7 tõhusat viisi, kuidas krüptovaluutadega raha teenida

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Kas on võimalik kaotada raha laenates krüptoraha?

Kuigi teil säilib tagatisena kasutatud krüptoraha omandiõigus, kaotate mõned õigused, näiteks võimaluse sellega kaubelda või seda tehinguteks kasutada. Samuti, kui teie digitaalsete varade väärtus langeb märkimisväärselt, võite sattuda võlgu palju rohkem, kui te laenasite, kui te ei maksa laenu tagasi.

⚡️ Kas laenamine on turvalisem kui panustamine?

Panustamine kaitseb võrku, kuid laenamine võimaldab investoritel passiivselt intressi saada, võimaldades neil kergemini kaubelda. Mitmed DeFi ehk detsentraliseeritud finantseerimisfirmad annavad võimaluse laenata oma krüptovaluutat ja saada selle tulemusena intressi.

⚡️ Kuidas mitmekesistada oma krüptovaluutat?

Siin on mõned suurimad krüpto mitmekesistamise taktikad:
See on krüptoraha tüüp. See on tüüpiline mitmekesistamise lähenemisviis, sest selle põhistruktuurile.
Mitmekesistamine tööstusharude kaupa
Mitmekesistada aja järgi
Mitmekesistada geograafia järgi
Kasutage võimalusi
Analüütiline lähenemisviis.

⚡️ Kuidas krüptovaluutad töötavad?

Krüptovaluutade vallas on airdrop on turundustehnika, mida kasutavad plokiahelapõhised ettevõtted, et julgustada inimesi nende platvormi kasutama. Sellega kaasneb tasuta müntide või tokenite jagamine tarbijatele, kellel on avalikud krüptoraha rahakotid, et reklaamida uut virtuaalset valuutat.

⚡️ Milline on parim krüptovaluuta pikaajalisteks investeeringuteks?

Suurimad pikaajalised krüptovaluuta investeeringud on Bitcoin (BTC) : maailma populaarseim krüptovaluuta ning algupärane ja tuntuim turul. Satoshi Nakamoto, kelle identiteet jääb teadmata, lõi selle 2009. aastal.

⚡️ Milline on parim viis krüptoraha jälgimiseks?

CoinTracker on krüptoraha portfelli väärtuse jälgimine, mis töötab Ledgeri ja Trezori rahakottidega ning 300 erineva krüptovahetusega. See hõlmab ka selliseid populaarseid krüptovahetusi nagu Coinbase, Binance ja eToro.

Teenida raha krüptovaluutadega

Bitcoini investor, kes pani 2018. aasta jaanuaris tipptasemel krüptovaluutasse 19 000 dollarit, oli oma investeeringu langus umbes 75-80%, kui ta üritas seda müüa. Kuid kannatlikkus tasub ära ja pärast kolmeaastast pausi kolmekordistas ta oma raha.

Sellest ajast alates on paljud inimesed väljendanud huvi krüptovaluutaturu vastu ja investeerinud sellesse. Cryptominati Capitali sõnul “meelitab krüptovälja investoreid, ettevõtjaid ja üksikisikuid, kes soovivad investeerida ja luua uusi projekte”.

Kuid see ei ole nii. See ei ole enam nii lihtne, kui see kunagi oli, kuid rahulik käitumine ja analüütiline mõtlemine annavad ikka veel kasumit. Krüptovaluutaturg on nüüdseks muutunud tormiliseks Metsikuks Lääneks, mille ainulaadsed elemendid võivad põhjustada märkimisväärseid kõikumisi väärtuses.

Selles blogis saate teada, mis on krüpto ja kuidas nendega raha teenida, ilma et võtaksite rohkem riske kui tavalised meetodid.

Mis on krüpto ja kuidas see toimib?

Teenida raha krüptovaluutadega
Kus hoitakse privaatseid võtmeid külmas rahakotis?

Krüptovaluutad on detsentraliseeritud maksesüsteem, mida võib kasutada internetis ostmiseks ja müümiseks. Teisalt on turg üle ujutatud tippkrüptovaluutadega, millesse investeerida, sealhulgas Bitcoin, Ethereum ja Litecoin.

Bitcoin, nagu ka teised krüptovaluutad, on detsentraliseeritud digitaalne valuuta, mis töötab plokiahelas, mis on virtuaalne pearaamat Bitcoini tehingute kohta. Kuna valuuta põhineb plokiahelal ja seda ei saa võltsida, saab iga münti kasutada ainult üks kord. Tuhanded arvutid moodustavad plokiahela võrgu ja vastutasuks nende poolt tehtava töö eest võivad omanikud teenida bitcoin'e.

Uusi münte “kaevandatakse” (st vermitakse või valmistatakse) arvutite poolt, kes lahendavad keerulisi matemaatilisi keerdkäike, et autentida tehingut plokiahelas.

Laiemas mõttes on krüptoraha teatud tüüpi investeeringud, mille käigus toimivad terved saite, mis jälgivad ühe bitcoini väärtust. Paljud eraisikud maksavad oma ostude eest bitcoiniga, kuid see on ka selline investeering, mis säilitab tervete veebisaitide täielikud jälgimissüsteemid.

Teenida raha krüptovaluutadega
Kuidas alustada investeerimist krüptovaluutadesse?

Kasutajad vahetus või Bitcoin rahakoti programmid nagu Crypto . com, Coinbase, Coinmarketcap, ja BlockFi ootavad, et suurendada oma investeeringute väärtust, konverteerides dollarid krüptoraha, nagu investorid teevad aktsiate.

Kapitalitulu maks, mida maksate oma bitcoini või muu krüptoraha tulu pealt, määratakse kindlaks teie eelmise maksuaasta sissetuleku alusel. Kui te teenite vähem kui 40 000 dollarit aastas, ei pea te oma krüptotulu pealt makse maksma. Tulu vahemikus 441 150-464 850 dollarit maksustatakse 15%-lise maksumääraga, üle 464 850 dollari suurune tulu aga 20%-lise maksumääraga.

Paljud inimesed soovivad investeerida krüptovaluutasse, sest selle ostmine, kauplemine ja vahetamine internetis on lihtne.

Kui suurettevõte nõustub aktsepteerima krüptovaluutat makseviisina, võib krüptovaluutade väärtus tõusta. Kui kaevandamisprotseduurid muutuvad või kui kuulsused nagu Elon Musk ülistavad teatud krüptovarasid, võib väärtus tõusta. Kui nõudlus suureneb ja pakkumine on piiratud, võib ka selle väärtus tõusta. Kaevandamine lõpeb, kui bitcoine on olemas 21 miljonit, mis prognooside kohaselt ei toimu enne 2040. aastat.

Miks krüpto väärtus tõuseb
Mis juhtub bitcoinidega pärast seda, kui 21 miljonit on kaevandatud?

Kui ettevõte lõpetab krüptovaluutade vastuvõtmise makseviisina või kui paljud inimesed püüavad neid korraga müüa, võib krüptovaluutade väärtus langeda.

Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil alustada dollarite ja krüptovaluutaturu tundmaõppimist.

 • Krüptoraha salvestamine tarkvaraloos on võrreldav raha hoidmisega füüsilises rahakotis. Seal on see olemas, kättesaadav ja valmis kasutamiseks.
 • Sarnaselt raha hoiukontole panemisele toimub krüpto hoiuprotokolli hoiustamine platvormile ülekandmise teel. Säästuprotokoll, nagu pangadki, maksab teile selle kasutamise eest intressi.
 • Krüptoraha hoidmine ja selle laenamine iseendalt on sarnane raha pensionikontole panemisega või laenu võtmisega.
 • Krüptovaluutabörsil kauplemine žetoonidega on sama, mis kauplemine aktsiatega börsil. Plokiahelad ja börsiprotokollid sarnanevad ettevõtetega, mistõttu neid nimetatakse “programmidena”.

Krüptovaluutade ostmiseks, nendega kauplemiseks ja nende hoidmiseks on vaja krüptopanga rahakotti.

Ostmiseks on vaja krüptoraha rahakotti.
Kuidas töötab külm krüptopangakontor?

Sul on vaja oma krüptoraha hoidmiseks kuhugi – rahakotti. Võite kasutada tarkvaralist rahakotti, näiteks rakendust, või riistvaralist rahakotti, mis on sisuliselt iseseisev seade nagu mälupulk.

 • Kui kaotate oma telefoni, on enamiku tarkvaraliste rahakottide ehk nn kuumade rahakottide taastamine lihtne.
 • Riistvara rahakotte, mida nimetatakse ka “külmadeks rahakottideks”, on nende kaotamise korral raske taastada.

Tarkvara rahakotid on nii kiiremad kui ka lihtsamad krüptovaluutadega kauplemiseks või nende kulutamiseks kui nende füüsilised vasted. Need on aga allutatud veebirünnakutele, mille tagajärjel võib raha kaduma minna. Offline-riistvara rahakotte ei saa häkkida, kuid nende kaotamise või varastamise oht on alati olemas, nagu iga teise reaalse rahakoti puhul.

Binance'i konto paigaldamiseks järgige järgmisi samme: n1. Looge konto MyEtherWallet'is (MEW), kui teil veel ei ole. n2. Valige ETH rahakott, mida soovite kasutada, ja kopeerige selle aadress, samuti kõik täiendavad turvamärkused, mida võite vajada, et sellele turvaliselt ligi pääseda. Kui teie arvuti peaks kunagi kaduma või varastatud olema, on see ainus võimalus oma krüpto tagasi saada. Allpool on toodud sammud, mida peate oma konto loomiseks järgima:

Kuidas alustada krüptoga kauplemist
Kuidas paigaldada Binance'i rakendus?
 • Lae alla rahakoti rakendus
 • Konto loomine
 • Saada kiire kontroll
 • kanda või hoiustada raha oma pangakontolt oma krüptoraha rahakotti

See on kõige tõhusam meetod krüptovaluutade ostmise ja kauplemisega alustamiseks. Kuna teie varasid hoitakse rahakotis, mida haldab börs, olete haavatavam. Mõelge sellele stsenaariumile: Te olete häkker, kes üritab varastada miljoneid dollareid pangakontolt. Tõenäoliselt ei tasu häkkida suuri börse, et pääseda ligi tuhandetele rahakottidele. Ühe inimese pangakontole häkkimine on seevastu palju atraktiivsem sihtmärk.

Ekspertide nõuanded: kuidas investeerida krüptorahadesse, ilma et saaks põletada.

Kuidas investeerida krüptovaluutasse ja mitte pankrotti minna
Kuidas mitte minna pankrotti krüptovaluutaga

Investeerimine on alati õnnemäng. Krüptoraha on ekspertide sõnul üks riskantsemaid investeerimisvõimalusi. Digitaalne valuuta on seevastu ülekaalukalt kõige populaarsem vara.

Teadusuuringute vahetus.

Tutvu krüptoraha vahetustega enne ühegi dollari investeerimist. Need platvormid võimaldavad teil osta ja müüa krüptovaluutasid. Bitcoin . comi andmetel on rohkem kui 500 vahetust, mille hulgast valida. Enne otsuse tegemist uurige, lugege ülevaateid ja rääkige eksperdiga. Erinevad telegrammigrupid annavad nõu, kuidas krüptoturul alustada ka.

Know-How: Sa pead teadma, kuidas oma virtuaalset valuutat hoiustada.

Kui te omandate krüpto, peate neid hoidma. Te võite kasutada krüptoraha rahakotti, et seda vahetuses või digitaalses “rahakotis” (ühes blogis kirjeldatud krüptoraha rahakotis) täiendada. Kuigi rahakotte on palju, on igaühel neist oma funktsioonid, tehnilised vajadused ja turvastandardid. Enne investeerimist uurige, milline rahakott on teie jaoks parim.

Kuidas säilitada virtuaalset valuutat
Kuidas kindlustada investeeringuid krüptovaluutasse

Mitmekesistage oma vara.

Mitmekesistamine on iga eduka investeerimisstrateegia puhul oluline ja see kehtib ka bitcoini investeeringute puhul. Te ei tohiks investeerida kogu oma raha Bitcoini võrku ainult sellepärast, et te olete näiteks selle nimega kursis. On mitmeid võimalusi, mida kaaluda, mistõttu võib olla nutikas mõte hajutada oma investeeringud mitme digitaalse valuuta vahel.

Valmistuge suurteks muutusteks.

Krüptovaluutaturg on sageli volatiilne, seega olge valmis tõusudeks ja mõõnadeks. Hind varieerub palju. Kui teil puudub kontroll oma portfelli või vaimse heaolu üle, ei pruugi krüptovaluutad olla parim valik.

Bitcoin, Ether ja muud digitaalsed varad on viimasel ajal palju kõneainet pakkunud. Krüptoraha on siiski alles algusjärgus. Midagi uude võib olla raske investeerida, nii et olge valmis. Kui kaalute seda, alustage uurimistööga ja konservatiivse investeerimisviisiga.

7 strateegiat: Teenida raha krüptovaluutadega

Laenuandmine/laenamine.

Alusta krüptoraha laenamist, et teenida lisaraha
Krüptoraha laenamine ja laenamine

Alusta krüptovaluuta laenamist, et teenida oma krüptoinvesteeringutelt lisaraha. Krüptoraha laenamine koosneb laenuvõtjatest ja laenuandjatest ning nendevahelistest lepingutest. Nexo, SALT Lending, BlockFi, Oasis ja Celsius on mõned populaarsed krüptovaluutabörsid, mis seda teenust pakuvad.

Lühidalt öeldes hõlmavad krüptovaluutalaenud lepinguid, milles laenuvõtjad annavad tagatiseks oma krüptovarad, laenuandjad võtavad tingimused ja pakuvad sularaha või muid krüptovaluutasid ning laenuvõtjad nõustuvad intressi maksma.

Enamasti on krüptovaluutalaenude laenuvõtjad ja laenuandjad pigem eraisikud kui ettevõtted nagu pangad. Lõpptulemus on see, et krüptovaluutad on laenude aluseks, mida tavaliselt kasutatakse tagatisena või laenatud väärtuse peamise allikana.

Traditsiooniline ostmine ja hoidmine

Inimestele, kes on piisavalt kindlad, et võtta riske, meeldib krüptovaluutast raha teenimise meetod. See tähendab, et krüptovarade saamine teie valitud krüptovaluutavahetus ja ostmine täiendavalt, kui hinnad langevad, mida tuntakse ka kui “ostmist languse ajal”.

Suure kogutootluse korral võib vara mõne kuu või aasta pärast müüa üle ostuhinna.

Miks chia münt langeb?
Mis on Chia Coin?

Kuigi uudsemad krüptovaluutad, nagu Chia, on hype'i tõttu tundlikud spekulatiivsetele hinnakõikumistele, tõusevad ja langevad võimsad tuntud krüptovaluutad nagu Bitcoin, Etherium ja Lightcoin iga päev. Kui vaatame graafikut aasta jooksul, siis on need mündid säilitanud tõusutrendi. Uuematel müntidel, nagu Chia, on seevastu olnud suuri hinnatõuse ja -langusi.

Kauplemine

Kauplemine on lühiajaline tehnika, mis kasutab ära praeguseid turutingimusi, samas kui investeerimine on pikaajaline investeering, mis põhineb ostu ja hoia strateegial.

Krüptovaluutaturg on kõikuv koht. Teisisõnu, varade väärtus võib lühikese aja jooksul kiiresti tõusta või langeda.

Kuidas saada edukaks kauplejaks
Mis on krüptokaubandus ja kuidas sellega raha teenida

Et olla edukas kaupleja, on teil vaja asjakohaseid tehnilisi ja analüütilisi võimeid. Peate uurima noteeritud varade turutegevuse graafikut, et teha täpseid prognoose hinnatõusu ja -languse kohta.

Võite osta või müüa krüptoraha, kui arvate, et vara hind tõuseb või langeb. See tähendab, et võite teenida raha sõltumata sellest, kas hind tõuseb või langeb.

Siin on mõned ideed oma kauplemisviisi tõhustamiseks.

Krüptoraha kauplemisega seotud ohtude vähendamiseks on mitmeid meetodeid. Siin on mõned kõige tõhusamad strateegiad oma kauplemisviisi parandamiseks.

kauplemine lähenemine osta krüpto
Kauplemisstrateegiad ja nende kasutamine
 • Laiendage oma kauplemishorisondi. Erinevad valuutad aitavad teil vähendada konkreetse krüptovaluutaga seotud igapäevast riski.
 • Kauplemiskulude vähendamiseks valige turvaline ja madalate tasudega börs.
 • Jälgige oma kauplemisaega. Tehke endale ajakava ja pidage sellest kinni.
 • Ole kursis Bitcoini uudistega. Jääge kursis, jälgides krüptovaluuta uudiseid ja arenguid.
 • Tehniline analüüs on graafikute kasutamine aktsia hinna ja volatiilsuse hindamiseks. Tehnilised näitajad aitavad teil iga tehingu põhjendamisel.
 • Seadke iga tehingu jaoks stop kahjumid. Kasutage lähtepunktina 2:1 kahjumite suhet.

Kuna PoW-blokiahela käivitamiseks vajalik energia on äärmiselt suur, on mõned plokiahelad välja töötanud näiliselt parema kontrollialgoritmi, mida nimetatakse Proof of Stake (PoS). Selle asemel, et kasutada energiat ja riistvara keeruliste krüptograafiliste mõistatuste lahendamiseks, sunnib PoS-algoritm kasutajaid krüpto kontrollimiseks oma märke blokeerima (panustama).

Mis on krüptoväljaminekud ja kuidas nad töötavad?
Töövõtutõend: mis see on

Panustamine on digitaalsete varade blokeerimine, mis toimib detsentraliseeritud krüptovõrgus valideerijana, et tagada võrgu terviklikkus, turvalisus ja järjepidevus. Sidusrühmad kaitsevad oma vara, et see toimiks valideerimise sõlmede ja plokkidena. Sidusrühmadele makstakse vastloodud krüptoraha kui stiimulit võrgu kaitsmiseks.

 • Plussid : odavam viis saada raha krüptovaluutadest.
 • Miinused : hinnakõikumised kujutavad endast suurimat ohtu.

Airdrops

Kuidas hoiatada krüptoraha pettuse eest
Mis on Airdrop krüptovaluuta

Kõikidest tasuta krüptoraha saamise viisidest on kõige suurema riskiga lennutransport. See on rohkem, kui enamik investoreid arvab, et see on väärt. Arendajad korraldavad airdrop'e, kui neil on vaja uute krüptovaluutade toetust. Lühidalt öeldes annavad nad sulle tasuta mündi, mida proovida kasutusele võtta.

Saate jälgida projekti edenemist, kui otsite seda internetist. Neid reklaamitakse sageli ettevõtte veebisaidil, sotsiaalmeedias ja muudel krüptouudiste saitidel kasutajate poolt.

Iga uue krüptoraha projekti puhul on oluline olla ettevaatlik. Häkkerid kasutavad populaarseid pettusi, nagu võltsitud airdrop ja ICO (Initial Coin Offering). Tegelikult ei ole paljud õhumullimündid investeerimishoidlana palju väärt. Eksperdid soovitavad uustulnukatel jääda tuntud krüptovaluutade juurde, nagu bitcoin ja etherium, eriti kuna nende hind on stabiilsem.

Lühiajaline krüptoraha investeerimise ajakava
Ettevaatust andmepüügipettuste eest. Ärge andke kellelegi oma isikuandmeid ega krüptokoti aadressi.

Õhusõidukid ei vabasta teid föderaalse tulumaksu tasumisest. Ka kõik õhupudeli kaudu saadud krüptovaluutad on maksustatavad. IRS nõuab, et te registreeriksite õiglase turuväärtuse registreerimise kuupäeva seisuga jaotatud pearaamatus (enamasti siis, kui saate airdroppe digitaalsetest rahakottidest).

10 olulist krüpto peale bitcoinide

Kaevandamine

Töövõtutõend: mis see on
Mis on kaevandamine, PoW, PoS

Kaevandamine on oluline osa Proof of Work (PoW) konsensusmehhanismist ja üks vanimaid meetodeid krüptovaluutadega raha teenimiseks. See on tehingute kontrollimise ja PoW-võrgu kaitsmise protsess kaevandamise kaudu. Kaevandajaid premeeritakse nende funktsioonide täitmise eest iga plokiga uute müntidega. Bitcoini algusaegadel oli kaevandamine teostatav lauaarvutiga, kuid nüüd on selleks vaja kallist riistvara, mida nimetatakse ASIC-deks.

Peasõlme käitamine on kasulik ka võrgu töös hoidmiseks. Peasõlm on rahakott, mis hoiab kogu võrgu koopiat.

Kõrge maksumuse ja tehniliste nõuete tõttu nõuavad mõlemad nimetatud meetodid märkimisväärset algset ja jätkuvat investeeringut, mis põhineb tehnilisel asjatundlikkusel.

Dividendid

Krüptodividendid - passiivse sissetuleku tulevik
Dividendiga krüptovaluutade tootlus

Teine meetod, kuidas oma krüptovahenditest kasu saada, on dividendide saamine. Tõenäoliselt saate vähemalt aru, mis on dividendid, kui olete kunagi investeerinud aktsiatesse või võlakirjadesse. Lihtsalt öeldes on dividend väike rahaline makse, mis tehakse aktsionäridele. Kui ettevõte teenib konkreetses kvartalis (või aastal) raha, jagab ta selle raha ja jaotab selle aktsionäridele tagasi.

Kuigi te ei näe, et dividendide tulelaine jõuab teie kontole, kui teil ei ole suur bilanss, võib see olla meetod, kuidas luua raha krüptovaluutaga, mida te juba omate. Enne selle otsuse tegemist tuleb aga uurida, millised krüptovaluutad maksavad dividende ja kas need tasuvad end ära.

Decred, NAVCoin, Reddcoin, VeChain, NEO ja nende iga-aastased dividendid üldiselt on mõned krüpto, mis maksavad välja täiendavaid münte (või märke). Selle tulemusena erinevad krüptoraha dividendid aktsiadividendidest selle poolest, et need makstakse välja lisamärkidena, mitte sularahas.

Mängi oma lemmikmänge ja teeni preemiaid krüptosüsteemis
Mängi oma lemmikmänge ja teeni preemiaid krüptosüsteemis

Mängi oma lemmikmänge ja teeni preemiaid krüptosüsteemis

Krüptoraha saab kasutada mängudes raha teenimiseks. See võib tulla üllatusena, kuid krüptomängude mänguturu väärtus on praegu miljardeid dollareid. Selles ruumis on palju variante ja tüüpe; Decentraland on aga ehk üks parimaid krüptomänge, mille mängimist võiks kaaluda. Lühidalt öeldes on Decentraland veebimaailm, kus mängijad saavad ehitada oma avatare, vestelda teistega ja osta maad. Ostetud maad esindab unikaalne NFT (non-fungible token), mis võimaldab teil ehitada mis tahes kinnisvaraprojekti, mida soovite.

Pärast seda saate oma NFT-d vabaturul müüa. Kuigi see võib tunduda uskumatu, on mõned maatükid Decentralandis viimasel ajal müüdud miljonite eest. Nii et investeerides varakult, on teil võimalus osta NFT, kui hind on madal.

Kumb on parem, kas pikaajaline või lühiajaline investeerimine?

Investeerimine pikaajaline vs lühiajaline: Plussid ja miinused
Kas tasub teha lühiajalisi investeeringuid?

Pikaajaline investeerimine on investeerimisviis, mis kestab tavaliselt kauem kui aasta. Pikaajalised investorid on tavaliselt passiivsed investorid. Teisisõnu, te ei osta ega müü lühikese aja jooksul olulisi koguseid. Pikaajalised investorid võivad oma raha paigutada pikaajaliselt väärtust kasvatavatesse aktsiatesse või fondidesse või ETFidesse.

Pikaajaline investeerimine: Millised investeerimisstrateegiad on olemas?

On mitmeid erinevaid strateegiaid, kuid ühine teema on “osta ja hoia”. Seda silmas pidades on siin mõned strateegiad pikaajalistele investoritele.

Kas on parem investeerida pikaajaliselt või lühiajaliselt?

 1. Väärtusinvesteerimine on meetod, mille abil ostetakse krüptoraha selle sisemisest väärtusest madalama hinnaga.
 2. Kasvu investeerimine on ettevõtte väärtuse prognoosimine, mis ületab üldise turu väärtuse.
 3. Dividendiinvesteerimine tähendab dividende maksvate ettevõtete aktsiate ostmist.

Mis on lühiajalised krüptoraha investeeringud?

Teenida raha krüptovaluutadega
Tõhusad viisid, kuidas krüptoraha abil raha teenida

Lühiajalise investeerimise määratlemiseks kasutatakse tavaliselt ühte aastat. Aktiivsed kauplejad ja aktiivsed investorid on terminid, mida sageli kasutatakse lühiajaliste investorite kohta. See tähendab, et te ostate ja müüte palju sagedamini kui pikaajalised investorid. See võib olla mitu korda aastas, mitu korda kuus või isegi mitu korda päevas.

Lühiajalistel investoritel on pikaajalised investeerimisportfellid ka mujal. Tõenäoliselt kasutatakse seda pensionile jäämiseks või muude ettevõtete jaoks, mis nõuavad investeeringuid ja pikaajalist hoidmist.

Lühiajalised investeerimistehnikad

Lühiajaline krüptoraha investeerimise ajakava
Tõhusad viisid raha teenimiseks krüptoraha abil

Lühiajalised investorid kipuvad oma vara kiiresti ostma ja müüma, et teenida kasumit. Niisiis, siin on mõned tavalised lühiajalised investeerimisstrateegiad:

 • Scalping on paljude väikeste ostude või müügitehingute tegemine päeva jooksul või mitu korda sama kauplemispäeva jooksul.
 • Päevakauplemine – investeerimine väga väikese kasumi saamiseks, et koguda suurt summat.
 • Mõne päeva, nädala või isegi kuu jooksul korraga, seda tuntakse kui swing trading.

Kuidas investeerida krüptovaluutadesse pikemas ja lühemas perspektiivis

 • Esimene samm krüptoraha hindamisel on fundamentaalse hinnangu andmine. Probleem on selles, kuidas teha fundamentaalanalüüsi? Me peame mõistma ka seda, kui palju raha me oleme krüptovaluutadesse paigutanud. Olemasoleval turul on pikaajaliste ja lühiajaliste investeeringute suurim potentsiaal digitaalsete valuutade puhul.
 • Kasutage seda analüüsi ettevõtte kvartaalse kasvu uurimiseks. Mõista testida toetuse ja vastupanu tasemeid lühiajaliseks või päevaseks kauplemiseks.

Kokkuvõte: analüüsige turukaarte enne alustamist

analüüsida turu graafikuid krüpto
Kuidas analüüsida krüptoturge?

Pärast selle artikli lugemist peaks teil nüüd olema parem arusaam sellest, kuidas krüptoraha abil raha teenida. Enne investeerimist peate õppima, et saaksite teha turvalise investeeringu ja kasumi. Parim teabeallikas selle sektori kohta on kahtlemata Twitter. Näiteks CyrptoMinati Capital postitas hiljuti oma mõtteid TheSandBoxi investeerimise kohta.

Enne krüptovaluutasse investeerimist tehke oma uuringuid. Uurige turgu hoolikalt, õppige selle võitudest ja ebaõnnestumistest. Tehke oma rahakott valmis, enne kui hakkate kauplema. Enne investeerimist veenduge, et olete kõik lähenemised lõpetanud. Krüptovaluutasse investeerimine on tõsine otsus, mis nõuab põhjalikku uurimist ja teadmisi.

Enne krüptovaluutaga kauplemise alustamist jälgige kindlasti selle edasist arengut turul. Tegemist on pika- ja lühiajaliste uuringutega. Selle tulemusena taandub kõik sellele, et uurida ja jälgida eelnevaid ja praeguseid tulemusi, millega soovite kaubelda.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele