Avastage stellar plokiahelat tehnoloogia põhitõed

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Mida teeb Stellar krüptoraha?

Stellar on peer-to-peer jaotatud avatud lähtekoodiga platvorm, mille abil saab digitaalset valuutat konverteerida reaalseks rahaks nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt. Stellari plokiahela krüptovaluuta kannab nime lumen, mis kaupleb sümboli XLM all.

⚡️ Millel põhineb Stellari krüptoraha?

Stellar on plokiahela tehnoloogial põhinev maksevõrk. See võimaldab kiireid rahvusvahelisi rahaülekandeid mis tahes valuutapaari vahel. Paljudes aspektides on see võrreldav teiste plokiahelal põhinevate krüptovaluutadega.

⚡️ Mis vahe on Stellaril ja Ethereumil?

Stellar on vähem paindlik kui Ethereum
Ethereum on nutilepingute platvorm, sarnaselt Stellarile. Tegelikult saab sellega teha kõike, mida Stellar ja rohkemgi veel – kuid mitte nii kiiresti ja odavalt. Stellar loodi aga selgesõnaliselt selleks, et ta ei suuda kõike seda, mida Ethereum võib teha.

⚡️ Stellar Ethereumi plokiahelas?

Stellar on detsentraliseeritud krüptoraha, mis kasutab võrgu sünkroniseerimiseks plokiahelat, kuid kasutajakogemus sarnaneb pigem sularahale kui Bitcoinile või Ethereumile.

Mis on Stellar?

Stellar plokiahelat

Stellari makseprotokoll võimaldab kiireid piiriüleseid makseid mis tahes valuutapaariga. See põhineb hajutatud pearaamatu tehnoloogial ja jagab paljusid omadusi teiste plokiahelapõhiste krüptovaluutadega.

Stellar on plokiahela, mille eesmärk on “võimaldada pankadel, maksesüsteemidel ja üksikisikutel” oma võrgu kaudu suhelda. Veebisaidi sõnul on Stellari plokiahelas platvorm, mis ühendab pangad, maksesüsteemid ja inimesed “raha kiireks, turvaliseks ja peaaegu tasuta liigutamiseks”.

Mis teeb stellar plokiahelat?
Kas Stellar krüptoraha on hea investeering?

Stellar Lumen blockchain võimaldab mis tahes liiki tehingu võimalik ja selle emakeelne digitaalne valuuta, XLM / Stellar Lumens. Võrgustiku loomise ajal genereeriti 100 miljardit.

Ainus teine viis XLMi tootmiseks on inflatsioon. Majanduskasvu ja kaotatud luumenite kompenseerimiseks on luumenite loomise määr piiratud 1%-ni aastas. Uusi lumeene genereeritakse igal nädalal ja neid antakse otsehääletuse teel.

Kuidas Stellar erineb Bitcoinist? stellar bitcoin
Mis on tähtede plokiahela?

Stellar Network

Stellar-võrk on avatud lähtekoodiga, hajutatud ja kogukonna omanduses olev plokiahela protokoll, mis võimaldab finantstehingute käitlemist. Stellar Development Foundation on seevastu mittetulundusühing, mis edendab rahalist kaasatust, vahendite loomist ja sotsiaalseid algatusi Stellari võrgu ümber. Stellari võrgu koodi kirjutavad Stellari töötajad, kuid tehnoloogia on neist täiesti sõltumatu.

Mis on stellar plokiahelat? Täielik juhend algajatele
Mis on Stellar (XLM)?

Millised on stellar plokiahelat omadused?

Nüüd, kui meil on arusaam sellest, mis on Stellar blockchain, uurime mõningaid selle põhijooni:

 • Stellari andmebaas on detsentraliseeritud ja avatud lähtekoodiga plokiahela – tõelise plokiahela süsteemi põhijooned.
 • Tänu konsensusmehhanismile on tehingute kinnitamise aeg 3-5 sekundit.
 • See on maksimaalne tehingute arv, mida üks plokk võib toetada.
 • See võimaldab mitut allkirja ja arukaid lepinguid.
 • Sellel on fikseeritud aastane inflatsioonimäär 1%.
Stellar (maksevõrk)
Mida teeb stellar plokiahelat?

Mis on Stellar Blockchain ja kuidas see töötab?

Tehingud Stellari võrgus, nagu ka muud plokiahela platvormid, salvestatakse avalikult jagatud ja jaotatud pearaamatusse. Stellar Consensus Protocol (SCP) on konsensusalgoritm, mis põhineb Stellari kasutataval föderaalsel Bütsantsi lepingul (FBA).

Tehinguid töödeldakse Stellari võrgus kiiresti ja odavalt, sest iga võrgu kasutaja saab tehingu kehtivust kinnitada mõne sekundi jooksul. Iga kasutaja (mida nimetatakse “sõlmedeks”), kes annab teavet ülemaailmsesse pearaamatusse, loob omaenda väiksema võrgustiku usaldusväärsetest koostööpartneritest. Quorum Slices on iga sõlme poolt loodud minivõrgud, mis hõlmavad ainult neid osalejaid, keda ta usaldab.

Kes juhib Stellari võrku?
Kas stellar plokiahelat võrk on hea?

Kust pärineb Stellari väärtus?

Stellaril toimuvad iga sekund tuhanded valuuta- ja tokeniedastused, mis teeb sellest uskumatult kasuliku võrgustiku. Krüptovaluutade ja/või fiatvaluutade ülekandmine on aeganõudev ja kallis protseduur. Stellar teeb selle kiireks ja odavaks. Tehingutasud makstakse XLM-iga (Stellari rahakott), samal ajal kui kontosid hoitakse XLM-iga (Stellari võrk).

Mis on Stellari maksesüsteem ja kuidas see toimib?

Oletame olukorra, et paremini mõista, kuidas Stellar-maksesüsteem toimib.

Kuidas stellar plokiahelat erineb Bitcoinist?
Kui paljud pangad kasutavad Stellari?

Janet ja Keith on mõlemad Ameerika Ühendriikide elanikud.

Janet soovib saata Keithile 5000 naelsterlingi suuruse piirkondadevahelise äritehingu (GBP).

Kuidas te seda üleminekut teostate?

Oletame, et Janetil on konto A pangas Ameerika Ühendriikides ja Keithil on konto B pangas Ühendkuningriigis. Mõlemad pangad on “ankurdajad” Stellari võrgus, mis on ühendatud mõlema pangaga.

Millised on viis parimat altcoin'i?

Järgnevalt juhtub järgmine asi.

Janet saadab Keithile 5000 dollarit. Tehingu eesmärk saadetakse kohe panka B, et näha, kas ta kvalifitseerub või mitte.

Miks kasutavad pangad Stellari?
Kas Stellaril on tulevikku?

Pank A debiteerib Janeti kontot niipea, kui pank B on selle heaks kiitnud.

Seejärel kantakse raha panga A koondkontolt üle panga B Stellari võrgukontole, kus see muutub XLM-ideks.

Tähtede mündivõrgustik läheb otsima parimat vahetuskurssi, et konverteerida XLM GBP-ks, kui see on sees. Seejärel saadetakse vahendid panga B baaskontolt Keithi kontole.

Milline on Stellari võrgustiku minimaalne tehingutasu?

Stellar Networki põhitehingutasu on iga tehingu eest väike summa. Selle tasu taga ei ole mingit isiklikku kasu. See toimib hoiatavana kahjulikule käitumisele (näiteks DoS-rünnakutele).

Kas Stellari münt tasub osta?
Kas tähtede münt jõuab 10 dollarini?

Praegu on põhitasu 0,00001 XLM. Maksu kannab tehingu saatja. Tasu kogutakse pearaamatu poolt ja jaotatakse seejärel inflatsiooni kaudu ümber.

Millised on dAppi Stellar Networki integreerimise käivitamiskulud ja tasud?

Stellar Network on tasuta kasutatav ja sisaldab kogu integratsiooniks vajalikku tarkvara ning seda katab Apache'i litsents (versioon 2.0). See võimaldab kaubanduslikku kasutamist, kohandamist ja/või levitamist.

Integreerumine tähepoolse mündi seisukohalt viitab tehnoloogilisele menetlusele, mis on seotud Stellari võrguga. See tähendab, et tuleb luua süsteemid, mis suudavad Stellari võrguga suhelda.

Miks stellar plokiahelat langeb?
Mis on järgmine suur krüptoraha?

Tähtmündiga integreerimine nõuab tehnilisi ressursse. Tehniline arendus võtab tavaliselt 120-200 tundi, sõltuvalt meeskonna suurusest ja nende kogemuste tasemest.

Kuidas osta Amp (AMP)

Oletame, et kasutate kolmanda osapoole plokiahela teenusepakkujat (BaaS). Te maksate kõik selle stsenaariumi puhul tekkivad tasud ekspertide nõuannete, konsultatsioonide ja arendusmeeskonna kulude eest.

Milline münt plahvatab 2025. aastal?
Millist tüüpi blockchain ei Stellar on?

Mis on Stellar Networki ankurdajad?

Ankur on rajatis, mis võib Stellar Networkis raha hoiustada ja laenu anda.

Mõelge “ankur” kui ühenduslüli erinevate valuutade ja Stellar Networki vahel. Kõik stellar coin'i võrgus tehtud rahalised tehingud, välja arvatud XLM, tehakse ankurdajate poolt väljastatud krediiti kasutades.

Stellar-võrk põhineb ankurdajatel. Sa pead usaldama hoiused ja krediidi loomise lõpuks Ankurdajatele.

Millised on plokiahela tehnoloogia omadused?
Mis on stellar plokiahelat?

Millised on Stellari hajutatud börsid?

Selleks, et paremini mõista jaotatud vahetuste ideed, peame kõigepealt mõistma, mis on “pakkumised”.

Stellar peab “pakkumist” pakkumiseks “pakkumist”, mis on pakkumine vahetada ühte liiki krediiti teise vastu eelnevalt kindlaks määratud hinnaga. Sel viisil muutub Stellari võrgustik kauplemisplatvormiks, mis võimaldab vahetada arvukaid valuutasid.

Tähtmüntide registris tehtud tellimusi nimetatakse “pakkumisteks”. Iga võrgus oleva valuuta/emissioonipaari jaoks on olemas tellimuste register.

Mis on stellar plokiahelat erilist?
Kuidas Stellari võrk töötab?

Näiteks on olemas tellimusraamat RBS/GBP ülekandmiseks Bitstamp/Bitcoin'ile.

Mis on krüptoraha heelium (HNT)

Stellar on krüptovaluuta, mis suudab käsitleda paljusid erinevaid valuutasid.

Multivaluutatehingud on veel üks Stellari peamisi omadusi. Näiteks võite saata raha oma kontolt Ameerika Ühendriikides asuvale sõbrale Ameerika Ühendriikides. See Stellari mündi ainulaadne aspekt on selle võime teha tehinguid detsentraliseeritult. Selleks, et asja lihtsamaks teha, eeldame, et kaubeldakse USD/EUR.

Kuidas erineb stellar coin Bitcoinist?
Millist algoritmi kasutab Stellar?

Kuidas hoiab Stellar protokoll finantsvõrku turvalisena?

Stellari konsensusmehhanism põhineb föderaalsel Bütsantsi lepingul (FBA). FBA tagab süsteemi tõrgeteta toimimise, rakendades igast sõlmest genereeritud kvoorumi viilud; need koos määratlevad kogu süsteemi hõlmava kvoorumi. Nii nagu üksikud võrgud ühendavad Interneti globaalse võrgu eri osi, seovad Stellari valuutavõrku kokku kvoorumi viilud.

FBA süsteemis.

Osalejad rühmitatakse väiksematesse võrkudesse. Seetõttu tunneb iga sõlmpunkt nendes väikestes võrkudes oma peamisi kaasosalisi.

Kas stellar coin on Tier 1 plokiahela?
Miks kasutavad pangad Stellari?

Pärast tehingu algust ootab sõlmpunkt enne arveldustehingu väljakuulutamist, et enamik tema väikestest võrguliikmetest nõustuks.

Ostutehing ei ole lõpule viidud enne, kui kõik vajalikud osalejad on sellega nõustunud.

Tehing loetakse õiguspäraseks alles siis, kui seda on kinnitanud piisav arv inimesi võrgustikus. Sel hetkel on seda võimatu häkkida või tagasi pöörata.

7 halvimat krüptovaluuta investeerimisviga, mida vältida

FBA konsensusmehhanism kaitseb Stellari võrgus toimivat finantsvõrku, tagades turvalisuse ja terviklikkuse. See tagab SCP vabaduse blokeeritud seisunditest (kui konsensus ei ole enam teostatav) seni, kuni osalejate tõrked ei muuda võimatuks usalduskohustuste täitmist.

Kuidas stellar coin plokiahelas töötab?
Mis on Stellar ja kuidas see toimib?

Blockchain rakendused ärikasutuseks Stellar Blockchain

Milline krüpto peaksin investeerima 2023. aastal?

Stellaril on rakendusi, mis hõlmavad paljusid valdkondi, alates rahandusest kuni ettevõtete oluliste funktsioonide turvalise täitmise tagamiseni. Arvestades Stellari plokiahela arvukaid funktsioone, võib seda pidada omamoodi mitmeotstarbeliseks platvormiks.

Siin on nimekiri tipprakenduste ideedest:

 • Ankurdajad teistes valuutades.
 • Mobiili- ja kauplemiskliendid
 • Veebist mobiilirakendusteks mashup'id
 • Müüja plugin
 • Kooli, tervishoiu ja kindlustuse jaoks loodud kontod on tuntud kui nZUL.
 • Oma organisatsiooni kaitsmiseks võite osta kindlustuse, mis katab: andmekaitserikkumised -> Te võite osta spetsiaalse kindlustuse, et kaitsta oma ettevõtet küberrünnakute põhjustatud kahjude eest.
Kas stellar coin on hea plokiahela?
Kuidas Stellar erineb Bitcoinist?
 • Peer-to-peer rahastamine võib võimaldada teil teenida intressi, laenates oma raha teistele.
 • Sularahaülekanded käitumise muutmise eest.
 • Mittetulundusühingud võivad saada kasu annetustarkvarast.
 • Lojaalsusprogrammid
 • Kohalikud valuutad
 • Aegade pankade pank
 • Vabatahtlike tundide jälgimine
 • Teie konto võib olla seotud mis tahes seadmega.

Stellar Blockchain Observer on suurepärane allikas, kui soovite Stellar plokiahela kohta rohkem teada saada. Aga mis täpselt on plokiahela vaatleja? Mõelge sellest kui plokiahela brauserist, mis sarnaneb Internet Explorerile või Google Chrome'ile.

Kuidas kaevandada stellar coin tasuta?
Kui paljud pangad kasutavad Stellari?

Stellar Blockchain Observer on vahend, mis hoiab teid kursis kõige värskemate plokkide Stellar blockchain, samuti reaalajas streaming kõik plokid lisatakse blockchain. Samuti pakub see põhjalikku statistikat, hinnakujunduse ajalugu ja üksikasjalikke aruandeid kõigi Stellari võrgus olevate varade kohta, et aidata teil teha paremaid otsuseid.

Protokoll 13

Stellar teeb igal aastal oma tuumikus olulisi muudatusi. Protokolli nr 13 kasutuselevõtt 2020. aastal oli kõige olulisem muudatus aastate jooksul.

 • Tasude suurendamine.
 • Mitmes kuurordis ja hotellis on matkamaksud tõusnud. Need matkad võimaldavad järgmist: –
 • Kasutustasud peavad olema kaetud taotlustega.
 • Vajaduse korral suurendage eelallkirjastatud tehingute tehingukulusid.
 • Võimaldage valideerijatel tõsta tasusid vastavalt vajadusele.
 • Saate varade autoriseerimist täpselt kontrollida.
Milline on kõige kasumlikum krüptoraha kaevandamine?
Kas blockchain annab Stellar ära?

Tänu protokollile 13 saate nüüd volitusi tühistada, säilitades samal ajal tellimusi. See muudab reguleeritud varade, näiteks väärtpaberite tuvastamise palju lihtsamaks. Reguleeritud varade omanikud saavad teha kolm tehingut ühe tehinguga:

 • Lubab kontole juurdepääsu varadele (emitendi poolt allkirjastatud).
 • Maksa või tee pakkumine (kasutaja poolt allkirjastatud)
 • Keelata juurdepääs varale (kasutaja allkirjastatud)
 • Premium multiplex kontod

Kasutajakontode korrektseks uuendamiseks on vaja märkmeid maksete navigeerimiseks. nSee on vajalik vahetuste ja muude hoiuteenuste puhul, mis säilitavad ühe tähe hoiu aadressi.

Kuidas saada stellar nodi?
Kas Stellar toetab arukaid lepinguid?

Protokolli 13 vabastamine võimaldab Stellaril pakkuda uut kontotüüpi, mis lihtsustab erinevate maksetüüpide jälgimist. Kuna see muudatus võimaldab mitu valuutat konto kohta ja alamkontod konkreetsete kasutusjuhtumite jaoks, annab see muudatus suurema paindlikkuse.

Kuna ülemaailmne finantsinfrastruktuur sisaldab palju suletud süsteeme, on raha raske kiiresti ja odavalt üle poliitiliste piiride liigutada. Seetõttu ei ole finantsteenuste sektor kasvanud nii palju, kui oleks võinud, jättes mõned kogukonnad ilma hea juurdepääsuta finantstoodetele ja -teenustele.

Kas Stellar toetab arukaid lepinguid?
Kuidas saada tähesõlmeks?

Et toetada ettevõtte tohutut orgaanilist kasvu ja innovatsiooni ning tagada finantstehingute terviklikkus, peame ehitama parema finantsinfrastruktuuri.

On täheldatud tugevat sõltuvust sisenemistõketest ja väljakujunenud institutsioonide regulatsioonist, et säilitada terviklikkust. Selline lähenemine on aga vastuolus orgaanilise kasvu eeldustega. See konflikt nõuab uusi, uuenduslikke osalejaid, kellel on vaid minimaalsed finants- ja arvutiressursid.

Stellar plokiahela platvormil on potentsiaali luua ülemaailmne detsentraliseeritud finantsvõrgustik, mis on avatud kõigile. See toimiks, tagades, et osalejad registreerivad tehingud täpselt ja lepivad ühiselt kokku nende autentsuses või kehtivuses. Sellises võrgustikus saaksid uued organisatsioonid kiiresti siseneda ja laiendada rahalist juurdepääsu närvidele kogukondadele.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele