Kuidas avada YouTube’i blokeering ja vaadata videoid, mis on teie riigis blokeeritud?

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Millised riigid on YouTube'i keelustanud?

YouTube on blokeeritud järgmistes riikides: Hiina, Eritrea, Iraan, Põhja-Korea, Lõuna-Sudaan, Sudaan, Süüria, Tadžikistan, Türkmenistan.

⚡️ Kuidas saate YouTube'i blokeeringu tühistada, kui see on administraatori poolt blokeeritud?

Kasutage võrgu tulemüürist möödahiilimiseks VPN-i. Olge teadlik, et see toimib ainult siis, kui teie võrguadministraator ei ole VPN-i blokeerinud.
Kasutage proxy-serverit, et administraatori mustast nimekirjast mööda pääseda. Kuigi pidage meeles, et administraatorid saavad näha, mida te olete vaadanud.

⚡️ Kas YouTube'i blokeeringu tühistamine on ohutu?

Jah. Eeldusel, et kasutate VPN-i, peaks YouTube'i blokeeringu avamine olema täiesti ohutu. VPN mitte ainult ei vabasta teie jaoks YouTube'i videote blokeeringut, vaid ka krüpteerib kõik, mida teete, nii et saate jääda anonüümseks ja hoida oma tegevust privaatselt. Seega ei kaitse see teid mitte ainult häkkerite ja teiste kolmandate isikute nuhkijate eest, vaid tagab ka, et teie kooli- või tööametnikud ei näe, mida te teete, ning te olete vaba valitsuse jälgimisest.

⚡️ Miks ei ole mõned YouTube'i videod teile nähtavad?

Mõned YouTube'i videod on piiratud, sest need sisaldavad teatud vanusepiiranguga sisu. Seega peaksite sisse logima oma isiklikule kontole ja otsima video, mida soovite vaadata.

Mõned YouTube'i videod on litsentsiõiguste või tsensuuri tõttu kättesaadavad ainult valitud piirkondades. Samuti on paljud koolid ja kontorid blokeerinud YouTube'i, et vältida õpilaste ja töötajate lõõgastumist. See ei ole õiglane!

Õnneks on abi olemas. Selles juhendis oleme kokku kogunud palju nippe ja nippe, mis aitavad teil YouTube'i blokeeringu tühistada ja vaadata soovitud videosisu. Olenemata sellest, kas otsustate YouTube'i vaadata VPN-i, proxy'd või midagi muud kasutades – me oleme teile abiks! Nii et loe edasi kõike, mida pead teadma YouTube'i blokeeringu avamise kohta.

Kuidas YouTube'i blokeeringut eemaldada

Kuidas oma riigis YouTube'i videote blokeeringut tühistada – lihtne viis

Kõige tõhusam ja usaldusväärsem viis keelatud YouTube'i videote vaatamiseks on VPN-i abil. Virtuaalne privaatvõrk petab YouTube'i, muutes teie kohalikku IP-aadressi. See paneb nad oletama, et vaatate videot välisriigist. Seega ei ole teil mitte ainult turvaline võrk, vaid ka juurdepääs soovitud sisule.

 1. Hankige usaldusväärne VPN. Soovitame NordVPNi, mis on ülemaailmne liider VPN-teenuste valdkonnas.
 2. Laadige rakendus alla ja installige see.
Kuidas vaadata blokeeritud YouTube'i
 1. Ühendage õiges piirkonnas asuva serveriga. VPN töötab arvuti IP-aadressi varjamisega. Selleks suunab see teie internetiliikluse teise piirkonna kaudu, mis võimaldab teil oma arvutis vaadata blokeeritud või piirkondliku piiranguga sisu. Kui aga VPN suunab teie liikluse läbi piirkonna, kus ei ole võimalik vaadata YouTube'i videot, mida te vaadata soovite, siis ei saa te sellele ligi. Õnneks võimaldab enamik VPN-teenuseid valida, millise piirkonna kaudu soovite oma liiklust suunata. Kuidas seda teha, saate teada meie praktilisest juhisest, kuidas muuta oma VPN-i asukohta.
 2. Veenduge, et teie liiklus suunatakse läbi VPN-i. Avage oma VPN-rakendus ja lülitage see sisse, et veenduda, et teie VPN on teie praeguse internetiühenduse jaoks aktiveeritud.
 3. Mine YouTube'i ja leia video, mille blokeeringu sa soovid tühistada. Avage oma YouTube'i rakendus või minge aadressile www.youtube.com ja otsige piiratud video, mida soovite vaadata. Kui soovitud video ei ole teie VPN-i piirkondlikus asukohas blokeeritud, peaks teil olema võimalik soovitud video või kanal raskusteta leida. Kui te mingil põhjusel ei leia otsitud sisu, proovige muuta oma riigi andmeid ja värskendada lehte uuesti.
Kuidas YouTube'i videote blokeeringut eemaldada
 1. Klõpsake videol, mida soovite vaadata. Kui video on teie VPN-i piirkonnas lubatud, peaks video hakkama mängima. Kui see ei toimu, peate võib-olla kontrollima oma VPN-i piirkondlikke seadeid.

VPN YouTube'ile: kõige olulisemad omadused

Kui soovite kasutada VPN-i YouTube'i videote blokeeringu tühistamiseks, on mõned väga olulised omadused, mida tuleb jälgida, sealhulgas:

 • VPN-i kiirus: YouTube'i videote sujuvaks voogedastuseks on vaja kiiret kiirust, seega on oluline valida kiire VPN.
 • Turvalisuse volitused: Eriti kui asute riigis, mis on YouTube'i keelustanud, peaksite veenduma, et teil on VPN, mis kaitseb teie veebiidentiteeti.
VPN YouTube'i jaoks
 • Toetatav riistvara: Kui soovite vaadata blokeerimata YouTube'i videoid oma mobiiltelefoni, nutiteleri, voogedastuspuldi või mängukonsooliga, veenduge, et valite VPN-i, mis töötab seadmetes, mida kavatsete kasutada.
 • VPN-i maine: On alati oluline valida VPN, millel on hea maine ja kindel klienditoe pakkumine, kui teil peaks tekkima probleeme.

Kuidas YouTube'i blokeeringut koolis või tööl vabastada?

Kui teie koolis või töökohas on YouTube'i videod blokeeritud, on parim viis kasutada VPN-i, et piirangutega sisu lahti blokeerida. Järgige lihtsalt eespool toodud samm-sammult juhiseid, mis räägivad teile, kuidas seda teha. Kui aga teie kooli või kontori haldusmeeskond on blokeerinud YouTube'i videod, võib mõnikord olla ka VPN-i kasutamine keeruline.

1. Avage YouTube'i blokeering proxy abil

Proxy-server töötab sarnaselt VPN-iga, kuna see suunab teie andmeliiklus läbi serveri, et tekiks mulje, nagu oleksite teises asukohas. See võimaldab teil mööda minna tulemüüridest ja geograafilistest sisupiirangutest.

Kuidas vabastada YouTube'i blokeering koolis või tööl

Kuid erinevalt VPN-idest ei krüpteeri enamik proxy-servereid teie andmeid, seega ei ole need nii turvalised. See tähendab, et keegi võib teie veebitegevust jälgida. Ja te olete haavatavam andmete häkkimise ja muude veebipõhiste ohtude suhtes.

Aga kui te soovite vaid vaadata piirkondliku piiranguga YouTube'i videoid, on proxy-server kindlasti lihtne viis seda teha.

On olemas kolme peamist tüüpi proxy-servereid:

 • Veebiproxy'd
 • Brauseri lisad
 • SOCKS proxies, mida saate oma brauseris käsitsi seadistada.

On palju proxy-veebisaite, mida on lihtne kasutada. Tegelikult on proxy-serveri kasutamine YouTube'i blokeeringu tühistamiseks üks lihtsamaid meetodeid, kuigi, nagu me ütlesime, ei ole see kõige turvalisem.

 YouTube'i blokeeringu tühistamine proxy abil

2. Blokeeringu tühistamine YouTube'ile brauseripikenduste abil

Teine väga lihtne ja lihtne viis YouTube'i videote blokeeringu tühistamiseks on kasutada sellist brauseripikendust nagu Unblocker for YouTube. Laadige lihtsalt brauseripikendus alla ja kasutage seda keelatud YouTube'i videote vaatamiseks.

3. YouTube'i videote otsene allalaadimine

Seal on palju saite, mille eesmärk on aidata teil YouTube'i videoid alla laadida, et saaksite konkreetset videot vaadata võrguühenduseta. Loomulikult nõuab see mõningast planeerimist, sest peate eelnevalt otsustama, mida soovite vaadata.

Blokeeringu tühistamine YouTube'ile brauseripikenduste abil

Miks on YouTube'i videod blokeeritud?

YouTube'i videod võivad olla blokeeritud mitmel põhjusel, sealhulgas:

 • Ringhäälinguõiguste piirangud, mis võivad tähendada, et video ei ole teie piirkonnas kättesaadav. Selle põhjuseks on tavaliselt see, et organisatsioonil ei ole luba videosisu edastamiseks teie riigis.
 • Teie võrk on blokeerinud YouTube'i, sest teie kooli või töökoha administraatorid on lisanud YouTube'i oma musta nimekirja.
 • Tehnilised probleemid videoga võivad takistada selle esitamist teie arvutis.
 • Videoomanikud on seadnud sisule piirangud, mis takistavad selle esitamist teie piirkonnas.
 • Riiklik tsensuur, mille valitsus on kehtestanud, et takistada igaühel riigis juurdepääsu teatud videotele või YouTube'i veebisaidile ja rakendusele.
Miks on YouTube'i videod blokeeritud?

Kui turvalised on tasuta YouTube'i blokeeringute eemaldajad?

Tasuta YouTube'i blokeeringute eemaldajad on lihtne ja kerge viis blokeeritud YouTube'i sisule juurdepääsuks. Kuid need ei ole tingimata turvaline viis seda teha. Mõned neist on väga hämarad ja ükski neist ei anna teile mingit anonüümsust. Seega ei pruugi tasuta YouTube'i blokeeringu eemaldaja kasutamine olla kuigi mõistlik, kui olete mures turvalisuse pärast, eriti kui püüate pääseda ligi sisule riigis, kus valitsus on YouTube'i rangelt blokeerinud.

YouTube'i videote blokeerimise turvalisemaks vabastamiseks soovitame kasutada VPN-i. Kui aga soovite lihtsalt aeg-ajalt vaadata videot, mis ei ole teie piirkonnas saadaval, võib tasuta YouTube'i blokeeringu eemaldaja olla teie jaoks hea lahendus.

blokeeritud YouTube

Kas YouTube'i blokeeringu tühistamine on seaduslik?

See sõltub sellest, kus te olete. Kooli või töökoha poolt püstitatud võrgu tulemüürist möödahiilimine ei ole ebaseaduslik, kuigi võite selle eest hätta jääda. Kuid sõltuvalt riigist, kus te viibite, võib juurdepääs piirkondliku piiranguga videote vaatamisele, mis on riigi tsensuuri tõttu blokeeritud, olla ebaseaduslik.

Ükskõik, mis põhjusel soovite YouTube'i blokeeringut tühistada, on mõistlik kasutada VPN-i, et hoida oma veebiidentiteet ja tegevus privaatsena. Seega on see üks meie kõige usaldusväärsemaid viise YouTube'i sisu blokeeringu tühistamiseks.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele