Krüptovaluuta Swing Trading: Mis on see ja kuidas osaleda

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Milline on parim mündi swing kauplemise jaoks?

Kõige väärtuslikumad krüptovaluutad on tavaliselt valitud kiik kauplemise krüpto. Need on üldiselt kõige aktiivsemalt kaubeldavad krüptovaluutad krüptovaluutabörsidel ja kauplemisplatsidel, näiteks Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ja Tether (USDT).

⚡️ Miks krüptovaluuta swingtrader nii palju?

Bitcoini hind kõigub erinevatel põhjustel, sealhulgas pakkumise ja nõudluse, investorite ja tarbijate meeleolu, valitsuse eeskirjade ja meedia tähelepanu tõttu. Need tegurid teevad koostööd, et tekitada hinna volatiilsust.

⚡️ Mis on bitcoini swingtrading?

Krüptovaluutadega kauplemine (Swing trading) on kombinatsioon mõlemast. Swing-trader investeerivad pikaajaliselt. Nad otsivad aga alati uusi investeerimisvõimalusi. Igapäevaselt, isegi kui nad ei tee iga päev tehinguid, on nad tavaliselt teadlikud krüptovaluutade turu liikumisest.

⚡️ Milline münt plahvatab 2025. aastal?

Aastatel 2022-2025 on Avalanche peaaegu kindlasti üks plahvatuslikumaid krüptovaluutasid.

Mis on krüptovaluuta kauplemine ja kuidas see toimib?

Kui soovite investeerida lühikese või keskmise tähtajaga, siis võib krüptokaubandusega kauplemine olla teie jaoks õige. See lähenemisviis hõlmab futuurilepingute ostmist ja müümist, et saada kasu hinnamuutustest. Selle strateegia eesmärk on märgata kõik “kõikumised” turul päevade, nädalate või kuude jooksul.

Kas te saate krüptovaluuta swing trading
Kas krüptovaluuta kiik kauplemine krüpto on hea idee?

On kaks väärtust, millele kauplejad aktsia või kauba jälgimisel keskenduvad: avamis- ja sulgemishind. Neid hindu saab prognoosida, kusjuures turu languse ajal on võimalik teha mõningaid kohandusi.

Kui palju teenivad krüptoraha swing-traderid?
Kas on võimalik saada rikkaks kiikhinnaga kauplemisest?
  • Parim aeg uue positsiooni võtmiseks on siis, kui turg on tõusutrendis. Kui turg jõuab kõrgeimale tasemele, siis hakkab see langema, mis annab võimaluse lühikeseks kauplemiseks.
  • Maksimaalne lubatud volatiilsus on praeguse hinna lähedal ja kiikumismiinimumid puuduvad. Kui turg langeb ja taastub, pakub see võimaluse pika kauplemisperioodi jaoks.

Tendentsetel turgudel, nagu valuutaturg, aktsiaturg ja krüptovaluutad, töötavad hästi kiikkauplemise meetodid. Bitcoin, Ethereum , ja Tether on mõned suurimad krüptovaluutad kiik kauplemise krüpto, kui olete algaja. See on tingitud nende suurest turukapitalisatsioonist ja aktiivsest kauplemismahust, mis muudab need üheks kõige aktiivsemalt kaubeldavaks ja likviidsemaks varaks.

krüptovaluuta swing trading
Milline on parim ajakava krüptovaluutaga kauplemise jaoks?

Tehniline analüüs on kõige levinum vahend, mida edukad krüpto kiik kauplejad kasutavad igapäevaste ja iganädalaste suundumuste tuvastamiseks. Fundamentaalne analüüs on samuti oluline, kuna majandussündmused võivad toimuda mitme päeva või nädala jooksul.

Päeva- ja kiik-kauplemine krüptovaluutaga.

Päevakauplejate eesmärk on saada kasu lühiajalisest hinnatõusust päeva jooksul, samas kui kiikkauplejad püüavad saada kasu pikemaajalistest hinnaliikumistest. Päevakauplejad jälgivad aktiivselt oma positsioone ja jätavad oma panused harva avatuks kauemaks kui üheks päevaks, samas kui kiikkauplejad võivad oma positsioonid jätta avatuks mitmeks päevaks või nädalaks.

Kuidas alustada krüpto swing kauplemise aktsiate
Kuidas teha 100 päeva krüptovaluuta kiik kauplemisvarusid?

Päevakauplejad kasutavad sageli tehnilist analüüsi, et tuvastada lühiajalisi suundumusi ja püüda neid ära kasutada. Nad võivad kasutada ka selliseid näitajaid nagu libisevad keskmised, tugi- ja vastupanutasandid ning muud graafiku mustrid, et määrata kindlaks, millal tehingutesse siseneda ja neist väljuda. Swingtrader seevastu keskenduvad rohkem fundamentaalanalüüsile. Nad vaatavad turusuundumuste tuvastamiseks uudiseid, majandusaruandeid, ettevõtete teadaandeid ja muid teabeallikaid. Need kauplejad hoiavad suurema tõenäosusega positsioone pikema aja jooksul, et maksimeerida kasumit.

Millised mündid sobivad kiikhinnaga kauplemiseks
Mis on kiik kauplemise strateegia?

Otsus päevakauplemise ja krüptokaubanduse vahel sõltub lõppkokkuvõttes investori investeerimise eelistustest ja eesmärkidest. Mõnedele kauplejatele meeldib teha kõik oma tehingud päeva jooksul, samas kui teised kõhklevad positsioonide hoidmise suhtes üleöö. Lisaks sellele võib mõnele kauplejale olla kasulik kiire tempo, samas kui teised soovivad rahulikumat kauplemisstiili.

Mis on krüptovaluuta kiik kauplemine
Algaja juhend krüptovaluuta kiik kauplemise varude kohta

Kuid enne nende meetodite rakendamist oma kauplemisplaanis on hea mõte neid demo-kontol katsetada.

Strateegiad kiik kauplemise krüptoraha

Kauplemine krüptovaluuta kiik on veidi keerulisem kui kauplemine fiat valuuta, sest kiiged sisaldavad erinevaid tellimuse tüüpe, levikud ja stop-loss tellimusi. Krüptovaluutadega kauplemisel on mitmeid meetodeid, mida võite kasutada; siiski kulub aega, et välja selgitada, millised neist sobivad teie vajadustele kõige paremini. Oleme allpool esitanud kaks levinud näidet.

Kuidas kaubelda Swing krüptovaluuta mais 2023
Milline on parim krüptovaluuta swing kauplemiseks?

“Ei suuda põgeneda.”

See meetod põhineb punktide leidmisel, kus turg pöördub, seisab või põrkab. Selle seose tõttu taseme tugi- ja vastupanuliinidega arvavad kauplejad sageli, et see on “lõksus” ülemise ja alumise piiri vahel. Kui hind murrab alla toetuse, ootab kaupleja enne pikendatud positsiooni avamist märkimisväärset hinnaliikumist (küünal sulgub toetuse kohal). Eesmärgiks on kaubavahetusest väljuda enne, kui ostjasurve jõuab vastupanu tasemele.

Kui palju krüptovaluuta swingtrader teenida
Mis on Reddit kiik kauplemine krüpto?

Eesmärgiks on kasutada kolmanda tähtaja küünlajalgade diagrammi, et tuvastada ja ära kasutada potentsiaalseid ostuvõimalusi. Selle plaani edu tagamiseks peate kõigepealt tundma igapäevast küünlajalgade graafikut ning tugi- ja vastupanutasemeid. Teie stop loss ja take profit on samuti olulised, kuna need tagavad, et te ei saa ülevõimendatud.

Kas saate teenida elatist päevakaubanduse krüptovaluuta?
Krüptovaluuta swing trading

“Trendide jälgimine.”

See lähenemisviis, nagu nimigi ütleb, tähendab olemasoleva turutrendi järgimist. Kui turg on tõusuteel, ostab kaupleja madalalt ja müüb kõrgelt.

“Catch the Wave”.

Nagu nimigi ütleb, on selle lähenemise eesmärk võtta üks liikumine trendidega turul pärast tagasilöögi lõppu.

Kas päevane kauplemine krüptovaluuta on kasumlik?
Milline on parim krüptovaluuta päevakauplemiseks?

See on suurepärane strateegia Bitcoiniga kauplemisel, sest see võimaldab teil ära kasutada lühiajalisi suundumusi, piirates samal ajal riski. Selle strateegia järgimine võib maksimeerida teie kasumit ja minimeerida kahjumit. Nii et minge edasi ja proovige seda!

Kuidas kaubelda aktsiatega kõikumistel
Milline on parim näitaja kiik kauplemise?

Kauplemisstrateegiad krüptovaluuta kasutamisega swingi kauplejatele

Olenemata sellest, kas te kauplete bitcoin'idega või muude alternatiivsete valuutadega, on saadaval mitmeid vahendeid, mis aitavad teil kasvatada oma swingi kauplemisviisi ja pakkuda kindlustunnet, kui asjad lähevad valesti.

Sotsiaalne kaupleja

Kui te kauplete krüptovaluutaga ja soovite teada, kuidas turg muudab hindu, saate kasutada koopia kauplejat. Selle tööriistaga saavad inimesed jälgida teie kauplemisettepanekuid ja ka teiste edukaid tehinguid. Seega on see ideaalne neile, kes veel eksperimenteerivad selles valdkonnas.

Kas swing kauplejad on kasumlik
Kui palju saab kiikkaupleja teenida?

Tänu nende kauplemisfunktsioonile saate kopeerida kogenumate kauplejate tehinguid ja õppida neilt. Nende platvorm pakub ka mitmesuguseid õppematerjale, mis aitavad teil oma oskusi arendada. Seega, kui otsite oma swing-trading-tehnikat, on eToro suurepärane koht alustamiseks.

Automaatika ja signaalid

Automatiseeritud tehnoloogiad, nagu krüptobotid ja signaalid, võivad aidata teil teha rohkem tehinguid kiiremini. Kauplemisrobotid skaneerivad turgu ning ostavad ja müüvad varasid, kui teatud tingimused on täidetud.

On olemas palju erinevaid roboteid, mis sobivad erinevatele kiikekaubanduse meetoditele. Võite luua ka robotid, mis toimivad vastavalt teie spetsifikatsioonidele, näiteks mahu, tehingute, aja ja hinna järgi.

Krüptovaluuta swing trading
Milline RSI on parim swing kauplemise jaoks?

Mõned platvormid koguvad signaale erinevatest allikatest, mis võivad olla kas automatiseeritud või käsitsi. Kuna nad tegutsevad 24/7, võib nendega kasutada kiik kauplemistehnikaid.

Tehniline analüüs

Tugi- ja vastupanu tasemed, suhtelise tugevuse indeks (RSI), Bollingeri ribad, Fibonacci taastumine, maht, stohhastiline ostsillaator ja liikuvad keskmised on kõik ühised tööriistad, mida kasutavad krüptovaluuta kiik kauplejad.

Swing Trading strateegiad algajatele

Tehnilised tööriistad aitavad kauplejatel leida graafikul bullish ja bearish alasid, kus nad võivad osta ja müüa. Selle tulemusena püüavad kauplejad tuvastada kahte liiki võimalusi: suundumusi ja läbimurdeid. Pikaajalisi turuliikumisi määratlevad lühiajalised kõikumised, mida nimetatakse trendideks. Breakoutid meenutavad uue suuna algust.

Kas MACD on hea swing kauplemine
Kas krüptovaluutade jaoks sobib kiikkauplemine?

Liikuvad keskmised on üks populaarsemaid kiik kauplemise näitajaid. Nad arvutavad krüptovarade hinnaliikumise keskmist väärtust kindlaksmääratud ajavahemiku jooksul. Kui avastatakse mõni ristumine, võib see viidata tugevale või nõrgale hoovusele. Libisevaid keskmisi võib kasutada ka tugi- ja vastupanutasanditena.

Riskijuhtimise vahendid

Iga kiik kauplemise tehnika kuldreegel on, et kunagi ei tohi turule panna rohkem raha, kui olete valmis kaotama. Kõige tõhusam lähenemisviis riski vähendamiseks, jäädes samal ajal kaubanduses, on kehtestada stop-loss tasemed.

Swing Trading strateegiad, mis töötavad
Kas kiikkauplemine on kõrge riskiga?

Tuleks panna stop loss, et kaitsta oma vahendeid, kui ei istu arvuti taga. Stoppkaubandus nõuab sageli positsioonide hoidmist üleöö, seega on stop loss vajalik teie raha kaitsmiseks.

Protsess on järgmine: Kui see panus võidab, kantakse teie kasum (miinus panus) teie kontole tagasi. Kui see kaotab, saate seejärel oma võidu välja võtta. Eksootilise optsiooni üle panustamise eelis on sageli see, et ükskõik kui halvasti aktsiaturul ka ei läheks, saad sa ikkagi raha.

Millised on swing kauplemise puudused
Kas krüptovaluutaga kauplemine on raske?

Plussid kauplemine krüptoraha kasutades Swing tehnikat

Kuigi kiik kauplemine võib tunduda lihtne tehnika õppida, ei ole see nii raske kui teised krüptokaubanduse tehnikad. Lisaks võite selle strateegiaga saada mitmesuguseid eeliseid:

  • Pikaajaline strateegia. Võrreldes teiste kauplemisvormidega ei nõua kiikkauplemine pikka jälgimist, sest tehingud võivad kesta päevi või isegi nädalaid.
Milline on parim ajakava krüptovaluutadega kauplemise kiikimiseks?
Milline krüptovaluuta on parim päevakauplemiseks?
  • Vähem intensiivsust. Swing trading krüptovaluutade võib olla vähem stressirohke kui päevakauplemine, sest need hõlmavad pikemat ajavahemikku ja vähem tehinguid.
  • Kaubanduse osalise tööajaga. Kõige selle tulemusena on võimalik kaubeldes täistööajaga töötada.
  • Volatiilsus. Kuna krüptovaluutadega kauplemine liikuval turul nagu bitcoin toob kaasa palju volatiilsust, on oluline mõista. Krüptovaluutaturg on äärmiselt volatiilne, mis võib olla atraktiivne kogenud swing-traderitele.

Miinused Swing Trading krüptoraha

Swing trading krüptovaluutade võib olla raske nii algajatele kui ka ekspertidele.

Milline on kõige volatiilsem krüptovaluuta?
Plussid ja miinused kiik kauplemine
  • Ööpäevane risk. Swing trading võib kaasa tuua märkimisväärseid kahjusid, sest hoiad positsioone kauem avatud kui päevakauplejad. Kaaluge ka kõiki üleöövahetuskulusid.
  • Hinnalüngad. Hinnalüngad võivad tekkida siis, kui kauplejad hoiavad positsioone avatud üleöö või nädalavahetusel. See võib juhtuda, kui kauplemisajal toimuvad uudised ja analüüsid.
  • Turu ajastamine. Isegi kogenud krüptovaluuta kauplejate jaoks võib turu kõikumisi olla raske ennustada.
Milline on kõige stabiilsem krüptovaluuta
Kauplemisstrateegiad Swing Traders'ile

Taktika kiik kauplemise jaoks

Kui olete kiik kaupleja, siis tõenäoliselt veedate suurema osa oma ajast vaadates mitme päeva diagrammi mustrid. Mõned levinumad neist, mida otsida, hõlmavad libiseva keskmise ületamist, tassi ja käepideme mustreid, pea ja õlgade mustreid, lipud ja kolmnurgad. Lisaks nendele näitajatele võivad ka peamised pöördküünlajalad anda teile kindla ettekujutuse sellest, millal kauplemisele siseneda või sellest väljuda.

Lõppkokkuvõttes loob iga kiikkaupleja plaani ja strateegia, mis annab talle eelise enamiku tehingute ees. See tähendab, et tuleb leida kauplemisarendused, mille tulemuseks on tavaliselt vara hinna prognoositav liikumine. See ei ole siiski lihtne ja ükski strateegia või seadistus ei toimi kogu aeg. Soodsa riski/kasu suhte puhul ei ole vaja iga kord võita. Mida positiivsem on kauplemisstrateegia riski/tulu suhe, seda vähem kordi peab see strateegia võitma, et pärast mitut tehingut kogukasumit teenida.

Kauplemisstrateegiad Swing Traders'ile

Kauplemisstrateegiad Swing Traders'ile
Puudused kiik kauplemine

Demokonto on ideaalne võimalus katsetada krüptovaluuta kiikkauplemist ilma igasuguse riskita. Teil on võimalik kogeda turge reaalajas ja saada aimu, milline see on, enne kui panete raha. kui olete valmis katsetama oma swing trading lähenemist, pakub enamik maaklereid tasuta demokontot, mis sisaldab simuleeritud raha. Swing-trading-tehnika katsetamisel ei pane te kunagi oma raha ohtu.

swing kauplemise eelis
Päevasisene kauplemine ja kiikkauplemine: mis vahe on?

Hoidke silm peal bitcoinil.

Krüptovaluutaturul on enamik altcoine positiivselt või negatiivselt seotud bitcoini liikumisega, mistõttu krüptovaluutade hinnad langevad, kui BTC tõuseb. See on tingitud sellest, et inimesed tõmbuvad altcoinide sektorist välja ja investeerivad bitcoinidesse.

Teise võimalusena, kui Bitcoini hind langeb järsku, on tõenäoline, et krüptovaluutade hind langeb. Selle tulemusena on altcoinidega kauplemine, kui bitcoini hind ajas järk-järgult tõuseb, sageli parim võimalus.

Krüptorahade kiikekaubanduse eripärad
Milline on parim ajakava krüptovaluutaga kauplemise jaoks?

Laenu maksumus, sealhulgas intressid ja tasud.

Krüptovaluutade kiiktehingute teostamisel makstakse marginaale harvemini ja nende suurus on väiksem. Swing-traderid seevastu maksavad swap-kulu, mis on üleöö positsioonide eest võetav intressimäär.

Mõned firmad võivad konto avamisel võtta suuri vahendustasusid või muid kulusid, seega kontrollige neid kõigepealt kaks korda. Sõltuvalt teie riigi reguleerivast raamistikust võidakse teie riigis krüptovaluutaga kauplemisel nõuda makse.

Kuidas edukalt krüptovaluutaga kaubelda
Mis on krüptovaluuta kauplemine?

Haridus

Krüptovaluuta kõikumised võivad tõmmata algajaid, kes on huvitatud keskpika ja pikaajalise kauplemise õppimisest. Siiski vajate juurdepääsu suurepärastele õppematerjalidele ja lisavahenditele, et laiendada oma arusaamist.

Sisukursus võib olla ükskõik mis, alates krüptokoolitusprogrammist kuni arutelufoorumini ja lõpetades online-raamatuga kiikekaubanduse kohta. Krüptomaakleri valimisel mõelge sellele.

Millised krüptovaluutad on parimad kiikkauplemiseks
Kas krüpto kiik kauplemine on kasumlik?

Analüüs

Lisaks fundamentaaluuringule kasutatakse lisaks tehnilistele meetoditele ka tõhusaid kiikkauplemisstrateegiaid.

Kui teil on kindel arusaam igapäevastest küünlakaartidest ja näitajatest, on teil hea algus. Siiski on hädavajalik olla teadlik olulistest sündmustest ja finantsaruannetest, mis võivad turgu mõjutada.

Kas on mõistlik kaubelda krüptovaluutaga
Milline münt on parim päevasiseseks kauplemiseks?

Krüptovaluutade puhul tasub jälgida selliseid usaldusväärseid allikaid nagu Binance, Coin Metrics, CoinDesk või Coin Telegraph.

Viimane sõna Swing Trading krüptoraha kohta

Paljud inimesed on huvitatud krüptovaluutaturul kauplemisest, sest see näib olevat lihtsam ja vähem aeganõudev meetod võrreldes teiste kauplemisviisidega. Kuid enne tehingute tegemist peaksid algaja investorid õppima, kuidas krüptovaradega kiikekaubandust teha, ja saama selle protsessiga mugavalt hakkama, harjutades seda demokontol. Kui olete põhitõed selgeks saanud, siis võite hakata mõtlema, millistele krüptovaluutadele soovite oma kiikumistes keskenduda.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele