10 krüpto jaoks 2023 osta ja hoida

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Mis on Coinbase?

Coinbase Global, Inc. on krüptoraha vahetusplatvorm, mida haldab Coinbase, mis on ettevõtte kaubamärk. Coinbase on hajutatud organisatsioon; kõik töötajad töötavad eemalt ja ettevõttel puuduvad füüsilised kontorid. See on Ameerika Ühendriikide kõige populaarsem krüptovaluutavahetus kauplemismahu järgi.

⚡️ Kui kõrgele võib Ethereum tõusta?

aasta alguses ennustas Money Morning, et Ethereum võib 2023. aasta lõpuks jõuda kuni 8000 dollarini. Kui sama 2021. aasta keskpaigas alanud bulliline areng jätkub, võib ETH hind 2023. aasta lõpuks langeda 6500 ja 7500 dollari vahele. 2023. aasta lõpus toimus krüptovaluutaturul aga suur korrektsioon ning Ethereumi ja teiste suuremate krüptovaluutade hinnad kukkusid. Jaanuaris 2023 kauples ETH umbes 700 dollari juures.

⚡️ Milline on bitcoin 5 aasta pärast?

Galaxy Digitali asutaja ja tegevjuht Mike Novogratz ütles teisipäeval Bloomberg Technologyle, et ühe bitcoini (BTC) väärtus on viie aasta pärast 500 000 dollarit.

⚡️ Kas LTC läheb taas ülespoole?

Vaatamata LTC tugevale kasvule 2021. aasta esimese kuue kuu jooksul, toimus 2021. aasta teisel poolel ja alguses langus.

Krüpto ostmiseks

Maailm muutub kiiresti, kuid üks asi jääb stabiilseks – krüptoraha. Paljud inimesed peavad krüptoraha hävitavaks jõuks, kuid see on osutunud muutustele vastupidavaks. Fiatvaluutasid reguleerivad valitsused ja nende väärtus võib sageli langeda, samas kui aktsiaid kontrollivad institutsioonid ja neid mõjutavad tugevalt majanduslangused.

Samal ajal kasvab krüptovaluutade – ja mitte ainult plokiahelaga müntide, vaid ka žetoonide – populaarsus jätkuvalt. Mitte vähemasti seetõttu, et inimesed on valmis rohkem uskuma sellesse, sest digitaalsed rahakotid ei ole mõjutatud geopoliitilistest sündmustest ja neid ei juhi mingi väline üksus. Avalikkuse kasvav huvi krüptoraha ja sõltumatute digitaalsete varade vastu on viinud investorite arvu märkimisväärse kasvuni.

Kas praegu tasub investeerida krüptovaluutasse?

Investeerimine krüptodesse 2022. aastaks: krüpto hoidmiseks
Milline on parim krüpto 2023 investeerida uustulnukale?

Paljude inimeste ennustused järgmiste aastate kohta on juba hakanud täide minema. Krüptoraha on nüüd osa ülemaailmsest rahandusest. Kuna krüptoraha ei ole veel piisavalt kindlalt igapäevaelus kanda kinnitanud, et kaotada oma kasvupotentsiaali, on iseseisvatel krüptovaluutadel veel tohutu arengupotentsiaal. investorid, kes täna kaasa lüüa, saavad veel kasu krüptovaluutade hinnatõusust ja mida varem nad seda mängu mängima hakkavad, seda suurem on nende tootlus.

Top 10 krüpto ostmiseks, mida 2022. aastal osta ja hoida
Top 10 krüptovaluutat, mida osta ja hoida 2023. aastal

Loomulikult pakub see sektor ka pärast seda, kui krüptovaluutasüsteem muutub enamiku inimeste igapäevaelu osaks, jätkuvalt tulusaid võimalusi. Uued kõrgtehnoloogilised märgid kasvavad välja ja alahinnatud mündid tõusevad. See kõik toimub aga uues finantsökosüsteemis. Investoritel on praegu kaks alternatiivi: hoida kinni lagunevast tavalisest turust või mitmekesistada oma portfelli krüptoraha varadega.

Arvestades bitcoini kui finantsmehhanismi populaarsuse kasvu, soovitame tungivalt kasutada teist võimalust. Kõige tähtsam on mitte osta kõike korraga ja keskenduda varadele, mis võivad tõeliselt kasumit toota.

Top 10 krüptovaluutat, mida osta ja hoida 2023. aastal

Kas on hea mõte investeerida krüptosse 2022. aastaks?
Milline on parim krüptoraha investeerimiseks?

2023. aasta veebruari keskpaigaks oli CoinMarketCapi digitaalse valuuta väärtuse indeksis üle 17 500 erineva krüptovaluuta. Ainult umbes 10 000 on seni indeksisse lisatud; ülejäänutel ei ole veel piisavalt andmeid, et neid korralikult hinnata. Kuigi see võib tunduda väike võrreldes teiste investeeringutega, nagu aktsiad või kinnisvara, on krüptoraha siiski suur tööstusharu – arvestades, et CoinMarketCap hõlmab ainult neid valuutasid, mida üksikisikud on valmis ostma ja kasutama.

Koostasime nimekirja 22 peamisest krüptovaluutast, mis teevad teid 2023. aastal rikkaks. Arvesse võeti ainult märkimisväärse kasvupotentsiaaliga valuutad, seega mitte stabiilseid vääringuid, sest need vastavad fiat-valuutade, millega nad on seotud, kõikumistele.

See ei tähenda siiski, et me ei soovita teil sel aastal stabiilsetesse müntidesse investeerida. Pigem võtke neid, eriti USD Coin või Tether. USA dollariga seotud mündid on turul, kus hinnad kiiresti muutuvad, kasulikud. Lihtsalt pidage meeles, et krüptovaluutade kasv võib endiselt pakkuda märkimisväärset tootlust, ja ärge jätke sellest ilma.

Bitcoin

ostes bitcoine, kui need on odavad, ja müües neid, krüpto hoidmiseks
Bitcoini investeerimise viisid

Bitcoin on selge turuliider ja see jätkab tõusu, sest enamik inimesi peab seda krüptoraha ideaalseks esinduseks. Bitcoin ei ole tänaste standardite järgi kaugeltki tehnoloogiline geenius, kuid ta edestab oma konkurente turvalisuse, kasulikkuse ja kasutusmugavuse poolest. Bitcoin võib olla esimene valuuta, mis murrab panga, mistõttu näeme selle kapitaliseerituse jätkuvat tõusu.

Bitcoini peamine puudus on selle liigne sõltuvus turusentimendist. Kuna see rahavorm on seotud kogu krüptovaluutasüsteemi väljavaadetega, mõjutavad kõik muutused kasutajate ootustes koheselt turuhinda sama USA dollari suhtes. Volatiilsusel on seevastu teatud eelised:

Kas praegu tasub investeerida krüptovaluutasse?
Kas praegu tasub investeerida krüptovaluutasse?
  • Bitcoinil on palju agressiivseid piike, mis ilmnevad siis, kui seda vaid kergelt provotseeritakse. Kui jälgite uudiseid, on piisavalt aega, et kohandada oma müügist saadud kasu ja seejärel osta täiendavaid bitcoine valuuta väärtuse loomulikul reaktsioonil.
  • Bitcoini hind on enamiku viimase aasta jooksul järjepidevalt tõusnud ja on lähenemas järjekordsele rekordilisele tasemele. Praegu on mündi dünaamika tugevalt positiivne, kuid see näitab vaid väikest protsenti selle potentsiaalist; teadlikkuse ja rakenduste osas on veel palju kasvuruumi, mis jätkab hinna tõusu.
  • Bitcoin on kõige likviidsem krüptovaluuta. Sa ei satu kunagi olukorda, kus keegi ei taha sinu bitcoini osta. Iga tehing autoriseeritakse ja lõpetatakse koheselt. See on krüptoraha jaoks võimalikult meeldiv keskkond: isegi kui midagi läheb valesti, ei hävitata teie varasid nõudluse massilise languse tõttu täielikult.
Kas tasub investeerida bitcoini? parimad krüpto ostmiseks
Kas Bitcoin on hea investeering

Analüütikud soovitavad, et investorid peaksid oma raha panema bitcoini enda, mitte kaevandamisse, kuna selle väärtus tõuseb. Kaevandamine muutub järk-järgult vähem tulutoovaks kui konservatiivsed võtted, mille puhul võidetakse bitcoine, kui need on odavad, ja müüakse neid, kui need on kallimad. Peale selle on bitcoinide kaevandamise korral teie riistvaraga tõeline võimalus oma raha kaotada – st kulutada see kõik ära. Seda saab vältida, kui kasutada kellegi teise bitcoini kaevandamise seadmeid; aga selle juurde jõuan hiljem.

Ethereum

Kas tasub investeerida eetrisse?
Kas Ethereumi aktsia on hea investeering 2023. aastal?

Kuigi konkureerivaid sõltumatuid valuutasid on palju, on Ethereum ülekaalukalt kõige populaarsem, mistõttu pole üllatav, et turueksperdid prognoosivad 2023. aasta lõpuks vähemalt 200% tõusu. Valuuta tõusis eelmisel aastal 4000 dollarini, osaliselt tänu entusiastide ootustele. Kasutajad ootavad innukalt Ethereum 2.0 käivitamist, mis on mündi täiustatud funktsioonidega Proof-of-Stake versioon.

Ethereum on praegu kõige populaarsem ja laialdaselt kasutatav krüptovaluuta, mille uuendustega töötab suur hulk arendajaid. Uuendus peaks muutma mündiomanike vahelised tehingud nii kiiremaks kui ka odavamaks. Ethereumist peaks saama maailma kõige kiiremini laienev digitaalne ökosüsteem.

väljavaated Litecoini krüpto aastaks 2022
Väljavaated Litecoini krüpto aastaks 2023

Kuigi Etheri kopeerijad on arvukad, säilitab krüptovaluuta oma positsiooni turul. Selle domineerimine oma piirkonnas on võtmetähtsusega, isegi kui teised tehnoloogiliselt arenenumad võimalused sisenevad sinna.

Kuigi tõenäoliselt saate kasu Ethereumi kõikumistest 2023. aastal, kaaluge vähemalt mõne mündi pikaajalist hoidmist. Digitaalse ökosüsteemi potentsiaali üle võib vaielda. Kuid isegi kõige veendunumad kriitikud on kindlad, et järgmise 5-10 aasta jooksul toimub kvanthüpe. Hoidke ETH-summa väike ja vaadake, kuidas selle väärtus kasvab 500-800 protsenti.

Litecoin

Litecoini populaarsus kasvab, üha rohkem ettevõtteid lisab selle makseviisina kasutusele
Kuidas investeerida Litecoini?

Aastal 2023 on Litecoini väljavaated ebakindlad. Ühelt poolt põhineb mündi populaarsus selle sarnasusel bitcoiniga. Pealiskaudsete sarnasustega pakub ta kiiremat tehingukiirust (4 korda!) ja suuremat kasutusmugavust, mis kõlab hästi – kuid ei ole nii oluline kui konkurendid, kes toodavad multifunktsionaalseid märke ja münte, millele on üles ehitatud terved kaubanduslikud süsteemid. Light coin'i investorid nägid eelmisel aastal, kuidas see strateegia tagasilöögi sai, kui valuuta kukkus pärast kõigi aegade kõrgeima taseme saavutamist.

Teisest küljest, sõltumata teie kuulsusest krüptovaluutade maailmas, on reaalne kapitaliseerimine endiselt oluline (mida LightCoin ka suurendab). Litecoini populaarsus kasvab, üha rohkem ettevõtteid lisab selle makseviisina. Isegi kui selle aasta langusprognoosid on õiged, tähendab see suure tõenäosusega kordumist. Sellises olukorras langeks valgusmünt kõigepealt, enne kui ta tõuseks vastavalt Fibonacci jadale: alustades 600 dollarist ja jõudes seejärel mõeldamatu 1000 dollarini.

Mis on Binance Coin?
Litecoini populaarsus kasvab, üha rohkem ettevõtteid lisab selle makseviisina.

Kui eespool kirjeldatud stsenaarium leiab aset, saavad varakult osalenud Light coin'i investorid oma mündid kasumlikult müüa ja oma kahjumit korvata. Pikka aega hoida pole mõtet: kui LTC järgib mõningaid ajaloolisi mustreid, jõuab valuuta varsti pärast tippu ületamist uue keskmise väärtuse, mis on oluliselt suurem kui saavutatud maksimum.

Kui seda ei juhtu, langeb krüptoraha hind järk-järgult kuni aasta lõpuni, misjärel hakkab see taas tõusma.

Binance Mündi

Binance Coin on juba praegu väga aktiivne.
Kas tasub osta Binance Coin?

Binance Coin (BNB) on maailma suurima krüptovaluutavahetusettevõtte Binance'i enda krüptovaluuta. Pärast aastaid suurte konkurentide varjus peesitamist saavutas valuuta lõpuks 2021. aastal tuntuse, kui see tõusis järsult, saavutades ajaloolise tipptaseme peaaegu 700 dollarini. Seejärel “rahunes” krüptovaluuta realistlikumalt 300-400 dollari vahemikus, kuid enne aasta lõppu tõusis BNB taas 634,34 dollari suurusele tippu.

Valuuta hind mängib nüüd stabiilsemate väärtuste juures, kuid eelnevate hüpete põhjus on iseenesestmõistetav: usk krüptovaluuta platvormi ja selle pikaajalisse potentsiaali. Selles mõttes järgib Binance Coin mõnevõrra Bitcoini ja Ethereumi jälgedes. Platvorm on end tõestanud kui kõige populaarsem koht digitaalse valuuta ostmiseks, kauplemiseks ja kauplemiseks.

Binance Coini hinna tõus 2019. aastal ja selle jätkuv tõus kuni 2023. aastani annavad tunnistust avastamata potentsiaalist. Mündi atraktiivsuse suurendamise sisemised meetmed, nagu näiteks BNB partnerprogrammide kaudu saadavad preemiad, soodustavad kasutajate kaasamist ja selle tulemusena nõudlust erilise krüptovaluuta järele.

Kas Binance Coinil on tulevikku?
Kas Binance Coinil on tulevikku?

Binance Coin on juba praegu väga aktiivne. Tokenit võib kulutada tasudeks, reisikuludeks ja intressituludeks krüptoraha laenamise kaudu. Sait panustab oma maksemehhanismi tõhususe parandamisele, kui arvestate Binance'i platvormi arenevat preemiaprogrammi.

Kuna aktiivsete Binance Coin'i kasutajate ja selle kulutamise viiside arv suureneb, suureneb ka hind. Juba praegu eeldavad spetsialistid, et peagi kehtestatakse uued keskmised väärtused kuni 2000 dollarini 1 BNB kohta. Need väärtused tõusevad eeldatavasti keskmiselt 3-5 aasta jooksul, kusjuures järgmise kahe aasta jooksul prognoositakse umbes 1000 dollari suurust kasvu – mis toob peaaegu kindlasti kaasa kahjumi, kui ostate münte 2023. aasta alguses.

Ripple

XRP on Ripple'i võrgustiku krüptovaluuta
Investeerimine Ripple'ile

Hiina krüptovaluutaturg on kõva vastane mitte ainult oma tehnoloogia tõttu. Ripple, nagu ka teised suured konkurendid 2023. aastal, keskendub mitte ainult oma müntide populaarsusele, vaid ka oma ökosüsteemi avalikule väärtusele. Antud juhul on tegemist globaalsete rahaülekannete hoogustamisega. Selleks on Ripple'i kaubamärgi all tekkinud mitu projekti: RippleNet ülemaailmne võrgustik kiireks ja odavaks rahaülekandeks, XRP Ledgeri avatud lähtekoodiga plokiahel koos oma XRP-mündiga ning RippleXi platvorm, mida kasutatakse ettevõtte tehnoloogiate edendamiseks.

Ripple'i ettevõtte kursi kõikumine on lahutamatult seotud selle valuuta XRP väärtusega. XRP väärtus on siiski seotud Ripple'i äritegevusega. Ülemaailmne kübervaluuta näitas kindlat kasvu kuni 2021. aastani, kui 2023. aastal esinesid märgatavad langused. Kasutajate mure põhineb USA väärtpaberi- ja börsikomisjoni esitatud kohtuprotsessil, milles väideti, et Ripple müüb oma tokenid ebaseaduslikult. Ripple'i juriidilised esindajad lükkavad väited tagasi ja väidavad, et nende tokenid ei ole väärtpaberid.

Kohtuotsust kohtuasja kohta oodatakse selle aasta jooksul; kui Ripple võidab, paraneb tema usaldusväärsus ja tokenid võivad aastaga rohkem kui kaks korda tõusta.

Chainlink

Chainlink on kõrge tootlusega valuutade nimekirjas esikohal
Kas linki krüptoraha tasub osta?

Chainlink on endiselt hea investeering, kuigi paljud investorid kõhklevad, kas see läheb 2021. aastal sama hästi kui 2020. aastal. Oluline on meeles pidada, et Chainlink oli eelmisel aastal kõrge tootlusega valuutade nimekirja tipus. Mis eristabChainlinki teistest krüptovaluutadest, on see, et see on Oracle'i detsentraliseeritud võrk, mis pakub andmeid arukate lepingute jaoks plokiahelas. Lisaks, vastupidiselt oma konkurentidele, saab Chainlink suhelda teiste võrkudega.

2023. aasta alguseks on üle 1100 ettevõtte võtnud Chainlinki oma tegevuse jaoks kasutusele. Eeldatakse, et süsteem hüppab konkurentidest üle ja saab kohalikuks turuliidriks DeFi sektoris, kuid eksperdid on endiselt eriarvamusel, millal DeFi käivitub.

Isegi kui teil ei ole palju sularaha, kui te usute DeFi ja NFT-mängude potentsiaali, võib seda krüptovaluutat osta aasta alguses märkimisväärse allahindlusega. Kui olete huvitatud investeerimast tehnoloogiasse, mis aitab NFT-tööstust edasi arendada, on praegu selleks suurepärane aeg, sest see turg on endiselt kasvamas.

Solana

Kas Solana mündil on tulevikku?
Kas SOL-märkil on tulevikku?

Top 5 hulgas on mõned krüptod, mis on juba kauem tegutsenud, kuid Solana on üks neist. See käivitus 2020. aastal ja on juba ühe aasta jooksul saavutanud ajalooliselt suure tõusu, mis ületab 300 korda oma algväärtust. Valuuta populaarsus tuleneb selle kasulikkusest: see võimaldab arendajatel lihtsamalt luua detsentraliseeritud rakendusi, muutes detsentraliseeritud rahanduse laiemale avalikkusele kättesaadavamaks.

2023. aastal peaks Solana jätkama oma laienemist hüppeliselt. Krüptovaluutaturu üldised kõikumised on ainus, mis seda suundumust katkestab. Kuigi see münt ei püüa korrata eelmisi kõrgtasemeid, on edasisel langusel hea aeg seda oma portfelli lisada. Kui jätate võimaluse praegu kasutamata, võite leida end järgnevatel aastatel eelarvest ilma.

EOS

Kas EOS on hea investeering 2022?
Kas EOS on hea investeering?

EOS-münti peeti kunagi bitcoini ja Ethereumi peamiseks vastaseks. Nüüdseks on selge, et EOS on kaugel tööstuse liidritest, kuid see on siiski suhteliselt populaarne funktsionaalne krüptovaluuta, millel on ees helge tulevik, kuna detsentraliseeritud rakenduste turg küpseb ja kasvab.

EOSIO plokiahelas on lisaks arukatele lepingutele ka detsentraliseeritud operatsioonisüsteem. Sellisel detsentraliseeritud operatsioonisüsteemil on mitmeid eeliseid, sealhulgas turvalisus, vabadus ja suur tõhusus. Juba praegu pakub platvorm arendajatele palju huvitavaid võimalusi, kuid turg reageerib ainult valju teadaannete peale – ja siis registreerib EOS uusi kõrgpunkte -, enne kui taandub.

EOS ei tohiks 2023. aastaks suuri üllatusi pakkuda, kuid asjaolu, et EOS on silmapaistva potentsiaaliga valuuta, mida on praegu veel odav osta, ei ole muutunud.

Cardano

Cardano on korralik krüptovaluuta investeerimiseks 2022
Cardano detsentraliseeritud platvorm

Teine vana kooli projekt, Cardano detsentraliseeritud platvormi on nüüd raske arengu all ja kindlasti tõuseb väärtus kui järgmine krüptovaluuta plahvatada 2023 turul ja Web 3.0 arendada. Minimaalne investeeringu sisenemislävi on siin üks odavamaid võimalikke: Cardano mündi saab osta vähem kui ühe dollari eest. Võib-olla mäletate, et enne 2021. aastat, kui sellega kaubeldi vaid mõne sendi eest, tõusis krüpto populaarsus hüppeliselt. Nüüd on see stabiliseerunud püsivamal tasemel, mis näitab, et avalikkuse huvi krüpto vastu kasvab 2023. aastaks.

Cardano peamine eelis on selle tipptasemel nutikate lepingute platvorm, mis on funktsionaalsuse ja tõhususe poolest kõigi olemasolevate protokollidega võrreldes arenenum. Seni on Ethereumil suurem turukapitalisatsioon kui Cardanol. Siiski võtab projekt oma tee ja kannab vilja: mitu korda on tööstuse liidrid varem ületanud tehniliselt paremad uustulnukad.

Järgmine krüpto 2023. aastaks plahvatab

1. 1toll

Miks 1Inch hakkab 2022. aastal plahvatama
1Inch on detsentraliseeritud vahetuse agregaator (DEX)

1INCH esindab detsentraliseeritud börsi (DEX) agregaatorit. Detsentraliseeritud vahetused võimaldavad inimestel vahetada krüptovaluutasid ilma krüpto 2023 rahakoti kasutamise vajaduseta, ühendades oma. Kaubanduse eest vastutavat keskasutust ei ole ja paljude DEXide puhul ei ole vaja luua kontot.

2. Andmete esitamine

Render Token (RNDR) plahvatab aastal 2022
Render token (RNDR)

Metaverse-märkide populaarsus on tõusuteel, kuna huvi virtuaalreaalsuse ja online-reaalsuste vastu kasvab. Paljud neist krüptovaluutadest on Metaversioonis kasutusel, kuid Render Token ( krüptoraha:RNDR ) on üsna erinev.

Render Network on detsentraliseeritud GPU-põhine renderdusvõrk. See ühendab digitaalsed loojad, näiteks kunstnikud ja stuudiod, kes vajavad GPU-arvutit ja teenusepakkujad, kes on valmis oma kasutamata GPU-arvutite töötlemisvõimsust välja rentima. GPU-pakkujad saavad digitaalsete loojate poolt makseid Render-tokenite kujul.

3. Kummitus

GHOST krüptoraha prognoos aastaks 2022
Kas Aave on 2023. aastal hea investeering?

Aave (krüptoraha: AAVE) on populaarne ja lihtne laenumehhanism. Kasutajad saavad laenata ja laenata erinevaid krüptovaluutasid. Saate intressimakseid, kui panustate oma krüptoraha Aave'ile.

Aave eripära, mis eristab seda teistest laenusüsteemidest, on järgmised: laenuvõtjad võivad muuta oma intressimäärasid fikseeritud ja muutuva intressimäära vahel, nagu nad seda teeksid mis tahes muu laenutüübi puhul. Aave on tuntud ka oma FlashLoans'i poolest, mis on tagamata laenud, mida saab tagasi maksta sama tehinguga. Need tuleb siiski sama tehinguga tagasi maksta.

Kas peaksite otsima järgmist krüptovaluutat, mis tõuseb?

Milline krüpto aastaks 2022
Millised krüptovaluutad hakkavad õhkutõusma?

Järgmise suure krüptoraha otsimine on ahvatlev. Kuigi sel viisil võib teenida märkimisväärset raha, on see ka keeruline, aeganõudev ja ohtlik.

Enne krüptovaluutasse investeerimist on oluline teha oma uuringuid ja uurida kõiki oma võimalusi. On palju väiksemaid krüptovaluutasid, millel on suurem kasvupotentsiaal, kuid nende müntidega kaasneb ka suurem ebaõnnestumise risk. Seda suuremat riski võite tasakaalustada, investeerides osa oma rahast krüptovaluuta aktsiatesse või suure kapitaliga müntidesse.

Nende väiksemate krüptovaluutade uurimine võtab aega. Isegi kui projekt näib olevat võidukas, võib krüptoraha turul juhtuda kõike. Hästi uuritud varade põhjalikust uurimisest ei saa midagi välja tulla, kui neid ei uurita põhjalikult.

Ei ole hea mõte krüptoraha suundumustega mängida. Püüdmises pole midagi halba, kuid hoidke oma ootused ja riskisumma enda jaoks.

Kas krüpto ostmiseks?
Top 10 krüptovaluutat, mida 2023. aastal osta ja hoida

Kas krüptotalve ajal on parem päevakauplemine või hoidmine?

Mõned inimesed näevad karuturgu kui võimalust oma portfelli kasvatamiseks ja investeeringute tundmaõppimiseks. Hodlerid võiksid krüptotalve ajal hoida ja päevakauplejad peaksid jätkama kauplemist ja kasutama ära turgude tõenäolist suuremat volatiilsust. Paljud õpivad rohkem tehnikaid emotsionaalsete mõjude, nagu FOMO, minimeerimiseks. Keskenduda saab suurema jõukuse loomisele, elu nautimisele ja endasse investeerimisele

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele