Põhjalik pilk Tron (TRX): Tron: Kõik, mida pead teadma!

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Mida teeb Tron krüptoraha?

Tron on detsentraliseeritud plokiahelapõhine digitaalne platvorm, millel on oma krüptovaluuta nimega Tronix (TRX). 2017. aastal Singapuris asutatud mittetulundusühingu Tron Foundation eesmärk on luua ülemaailmne meelelahutussüsteem, mis on nii kuluefektiivne kui ka turvaline.

⚡️ Kas TRON on parem kui bitcoin?

TRON Foundationi eesmärk on luua detsentraliseeritud internet, kus igal kasutajal, ükskõik kus maailmas, on võrdne juurdepääs ja võimalused. TRONi protokoll võimaldab sisutootjatel esitada ja levitada oma teoseid detsentraliseeritud võrgu kaudu. TRON on praegu üks kõige kiiremini kasvavaid plokiahelaid, millel on üle 73 miljoni konto ja 2,8 miljardit

⚡️ Kuidas toimivad TRONi investeeringud?

TRONi võrgu plokiahelat kaitseb konsensusmeetod (Delegated Proof of Stake (DPoS)). DPoS ja Proof-of-Stake-mehhanism on võrreldavad selle poolest, et nad võimaldavad kasutajatel teenida passiivset tulu iga kord, kui nende varad salvestatakse võrgu rahakotis.

⚡️ Kas Tron saab suureks?

Nõudlus detsentraliseeritud rakenduste ehk dAppide järele on viimastel aastatel hüppeliselt kasvanud ja Tron on selles sektoris tõusnud oluliseks jõuks. Investorid ootavad selle trendi jätkumist. Tegelikult on oodata selle veelgi suuremat tõusu.

Mis on Tron krüpto (TRX)?

Mis on Tron? Mida teeb raud?

Kui Tron esmakordselt 2017. aastal välja tuli, oli see üsna uuenduslik. Teised projektid edendasid sel ajal krüptograafiat või võrguarhitektuuri parandusi, kuid Tron läks teistsugust teed.

Troni peamised ehitusplokid, nagu detsentraliseeritud rakendused (dApp), arukad lepingud, žetoonid ja delegeeritud konsensuse tõestus, on loodud teiste projektide poolt. Kuigi mõned kritiseerisid projekti leidlikkuse puudumist, kiitsid paljud pigem selle tõestatud võimete kasutamist kui püüdlust arendada iga hinna eest midagi uut. See võimaldas ka palju lühemat arendusaega.

Milleks kasutatakse Troni krüptot?
Kas Tron on järgmine Bitcoin?

Justin Suni “Tron” oli tähelepanuväärne selle poolest, et selle turundus keskendus Aasiale, mida rahastati peamiselt projekti asutaja ja looja reklaami abil. Ei ole üllatav, et futuristlikult kõlavale Tronile on osaks saanud edu, arvestades pühendunud fännide entusiastlikku kogukonda.

2018. aastal jätkas TRX krüptovaluutainvestorite huvi, kui Troni taga olev mittetulundusühing Tron krüptoraha Foundation omandas BitTorrenti, peer-to-peer-sisu jagamise platvormi.

Kuidas tron töötab
Kas Troni krüptoesse investeerimine on kasumlik?

Mis on Troni (TRX) funktsioon?

Kuigi Tron on nüüd eraldi krüptovaluuta, oli see algselt Ethereumile ehitatud ERC-20 märgis.

Tronixi võrk põhineb mitmel ideel, millest kõige olulisem on detsentraliseerimine. Kõik plokiahela andmed on täiesti vabad ja väljaspool mis tahes keskvõimu käes. TRX-tokeneid võivad sisutootjad teenida oma materjali avaldamise eest.

Troni krüptovõrgus saavad tootjad luua ka oma krüptovaluutasid, mida saab kasutada võrgustikku ehitatud detsentraliseeritud rakendustes. Neid äsja vermitud valuutasid hooldab peamine TRX-token.

Troni määratlus
Kas Tronisse investeerimine on kasumlik?

Võrgustiku arengukava viimane etapp hõlmab Troni võrgu mängude toetamist. Need mängud saavad olema täielikult detsentraliseeritud, võimaldades kasutajatel otse premeerida loojaid, kui see neile meeldib.

Tron töötab välja konsensusmehhanismi, mis hõlmab delegeeritud aktsiate kinnitamist. Tehinguid kontrollivad 27 järelevalvajat, kes jälgivad kõiki tehinguid, nagu need on määratud. Iga kuue tunni tagant valitakse supervolinikud, kes teenivad mehhanismi poolt loodud TRX-münte oma tehtud töö eest. Luues iga kolme sekundi tagant Troni plokiahelas uue ploki, teenivad need, kes seda teevad, 32 TRX-märki.

Kes on Troni looja?

Kuidas investeerida tron krüptosse?
Milline on parim münt, millesse investeerida?

Sun Yucheng, paremini tuntud kui Justin Sun, käivitas ja lõi TRONi. Ta nimetati teist korda Forbesi “30 alla 30” hulka Aasias.

Sun lõi enne Troni käivitamist helisisu rakenduse Peiwo. Samuti töötas ta 2015. aastal Ripple'i pressiesindajana. Pärast Tron Foundationi loomist astus ta aga Ripple'i pressiesindaja rollist tagasi.

Varajased investorid näitasid huvi San'i ettevõtte vastu, sealhulgas Clash of Kings'i looja Tan Binsen ja OFO tegevjuht Dai Wei, kes on jalgrattarendi idufirma OFO tegevjuht.

Kui palju on TRON väärt?
Milline krüpto õitseb 2023. aastal?

Mis on Tronis, mis eristab seda konkurentidest?

Tron krüptoraha on krüptovaluuta, mis pakub tööstusele ainulaadset perspektiivi ja eesmärki. Sellel puuduvad tehingukulud, mis on üsna tähelepanuväärne. Lisaks suudab võrk hallata 2000 tehingut iga sekundis. TRX-i säilitamine (ja määr) annab kasutajatele võimaluse osaleda ülirepresentatiivses valimisprotsessis. Lisaks on platvormi võime tasustada sisu loojaid nende töö eest, säilitades samal ajal oma projektide täieliku omandiõiguse, äärmiselt väärtuslik kontseptsioon.

Mis on Tron (TRX) krüptoraha
Selgitus Tron (TRX)

Mis on Troni hind?

Troni krüpto kasutamise suurim eelis on see, et kunstnikud ja sisutootjad üle kogu maailma võivad nüüd täielikult omada oma loodud materjali. Võimalus toota ja levitada oma loomingut, ilma et peaks muretsema kõrgete tasude pärast, on samuti suur eelis.

Tron on plokiahelapõhine protokoll meelelahutusliku sisu loomiseks, levitamiseks ja voogedastamiseks. See on üks silmapaistvamaid projekte selles, mida nimetatakse Web 3.0-ks. Kolmanda põlvkonna interneti eesmärk on võimaldada inimestel kasutada internetti detsentraliseeritud ja avatud viisil, millel on tegelik väärtus.

Mis on TRON ja kuidas see töötab?
Kas ma saan TRONiga raha teenida?

Tron on ainulaadne, kuna seda arendatakse nii, et selle arukates lepingutes saaks kasutada kõrgetasemelisi keeli. Avatud lähtekoodiga Troni tarkvara saab tulevikus luua igaüks, kasutades mis tahes programmeerimiskeelt.

Kui palju münte on ringluses?

Tether (USDT) on krüptovaluuta, mis loodi ICO kaudu ja on kogunud umbes 60 miljonit dollarit.

TRONi krüptovaluuta TRX loodi 100 miljardi tokeni piirarvuga, praegu on ringluses 71 miljonit ühikut.

Troni krüpto (TRX) oli avaldamise ajal turukapitalisatsiooni järgi kõige väärtuslikumate krüptovaluutade nimekirjas 22. kohal, väärtusega 3,98 miljardit dollarit.

Kas TRON on reaalne?
Milline on parim münt, millesse investeerida?

Muud tehnilised andmed

TRXi hinnad jõudsid 2018. aasta jaanuaris muljetavaldavale 0,131 dollarile mündi kohta, kuid on sellest ajast alates langenud koos ülejäänud turuga. TRX hakkab aga taas tõusma, kuna krüptotööstus tervikuna hakkab taastuma.

Kuidas on Troni võrk kaitstud?

Troni krüpto poolt kasutatav delegeeritud Proof-of-Stake mehhanism on üks selle olulisemaid turvaelemente. Iga kuue tunni tagant vahetab süsteem valijate (kasutajate, kes panevad oma TRX-tokeneid) valitud võrgu valideerijad ja määrab nad uutele võrkudele juhusliku valiku korras.

Kellele kuulub TRON?
Kuidas läheb TRONi mündiga?

Troni kogukonnal on nüüd ainulaadne võimalus anda oma panus arendusse ja saada selle eest tasu Bug Bounty programmi kaudu, et võidelda tarkvara arenduses liiga levinud lõputute vigade voo vastu, mis on ainulaadne crowdsourcing meetod. Tron Foundation maksab selle programmi raames avastatud vigade või haavatavuste eest heldelt TRX-i.

Mis on Tron ja kuidas seda kasutada?

Troni võrk on nüüd võimeline toetama paljusid rakendusi ja mänge. Lisaks oma esmasele rakendusele sisutootjate platvormina kasutatakse Troni sageli ka tehingute tegemiseks, sest TRXi tehingukulud on nii madalad.

Paljud ettevõtted, sealhulgas Travala, SpendCard, Bitnovo ja teised kasutavad Tronit makseviisina. Tether on ka kasutusele võtnud USDT-Troni kui stabiilse mündi Troni võrgus, asendades USDT.

Kas Tron krüptovaluutasse (TRX) investeerimine on turvaline?
Kas Tronisse investeerimine on kasumlik?

Pärast BitTorrenti ostmist on Troni ökosüsteem jätkuvalt kasvanud.

Kuidas valida Tron rahakott

Tronit toetavad paljud rahakotid, nii tarkvaralised kui ka riistvaralised, mis tähendab, et see ühildub hõlpsasti paljude teiste krüptovaluutadega. Kasutajatel on hulgaliselt alternatiive, mille vahel valida, seega peab iga kasutaja kaaluma erinevaid tegureid.

Kriptomat on plokiahelapõhine platvorm, mis võimaldab teil TRX-märkide turvalist säilitamist ja nendega kauplemist. Kriptomatiga saate TRX-i varasid turvaliselt salvestada ja neid hõlpsasti müüa.

Kuidas investeerida tron krüptosse?
Milleks kasutatakse Tronit?

Saate osta ja müüa TRX-märke või vahetada neid mõne teise krüptovaluuta vastu mõne minutiga, kui salvestate meiega.

Lõpp.

TRON on täiesti uus krüptovaluuta, mis on koondanud teiste müntide parimad omadused, et luua midagi uuenduslikku. Troni võrgustik pakub kirjanikele võimaluse oma materjali avaldamiseks isegi siis, kui see oleks tsenseeritud muudel, tsentraliseeritumatel platvormidel. Lisaks teeb selle tehingutasude nullsüsteem selle ettevõtetele ja tarbijatele odavamaks kui enamik alternatiivseid krüptosid. Kuigi TRONil on teiste ees mitmeid eeliseid, peaksite alati hoolikalt investeerima ja tegema oma uuringuid, enne kui panete raha millessegi!

Miks ma peaksin investeerima tron krüptosse?
Kuidas Troni investeeringud toimivad?

Tron (TRX) on plokiahelapõhine, detsentraliseeritud protokoll, mille eesmärk on luua ülemaailmne tasuta meelelahutussüsteem, kasutades plokiahelat ja hajutatud salvestustehnoloogiat.

Tänane krüptovaluutaturg on tulvil alternatiivseid valuutasid. Erinevate altcoins saadaval, tron krüptoraha (TRX) on hiljuti saanud laialdaselt aktsepteeritud tänu oma uuenduslikele tehnoloogilistele omadustele. Tegelikult on see nüüd üks enim arutatud krüptovaluutasid.

Järgnevalt vaadatakse läbi mitmeid põnevaid üksikasju TRONi krüptoraha kohta, mida peaksite enne investeerimist kaaluma.

Kiire sissejuhatus TRONi kohta

Troni krüpto hind
Milline on parim münt, millesse investeerida?

STT uuendab protokolli, et aidata kasutajatel leida ja hinnata krüptokassasid, jälgida kulutamisharjumusi ja arendada usaldust nende ruumide vastu. TRON on Ethereumi sarnane detsentraliseeritud operatsioonisüsteem, mis loodi selleks, et aidata kaasa detsentraliseeritud interneti loomisele. 2017. aastal töötati Troni krüpto välja selleks, et aidata digitaalse sisu loojatel säilitada oma projektide täielik omandiõigus.

Troni võrk on mõeldud suure hulga tehingute käsitlemiseks delegeeritud konsensusmehhanismi abil. Troni võrgu emakeelne valuuta on TRX, mida saab kasutada platvormil digitaalsete varade ostmiseks ja nendega kauplemiseks.

Kas tron crypto on münt või sümboolne märk?
Milline on TRONi tulevik?

Tron on üks populaarsemaid plokiahelasüsteeme, millel on üle 73 miljoni konto ja 2,8 miljardit tehingut päevas. See uhkeldab sellega, et suudab käsitleda kuni 2000 tehingut sekundis, samas kui Bitcoin suudab käsitleda vaid 6 tehingut sekundis.

TRON on krüptoraha platvorm, mis toetab erinevaid plokiahela ja aruka lepingu võrgustikke. See on välja töötatud oma valuuta Tronixi majutamiseks.

Mida see täpselt teeb?

TRON kasutab avalikku pearaamatut, nagu ka teised virtuaalsed valuutad. Iga tehingu ajalugu on võimalik jälgida selle pearaamatu esialgse tehinguni. TRX kasutab Bitcoini UTXO-süsteemiga sarnast tehingupõhist lähenemist.

Milline on TRONi taustalugu?

Kus ma saan vahetada tron crypto?
Milline on TRONi praegune hind?

TRONi töötas välja Peiwo asutaja ja tegevjuht Justin Sun. Hiinas on Peiwo suurim voogedastusteenus. Sun töötas varem koos Ripple'iga, kui ta oli Ripple'i Suur-Hiina juht.

Sama aasta aprillis käivitas Peiwo maailma esimese TRON-protokollil põhineva sotsiaalse muusika rakenduse. Ta sidus selle edukalt Peiwo'ga mõne kuu jooksul pärast selle avaldamist 2017. aastal, mis võimaldas tal kasvatada oma aktiivset kasutajaskonda.

TRONi peamised omadused

Tron krüpto on mitmeid omadusi, mida tuleks esile tõsta:

millised on troni võrgu omadused?
Kas Tron Network on tõestus osaluse kohta?
  • TRONi infrastruktuur on detsentraliseeritud ja tugineb mänguplatvormile, ennustustele, hajutatud kaubandusele ja offline-mängule.
  • Kasutaja ICO: Kasutaja võib pakkuda mis tahes digitaalset vara, mida teised võivad osta, et kasutada teenust või saada kasu.
  • Andmete vabastamine: Toimub andmete täielik vabastamine. Sisu võib üles laadida, jagada ja levitada kõigile kasutajatele igavesti.

Kuidas ma saan TRONi panustada?

TRONi panustamiseks on vaja usalduskassat ja piisavalt TRONi, et katta tehingutasud. Palun kasutage selle protsessi lõpuleviimiseks järgmisi samme.

Valige mis tahes TRON valideerija, mida soovite
Kuidas ma saan TRONi panustada?

Hangi oma TRONi usalduskontorisse aadress

TRX-i saamiseks oma usaldusrahakotti peate esmalt klõpsama nupule “saada”. kirjutage otsinguribale “TRX” ja valige TRON. Kopeerige esitatud aadress ja kasutage seda, et osta TRXi oma eelistatud tsentraliseeritud börsilt. Raha väljavõtmine “TRON Network” kaudu võib olla keeruline, seega olge seda tehes kindlasti ettevaatlik.

Valige mis tahes TRON valideerija, mida soovite

Kas TRON TRX on väärtpaber?
TRX-validaatori valimiseks järgige järgmisi samme:

1. Mine rahakoti avalehele ja klõpsa TRX-kaardil.

2. Seejärel klõpsake hüpikmenüüst “Stake”.

3. Seejärel saate valida oma eelistatud valideerija, klõpsates nupul “Valideerija”.

Millised on puudused?

Krüptovaluutad on kõrge riskiga, spekulatiivsed ettevõtmised, mille väärtus võib suurel määral kõikuda. Kuna nendes detsentraliseeritud võrkudes toimuvatest tehingutest ei teatata reguleerivale asutusele, ei saa teada, kas need on lahendamata. See võib viia turuga manipuleerimiseni.

mis on tron
Kellele kuulub Tron Network?

Investorid peavad olema teadlikud ka võimalikest häkkimise ja küberrünnakute ohtudest. Häkkerid võtavad sageli sihikule investorid, kes on otseselt seotud tehingutega.

TRONi hind on praegu 0,0784 dollarit sümboli kohta, mis on rohkem kui 50% kõrgem kui kõigi aegade madalaim hind 0,0006 dollarit juunis 2018.

CoinMarketCapi andmetel müüsid TRONi mündid 2017. aasta detsembris umbes 0,0021 dollari eest. Jaanuaris 2018 oli mündi hind 0,021 dollarit, mis oli kõigest kolmekümne päevaga hämmastav 1000-protsendiline tõus.

Käesoleva artikli kirjutamise ajal on TRONi väärtus 0,054293 dollarit mündi kohta.

Tron krüpto hind
Millega kaupleb TRON täna?

Lõpuks

Tron on krüptovaluuta, mille populaarsus on plahvatuslikult kasvanud. Kuigi sellel on mitmeid unikaalseid tehnilisi elemente, nagu näiteks kiirem tehingukiirus sekundis kui konkurentidel, tuleb mainida, et krüptovaluutasid peetakse üldiselt väga ohtlikuks.

Väga oluline on teha oma uuring ja investeerida vastavalt oma unikaalsetele investeerimiseesmärkidele ja riskitaluvusele.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele