Laviin: Mis see on, kuidas see toimib ja mida saab sellega teha

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Kas Avalanche on hea krüptovaluuta?

aastaks oli ettevõtte platvormil toimunud märkimisväärne areng, kusjuures keskmine päevane tehingute arv kasvas 470 protsenti. Avalanche'i emakeelne krüptovaluuta token AVAX on olnud palju edukam, kasvades peaaegu 3300%. Jätka lugemist, et saada rohkem teavet Avalanche'i kohta, sealhulgas selle toimimise kohta ja selle kohta, kas see on mõistlik investeerimisotsus.

⚡️ Kui palju on Avalanche krüptoraha väärt?

AVAX tokeni keskmine hind tõusis 2023. aasta lõpuks üle 156 dollari ja 2024. aasta lõpuks üle 219 dollari. Hinnaprognoosi kohaselt on hea investeering?
Avalanche on hea investeering, sest sellel on palju potentsiaali. Platvorm on veel uus ja sellel on palju ruumi kasvamiseks. Lisaks on AVAXi token näidanud järjepidevat kasvu alates selle käivitamisest 2020. aastal. Kui otsite pikaajalise potentsiaaliga krüptovaluutat, on Avalanche suurepärane võimalus.

⚡️ Kas Avalanche on ehitatud Ethereumile?

Ava Labs'i Avalanche (AVAX) on Tier 1 nutika lepingu platvorm, mille kontorid asuvad Singapuris. See on Ethereumil põhinev patenteeritud tõenduspõhine plokiahela. Arendajad saavad platvormi kasutada detsentraliseeritud rakenduste (dApp) loomiseks ja kasutuselevõtuks.

⚡️ Kas AVAX on 2023. aastal hea investeering?

AVAXi märgis on platvormi sõnul suurepärane pikaajaline investeering. Wallet Investor ennustab, et AVAXi hinnaprognoos aastaks 2023 on optimistlik, eeldades, et münt tõuseb 115 693 dollarini.

Laviini krüpto

Avalanche'i plokiahelaplatvorm on võimas, turvaline ja väga hästi skaleeritav plokiahel, mis lubab kiiret reageerimisaega.

Nende sarnasuste ja nende võimalike põhjuste uurimine aitab meil paremini mõista, mis paneb inimesi tiksuma.

Kuidas ma saan Avalanche'i osta?
Kas Avalanche blockchain on turvaline?

Mitmed suured ettevõtted on viimastel aastatel tõusnud võidujooksus maailma kõige kiirema ja täielikult toimiva plokiahela arendamiseks.

Avalanche, avatud lähtekoodiga platvorm uute finantspõhimõtete ja detsentraliseeritud rakenduste jaoks, on tõusnud nende seas üheks liidriks.

Vaatame lähemalt, mis eristab seda üha tihedama konkurentsiga turul.

Kas AVAX on hea krüptoraha?

Mis täpselt on laviini krüpto?

AvaLabs'i meeskonda juhivad ülemaailmsed ettevõtjad, tehnoloogid ja investorid, kellel on aastakümnete pikkune kogemus tipptehnoloogiate arendamisel. Ava Labs asutati ühe eesmärgiga: teha igaühele lihtsamaks kui kunagi varem oma funktsioonirikaste plokiahelate ja detsentraliseeritud rakenduste (dApp) loomine.

Selle eesmärk on ületada mõned probleemid, mis on varasemaid plokiahela tehnoloogiaid vaevanud, näiteks madal tehingukiirus, kontsentratsioon ja skaleeritavus. See sisaldab Avalanche'i ainulaadset konsensusmeetodit, mis lubab kiiret jõudlust, suurt läbilaskevõimet ja 51% ründekindlust.

Mida teeb AVAX krüpto?
Milline münt on AVAX?

Septembris 2020 alustas Avalanche oma põhivõrku pärast 42 miljoni dollari suurust tokenimüüki, mis müüdi välja vähem kui viie tunniga.

Polychain Capital ja Three Arrows Capital korraldasid juunis 2021 laviini krüpto jaoks 230 miljoni dollari suuruse rahastamisvooru, mis viidi lõpule privaatse tokenimüügi kaudu. 2023. aasta aprillis teatas Avalanche 350 miljoni dollari suurusest investeerimisvoorust, mis tõstis ettevõtte väärtuse 5,2 miljardi dollarini.

DeFi Lama andmetel on alates 2020. aastast Ethereumi ja Binance'i ahela järel suuruselt kolmas plokiahela koguväärtuse (TVL) järgi.

Kas AVAX on parem kui Ethereum?
Kas AVAX on Ethereumis?

Milline on Avalanche'i funktsioon?

Kõige põhilisemal tasandil põhineb Avalanche kolmel omavahel ühendatud plokiahelal: Exchange Chain (X-Chain), Contract Chain (C-Chain) ja Platform Chain (P-Chain).

X-ketti kasutatakse uute digitaalsete varade loomiseks, samas kui C-kett on Avalanche'i Ethereum Virtual Machine'i (EVM) rakendamine ja P-ketti kasutatakse valideerijate korraldamiseks ja alamvõrkude moodustamiseks.

Teist ja kolmandat plokiahelat (P-kett ja C-kett) kaitseb “Snowman” konsensus, mis aitab pakkuda suure läbilaskevõimega turvalisi arukaid lepinguid. X-Chain on kaitstud “Avalanche” konsensuse abil, mis on mõeldud DAG jaoks. Turvaline ja skaleeritav protokoll, mis suudab tehingud sekundite jooksul lõplikult lõpule viia.

Kas AVAX on ehitatud Ethereumile?
Kui palju on AVAX väärt?

Ava Labsi sõnul saab Avalanche parandada paindlikkust, kiirust ja turvalisust, säilitades samal ajal ühilduvuse, jagades oma arhitektuuri kolmeks eraldi plokiahelaks. Selle paindlikkuse tulemusena saavad arendajad nüüd platvormil luua laiemat valikut rakendusi.

Võrgustik põhineb AVAXil, mis on ainulaadne teenusetoken Avalanche ökosüsteemi jaoks, ning seda kasutatakse võrgutasude ja hindade maksmiseks ning “kontopõhiseks aluseks” Avalanche'i alamvõrkude vahel.

Mis asi see on?

Ava Labs'i andmetel suudab süsteem töödelda umbes 4500 tehingut sekundis, samas kui Bitcoini puhul on see näitaja umbes 7 tehingut sekundis ja Ethereumi puhul 14 tehingut sekundis. Samuti suudab see sooritada tehingu vähem kui 3 sekundiga. See muudab tõenäolisemaks, et see sobiks suuremahuliste detsentraliseeritud rakenduste jaoks, mis võib Ethereumi praegust skaleeritavust arvestades olla väljakutseks.

Kas AVAX sobib investeerimiseks?
Kas ma saan AVAXi kaevandada?

Lisaks oma skaleeritavusele on Avalanche loodud ka selleks, et lahendada tänapäeval plokiahelapõhiste süsteemide jaoks jätkuv probleem: koostalitlusvõime. See saavutatakse, võimaldades nii eri alamvõrkudes kui ka alamvõrkude vahelistel plokiahelatel omavahel suhelda, mis võimaldab neil täiendada ja hõlbustada väärtusülekandeid ahelate vahel.

See on ka üsna kõikehõlmav, kui teil on vähemalt 2000 AVAXi. Kui paljud PoS-blokiahelad lubavad konsensuse moodustamises osaleda ainult piiratud arvul valideerijatel, siis Avalanche lubab seda teha kõigil, kellel on vähemalt 2000 AVAXi.

Mis on AVAXi puhul hea?
Kas AVAX on väärtpaber?

2023. aasta maikuu seisuga on Avalance'i suurim konkurent endiselt Ethereum, plokiahelaplatvorm, mis valitseb detsentraliseeritud finantstehnoloogia valdkonnas. Kuigi Avalance'i krüpto kasutab võrgustiku kaitsmiseks ja väärtuse ülekandmise võimaldamiseks ahelate vahel ilma sildadeta eraldi konsensusmehhanismi, toetab see ka teiste platvormide peal olevaid arukaid lepinguid.

Kasutajad ei saa karistada halva sõlme või tõrgetega süsteemi eest, kui pakkumine on lõpetatud.

Millised on Avalanche'i võimalikud rakendused?

Avalanche teeb üksikisikutele ja organisatsioonidele lihtsaks omaenda sihtotstarbeliste plokiahelate loomise, olgu need siis privaatseks (lubatud) või avalikuks (lubamatuks) kasutuseks.

Kui vana on AVAX?
Kas AVAX on Coinbase'i C-ketas?

See on ainus omalaadne platvorm, mis ühendab erinevaid spetsiaalselt loodud plokiahelaid uuendusliku Proof-of-Stake konsensusmehhanismiga, et pakkuda uskumatult detsentraliseeritud ja võimsat arenduskeskkonda.

Arendajad saavad oma Ethereumi dAppid hõlpsasti Avalanche'ile portida ja käivitada erinevaid detsentraliseeritud rakendusi (dAppid) platvormil, kuna need on Ethereumi tööriistakomplektiga ühilduvad. Need programmid võivad toimida Avalanche'i loodud plokiahelas või sõltumatul plokiahelal, andes arendajatele märkimisväärse kontrolli nende turvalisuse ja toimimise üle.

Tehnoloogia ja oskusteabe areng on võimaldanud Avalanche'il kiiresti areneda ning nüüd on platvormil põhinevaid rakendusi, sealhulgas eraväärtpaberid ( Securitize ), ennustusturud ( Prosper ) ja stabelcoins ( Bilira on Türgi valuuta). Stablecoin lira ).

Kuidas müüa laviini krüpto?
Mis juhtus AVAXiga?

Kust ja kuidas osta AVAXi

Avalanche token (AVAX) võib osta ja vahetada mitmetel vahetuskohtadel, sealhulgas Binance, OKEx, Bitfinex, Huobi Global, CoinEx, Paribu, WazirX, OKCoin ja Hotbit.

inimkond muutub tõsiselt.

Platvorm otsib meetodeid, et rahuldada kasvavat kasutajate arvu, säilitades samal ajal kiiruse ja kättesaadavuse, mis on iseloomulikud Avalanche'i kiirele laienemisele. Üheks vastuseks võivad olla alamvõrgud.

Kas AVAX on hea projekt?
Kust ma saan osta AVAXi münte?

Allvõrgud võimaldavad Avalanche'is arendatavatel eriprojektidel ühenduda põhivõrguga eraldi ühenduste kaudu, ilma et see kulutaks ruumi võrgus. Allvõrgud võivad aidata Ethereumil vältida võrgu kasvades ummikuid ja tehinguviivitusi, suunates sel viisil liiklust ümber (probleemid, mis on Ethereumit varem vaevanud).

Märtsis 2023 avalikustas Avalanche 290 miljoni dollari suuruse kava, et aidata arendajatel integreerida alamvõrgud oma Avalanche'i toetatud projektidesse. Avalanche Multiverse'i algatus julgustab arendajaid looma täielikult konfigureeritavaid võrgustikke konkreetsete rakenduste jaoks Avalanche'i plokiahelas. Teoreetiliselt võivad alamvõrgud võimaldada tervete krüptovaluutade, nagu Bitcoin või Etherium, eksisteerimist samas võrgus kui kasutajate isiklikud valuutad.

Mis on AVAX Reddit?
Mis on Phantom krüptoraha?

Traditsioonilised finantsasutused võivad kasutada Avalanche'i alamvõrke, et täita oma kliendi tundmise (KYC) standardeid, võimaldades neid.

Allvõrke on kasutatud mitmes suuremahulises projektis, sealhulgas Ethereumi Harmony külgahelal põhinevas plokiahela mängus DeFi Kingdoms.

Kas Avalanche'iga on võimalik teenida passiivset tulu?

Avalanche pakub ainulaadset võimalust osaleda mängus mängijana. Selleks, et tagada tehingute stabiilsus ja kehtivus, peate andma oma krüptoraha tagatiseks plokiahela, et see saaks kaitsta võrku ja kinnitada tehinguid. Kui panustate AVAX-märkidele, saate kompensatsiooni uute plokkidega.

Kas laviini krüpto sidechain on parem kui Ethereum?
Kuidas saan AVAXi kohe kätte?

Krüptoplatvorm on lihtne viis panustamiseks. Järgnevalt on esitatud kaks võimalust panustamiseks Avalanche'iga:

  • Occoin
  • Celsius

Avalanche'ile saab ka ise panustada, kasutades krüptokontot, kuid selleks on minimaalsed saldonõuded. Selleks, et olla delegaat ja anda oma krüptoraha edasi valideerijale, peab teil olema vähemalt 25 AVAXi. Tehinguid valideeriva valideerijana tegutsemiseks on vaja vähemalt 2000 AVAXi.

Kus ma saan laviini krüpto?
Avalanche krüptoraha 2023

Ainulaadsed riskid

Vaatamata sellele, et Avalanche'il puuduvad suuremad puudused, on tegemist siiski suhteliselt uue projektiga äärmiselt konkurentsitihedas keskkonnas. Paljud maailma tuntuimad nutikontrakti plokiahelad alustasid tegevust juba aastaid enne Avalanche'i, mis võimaldab neil saada rohkem hoogu juurde. Ja nagu Avalanche tegi kogu oma tõusu ajal, on alati värskeid algatusi, mis püüavad turuliidreid edestada.

Erimeelsusi esineb ka selles osas, kas Avalanche'i võrk on tõesti detsentraliseeritud. Projekti juhib Ava Labs, millel on märkimisväärne võim. Kui aus olla, siis on enamikul suurte plokiahela-algatuste taga olevatel organisatsioonidel nende juhtimisse väga suur panus.

Avalanche Cryptocurrency 2022
Kas ma saan AVAXi osta usaldusväärsest rahakotist?

Kas on hea mõte investeerida Avalanche'i?

Tänu oma ülesehitusele ja kasvavale ökosüsteemile on Avalanche'il potentsiaali pikaajaliseks kasvuks. Finantsteenuseid pakkuv ettevõte Valkyrie Investments teatas 2023. aasta mais, et investeerib Avalaunchi ainult Avalanche'iga seotud varadesse. Samas seisab see silmitsi tugeva konkurentsiga ja nagu teisedki krüptovaluutainvesteeringud, on selle väärtus kõikuv.

Avalanche'i tunnustuseks võib öelda, et ettevõtte paljud plokiahela võrgud ja konsensusmehhanism näivad hästi toimivat. Tehingukulud on madalad ja tehingu lõpuleviimise aeg tundub olevat kiirem kui mis tahes muu plokiahela vastavalt Avalanche'ile.

Kuigi ettevõtte kasv on olnud märkimisväärne, ei ole see ilma probleemideta. 2021. aastal, pärast vaid kahte tegutsemisaastat, oli Avalanche'i platvormi lukustatud koguväärtus (TVL) 11 miljardit dollarit, mis on 227% rohkem kui aasta alguses. Aprilli 2023. aasta seisuga oli see TVL-i üldkoguses neljandal kohal.

kas avalanche on sidechain
Mis on Avalanche krüptoraha eesmärk?

Praegust olukorda arvestades on raske öelda, millised plokiahela arukad lepingud on kõige edukamad. Investorid, kes ei ole pühendunud ühele projektile, võivad soovida oma investeeringuid mitmekesistada.

Pidage meeles, et Avalanche'i hind võib märkimisväärselt kõikuda ja tõenäoliselt kõigub ka edaspidi. Selle ohu tõttu on kõige parem investeerida vaid väike protsent oma üldisest portfellist bitcoinidesse. Samuti veenduge, et olete pühendunud selle hoidmisele vähemalt viis aastat, et sellel oleks aega areneda.

  • Avalanche on kasutusele võtnud ka uue platvormipõhise rahakoti nimega Core, mida kasutatakse lisaks alamvõrkudele.
  • Ava Labs'i president Wayne Wu on väljendanud huvi püüda kaasata kõik suuremad plokiahelad, sealhulgas Bitcoin ja Etherium, mis on keeruline eesmärk.
  • Üks Avalanche'i eeliseid on see, et seda on väga lihtne kasutada. Näiteks saate osta AVAXi märke Binance'is vaid paari klikiga.
  • Lisaks on palju erinevaid võimalusi, kuidas oma investeeringult intressi teenida.
Mis on Avalanche Crypto eesmärk?
Kas Avalanche on hea krüptoraha?

Nagu me eelnevalt mainisime, saate raha lihtsalt AVAXi rahakotis hoides.

Samuti saate oma AVAXi panustada, mis tähendab, et sisuliselt laenutate seda teistele võrgus osalejatele kasutamiseks. Vastutasuks teenite AVAXi intressimakseid.

  • Kui soovite võtta aktiivsema rolli, võite saada delegaadiks või valideerijaks. Delegaadina aitate turvata võrku ja töödelda tehinguid. Ja valideerijana teenid iga valideeritud tehingu eest tehingutasu.
  • Loomulikult on iga investeeringuga seotud riskid. AVAXi väärtus võib langeda või isegi väärtusetuks muutuda. Seega on oluline, et teeksite omaenda uuringuid ja investeeriksite ainult seda, mida olete valmis kaotama.

Kuid kui otsite potentsiaalselt kõrge tasuvusega ja kõrge riskiga investeeringut, võib Avalanche olla kaalumist väärt.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele