Otsid kindlustus krüptovaluutas?

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️Is on olemas krüptokaitse?

Küberkindlustus kaitseb küberturvalisuse rikkumistest põhjustatud kahjude eest. Enamik krüptoraha börse pakub vähemalt mõningast kindlustust, et kaitsta digitaalset vara varguste ja turvarikkumiste tagajärjel tekkivate kahjude eest. Käime selles postituses põhjalikult läbi krüptokindlustusfirmad, kuidas see toimib ja mida see katab.

⚡️ Kuidas krüptoraha praegu kindlustada?

Krüptorahaettevõtted on siiski leidnud erinevaid meetodeid, et oma digitaalset vara turvaliselt hoida.

⚡️ Mis on kindlustustarkvara?

Kindlustusmakse tasumise eest on kindlustusmärgis sertifikaat kindlustuskatte kohta, mille kindlustatu saab. Poliisi kindlustusrisk on tavaliselt jagamatu ja mitteülekantav, seega peab see olema kaetud ainult ühe poliisiga.

⚡️ Kas Coinbase kindlustab teie krüptoraha?

Coinbase ei ole kaitstud Securities Investor Protection Corporationi poolt, erinevalt teistest krüptoraha vahendajatest. Sellel on küll kindlustus, kuid kasutajad, kes kaotavad oma raha häkkimise või sisselogimisandmete kaotamise tõttu, ei ole sellega kaetud.

⚡️ Kas digitaalseid varasid saab kindlustada?

Digitaalsete varade väärtust ei saa hinnata, sest asendust ei saa osta. Kuigi varakindlustus ei ole kättesaadav, võite kaitsta oma digitaalset vara lisakindlustusega.

Kindlustus krüptovaluutas

Miks ma vajan krüptokindlustust (ins) krüptoraha maailmas?

Kindlustussektor ei ole praegu piisavalt suur, et teenida kasumit krüptovaluutatööstusest, mis koosneb peamiselt uutest ettevõtetest ja börsidest.

Isegi Põhja-Ameerika juhtiv krüptovaluutavahetus Coinbase kindlustab avalike andmete kohaselt ainult 2% oma varadest Lloyd's of Londonis. Neid münte hoitakse kuumas hoidlas (või on seotud internetiga). Ülejäänud 90% on internetist lahti ühendatud ja nende parima krüptokindlustuse staatusest on vähe teada.

Kuidas DeFi krüptokindlustus toimib?
krüptokindlustuse turul nüüd

Arvestades krüptovaluutaturgude volatiilsust, muutub krüptokindlustus ülioluliseks. Bitcoini ja muude krüptovaluutade kiire kallinemine on toonud kaasa märkimisväärseid vargusi veebipõhistes rahakottides ja vahetuskohtades. Jaapani börsilt Coincheck 2018. aasta jaanuaris toimunud 500 miljoni dollari väärtuses krüptoraha vargus toob esile peavoolu finantssüsteemi haavatavuse.

Võtame näiteks plokiahela turvafirma BitGo juhtumi. 2015. aastal ütles ettevõte, et see on kindlustatud XL Groupi poolt. Siiski kustutas ta kogemata ja seejärel taastas blogipostituse, milles teatas, et teise kliendi Bitfinexi oli häkitud, mille tulemusel kaotati üle 70 miljoni dollari virtuaalvaluuta.

Kindlustus krüptovaluutas
Kas krüptoraha saab kunagi kindlustatud?

Bitcoini ja teiste krüptovaluutade pidevalt muutuva maastiku tõttu on kindlustusseltsidel raske nõuda täpseid kindlustusmakseid.

Krüptoraha andmed ei ole kättesaadavad. Kuna hindamise volatiilsus, mis võib tekitada kolmekohalisi hinnakõikumisi, vähendab kaitstud müntide arvu, võib see mõjutada preemiaid. Krüptoraha hiljutiste hinnakõikumiste tõttu on valdkond jätkuvalt väga volatiilne. See on kaotanud osa varasemast optimismist krüptoraha ümber üldiselt ja plokiahela tehnoloogia ümber konkreetsemalt.

Bitcoini hinna hüppeline tõus viimase aasta jooksul võib olla mõned investorid eemale peletanud. Teised riigid kaaluvad, kuidas nad saaksid krüptovaluutasid ja plokiahelaid täiendavalt reguleerida, mis võib raskendada ettevõtete tegevust nendes jurisdiktsioonides.

Kuidas saab krüptoraha nüüd kindlustada?
Kes reguleerib krüptoraha?

Paljud kindlustusseltsid on juba paar aastat uurinud bitcoini. 2015. aastal avaldas Lloyd's aruande, milles arutati erinevaid krüptoraha riskide üle. “Ülemaailmsete turvastandardite väljatöötamine nii külma (offline) kui ka kuuma (online)bitcoini ladustamise jaoks aitaks vähendada riske ja annaks kindlustusandjatele,” öeldi seal. Ettevõte pakkus välja ka serveripoolset turvalisust, offline-salvestust ja mitme allkirja tehnoloogiat kui võimalikke meetodeid nende ohtude vähendamiseks .

Üks olulisemaid tuluallikaid

Teisest küljest võivad krüptovaluutaturu probleemid pakkuda kindlustusseltsidele tuluallikat. Enamik sektorile suunatud kindlustuslahendusi on kohandatud kaup, mis vastab täpselt iga kliendi vajadustele.

Kuidas saab krüptoraha nüüd kindlustada?
Kindlustus krüptovaluutas

Bloombergi aruande kohaselt on varguskindlustus populaarne krüptovaluutasektori idufirmade ja ettevõtete seas. Häkkimised seevastu ei ole selle kindlustuskaitse alla võetud.

Uuringu kohaselt võidakse alustavatelt ettevõtetelt nõuda kuni 5% oma kindlustuskaitse piirmääradest. Väidetavalt ulatuvad sissemurdmise kindlustusmaksed kuni 10 miljoni dollarini aastas. 11 Kindlustus on jaotatud paljude kindlustusandjate vahel summadele vahemikus 5 kuni 15 miljonit dollarit, mis tagab, et ükski kindlustusandja ei vastuta suure turuosa eest.

Kindlustusettevõtted on välja töötanud uuenduslikke meetodeid kindlustusmaksete arvutamiseks, et seda võimalust ära kasutada. Christopher Lin, AIG Põhja-Ameerika küberkindlustuse juht, võrdles krüptoäri digitaalse soomusautoteenusega. Ta ütles, et on võtnud kasutusele lähenemisviisi, mille kohaselt otsitakse väljakujunenud ettevõtteid, millel ei ole võrreldavaid riskiprofiile.

Kaks liiki parimaid krüptokindlustusprogramme ettevõtetele ja ettevõtetele.

Kas kindlustus krüptovaluutas on võimalik kindlustada?
Kas krüptoraha saab kindlustada?

Järgnevalt on esitatud mitu liiki kindlustust, mida võiks kaaluda oma ettevõtte bitcoini varade kaitsmiseks, olenemata sellest, kas olete väike- või suurettevõte.

Krüptoraha hoiukindlustus

Krüptoraha tuleb mingil viisil säilitada, olgu selleks siis krüptoraha rahakott, krüptoraha vahetusplatvorm või mõni muu veebiplatvorm. Hoiukindlustus võib aidata teid päästa, kui kaotate juurdepääsu oma krüptovarale (näiteks kui kaotate kontrolli oma krüptovõtmete üle või kui teie ettevõtet juhtiv ettevõte läheb pankrotti).

Kuna bitcoin on detsentraliseeritud, on kontot väga raske tagasi pöörata või kustutada. Bitcoin Foundationi hinnangul läheb umbes 20% kõigist bitcoinidest kaduma või jäävad tundmatute paroolidega rahakottidesse kinni (1). See tähendab, et 2021. aasta mai seisuga kaotavad investorid kokku umbes 185 miljardit dollarit. Kui need bitcoinid on kadunud, siis on nad lõplikult kadunud.

Kaks liiki parimaid krüptokindlustusprogramme ettevõtetele ja ettevõtetele.
Milline on kõige turvalisem viis krüptoraha säilitamiseks?

Krüptoraha hoiukindlustus võib olla üsna kulukas, kuid see võib kaitsta teie ettevõtet selle eest, et see kaotaks lõplikult juurdepääsu oma bitcoinidele ja muule digitaalsele valuutale.

Krüptokindlustuskaitse

Kui keegi paneb toime kuriteo, näiteks varguse või röövimise, võib ärikindlustus (kuriteokindlustus) katta nõuded raha, varade ja inventari kaotuse eest. Krüptoraha turg on üks näide, kus seda tüüpi kindlustuskaitse oleks kasulik.

Kuritegevus on krüptovaluutaturul kahjuks tavaline ja ettevõtted ei mõista sageli, kui oluline on kehtestada sellega tegelemiseks vastav poliitika. Kas krüpto on kindlustusega kaetud?

Krüptoraha hoiukindlustus
Kas krüpto on kindlustusega kaetud?

Ostes asjakohase kindlustuspoliisi, saate kaitsta oma ettevõtet ja selle digitaalset vara kuritegevuse ja varguse eest. Asjatundlik kommertskindlustuse maakler võib aidata teil valida sobiva kindlustuskatte, hoides samal ajal ka teie ettevõtte krüptoraha turvalisena.

Bitcoin on kaup, Nii et sa peaksid sa saada Commercial Insurance?

Digitaalne ärivara ja krüptovaluutaportfellid on kaetud mitmete standardsete ärikindlustusliikidega, näiteks juhatuse liikmete ja ametnikega (D&O) ning vigade ja tegevusetuse (E&O) kindlustusega, mida tuntakse ka kutsevastutuskindlustuse nime all.

Neid katteid on organisatsioonidel üha raskem hankida, kuid need on endiselt kriitilise tähtsusega; seetõttu on üha olulisem leida märkimisväärse asjatundlikkusega kindlustatud maakler.

DeFi krüptoraha jaoks: DeFi: detsentraliseeritud finantskindlustus (DeFi)

Kuidas saab krüptoraha nüüd kindlustada?
Kas DeFist on võimalik osta krüptoraha?

Nutilepingute kindlustus on detsentraliseeritud võrguinfrastruktuuri kaitse (DNP) vorm, mis kaitseb nutilepinguid. Nutilepingud on plokiahelasse salvestatud algoritmid, mis aktiveeruvad teatud tingimuste täitmisel, mis muudab need sarnaseks tavapäraste tarkvaraprogrammidega. Nutilepingud automatiseerivad lepingute täitmist, võimaldades tehinguid kiiresti, turvaliselt ja läbipaistvalt, ilma vahendajate või ajakulu kaotamiseta.

Usaldusväärse teenusepakkuja krüptovaluuta kaitsepoliitika tagab, et valuuta tarkvara ei ole häkkida ja et tehingud toimuvad sujuvalt vastavalt aruka lepingu tingimustele.

Kuigi see poliitika võib tunduda vähemoluline, peate oma ettevõtte digitaalse finantsvara kaitsma häkkerite eest.

Kas börsid pakuvad krüptoraha turvalisust?

Kas Coinbase on DeFi?
Kas krüptoraha on turvalisem börsil või rahakotis?

Samuti võib teid katta teie kasutatav krüptovahetus. O'Connelli sõnul on Ameerika Ühendriikide ühel populaarsemal krüptovaluutavahetusfirmal Coinbase'il 255 miljoni dollari suurune kuriteokindlustus.

Coinbase'i kindlustuspoliis hakkab kehtima, kui Coinbase'i platvormi tervikuna häkitakse. Kui aga häkker pääseb teie kontole ja varastab teie krüptoraha, siis Coinbase'i kindlustus seda ei kata. Samuti ei pruugi te kogu platvormi häkkimise korral kogu oma vara tagasi saada. Coinbase'i veebisaidi põhimõtete kohaselt: “Kui kogu kahju… ületab kindlustushüvitist… võib teie raha ikkagi puududa.

Milline on kõige turvalisem krüptoraha vahetus?
” Coinbase tagastab raha häkkimise korral?

Enamik krüptovahetusettevõtteid, sealhulgas Gemini ja Bitstamp, on pettuse vastu kindlustatud. Ettevõtte peamine Gemini hoiukassa kaitseb BlockFi varguse eest.

2 miljardi dollari suuruse päevamahuga on see suurim bitcoin-vahetus turukapitalisatsiooni järgi. Kauplemismahu poolest suurim digitaalne valuutavahetus on CoinBase, mis tõi turule mõningast stabiilsust, kui ta integreerus litsentseeritud maakleri võrdlustega. Kuid võrreldes oma konkurentidega, nagu Gemini ja Binance, on BitStampi teenused mõnevõrra vähem atraktiivsed.

Kas Coinbase'il on kindlustus?
Binance.US, teine tuntud börs ja FTX, vähem tuntud, kuid populaarne sait, ei vastanud küsimustele.

Kas minu bitcoini on võimalik kindlustada?

Jah, te saate oma krüptoraha kindlustusega kaitsta, kuid on oluline mõista, et tavalised kindlustuspoliisid (näiteks koduomanike kindlustus) ei pruugi katta krüptoraha vargust. Samuti võivad varakahjude ja kuritegude kindlustused katta krüptokindlustuse kahjusid ja püüda suhteliselt uusi või volatiilseid varasid välja jätta (sellest räägime hiljem lähemalt). Krüptovaluutade populaarsuse kasvades kerkivad aga uued ettevõtted, mis pakuvad spetsiaalselt nende jaoks kaitselahendusi.

Kas oma bitcoini saab kaitsta?
Kas keegi võib minu bitcoini rahakoti varastada?

Kindlustusandjad teevad koostööd krüptoraha börsidega, et töötada välja kindlustuspoliitikad, mis toovad kasu mõlemale poolele. Kanada bitcoin-vahetus Bitbuy tegi hiljuti koostööd kindlustusandja Knoxiga, et luua ulatuslik bitcoin-kindlustuspoliis. Kindlustus hõlmab nii mündivarguse ja -kaotuse kui ka häkkerite või töötajate reetmise riski.

Üks näide krüptovaluutaplatvormi kindlustuse kohta on Bitbuy. Ei ole kahtlust, et teised platvormid pakuvad digitaalsele rahale samasugust kaitset. Kindlustajad saavad müntide kaitsmiseks kasutada külma- ja kuuma ladustamise lahendusi, mis vähendab kõigi riske.

Näiteks teeb teiega koostööd, et leida parim viis oma osaluse tagamiseks.

Kas Bitbuy sobib krüptovaluutaks?
Kas Bitbuy on usaldusväärne ettevõte?

Mõned ettevõtted, kes kindlustavad digitaalset vara, on järgmised:

  • Bitbuy
  • Kaksikud
  • Bitstamp
  • Coinbase
  • Binance.US
  • FTX
  • Kase

Oluline on meeles pidada, et isegi kui teil on kindlustus, ei pruugi te häkkimise korral kogu oma vara tagasi saada. Samuti ei pruugi te häkkimise korral, kui kogu platvorm on ohustatud, saada tagasi kogu oma vara.

Kas koduomanike kindlustus katab bitcoini ja muid krüptovaluutasid?

Kas koduomanike kindlustus katab bitcoini ja muid krüptovaluutasid?
Kas bitcoin on kindlustusega kaetud?

Kui teil on krüptovaluutasid, ei kata teie tavaline koduomaniku kindlustus neid varguse või kadumise korral. Oma digitaalse vara kaitsmiseks uurige kindlustatud valuutaplatvormi või krüptovaluutaspetsiifilist kindlustuspoliisi. Näiteks ütleme, et kaevandate Bitcoini ja hoiustate seda kõvakettal. Kui keegi murrab teie majja sisse ja varastab kõvaketta, mis sisaldab teie Bitcoini varasid, ei hüvita tavaline koduomanike kindlustus teile nende kaotatud vahendite väärtust.

Kui teil on aga ulatuslik koduomanike kindlustusleping, mis hõlmab ka väljaspool äriruume kehtivat kindlustuskatet, võib teie kindlustusandja katta krüptoraha kaotuse või varguse, kui see on teie kodust eemal. Näiteks ütleme, et osalete bitcoin-konverentsil ja teie sülearvuti varastatakse hotellitoast, kus te viibite. Kui kahju on kaetud teie koduomaniku kindlustusega, võite esitada nõude.

Kas bitcoin on kaetud koduomanike kindlustusega?
Kindlustus kiiresti kasvavale kindlustus krüptovaluutas

Krüptoraha puhul ei ole kindlustuse puhul olemas ühtset vastust, mis sobiks kõigile. See sõltub sellest, kuidas te oma digitaalseid varasid hoiustate ja millist kindlustuskaitset vajate. Siiski peaksite väikese uurimistööga leidma lahenduse, mis vastab teie vajadustele.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele