Parim tasuta viirusetõrje tarkvara 2023

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Kas tasuta viirusetõrje kasutamine on ohutu?

Jah, tasuta viirusetõrje kasutamine on ohutu, kui te jääte kinni lugupeetud viirusetõrjepaketi pakkujate juurde. Tavaliselt on see lihtsalt veidi piiratud võrreldes tasulise versiooniga, kuid te tunnete end selle kasutamisel turvaliselt.

⚡️ Milline on parim tasuta viirusetõrje aastal 2023?

Tänase seisuga on parim tasuta viirusetõrje TotalAV. See tarkvara pakub suurepäraseid pahavara tuvastamise määrasid ja sisaldab ka mõningaid olulisi funktsioone.

⚡️ Kas mu arvuti muutub aeglaseks, kui ma paigaldan viirusetõrje?

Ei, teie arvuti ei muutu aeglaseks, kui paigaldate kiire viirusetõrje. Tänapäeval on arvutitel palju rohkem ressursse kui varem, seega peaks mõju jõudlusele olema minimaalne. Muidugi, kui te kasutate vanemat seadet, võib see olla raskemini vastavuses mõne viirusetõrje nõudmistega.

⚡️ Kas tasuta viirusetõrje on minu arvuti jaoks piisav?

Tasuta viirusetõrjetarkvara võib olla piisav ainult põhilise kaitse tagamiseks. Seda seetõttu, et need ei sisalda palju täiendavaid või täiustatud turvaelemente. Kui aga soovite lihtsalt pahavara eemaldada, siis on tasuta viirusetõrjeprogrammidel tavaliselt samad tulemused pahavara tuvastamisel kui tasulistel.

⚡️ Kas on olemas 100% tasuta viirusetõrje?

Jah, TotalAV on 100% tasuta viirusetõrjeprogramm, mis pakub põhilist kaitset pahavara eest. See pakub suurepärast pahavara tuvastamise määra ning Safe Site laiendust, mis blokeerib kahjulikke URL-aadresse.

Kvaliteetse viirusetõrje hankimine ei ole igaühe eelarve, mistõttu mõned ettevõtted pakuvad oma premium-toodete vähendatud versioone. Tasuta viirusetõrje on parem kui üldse mitte mingi kaitse ja tagab ikkagi sõltumatute laborite poolt heaks kiidetud tipptasemel turvalisuse.

Kas on olemas 100% tasuta viirusetõrje?

Parim täiesti tasuta viirusetõrje

TotalAV on parim tasuta viirusetõrje turul, sest see pakub piiramatut tasuta paketti, suurepärast kaitset pahavara eest ja reaalajas turvalisust ohtude eest sirvimise ajal.

Erinevalt sisseehitatud kaitsevahenditest, nagu Windows Defender, võib õige tasuta viirusetõrje kaitsta teid igasuguse pahavara eest. Samuti võib see kaitsta teid ohtude eest küberruumis sirvimise ajal. Kui soovite siiski rohkem kui põhitõdesid, peate selle asemel lisateenuse juurde uuendama.

Kuna paljud tasuta viirusetõrjed on ebausaldusväärsed ja võivad isegi teie andmeid müüa, uurisime ja testisime paljusid neist, et näha, millised neist on teie aega väärt. Koostasime nimekirja parimatest tasuta viirusetõrje komplektidest nende pakutavate funktsioonide ja kaitsetasemete põhjal.

Milline on kõige tõhusam tasuta viirusetõrje tarkvara?

Top 5 tasuta viirusetõrje aastal 2023

 1. TotalAV – parim tasuta viirusetõrje aastal 2023
 2. Norton Antivirus – suurepäraste funktsioonidega ja tasuta viirusetõrje
 3. Bitdefender – tasuta viirusetõrje arvutile, millel on suurepärased kaitse määrad
 4. Surfshark Antivirus – tasuta viirusetõrje ja andmete krüpteerimine
 5. NordVPN TP – tasuta VPN koos küberohtude kaitse funktsioonidega

Parim tasuta viirusetõrje 2023 – meie üksikasjalik nimekiri

Kvaliteetse ja suurepärase pahavara tuvastamise määraga viirusetõrje leidmine ilma, et peaks maksma pennigi, on üsna raske. Siiski uurisime ja testisime erinevaid tasuta teenuseid, mida leidsime. Siin on mõned parimad turul olevad tasuta viirusetõrjed:

1. TotalAV – kõige ulatuslikum tasuta viirusetõrje skanner

TotalAV - kõige põhjalikum tasuta viirusetõrje skanner
Tulemüür:Tasuline
Reaalajas kaitse:Tasuline
Platvormid:Windows, Mac, iOS, Android
Praegune tehing:🔥Saa TotalAV, nüüd 84% MAHA! 🔥

TotalAV on parim tasuta viirusetõrjeprogramm, sest see pakub kõiki õigeid põhitõdesid ühes paketis. Lisaks saate tipptasemel pahavara kaitse määrad ja rakendust on väga lihtne kasutada.

Skaneerimine: kuigi reaalajas kaitse on saadaval ainult lisaversiooniga, pakub tasuta versioon põhjalikku Smart Scan'i. See ei kontrolli lihtsalt erinevaid pahavara tüüpe. See läbib ka käivitatavad programmid, leiab teie süsteemi ummistavad rämps- ja dubleeritud failid ning hindab isegi brauseri turvalisust.

Omadused: TotalAV pakub Chrome'i, Firefoxi ja Edge'i brauserite jaoks Safe Site laiendust, et kompenseerida reaalajas kaitse puudumist. See blokeerib teadaolevalt kahjulikud URL-aadressid, mis peaks takistama pahavara ilmumist teie seadmesse – see piirab täielikult reaalajas kaitse vajalikkust!

Top 5 tasuta viirusetõrje aastal 2023.

Sõltumatud laborikatsed: Sõltumatud pahavaralaborid kiidavad seda teenust laialdaselt. Novembri-detsembri 2022. aasta testide käigus blokeeris TotalAV 100% laialt levinud pahavara ja 97% nullpäevastest ohtudest AV-TESTis.

Kui olete tasuta versiooni alla laadinud, saate isegi Pro-versiooni tasuta proovida. See avab kõik viirusetõrje vajalikud funktsioonid, sealhulgas reaalajas, lunavara kaitse ja paljud muud lisad. Ja kui otsustate selle juurde jääda, siis hinnad algavad 19,00 dollarist kuus.

Lisateavet selle kohta, mida TotalAV pakub, leiate meie TotalAVi ülevaatest.

TotalAV

Plussid

 • Nutikas skaneerimine
 • Turvalise asukoha laiendamine
 • Pro versiooni tasuta prooviversioon
 • Suurepärased laboratoorsed testitulemused

Miinused

 • Reaalajas kaitse on tasulise plaaniga

2. Norton Antivirus – kaasaegne tasuta viirusetõrje

Kas Nortoni viirusetõrjetarkvara on tegelikult hea?
Tulemüür:Tasuline
Reaalajas kaitse:Tasuline
Platvormid:Windows, macOS, Android, iOS
Praegune tehing:🔥Saate kuni 66% OFF Norton Antivirus🔥

Norton 360 viirusetõrje on veel üks suurepärane tasuta viirusetõrjevahend täiustatud turvalisuse tagamiseks. Kuigi sellel ei ole piiramatut tasuta versiooni, on olemas 14-päevane tasuta prooviversioon, mida saate kasutada.

Skaneerimine: Norton pakub tehisintellektipõhist reaalajas kaitset, mis takistab viiruste, pahavara, nuhkvara ja lunavara kahjustamast teie seadmeid. Skaneerimise osas saate nutika, kiire, täieliku ja kohandatud skaneerimise. Kahtlaste failide jaoks on olemas isegi Norton Insight.

Omadused: Norton sisaldab kahesuunalist tulemüüri, mis jälgib saadetud ja vastuvõetud võrguliiklust. Samuti on olemas vanemliku kontrolli funktsioon, mis võimaldab piirata laste juurdepääsu internetile. Või pimeda veebi monitooring teie enda turvalisuse tagamiseks – selle abil saate teada, kas mõni teie kasutajatunnustest on pimedatel veebisaitidel ja foorumitel ohustatud.

Millised on Nortoni viirusetõrjeprogrammi puudused?

Sõltumatud laborikatsed: Norton blokeeris AT-TESTi sõltumatute testide käigus 100% nii laialt levinud kui ka nullpäevase pahavara. Seega, mis iganes teie seadet ka ei nakataks, Norton hoolitseb selle eest vaevata.

Erinevalt Bitdefenderi tasuta versioonist pakub Nortoni tasuta prooviversioon palju rohkem funktsioone. Seega, kui vajate ajutiselt tasuta viirusetõrjet, on Norton suurepärane lahendus. Kui midagi, saate alati 19,99 $/kuu eest uuendada.

Lisateavet Nortoni turvalisuse kohta saate meie Norton Antivirus ülevaatest.

Kumb on parem Norton või McAfee?

Plussid

 • Üks rikkalikumaid funktsioonikomplekte
 • Sisseehitatud VPN ja paroolihaldur
 • 100% kaitse kõigi pahavara vormide vastu
 • Suurepärane mobiilseadmete jaoks

Miinused

 • Piiramatu tasuta versioon puudub
 • Üsna kallis

3. Bitdefender – super turvaline tasuta viirusetõrje

Milline on parim viirusetõrjeprogramm?
Tulemüür:Tasuline
Reaalajas kaitse:Tasuta
Platvormid:Windows, macOS, Android, iOS
Praegune tehing:🔥Saage Bitdefender kuni 62% OFF!🔥

Bitdefender on üks parimaid premium-viirusetõrjeid, seega pole ime, et selle tasuta lahendus on hea tasuta viirusetõrje ka Redditi kasutajatele.

Skaneerimine: Bitdefender pakub tasuta versiooni, millel on põhjalikud skaneerimisvõimalused, sealhulgas kiire, süsteemi, haavatavuse ja kohandatud skaneerimine. Bitdefender pakub reaalajas kaitset täiesti tasuta. See tagab failide ja e-kirjade kaitse reaalajas minimaalse mõjuga süsteemi jõudlusele.

Omadused: Teenuse Advanced Threat Defense kasutab masinõpet, et tuvastada käitumisohu sarnaseid märke. Lisaks võtab Bitdefender meetmeid erinevate andmepüügi veebisaitide vastu, tagades, et teie andmed ei satuks pimedate veebide turuplatsidele. Üheks miinuseks on see, et Mac-versioonil ei ole tasuta varianti, seega kui olete Mac-kasutaja, valige parem TotalAV.

Kas Bitdefender Antivirus on hea viirusetõrjeprogramm?

Sõltumatud laborikatsed: Bitdefender blokeeris sõltumatute laboritestide käigus 100% ohtudest, olgu see siis nullpäevane või vanem pahavara. See teenusepakkuja on tuntud oma erakordse pahavara tuvastamise määra poolest, seega teate, et olete heades kätes.

Baasversioon on igavesti tasuta, kuid kui soovite testida lisaversiooni, saate kõiki versioone tasuta proovida 30 päeva ilma oma kaardiandmeid esitamata.

Lisateabe saamiseks lugege meie Bitdefenderi ülevaadet.

Mis on parem kui Bitdefender Antivirus?

Plussid

 • Suurepärane kaitse pahavara eest
 • Reaalajas kaitse kuulub tasuta paketi juurde
 • 30-päevane tasuta prooviperiood kõigi lisaversioonide kohta
 • Keerukad andmepüügifiltrid

Miinused

 • Tasuta pakett macOS-i kasutajatele puudub
 • Pikad esialgsed skaneerimised

4. Surfshark AV – kõikehõlmav tasuta viirusetõrjetarkvara

Kas Surfshark on piisav?
Tulemüür:Ei
Reaalajas kaitse:Tasuta
Platvormid:Windows, macOS, Android
Praegune tehing:🔥Saage Surfshark Antivirus – 76% MAHA!🔥

Surfshark viirusetõrje on tasuta internetiturvalisuse lahendus, mis tagab teie igapäevase turvalisuse internetis. Ja kuigi piiramatut tasuta versiooni ei ole, saate 7-päevase tasuta prooviperioodi koos 30-päevase raha-tagastamisgarantiiga.

Skaneerimine: Antiviirus ise on kerge tarkvara, mis pakub täielikku või kiiret seadme skaneerimist ja täisfunktsionaalset reaalaja ohukaitset, mis suudab 70% ohtudest tabada vähem kui 2 minuti jooksul.

Kas Surfsharki viirusetõrjeprogramm on piisav?

Omadused: Kuigi viirusetõrje pakett tundub teiste omadustega võrreldes väike, pakub Surfshark silmapaistvaid lisafunktsioone. Nende hulka kuulub järgmise põlvkonna VPN-teenus, mis kasutab murdumatut krüpteerimist. Lisaks saate kasu turvalisest ja reklaamivabast otsingumootorist, mis ei kogu teie andmeid, ning andmekaitserikkumiste jälgimisest.

Sõltumatud laborikatsed: Virus Bulletin auditeeris seda sõltumatult ja näitas suurepäraseid tulemusi. See blokeeris 100% kõigist testitud ohtudest.

Kokkuvõttes võiks Surfsharki viirusetõrje kasutada mõningaid viirusetõrje-spetsiifilisi funktsioone, kuid pakub siiski mitmekülgset turvapaketti. Nii et kui otsustate selle juurde jääda, maksab see alates 3,98 dollarist kuus.

Lisateavet leiate meie Surfsharki viirusetõrje ülevaatest.

Kas Surfshark tuvastab teisi viirusetõrjeprogramme?

Plussid

 • Komplektis on VPN
 • Reaalajas kaitse
 • Privaatne otsingumootor
 • Täielik ja kiire seadme skaneerimine

Miinused

 • Piiramatu tasuta versioon puudub
 • Viirusetõrje funktsioonide kehv valik

5. NordVPN Threat Protection – proovige riskivaba top VPN-i koos viirusetõrje funktsioonidega

Kaitse NordVPN-i ohtude eest
Tulemüür:Ei
Reaalajas kaitse:Ei
Platvormid:Windows, macOS, Android, iOS
Praegune tehing:🔥 Hangi NordVPNi ohukaitse – 63% MAHA + 3 kuud TASUTA! 🔥

NordVPN Threat Protection on tasuta pahavara turvatarkvara, mis tuleb koos turuliidri VPN-teenusega. See on tasuta igale NordVPNi kasutajale ja selle eesmärk on kaitsta teie seadmeid pahavara, jälgijate ja pahatahtlike reklaamide eest. Tänu NordVPN Androidi tasuta 7-päevasele prooviperioodile ja 30-päevasele raha tagasi garantiile saate seda kasutada täiesti tasuta.

Skaneerimine: NordVPN Threat Protection ei skaneeri pahavara nagu Bitdefender või teised traditsioonilised viirusetõrjeprogrammid. Selle asemel töötab see taustal, sarnaselt reaalajas kaitsega. Samuti toimib see allalaadimise skannerina, mis kontrollib, kas failid, mida soovite arvutisse paigaldada, ei ole viirustega nakatunud.

NordVPN võrgu ülevaade

Omadused: Ohtude kaitse aitab kasutajatel vältida ohtlike ja pahatahtlike veebisaitide külastamist, blokeerides neile juurdepääsu. Samuti on olemas kindlad funktsioonid, mis aitavad teil toime tulla tüütute reklaamide ja jälgimisseadmetega, et parandada teie sirvimiskogemust ja kaitsta võimalike ohtude eest, mida reklaamid võivad kaasa tuua.

Sõltumatud laborikatsed: NordVPNi ei ole testitud sõltumatute laborite poolt, kuna tegemist ei ole traditsioonilise viirusetõrjeprogrammiga, vaid pigem pahavara eemaldamise vahendiga, mis on VPN-paketis. Meie ettevõttesiseste testide käigus blokeeris see siiski 8/10 ohtu põhiskaneerimisega ja 9/10 süvaskaneerimisega.

Kui otsustate pärast tasuta prooviperioodi jätkata teenuste kasutamist, on hinnad alates 3,29 dollarist kuus.

Loe selle toote kohta rohkem meie NordVPNi ülevaatest.

NordVPNi võrgu kaitsmine ohtude eest kuni aastani 2023

Plussid

 • Võimas reklaamiblokeerija
 • Automaatne allalaadimise skanner
 • Tippklassi VPN lisatud
 • Tugev kaitse jälgimisseadmete eest

Miinused

 • Reaalajas süsteemi skaneerimine puudub
 • Täiustatud skaneerimisvõimalused puuduvad

6. Avira Free Security – parim viirusetõrje Apple'i kasutajatele

Kas me võime Avira't usaldada?
Tulemüür:Tasuline
Reaalajas kaitse:Tasuta
Platvormid:Windows, macOS, Android, iOS
Praegune tehing:🔥Saage 1 aasta Avira 40% OFF!🔥

Avira Free Security on tasuta viirusetõrje PC-le, Macile, Androidile ja iOSile, millel on palju funktsioone, mida teised pakuvad ainult oma lisatasu plaanidega. See katab kõik alused ja pakub võrreldavat tulemuslikkust kõikjal.

Skaneerimine: Avira pakub kolme tüüpi skaneerimist – kiire, täielik ja nutikas. Nii et olenemata sellest, kas vajate lihtsat kontrolli või täielikku kontrolli, saate seda kõike teha. Lisaks, kuigi puudub veebi või e-posti kaitse, saate ka reaalajas kaitse tasuta.

Omadused: Avira, võite oodata, et saate üsna palju kasulikke funktsioone tasuta. Näiteks, kuigi ainult 500MB/kuu, saate VPN-teenuse. Samuti saate kasutada failide purustajat, seadme optimeerimise failikarantiid ja piiratud paroolihaldurit.

Kas me võime Avira't usaldada?

Sõltumatud laborikatsed: See on väga muljetavaldav, sest Avira saab nii Windowsi kui ka macOSi kaitse puhul kõrgeima hinde. MacOS-i puhul blokeeris viirusetõrje detsembrikuu testides 99,3% ohtudest, Windowsi puhul aga 100%.

Seega, kui teil on vaja tasuta ja funktsionaalselt rikkalikku viirusetõrjet, on Avira suurepärane valik. Kui soovite kasutada ka selliseid funktsioone nagu veebi- ja e-posti kaitse ning tarkvara ja draiverite uuendamine, peate uuendama. Hinnad algavad 30,99 dollarist kuus.

Kõik funktsioonid, mida see tarkvara pakub, leiate meie Avira Antivirus ülevaatest.

Millised on Avira viirusetõrjeprogrammi nõrkused?

Plussid

 • Sisaldab paroolihaldurit
 • Toetab paljusid operatsioonisüsteeme
 • Turvaline ostukomplekt
 • Lisab oma brauseri kaitse

Miinused

 • Tasuta versioonis puudub veebikaitse
 • Pikaajaline täielik süsteemi skaneerimine

7. ESET NOD32 – mitmeplatvormiline tasuta viirusetõrje

ESET NOD32
Tulemüür:Tasuline
Reaalajas kaitse:Tasuline
Platvormid:Windows, Linux, macOS, Android
Praegune tehing:🔥Võta ESET, säästa kuni 33%🔥🔥

ESET viirusetõrje on veel üks suurepärane tarkvara, mis võimaldab teil tänu 30-päevasele prooviperioodile aktiveerida kõik lisafunktsioonid tasuta. See on kindlasti üks kõige arenenumaid komplekte, mis on tänapäeval turul saadaval tänu suurepärasele ja põhjalikule kaitsemäärale.

Skaneerimine: ESETiga saate oma arvutit skaneerida kiire, täieliku, kohandatud või eemaldatava draivi skaneerimise abil. Saate skannimise isegi hilisemaks planeerida või automatiseerida, et see toimuks siis, kui ühendate oma seadme, nii et viirusetõrje ei peaks segama teie igapäevaseid ülesandeid. Saadaval on ka reaalajas kaitsefunktsioon.

Tasuta platvormideülene viirusetõrje

Omadused: ESET pakub teile vargusevastast paketti, mis võimaldab teil kontrollida oma seadme asukohta ja IP-aadressi, kui see varastatakse või kaotatakse. Lisaks on võimalik aktiveerida veebifiltrid, mis aitavad hoiduda andmepüügi- ja pahavara veebilehtedest. On isegi eraldi maksekaitsefunktsioon, mis rakendub, kui kasutate pangarakendusi.

Sõltumatud laborikatsed: ESET saavutas sõltumatute testide käigus pahavara tuvastamise määrade osas lausa 100%. See on suurepärane lahendus, kui otsite viirusetõrjet, mis suudab tuvastada isegi kõige uuemad pahatahtlikud ohud.

ESET viirusetõrje hinnakiri algab 39,99 dollarist kuus. Õnneks saate kõiki lisafunktsioone 30 päeva jooksul tasuta proovida.

Lisateavet leiate meie üksikasjalikust ESETi ülevaatest.

ESET pakub teile varguste ennetamise paketti

Plussid

 • Reaalajas kaitse
 • Pilvepõhine
 • Failide krüpteerimine lunavara vastu
 • Suurepärased tulemused sõltumatutes laborites

Miinused

 • Üsna kallid premium-kavad
 • Puuduvad lisafunktsioonid
Kuidas me valisime ja testisime neid tasuta viirusetõrje teenuseid

Kuidas me valisime ja testisime neid tasuta viirusetõrje teenuseid

Mitte iga tasuta viirusetõrje ei ole usaldusväärne – võite sattuda teenusele, mis kogub ja müüb teie andmeid. Seepärast uurisime ja testisime kümneid tasuta viirusetõrjeprogramme, et näha, millised neist teevad oma tööd hästi. Siin on kõik tegurid, mida me arvesse võtsime:

 • Sõltumatud laborikatsed. Kuna tasuta viirusetõrje ei paku peale põhiturvalisuse suurt midagi, on parem valida teenused, mis tagavad suurepärase pahavara tuvastamise määra. Seepärast uurisime sõltumatuid laboriteste, näiteks AV-TESTi ja Virus Bulletin'i teste.
 • Omadused. Vaatasime, milliseid funktsioone tasuta viirusetõrje sisaldab. Kuigi te ei tohiks oodata suurt funktsioonide massiivi, peaksite vähemalt mõned funktsioonid saama. See võib olla näiteks brauseripikendus või lunavarakaitse.
 • Ühilduvus. Oleme veendunud, et meie loetellu lisatud teenused ühilduvad paljude erinevate operatsioonisüsteemidega.
 • Kasutatavus. Võtsime arvesse ainult selliseid rakendusi, millega on algajatel lihtne hakkama saada. Samuti hoolitsesime selle eest, et teile pakutaks tasuta teenuseid, mis ei ummistaks rakendust pidevate hüpikakende abil, mis kutsuvad teid üles uuendama.
Kuidas testida viirusetõrjeprogrammi?

Tasuta viirusetõrje vs. tasuline viirusetõrje

Kui tegemist on tasuta ja tasuliste viirusetõrjeprogrammidega, siis on viimane variant tavaliselt parem. Näiteks, kui ostate tasulise viirusetõrjevahendi, võite olla kindel, et see kaitseb teie arvutit veebis sirvides veebiohtude eest. Samuti pakuvad tasulised rakendused alati kliendituge, näiteks live-chat'i, samas kui nende tasuta versioonid võimaldavad teil kasutada ainult oma teadmistebaasi.

Lisaks sellele pakuvad tasulised viirusetõrjevahendid (nagu meie 2023. aasta parimate viirusetõrjevahendite nimekirjast) palju kasulikke funktsioone, mis võivad parandada teie veebikogemust. Sisseehitatud VPN-id, vanemliku režiimi ja erinevad brauseripikendused võivad olla väga kasulikud nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Näiteks Nortoni viirusetõrje tasuta prooviversioon võimaldab teil 7 päeva jooksul nautida kõiki selle lisafunktsioone.

Hoolika valiku korral võib aga isegi tasuta viirusetõrjeprogrammist piisata. Võtame näiteks TotalAVi tasuta versiooni. See kasutab pahavara eest kaitsmiseks samu täiustatud tehnoloogiaid kui tasuline versioon. Ainus asi, mis tasuta variandil puudub, on mõned lisafunktsioonid.

Kuidas saan tasuta viirusetõrjeprogrammi?

Teine võimalus on Bitdefender – tasuta versioon sisaldab viiruste skaneerimist, reaalajas kaitset ning blokeerib andmepüügi- ja lunavararünnakuid. Loomulikult on tasuline versioon rikkalikum, pakkudes võrguohtude kaitset, kasutusprofiile, VPN-i, paroolihaldurit ja palju muud.

Seega, kui vajate ainult põhilist kaitset pahavara eest, võib tasuta viirusetõrjetarkvara olla piisav – kuid ainult siis, kui see on targalt valitud.

Kuidas valida parim tasuta viirusetõrje

Tasuta kaitsevahendi valimisel ei ole palju asju, mida kaaluda, sest need on tavaliselt üsna piiratud. Siin on siiski peamised asjad, mida parima tasuta viirusetõrje otsimisel silmas pidada:

 • Pahavara kaitse määrad. Kontrollige kindlasti, kui hästi teie viirusetõrje toimib sõltumatutes laboritestides, näiteks AV-TEST või AV-comparatives.
 • Reaalajas kaitse. Tasuta viirusetõrje puhul ei ole reaalajas kaitse iseenesestmõistetav. Siiski on see väga kasulik, arvestades, et see jälgib pahavara ööpäevaringselt. Seega, kui tasuta viirusetõrje pakub seda funktsiooni, pidage seda suureks plussiks.
 • Seadme tugi. Veenduge, et valitud viirusetõrje toetab teie seadet või operatsioonisüsteemi.
 • Lisafunktsioonid. Tasuta antiviirused ei ole funktsioonide poolest ulatuslikud, kuid nad peaksid pakkuma vähemalt mõningaid lisahüvesid. Olgu see siis brauseripikendus või paroolihaldur – hankige teenus, mis pakub seda, mida vajate.
Kes testib viirusetõrjeprogramme?

Video ülevaade: parim tasuta viirusetõrje aastal 2023

Kas tasuta viirusetõrje kasutamine on ohutu?

Jah, tasuta viirusetõrje kasutamine on ohutu, kui see pärineb usaldusväärselt pakkujalt. Tasuta lahendused võivad siiski pakkuda teile vaid miinimumi. Samas on see parem kui üldse mitte mingi kaitse. Lõppude lõpuks võivad tasuta viirusetõrjed, nagu TotalAV, olla isegi paremad kui sisseehitatud viirusetõrjerakendused.

Siiski peaksite meeles pidama, et tasuta viirusetõrjevahendid ei sisalda sageli olulist funktsiooni, mida nimetatakse reaalajas kaitseks. See tähendab, et tasuta rakendus kõrvaldab ainult olemasolevad ohud – see ei takista uue pahavara sisenemist teie süsteemi.

Kas tasub maksta viirusetõrje eest?

Tasuta viirusetõrjeprogramm vs tasuline viirusetõrjeprogramm

Jah, kui soovite parimat võimalikku kogemust, peaksite tõesti viirusetõrje eest maksma. Seda seetõttu, et sõltuvalt valitud teenusest saate rohkem funktsioone ja paremat kliendituge.

Mis puutub funktsioonidesse, siis saate palju rohkem, kui ostate tasulise viirusetõrje. See hõlmab tasuta lisaturvalisust, näiteks veebikaamera ja identiteedivarguse kaitset, paroolihaldurit ja VPN-i. Kui teil on lapsed, võib tasuline viirusetõrjevõimalus kaitsta teie lapsi isegi eakohaste veebisaitide eest. Kõige sujuvama kogemuse saamiseks kõigi nende funktsioonidega koos soovitame TotalAVi.

Kuidas valida parim tasuta viirusetõrjeprogramm

Parim täiesti tasuta viirusetõrje

TotalAV on parim tasuta viirusetõrje turul, sest see pakub piiramatut tasuta paketti, suurepärast kaitset pahavara eest ja reaalajas turvalisust ohtude eest sirvimise ajal.

Mis puutub klienditoe, siis enamikul juhtudel saate kindlasti paremat teenust tasulise viirusetõrje puhul. Enamus pakkujaid ei paku tasuta kasutajatele inimliku abi võimalusi, näiteks live-chat või e-post. Kõik, mida saate teha, on sõltuda nende veebisaidil olevatest KKK-dest. Kui aga otsustate investeerida viirusetõrjesse, saate sõltuvalt sellest, millise viirusetõrje te valite, 24/7 live-chati, e-posti ja telefonitoe. Tegelikult pakuvad sellised teenused nagu Norton ja Bitdefender kõiki neid võimalusi.

Üldiselt sõltub see, kas peaksite hankima tasulise viirusetõrje, sellest, kui suurt turvalisust ja mugavust soovite saada. Tasuta pakett on suurepärane põhilise kaitse jaoks. Kuid kui soovite tagada tipptasemel turvalisust, saada täiendavaid tasuta soodustusi ja kvaliteetset kliendituge, siis peaksite kaaluma meie 2023. aasta parimate viirusetõrjeteenuste uurimist.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele