Krüptoprognoosid aastaks 2023

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Kas Ethereum võiks jõuda miljoni?

Hiljutise Big Ideas (BIS) 2023. aasta prognoosi kohaselt võib bitcoin 2030. aastaks tõusta 1 miljoni dollarini, samas kui Ethereumi turukapitalisatsioon võib jõuda 20 triljoni dollarini.

⚡️ Kas Bitcoin jõuab 100k?

Mõnede ekspertide sõnul võib bitcoin jõuda 2023. aastaks 100 000 dollarini.

⚡️ Kas bitcoini tasub investeerida 2023. aastal?

Te võite olla kindel, et selline tootlus on ebatavaline, kui olete tuttav aktsiaturuga. Seetõttu on Bitcoin suurepärane investeerimisvõimalus riskikartlikele investoritele, sest see on võimeline andma suuremat kasumit kui teised varaklassid.

⚡️ Milline krüptoraha kasvab 2023. aastal?

Kahtlemata saab olema tohutu plahvatus, kui Ethereumil on 2023. aastal järjekordne tõus. Ethereum on üks suurimaid krüptovaluutasid, millesse investeerida, ning see oli ka esimene suurprojekt, mis käivitas nutilepingud, mis võimaldavad arendajatel ehitada töölaua- ja mobiilidetsentraliseeritud rakendusi (dApp) plokiahela tehnoloogial.

Krüptoprognoosid aastaks

Krüptovaluutaturud teenisid 2018. aastal oma volatiilsuse maine, kusjuures hinnad tõusid 2021. aasta pulli ajal mitu korda kõigi aegade kõrgeimale tasemele, enne kui nad vastupidiselt ootustele vaid mõni kuu hiljem langesid.

Bitcoin ( BTC /USD), mille turukapitalisatsioon on üle 70 miljardi dollari, algas 2021. aasta novembris 68 700 dollariga ja langes seejärel 2023. aasta jaanuaris 33 000 dollarini, kui see alles algas.

Kõige populaarsem krüptovaluuta, bitcoin, mõjutab suuresti seda, kuidas inimesed suhtuvad teistesse krüptovaluutadesse – nn “altcoinidesse”. Kuna 2023. aastal muutub bitcoin üha enam peavooluks ja aktsepteeritumaks, siis mõtlevad investorid, milline altcoin tõuseb esile. Selles artiklis käsitletakse krüpto tuleviku prognoose, mis põhinevad tööstuse peamistel liikumapanevatel teguritel.

 Krüptovaluuta tulevikuprognoosid 1 nädal
Krüptovaluuta tulevikuprognoosid 1 nädal
 Krüptoraha tulevikuprognoosid 1 päev
Krüptovaluuta tulevikuennustused 1 päev
 Krüptoraha tulevikuennustused 4 tundi
Krüptovaluuta tulevikuennustused 4 tundi
Krüptovaluuta tulevikuprognoosid 30 minutit
Prognoosid krüptoraha tuleviku kohta 30 minutit

ta krüptoturul on oodata lähitulevikus tõusu

Krüptovaluutad on viimasel ajal järsult kasvanud, kuna on välja töötatud uusi plokiahela rakendusi.

Kuna Delfi kasutamine kasvab jätkuvalt, kasvab ka vajadus turvalisemate, kasutajasõbralikumate ja tõhusamate plokiahelapõhiste finantsteenuste järele.

DeFi

Prognoos Krüptoprognoosid aastaks
Defi hinnaprognoos

Delfi Lama andmetel kasvas Delfi kasutavate plokiahelapõhiste teenuste blokeeritud koguväärtus (TVL) järsult 19 miljardilt dollarilt 2020. aasta lõpus peaaegu 237 miljardi dollarini 2021. aasta lõpuks.

Kasutajad saavad kasutada detsentraliseeritud vahetusi, et kaubelda krüptovaluutadega, teenida tulusaid intressimäärasid ja saada kasu žetoonide kasvatamisest. Nad võivad laenata oma digitaalse vara vastu madala intressimääraga ja kaubelda tokeniseeritud kaupadega, näiteks aktsiatega.

NFT

Kas NFT münt on hea investeering?
NFT hinnaprognoos

Koos mitte-tokeniseeritud märgiste (NFT) tõusuga muutub tokeniseerimine üha populaarsemaks.

Kunstis on NFT-d muutumas üha populaarsemaks, et kunstnikud saaksid digitaalseid töid müüa ostjatele kogu maailmas. Märtsis 2021 müüs kunstnik Beeple NFT-töid 69 miljoni dollari eest ja digikunstnik Pak müüs detsembris 2021 NFT-de kollektsiooni nimega The Merge enam kui 91 miljoni dollari eest.

Ostjad kasutavad NFT-d sotsiaalmeedias, et näidata oma toetust algatustele. World of Women (WOW) ja Boss Babe üritab seda kasutada raha kogumiseks tõeliste projektide jaoks, mis aitavad sotsiaalprogramme.

Miks NFT hinnad kõiguvad?
NFT hinnangud võivad olla kõikuvad

NFT väärtus võib kiiresti muutuda. Selle tulemuseks võib olla, et investorid saavad vara, mis on vähem väärt, kui nad maksid.

Delfi Lama andmetel saavutas NFT päevane maht 2021. aasta augustis 338 miljoni dollarini, kuid langes septembris 40 miljoni dollarini. Veebruaris tõusis maht 232 miljoni dollarini, kuid 12. aprillil oli see veidi üle 354 000 dollari.

Mängud: detsentraliseeritud rakendused krüptoraha hindade ennustamiseks

Krüptoraha ja hasartmängud seisavad silmitsi kõrge riskiga majanduses
Decentral Games hinnaprognoos

NFT-d on oluline osa “mängi, et teenida” ja “liigu, et teenida” plokiahela mängumudelitest, mille populaarsus on sel aastal kasvanud suuresti tänu selliste mängude nagu Axie Infinity ( AXS/USD ) edule.

Axie Infinity, kus mängijad kasvatavad ja võitlevad NFT-tegelasi meta-universumis, lõi mängusisese majanduse, mis võimaldas kasutajatel sellistes riikides nagu Filipiinid teenida piisavalt krüptoraha, et luua reaalset raha.

Seda mudelit nimetatakse rakenduspõhiseks premeerimissüsteemiks, sest see kasutab mängutarkvara asemel rakendusi.

Milline on parim rakendus krüptovaluuta prognoosimiseks?
Krüptoprognoosid aastaks

Krüptovaluutad kipuvad olema ebastabiilsed ja see kehtib eriti nende puhul, mis on loodud spetsiaalselt NFT-mängude ja meta-universumi rakenduste jaoks. Näiteks Axie Infinity AXS valuuta tõusis 2021. aasta alguse 0,59 dollarilt sama aasta novembriks 160 dollarini, enne kui langes 2023. aasta märtsis 45 dollarini.

Metaverse indeks hind krüpto prognoosid 2023. aastaks 

Metaverse Index mvi hinna ennustamine
Metaverse Index VMI hinnaprognoos

Pärast seda, kui emaettevõte Facebook muutis oma nime Meta Platforms'iks, et näidata oma tulevase kasvu suunda, toimus novembris krüptoraha väärtuste hüppeline tõus.

Milline krüptovaluuta tõuseb 2023. aastal?

Kuigi keegi ei suuda krüptovaluutade tulevikku absoluutse kindlusega ennustada, on eksperdid jätkuvalt lootusrikkad nende potentsiaali suhtes, et need võivad aja jooksul kasvada. Kas me kogeme lähiaastatel pikemat karuturgu või paljutõotavamaid hindu? Ainult aeg võib seda näidata!

Arvestades pikaajaliste tururiskide ja ülemaailmse ebastabiilsuse hiljutist suurenemist, peaksid investorid Eberhardti märtsikuu märkuse kohaselt neid teemasid prioriteediks seadma.

Arthur Hayes, BitMEXi vahetuse kaasasutaja, maalis vähem optimistlikke väljavaateid krüptoraha lähituleviku kohta.

Kas 2022 on krüptovaluutade jaoks hea aasta?
Milline on kõige lootustandvam krüptoraha aastaks 2023?

11. aprillil kirjutas Hayes oma blogis, et krüptovaluutad tõusevad ja langevad koos teiste võlapõhiste varade turgudega, näiteks globaalsete aktsiatega. Ta lõpetas oma postituse sellega, et usub, et teise kvartali lõpuks on Bitcoini väärtus 30 000 dollarit ja Ethereumi väärtus 2500 dollarit.

“See on ebamugav, et olen hakanud koguma altcoine, sest nende väärtused on üsna atraktiivsed,” kurtis Hayes.

“Isegi kui mõned neist varadest on juba 75% oma kõigi aegade kõrgeimast tasemest langenud, ei usu ma, et nad suudavad vältida järgmist krüptoraha veresauna. Selle tulemusena ostan nii bitcoini kui ka eetri puhul 2023. aasta juuni krahhioptsioone,” jätkas ta.

Kas krüptoraha on karu või pulli turul?

Kas USAs on karuturg või pulli turg?
Pulli- ja karuturud: mida need teie jaoks tähendavad

Uurige kolme kõige olulisema krüptovaluuta turukapitalisatsiooni, et näha, kas sektor tervikuna liigub ühes või teises suunas. Kuna suuremad mündid sõltuvad suuresti väiksematest altcoinidest, võib kolme suurimat turukapitalisatsiooni järgi vaadates saada aimu, millises suunas turg liigub.

Kui palju on bitcoinid 2022. aastal väärt?
Kas Bitcoin on 2023. aastal hea investeering?

CoinMarketCapi andmetel on krüptovaluutaturu väärtus tervikuna 1,9 triljonit dollarit, kusjuures bitcoin ( BTC / USD ) on selle kirjutamise (14. aprill) seisuga (umbes 780 miljardit dollarit) esikohal. Teisel kohal on eeter ( ETH / USD ) 371,2 miljardi dollariga, millele järgneb tether ( USDT / USD ), mille väärtus on 82,7 miljardit dollarit. Kogu krüptoraha turukapitalisatsioon oli sel ajal umbes 1,9 miljardit dollarit; see tõusis novembri ralli ajal kõigi aegade kõrgeimast 2,9 miljardist dollarist.

Bitcoini ja muude digitaalrahade hind

Bloombergi analüütikute sõnul võib turg veebruaris jõuda järgmise aasta jooksul 30 000 dollarini. 100 000 dollarit oleks “järgmine märkimisväärne bitcoini künnis,” kirjutasid nad.

Vaatamata praegusele langusele näitas uuring oma krüptoprognoosides optimistlikku meeleolu, kusjuures “2021. aasta spekulatiivsete liialduste mõningane kõrvaldamine” on prognoositud 2023. aasta oluliseks osaks.

kuuma mündi hinna ennustus
Milline krüpto tõuseb 2023. aastal?

“Krüptoraha võrdlusvaluuta hinnatõus on teel globaalseks digitaalseks tagatiseks ning varajane kasutuselevõtt ja uue tehnoloogia/vara piiratud pakkumine on peamised eelised,” seisab uuringus.

Digitaalsete valuutade levik näitab nende kasvavat domineerimist, trend, mis tõotab head nii USA dollarile, bitcoinile kui ka Ethereumile. Nendest kolmest krüptovaluutast paistab Ethereum silma kui kõige mõjukam platvorm NFTde ja virtuaalsete müntide jaoks – see on oluline tegur, mis toetab selle hinnastabiilsust. Seega on selle uuendusliku tehnoloogia jätkuv toetamine oluline selle väärtuse säilitamiseks tulevikus.

iotx mündi hinnaennustus
Invesco Digital Asset ETF

USA investeeringute haldamise ettevõte Invesco seevastu suhtus krüptovaluutadesse negatiivselt.

Paul Jackson, varade jaotamise uuringute ülemaailmne juht, märkis jaanuaris, et “Bitcoini massiline turustamine meenutab börsimaaklerite tegevust enne 1929. aasta turu kokkuvarisemist”.

 “Me teame, kuidas see lõppes, ja bitcoin on juba langenud umbes 42 000 dollarini (seisuga 7. jaanuar 2023), järgides täpselt meie maania mustri langustrajektoori. See muster eeldab 45% kaotust 12 kuu jooksul pärast tüüpilise finantsmaania tippu.

“Kui me järgime seda mustrit (eeldades, et oleme näinud tippu), langeb Bitcoini hind oktoobri lõpuks 34 000-37 000 dollarini… Me ei usu, et on eriti raske ette kujutada, et Bitcoin langeb sel aastal alla 30 000 dollari.

Miks Krüptoprognoosid aastaks
Kas bitcoin langeb alla $30,000?

Krüptoprognooside tegemisel tuleb meeles pidada, et hinnad on väga volatiilsed, mistõttu on raske teha täpseid lühiajalisi prognoose ja peaaegu võimatu koostada pikaajalisi prognoose.

Soovitame tungivalt, et te teeksite oma uuringu enne krüptoraha müntidesse investeerimist. Enne investeerimisotsuste tegemist lugege kõige värskemaid turusuundumusi, uudiseid, tehnilisi ja fundamentaaluuringuid ning professionaalseid arvamusi. Pidage meeles, et varasem edu ei ole tulevaste tulemuste ennustaja.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele