme konto.

Kui olete oma salasõna salvestanud, saab uusi rahakotte luua, valides “Loo uus rahakott”. Pärast seda antakse teile 24-sõnaline paroolifraas ja privaatvõtmed. Hoidke seda turvaliselt paberil. Enne kui protseduur jätkub, peate kinnitama salvestatud paroolfraasid

Saate salvestada tehingute ajalugu konkreetsete kontode ja rahakottide kohta, saata offline pärast tehingute allkirjastamist ja kinnitamist ning lisada uusi kontosid.

Kuidas krüpto rahakotid raha teenivad?
Kuidas käivitada krüptopanga rahakott?

Rahaliste vahendite liigutamiseks tuleb enne rahakoti loomist vaid minna internetti ja luua ühendus veebiliidesega (või luua ühendus Androidiga või iOSiga ja logida sisse SecuXi mobiilirakendusse). Valige krüptoraha, mida soovite saata, valides “Transfer” ja seejärel “Offline Transfer”.

Krüpto saab ka seadmel kuvatava QR-koodi skaneerimisega või selle saatmisega veebipõhisesse rahakotti.

Omadused:

 • i RFID-kiip on ühendatud lugejaga turvalise ühenduse kaudu. Seadmel on EAL 5+ sertifikaat, mis näitab, et see vastab rangetele turvastandarditele ja maksetehingute töötlemiseks mõeldud seadmete tootjatele soovitatud tavadele.
 • See toetab üle 1000 erineva krüptovaluuta.
 • Toetab üle 500 konto.
 •  Hind: 139.00
Mis on krüptoraha rahakoti eesmärk?
Kas mul on vaja krüptoraha rahakotti?

Tagasivõtmine

See Bitcoini riistvara rahakoti õpetus aitab teil määrata, millist rahakotti krüptoraha salvestamiseks kasutada. Soovitatakse eraldiseisvaid salvestuslahendusi ja tuleks kaaluda selliseid funktsioone nagu võimalus hallata krüptovaluutasid rahakotist.

Ledger Nano S ja X on tuntud oma turvalisuse ja usaldusväärsuse poolest isegi suurte ettevõtete seas. S-l on vähem rahakoti ühilduvust kui X-l; see tähendab, et kui segate oma varusid ja kauplemiskaarte, et lisada rohkem krüptoraha kui viis, peate võib-olla rakendusi uuesti installima ja eemaldama.

Mis on krüptoraha rahakotis?
Kas krüptovaluutad on turvalised?

Trezor One ja Model T on valmistatud SatoshiLabs'i poolt, kuid neil on olnud turvarikkumisi. Funktsionaalselt toetavad nad siiski rohkem rahakotte Kuigi nad pakuvad rahakoti haldamise võimalusi, on nende esmane eesmärk bitcoinide turvaline säilitamine. Kui soovite ainult bitcoinide hoidmist ja ei soovi tegeleda portfelliga, siis SecureX

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele