Mis on sissetulekute krüptofarming? Mida sa pead teadma

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Mündi kaevandamise farmi krüptoraha

Teenida tulu saagikuse kasvatamise krüpto, protsessi teenida intressi oma krüptoraha, mis on sarnane, kuidas te teenida intressi pangakonto. Saagikusefarmingu puhul panustate oma bitcoini kindlaksmääratud ajaks ja saate selle eest intressi või muid hüvesid, näiteks lisabitcoini.

Kui pangad annavad traditsioonilisi laene, makstakse väljamakstud summa koos intressiga tagasi, ütleb Daniel R. Hill, CFP, AIF ja Hill Wealth Strategies president. “Tulukrüptofarmingu puhul on idee sama: selle asemel, et hoida krüptoraha kontol tasuta, laenatakse see kasumi eest välja,” lisab ta.

Kas krüptofarming on kasumlik?
Kas krüptofarming on passiivne sissetulek?

Põllukultuuride kasvatajad on alates 2020. aastast teeninud kasumit aastase saagikusprotsendi (APY) näol, mis võib ulatuda kolmekohalise numbriga. Selle potentsiaalse tuluga kaasneb aga märkimisväärne risk, sest teenitud meetodite ja müntide puhul tuleb teha märkimisväärseid kulutusi.

Projekti ebaõnnestumise ohtu tuntakse üldiselt kui vaporware'i. Lisaks sellele on palju juhtumeid, kus arendajad loobuvad arendusprojektist ja põgenevad koos investorite rahaga.

Kuidas tulu parim saagikus põllumajandus krüpto töö?

Milline on parim krüptofarmimine kasumliku farmi jaoks?
Kas tulutoov põllumajandus on kasumlik?

Esiteks võib investor panna oma mündid sisse, panustades neid detsentraliseeritud rakenduse või dAppi kaudu laenuprotokolli. Seejärel võivad teised investorid laenata münte dAppi kaudu, et spekuleerida krüptovaluutaturu hinnakõikumiste suhtes.

“Koristamine on lihtsalt teretulnud boonus uutele kasutajatele,” ütleb Jay Kurahashi-Sofu Ava Labsist, Avalanche'i avaliku plokiahela taga olevast ettevõttest, mis töötab erinevate defi-rakendustega, mis võimaldavad koristada.

Tee passiivne sissetulek kasumlikuks krüptofarminguks
Parimad krüptoplatvormid sissetulekute kasvatamiseks

Hill lisab: “Nutikate lepingute abil vabastatakse ainult taotlemata vahendid, sest need on programmeeritud välja maksma tulevikus. Vaidlused tekivad siis, kui krüptopanga rahakott oli teie identiteediga seotud, kuid ei ole enam kättesaadav.” Steaking põhjustab varade sattumist ringlusse pikaajaliste säästudena, mitte nende varumist või müümist tsentraliseeritud börsil. Plokiahelapõhine krüptolaenuandmise protsess on täielikult automatiseeritud, mis tähendab, et krüptofarming saab keskenduda muudele asjadele ja lasta tarkvaral enda eest tööd teha.

parim saagikus põllumajandus krüpto
Mis on sissetulekuga põllumajandus?

“See laenamine toimub üldiselt nutikate lepingute kaudu, mis on omamoodi arvutiprogramm, mis toimib likviidsusbasseinina,” ütleb Brian Decker, veebipõhise finantskarjääriettevõtte Breaking Into Wall Street asutaja. “Harvest'i kasutajad ehk likviidsuse pakkujad laenavad oma vara, lisades selle arukasse lepingusse.”

Saagikuse krüptofarmingu tehnika kohaselt võivad investorid teenida intressi, lukustades oma münte ja sageli rohkem krüptoraha – see on tehingu tõeline eelis. Kui nende lisamüntide hind tõuseb, tõuseb ka investori tulu.

See meetod võimaldab Kurahashi-Sofu sõnul hiljuti käivitatud plokiahela rakenduste õitsengut. “Tasustades kasutajaid stiimulitega, nagu nende juhtimise märgid, komisjonitasud rakendusesisestelt tehingutelt ja muud meetodid, saavad [need rakendused] ergutada kogukonna kaasamist ja pakkuda likviidsust, pakkudes stiimuleid,” ütleb Kurahashi-Sofu.

mündi kaevandamine talu krüptovaluuta
Kas tasub tegeleda tulundusliku põllumajandusega?

“Tehast võib võrrelda jagamise algusaegadega,” ütles Kuraishi-Sofu. “Uber, Lyft ja teised sõidujagamisrakendused nõudsid kiiremat laienemist, seega pakkusid nad varajastele kasutajatele stiimuleid, et nad soovitaksid oma sõpradele võrgustikuga ühineda.”

Middle Tennessee State University poliitilise majanduse uurimisinstituudi majandusprofessori Daniel J. Smithi sõnul on veel üks kihlvedude stiimul piisavalt krüptovaluuta aktsiate kogumine, et käivitada kõva kahvel, mille käigus tehakse valuuta arhitektuuris suuri infrastruktuurimuudatusi.

Kas krüptofarming on seaduslik?
Millised on sissetulekute kasvatamise riskid?

“Karmid jõud võimaldavad krüptoraha omanikel teha muudatusi, mis vähemalt enamiku kasutajate silmis parandavad valuutat tulevikus,” lisas Smith. Teatud mõttes võimaldab kõva kahvel krüptoinvestoritele samasugust võimu nagu hääleõiguslikud aktsiad annavad aktsionäridele: nad võivad kõva jõudu kasutades mõjutada krüptoraha protokolli.

Smith näeb kihlvedude münte kui potentsiaalselt mängu muutvat arengut krüptovaluutatööstuses, mis annab sellele rohkem omakapitali investeerimisomadusi. “See on vahe portfelli ja aktsia vahel,” selgitab Smith, lisades: “kihlveomündid annavad krüptovaluutadele aktsiainvesteeringute olulise tunnuse.”

Kas põllukultuuride kasvatamine on krüptoohtlik?

mündi kaevandamise talu krüpto
Mis vahe on vargsi ja tulundustalupidamise vahel?

Saagikoristus on ohtlik tegevus. Järgnevalt on esitatud mõned saagikoristusega seotud ohud:

 • ✔️ Volatiilsus : Mõõdetakse vara hinna volatiilsust. Seda, mil määral investeeringu hind varieerub, nimetatakse volatiilsuseks. Investeeringuid, mille hind lühikese aja jooksul oluliselt kõigub, nimetatakse volatiilseks. Kui te hoiate oma žetooni pikka aega külmutatud, võib nende väärtus järsult langeda või tõusta.
 • ✔️ Pettused :Investorid peaksid olema ettevaatlikud, kui nad investeerivad petturiprojektidesse või plaanidesse, mis varastavad kõik vahendid põllukultuuri omanikult. Tegelikult on CipherTrace'i uuringu kohaselt pettused ja väärkasutamine vastutavad 2020. aastal üle 90% 1,9 miljardi dollari väärtuses krüptovaluutaga seotud kuritegevusest.
Mis vahe on steaking ja tulu põllumajandus?
Mis vahe on vargsi ja tulundustalupidamise vahel?
 • ✔️ Rug pulls :Rug pulls on teatud tüüpi väljumise pettus, mille puhul krüptoraha arendaja saab investorite raha projektile, seejärel loobub sellest ilma raha tagastamata. CipherTrace'i aruande kohaselt oli peaaegu 99 protsenti aasta teisel poolel toimunud märkimisväärsetest pettustest seotud vaiba tõmbamiste ja muude väljumispettustega, mille suhtes on eriti vastuvõtlikud põllukultuuride kasvatajad.
 • ✔️ Nutilepingute risk: Nutilepingud võivad anda valesid tulemusi või olla haavatavad häkkimise suhtes, mis seab teie krüptoraha ohtu. “Suurem osa viljelemisega seotud ohtudest on juurdunud nutilepingutes,” väidab Kurahashi-Sofu. Paremad koodikontrollid ja kolmanda osapoole auditid aitavad neid lepinguid turvalisemaks muuta.
 • ✔️ Mittepüsiv kahjum : Teie krüptoraha kasumid ja kahjumid jäävad realiseerimata, kui see on virnas, mille tulemuseks on ajutiselt realiseeritud kasum või kahjum. Need kasumid või kahjumid muutuvad püsivaks, kui te oma mündid välja võtate, ja kui kahjum on suurem kui teenitud intress, võib olla parem, kui jätate need kauplemiseks kättesaadavaks.
 • ✔️ Regulatiivne risk: Krüptoraha puhul on veel palju regulatiivseid küsimusi, millega tuleb tegeleda. SEC on teatanud, et mõned digitaalvaluutad on väärtpaberid, mis kuuluvad tema pädevusse ja mida saab seega reguleerida. Riigiasutused on juba andnud korraldusi, millega keelatakse ühe populaarseima bitcoin-laenufirma BlockFi tegevus.
Kas ma peaksin põllumajandusega tegelema või panustama?
Kas ma peaksin panustama krüptoraha peale?

“Detsentraliseeritud rakenduste kasutamisel on alati oht,” lisab Kurahashi-Sofu. “Kõik taandub riski minimeerimisele piisavalt, et tunneksite end nende kasutamisel uuringu põhjal turvaliselt.” Kasutajad peaksid pidevalt tähelepanu pöörama rakenduse meeskonnale ja läbipaistvusele turvakontrolli osas.

Kas krüptoraha kaevandamine on kasumlik?

See on tõsi, sissetulekute krüptofarming on ohtlik äri. Siiski võib see olla tulus – muidu ei üritaks seda keegi. CoinMarketCap pakub aastaseid ja igapäevaseid APY kasumlikkuse edetabeleid erinevate likviidsusparkide jaoks. Kahekohalise aastase APY-ga basseinid on lihtne avastada, samuti need, mille intressimäärad on 1000 protsenti aastas.

Kas panustamine on parem kui kaevandamine?
Kas on parem panustada Bitcoiniga?

Paljudel põllukultuuridel on suur pöördumatu kahjumipotentsiaal, mis peaks panema investorid küsima, kas võimalik kasum on riski väärt. “Nagu krüptoraha puhul üldiselt, on ka põllukultuuri kasumlikkus veel väga ebakindel ja spekulatiivne,” lisab Smith. Ta usub, et kuigi potentsiaalne kasum tundub väike võrreldes ohuga, mis kaasneb müntide lukustamisega nende kasvatamise ajal, “on võimalus suureks tootluseks alati olemas”.

Krüptoraha kogus, mida saate panna, mõjutab teie üldist kasumit. Selleks, et põllukultuuride kasvatamine oleks kasumlik, on Besheari sõnul vaja tuhandeid dollareid sularaha ja keerulisi taktikaid.

Et olla teadlik neist 7-8% saagise Farming protsessidest, peaksite õppima järgmist

Kas krüpto investeerimisega on nagu hasartmängud?
Mis on parem kui Bitcoini kaevandamine?

Saagikasvatajad võivad kasutada ka Delfi teenuseid, mis pakuvad mitmesuguseid krediidistiimuleid, et suurendada tulu oma müntidest, mis on kaalul. Siin on viis saagikuse kasvatamise meetodit, millest peaksite teadlik olema:

KUIDAS KRÜPTOKAEVANDAMINE RAHA TEENIB?

 • ✔️ Aave on tasuta, avatud lähtekoodiga likviidsusvõrk, mis võimaldab üksikisikutel laenata ja laenata krüptoraha. Hoiustajatele makstakse nende hoiuste eest intressi AAVE-tokenite kujul. Intressi arvutatakse laenatud raha nõudluse alusel turul. Võite tegutseda nii hoiustajana kui ka laenuvõtjana, tagades oma hoiustatud vara tagatismüntidega.
Erinevate varade ja kohustuste mõõtmine aja jooksul
Erinevate varade ja kohustuste mõõtmine aja jooksul
 • ✔️ Compound on avatud lähtekoodiga arendajate poolt juhitud protokoll, mis kasutab hoiustatud raha tootluse arvutamiseks algoritmilist autonoomset intressimäära meetodit. Compoundi antakse välja ka preemiaks.
 • ✔️ Curve Finance on likviidsuspool, mis kasutab turutegemise strateegiat, et võimaldada kasutajatel vahetada Stablecoine. Kuna nende väärtus on seotud teise vahetusvahendiga, on stablecoine kasutav bassein turvalisem.
 • ✔️ Uniswap on detsentraliseeritud börs, mis kasutab pakkumismehhanismi, kus likviidsuse allikad peavad pakkuma mõlemale poolele 50:50. Te saate vastutasuks osa tehingutasust ja UNI haldustähised.
 • ✔️ Instadapp on arendajatele mõeldud vahend, mis võimaldab neil hallata oma detsentraliseeritud finantsportfelli. 31. oktoobri seisuga on Instadappil üle 12 miljardi dollari suurune plokiahela vara.
Kuidas hinnatakse varasid ja kohustusi?
Yieldfarming

Erinevate varade ja kohustuste mõõtmine aja jooksul

Tulu krüptoraha põllumajandus on tava panna või blokeerida oma krüptoraha vastutasuks intressi või täiendava krüptoraha. “Tulu krüptofarming on muutumas üha populaarsemaks, kuna krüptovaluutad saavad rohkem tähelepanu. See on põhiidee, mis ulatub tagasi päevadesse, mil pangad olid olemas, ja on lihtsalt digitaalne versioon investorite kasumi intressilaenustamisest,” selgitab Hill.

saagikuse farmimise krüpto loend
Kuidas hinnatakse kohustusi?

Kuigi krüptofarminguga on võimalik teenida märkimisväärset tulu, on see ka äärmiselt ohtlik. Kui teie krüptovaluuta on lõksus, võivad juhtuda mitmesugused fantastilised ja kohutavad sündmused, nagu on näha paljude krüptovaluutaturgudel täheldatud suurejooneliste hinnakõikumiste puhul.” See on nagu kõik muu: Kui midagi tundub liiga hea, et olla tõsi, siis tavaliselt on see tõsi. On ülioluline mõista põllukultuuride kasvatamise üksikasju enne sekkumist.”

Kuidas maksustatakse saagikuse kasvatamist?

Saagikuse kasvatamine on veel uus nähtus, mis tähendab, et enamik maksuametitest ei ole veel andnud konkreetseid juhiseid saagikuse kasvatamise maksude kohta. See ei tähenda siiski, et saagikuse kasvatamine ei kuulu maksustamisele. Pigem peavad investorid lähtuma oma riigi kehtivatest krüptomaksueeskirjadest ja kohaldama neid oma yield farmingi tehingute suhtes.

Saagikuse kasvatamisest saadava tulu maksustamine
Kas krüptoraha kaevandamine on kasumlik?

Saagikasvatuse ilu maksustamise seisukohast seisneb selles, et see on juba praegu kehtivate krüptomaksustamiseeskirjade kohaselt hõlmatud. See on üsna lihtne. Sõltuvalt sellest, kuidas maksuamet teie krüptotehinguid tajub, maksustatakse teid kas tulumaksuga või kapitalitulu maksuga. Peate hindama, kuidas teie erinevaid tulundustehinguid hinnatakse.

Saagikuse kasvatamisest saadava tulu maksustamine

Siin on mõned näited krüptotulu kohta, mida maksustataks:

 • Krüptoraha kaevandamine.
 • Tasud, mida saad krüptoraha hoidmise eest rahakotis.
 • Krüptoraha saamine hüvitisena teenuse eest.
Kas krüptoraha kaevandamine on kasumlik?
Saagikuse kasvatamisest saadava tulu maksustamine

Mõnedes riikides käsitatakse isegi uusi münte või märke, näiteks neid, mis on saadud airdropist või forkist, sissetulekuna. Kõik need kuuluvad tulumaksuga maksustamisele nende õiglase turuväärtuse alusel hetkel, mil te need saate. Saagikasvatuses on palju tehinguid, mida võiks reaalselt käsitleda sissetulekute vormidena.

Näiteks võite saada uusi märke tasu eest, kui te hoiustate vara likviidsusparki. Mõned neist varadest võiksid olla COMP-märgid või SUSHI-märgid. Uued saadud žetoonid loetakse tõenäolisemalt maksustatavaks tuluks, lähtudes nende õiglasest turuväärtusest teie riigi vääringus nende saamise ajal.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele