The 6 Parim Altcoin Exchanges of 2023

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️What on krüptovaluutavahetus?

Krüptovaluutavahetus on teie ühtne kauplus kõigi krüptoasjade jaoks. Ostke, müüge ja kaubelda krüptovaluutadega, kasutades erinevaid valuutatüüpe, nagu USA dollar, või konverteerige neid hõlpsasti ühest vääringust teise. Vahetuskohtades on hinnad pidevalt muutuvad, nii et saate ajakohaseid väärtusi võimalikult lähedal turuhindadele – enam ei pea ootama! Veenduge, et kasutate kauplemisvõimalusi maksimaalselt ära, kasutades usaldusväärset ja usaldusväärset krüptoraha vahetust juba täna.

⚡️ Mis vahe on krüptoraha ja krüptovaluutavahetus?

Hoidke kogu oma krüptokollektsiooni turvaliselt krüptovaluuta rahakoti abil, mis on ideaalne tarkvara kõigi teie digitaalsete varade jaoks. Krüptoraha vahetusega saate samal ajal kaubelda või osta digitaalset valuutat, samuti saate kiiresti konverteerida traditsioonilist raha selle moodsamaks variandiks. Mõlema vahendi kasutamine on hädavajalik, kui soovite krüptovaluutade potentsiaali maksimaalselt ära kasutada.

⚡️ Kas teil on vaja krüptoraha rahakotti?

Kas soovite investeerida bitcoinidesse? Te ei pea oma münte hoidma külmhoones ega installima arvutisse tehniliselt kuuma rahakoti programmi. Paljud krüptovahetused võimaldavad teil valuutat börsil hoida ja mõned eraisikud teevad seda ka.

⚡️ Kas krüptoraha on hea investeering?

Krüptovaluutad on riskantne ja ettearvamatu ettevõtmine, mis võib teid kenasti tasuda, kuid võib teid kiiresti võlgadesse ajada, kui seda ei võeta tõsiselt. Kui oled teadlik võimalikest riskidest ja oled valmis neid aktsepteerima, enne kui investeerid raha krüptovaluutadesse, siis võivad need olla hea võimalus lisatulu teenimiseks. Veenduge siiski, et teete eelnevalt oma hoolsuskohustuse, et mitte kaotada raskelt teenitud raha hiljem.

Mis on Altcoini vahetus?

Altcoini vahetuse abil saate uurida teisi 18 000+ tänapäeval ringluses olevat krüptovaluutat. Kuigi enamikul neist projektidest on väike turukapital ja investorite huvi on väike, on siiski lõbus (ja mõnikord ka kasumlik) spekuleerida nende tulevaste liikumistega.

MIS ON ALTCOINS?

Parimad altcoinide vahetused
Parimad krüptovaluuta vahetused altcoins jaoks

Iga altcoin-vahetus võtab tasu. See tähendab, et teilt võetakse komisjonitasu iga loodud ostu- ja müügikorralduse eest. Enamasti, kuna eToro on ainuke erand reeglist, on see tasu väljendatud protsendina kogu kaubavahetuse väärtusest. Altcoinide ostmisel või müümisel tuleb arvesse võtta ka altcoinide vahetuskurssi, sest see võib oluliselt mõjutada teie kasumit.

Mida peaksin altcoini kauplemisplatvormi puhul otsima?

CoinMarketCapi andmetel on olemas veidi üle 300 krüptoraha valuutavahetuse. Loomulikult võib see tekitada väljakutse, kui otsustate, milline vahetus on teie jaoks sobiv.

Parim altcoin vahetused
Mis on altcoini vahetus?

Me puhastame udu, vaadates läbi kõige olulisemad asjad, mida tuleb kaaluda, kui valite oma vajaduste jaoks parimat altcoini vahetust alljärgnevates lõikudes.

Sa pead avama konto ja hoiustada raha kõige tõhusamalt altcoin börsidel seal, et neid kasutada. Bitcoini vahetamiseks mõne teise krüptovaluuta, näiteks Ethereumi vastu, peate kõigepealt läbima konto loomise ja raha hoiustamise protsessi, kasutades selleks ametlikku valitsuse väljastatud isikut tõendavat dokumenti, näiteks juhiluba või passi.

Parimad Alt-vahetused 2023. aastaks

Altcoini börsil
Parim altcoin vahetused

Siin on lühike nimekiri kõige suurepärasematest altcoini vahetustest, mida täna kaaluda.

 • eToro – parim altcoin vahetus USAs 2023. aastal
 • cryptocurrency.com – suur vahetus raha teenimiseks
 • Binance on populaarne madala komisjonitasuga vahetus  
 • Coinbase on hea vahetus algajatele
 • Huobi – parim börsil mitmekesistamiseks
 • Webull – investeerida krüptoraha vaid $ 1 eest
 • ByBit – börsil pakkuda tuletisinstrumente
 • Luno – käepärane rakendus altcoins vahetamiseks
 • Kraken – kaubelda altcoins koos võimendusega
 • Gemini – turvaline ja reguleeritud altcoinide vahetus USAs.

Viis parimat altcoini vahetust vaadatakse läbi.

 On üle 300 altcoini börsi
USA dollar-Altcoin paarid

Parimat altcoini vahetust otsides võtsime arvesse järgmisi tegureid:

 • Reguleerimine ja usaldus
 • Toetatud altcoini turud
 • Finantsvõimenduse ja marginaali kättesaadavus
 • Tasud ja komisjonitasud
 • Kauplemisvahendid ja funktsioonid
 • Minimaalsed hoiustamise nõuded
 • Ja veel.

Keskendume eelnevatele aspektidele meie allpool esitatud hinnangutes, mis hõlmavad viit parimat Altcoini vahetust aastaks 2023.

eToro aastal 2023

Osta krüptovaluutat eToro's
eToro on ka üks parimaid tehingu kopeerimise platvorme krüptovaluuta ruumis.

eToro on top-of-the-line altcoin vahetada võimaldab teil osta ja kaubelda erinevate krüptoraha vaid $ 10. Mitte ainult see, kuid eToro on ka kasinad komisjonitasud – see on ideaalne valik, kui teil on vaja oma kontot kuluefektiivselt rahastada. Kasutage seda erakordset võimalust!

Ameerika Ühendriikides elavate isikute jaoks on olemas mitmeid tasuta meetodeid krüptovaluuta vahetusse hoiustamiseks. Nende hulka kuuluvad deebet- või krediitkaardimaksed, samuti PayPal, Skrill, ACH-ülekanded ja kodumaiste ülekannete hoiused – kõik need nõuavad konto avamiseks vaid 10 dollarit!

Millist krüptovahetust on Parim altcoin vahetused
Kas krüptoraha hoidmine eToro börsil on turvaline?

Kui teie eesmärk on investeerida krüptovaluutasse eTorol, on teie parimad võimalused Ethereum, Binance Coin, Cardano, EOS ja Monero. Kuid see pole veel kõik – arvesse tuleks võtta ka detsentraliseeritud finantse, nagu Decentraland, AAVE Cosmos ja SushiSwap! Peale selle võib nutikas portfell olla just see, mis sobib neile, kes soovivad krüptoraha eTorol osta.

eToro on teerajaja, kui tegemist on tehinguid kopeerivate tehingutega krüptovaluutatööstuses. See tähelepanuväärne tööriist võimaldab teil jäljendada professionaalsete kauplejate strateegiaid, aidates teil osta ja müüa digitaalseid münte, ilma et teeksite ise tegelikku kauplemist. Lisaks pakub eToro võimalusi aktsiate ja ETFide, valuutatoodete ning kaupade ja indeksite kauplemiseks – see annab kasutajatele uskumatult palju võimalusi!

eToro on ideaalne platvorm aktsiatega kauplemiseks internetis. Neile, kes soovivad suuremat sõltumatust ja privaatsust, pakub eToro ka võimalust kaubelda krüptovaluutadega, ilma et peaksite kartma, et teie konfidentsiaalsed võtmed võidakse varastada. Lisaks on nende iOS- ja Android-rakendused varustatud mobiilse krüptovaluutaga kauplemise funktsiooniga, mis muudab tehingud veelgi mugavamaks!

crypto.com – Raha teenimiseks suurepärase vahetusega

Milline on parim krüptovahetus Altcoinide jaoks?
Milline on parim krüptovaluuta vahetus Altcoins?

Kui otsite Coinbase'i asendajat, on cryptocurrency.com ideaalne vahetus, mida uurida! Seal on üle 250 altcoini, mis võivad olla suurepärased pikaajalised investeeringud – mis on veelgi parem? Konto loomise lõpuleviimine võtab vaid mõne minuti ja pärast kinnitamist võite kohe kasutada oma deebet- või krediitkaarti krüptovaluuta ostmiseks. Ära kõhkle; alusta investeerimist krüptovaluutasse juba täna koos krüptoraha-iga!

Kui soovite raha säästa, siis miks mitte kaaluda sularaha saatmist ACH või kohaliku pangaülekande kaudu? Ja mis kõige parem – see on tasuta! Ja kui makse jõuab kohale, võetakse sinult ainult 0,40% iga slaidi eest. Lisaboonus on see, et CRO – üks populaarsemaid altcoine turul – on tänu krüptoraha-i osalusele veelgi madalamad kauplemistasud!

Crypto.com ülevaade 2023
Kas cryptocurrency com või Coinbase on parem?

Pärast põhjalikku uurimist selgus, et krüptoraha on ideaalne altcoin kauplemisplatvorm, et saada rohkem tulu oma krüptoraha investeeringutest. See uskumatu krüptovaluuta hoiukonto ei mahuta mitte ainult erinevaid altcoinide liike, vaid pakub teile ka passiivset sissetulekut sõltuvalt sellest, kui kaua te lukustate tokenid – alates ühest kuust, kolmest kuust või isegi ilma lukustusperioodita!

Et oma APY ja Google'i reklaami hüppeliselt suurendada, peaksite investeerima CRO tokenitesse. krüptoraha on tuntud oma krüptovaluutalaenude poolest, mis annavad raha ilma krüptovaluutade müüki sundimata – probleemideta! Lisaks pakub see platvorm turvalist mobiilse rahakoti rakendust ning NFT kauplemisplatvormi, et optimeerida kasutajakogemust.

MILLISED ON NFTSI 8 POOLT- JA VASTUARGUMENTI

Binance on tuntud altcoin vahetada, et tasud on madalad.

Binance on altcoinide valdkonnas hästi tuntud
Kuidas müüa Binance'is

Binance'i abil saate hõlpsasti juurdepääsu sadadele turgudele ja saada kasu äärmiselt madalatest kauplemiskuludest. Kauplemine nendega on sageli 0,1% komisjonitasu + allahindlused BNB-tokeni ostmisel (sarnaselt Huobi ja cryptocurrency.com'iga). Kui soovite rohkem teavet selle krüptovaluuta ostmise kohta, on meil teie jaoks ette valmistatud põhjalik juhend!

Binance'i kauplemisplatvormil on keerulised tööriistad tehniliselt kallutatud inimestele. Neile, kes on uued krüptovaluuta ja tahavad osta altcoins USA dollarites, Binance pakub lihtne kasutajaliides, samuti erinevaid makseviise erineva hoiustustasudega – ACH ülekanded või pangahoiused, tulevad ilma lisatasuta!

Kõigi USA klientide puhul, kes otsustavad maksta deebet- või krediitkaardiga, tuleb lisaks 0,5% kiirtehingutasule maksta 4,5% lisatasu. Alternatiivselt võite kasutada BTC-d ja hoiustada neid oma Binance'i kontole – see protsess võtab tavaliselt 20 minutit, et see jõuaks ja kajastuks teie bilansis tänu Binance'i enda poolt loodud detsentraliseeritud Trust rahakottidele!

Milline on minimaalne hoiuse summa Binance'ile?
Milline on minimaalne hoiuse summa Binance'ile?

Binance'i veebipõhine rahakott annab teile otsese juurdepääsu detsentraliseeritud rakendustele (DApps), nagu näiteks Pancakeswap. Uustulnukad võivad soovida hoida oma altcoine hoopis Binance'i veebipanga rahakotis. See on kaitstud kahefaktorilise autentimise ja IP-valge nimekirjaga, mis tähendab, et kui püüate uuest asukohast sisse logida, peate oma identiteeti kinnitama.

Coinbase – Algajad peaksid kasutama usaldusväärset vahetust.

Populaarne Altcoini börsil
Kas Coinbase'i tasub kasutada algaja jaoks?

Coinbase'i abil saavad algajad kauplejad 2023. aastal hõlpsasti siseneda altcoinide kauplemismaailma. See platvorm on mugav kõigile kasutajatele, kuna see ei nõua eelnevaid teadmisi ega kogemusi – lihtsalt looge konto oma kodust ja võite alustada! Lisaks teeb Coinbase'i muljetavaldav valik deebet- ja krediitkaardivõimalusi paljude krüptovaluuta entusiastide seas tippvalikuks. Ära jäta seda võimalust kasutamata, et alustada altcoinide ostmisega juba täna!

Kuigi odavam kui Binance, on endiselt 3,99% tasu, kui kasutate deebet- või krediitkaarte, et osta krüptoraha samuti PayPal ostud. ACH-ülekanded on aga tasuta ja peate maksma finantstehingute eest ainult tavalist 1,49-protsendilist teenustasu. Lisaks võetakse vastu krüptovaluuta hoiuseid, nii et saate kasutada oma olemasolevaid altcoine ka teiste müntide ostmiseks!

Parim altcoin vahetused
Milline on Parim altcoin vahetused

Mis puutub Coinbase'i poolt toetatavate krüptovaluutade suurusse, siis leiate üldjuhul keskmise kuni suure kapitalisatsiooniga münte. Mõned näited on Ethereum, Shiba Inu, Dogecoin, Cardano ja USD Coin. XRP ja BNB paistavad Coinbase'is välja eranditena. Aga mis puutub turvalisusesse, siis ärge muretsege – 98 protsenti klientide tokenitest hoitakse külmhoones offline.

Coinbase nõuab teie raha täiendava kaitse tagamiseks kahefaktorilist autentimist. Kui olete saanud soovitud krüptovaluuta märke, saate neid hoida oma Coinbase'i veebipangas. Samuti võite need üle kanda Coinbase'i hoiustamata rahakotti, mis on saadaval iOSi ja Androidi rakenduses.

Huobi on suurim altcoin vahetada mitmekesistamiseks.

Parimad Altcoini vahetused
Milline on parim altcoin vahetada?

Kui soovite oma investeeringuid mitmekesistada ja uurida parimaid DeFi münte, on Huobi üks usaldusväärsemaid altcoinide vahetusi. Uhkeldades sadade alternatiivsete krüptovaluutadega erinevatel kauplemisturgudel – nagu näiteks hetkekaubandus – on sellel platvormil kõik vajalik, et rahuldada igasuguseid investoreid.

Neile, kellel on suurem riskitaluvus, on võimalik kaubelda altcoins selle tipptasemel krüptoraha vahetada. Lisaks võivad kogenud kauplejad leida, et tuletisinstrumentide turgudel on veelgi kasumlikum võimalus teenida raha futuurilepingute kaudu, mida saab avada marginaali kasutades. Paljud neist võimalustest hõlmavad USDT-ga seotud krüptovaluutasid ja lubavad edukate tehingute eest tohutuid hüvesid!

Investeerimine krüptoraha ei ole kunagi olnud lihtsam Huobi ulatusliku kauplemispaaride võrgustiku ja konkurentsivõimeliste plaanide abil. Lisaks on tehingutasu väga mõistlik 0,2 protsenti slaidi kohta – see on ökonoomne võimalus kõigile, kes üritavad turule siseneda. Lisaks, kui teil on Huobi token (HT), vähendatakse teie tasusid poole võrra!

Kas ma saan Huobis kaubelda ilma verifitseerimiseta?
Kas Huobi on hea rahakott?

Investeerimine krüptovaluutade volatiilsesse maailma võib olla eriti tasuv, kui seda tehakse Huobi kaudu. Tänu suurele valikule altcoine ja juurdepääsule märkimisväärsetele APY-dele on teil palju võimalusi oma investeeringu edukaks tegemiseks. Plokiaeg on tavaliselt üsna lühike, 7-14 päeva, pakkudes samal ajal ka lisamugavust, et neid varasid saab osta krediitkaardiga – suurepärane omadus! Huobi teenuste pakett muudab selle ideaalseks valikuks neile, kes soovivad oma krüptovaluutapositsioonidega raha teenida.

krüptovaluuta VAHETUSE RATING TOP BEST

Skilling – Parim koht kaubanduse Altcoins koos Leverage

Suurem kasumipotentsiaal ootab neid, kes kauplevad altcoins võimendusega, ja Skilling on selleks ideaalne koht. Krüptovaluuta finantsvõimendusega kuni 50:1 paneb see platvorm paljud konkurendid häbisse. Skillingis saate kaubelda CFD-dega rohkem kui 50 altcoini kohta, samas on teil juurdepääs sadadele teistele instrumentidele, nagu aktsiad, kaubad, indeksid ja valuutad.

Skilling: Forexi ja aktsiatega kauplemine
Skilling – Parim koht kaubanduse Altcoins koos Leverage

Kuna Skilling on täielikult litsentseeritud ja ametiasutuste poolt reguleeritud, hoiab ta nii rahalisi vahendeid kui ka isikuandmeid turvaliselt. Probleemide korral on klienditugi saadaval esmaspäevast reedeni, kuhu saab helistada telefonikõne, e-posti või live-chati kaudu. Pakume kahte unikaalset kauplemisplatvormi – Skilling Trader platvormi ja cTrader platvormi. Esimene on ideaalne algajatele kauplejatele, kes soovivad intuitiivset ja kasutajasõbralikku kogemust.

Viimane sobib ideaalselt kogenud kauplejatele, kuna see pakub erinevaid näitajaid ja algoritmilist kauplemist koos täiustatud tellimusefunktsioonide ja riskijuhtimisvahenditega. Kuigi kahjuks ei ole USAs saadaval, pakub Skilling teiste riikide kasutajatele hea valik hoiustamismeetodeid. Enamasti tasuta platvormil on siiski tasu Skrilli ja Netelleri kasutamise eest. Skillingi minimaalne deposiit on ainult 100 dollarit ja tehtavate tehingute puhul on null komisjonitasu! Lisaks on nende levikud ka väga konkurentsivõimelised, alustades 0,1 pipsist.

Siiski tasub märkida, et täpsete kulude väljaselgitamiseks tuleb kontrollida konkreetse altcoini lehekülge. Kui see huvitab sind siiani, loe kindlasti meie täielikku ülevaadet, klõpsates siin.

Skilling - Parim koht Altcoinidega kauplemiseks koos finantsvõimendusega
Skilling krüptoraha

Tagasivõtmine

Et aidata teil oma 2021 krüptoraha kauplemise püüdlustes, oleme käsitsi välja valinud saagi koore – meie valitud altcoin vahetused. Võtsime arvesse erinevaid olulisi tegureid, nagu turvaelemendid, kaasatud tasud, kvaliteetne klienditeeninduse tugi, ligipääsetavus mitmekesistele turgudele ja muud asjakohased kauplemisvahendid. Vaadake allpool meie parimaks hinnatud valikuid!

eToro on populaarne platvorm kauplemiseks krüptoraha. Nagu öeldud, võimaldab eToro teile deebet-/ krediitkaardiga tasuta USA dollarite hoiustamist, mida saate seejärel kasutada altcoinidega kauplemiseks kasutajasõbralikus keskkonnas.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele