Holo, Holochain ja Dapps: kõik, mida pead teadma

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Mis on kuum sümbol?

Tarbijate jaoks on holo hot krüptoraha Token (HOT) token, mis annab neile juurdepääsu kõige suurematele pakkumistele ja kokkuhoiule. Ettevõtete jaoks saab see olema vahend, mille abil nad saavad mõõta oma nõudlusfunktsiooni tõelist hinnaelastsust.

⚡️ Kas Holokene on turvaline?

Kas Holochaini saab siis kasutada selleks, et luua modereerimata suhtlusruum, mida ei saa sulgeda? Vastus on jaatav, kuid ainult teatud tingimustel. Mis puutub sellesse, kas Holochaini võib kasutada atraktiivse pelgupaigana ründajate jaoks: mitte päris.

⚡️ Kuidas investeerida Holochaini?

Holocoini omandamiseks peab teil olema Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) või Litecoin (LTC), mis on saadaval Coinbase'is ja Bitpandas. Mõlemad võtavad maksevahenditena krediitkaarti ja pangaülekannet.

⚡️ Kas ma saan osta Holochaini KuCoinilt?

Kuidas osta krüptoraha KuCoinil. KuCoinil võite kaubelda sadade krüptovaluutadega ja kõik, mida peate tegema, on osta oma esimene krüptovaluuta. Kuigi KuCoini disain on tehtud kasutajasõbralikuks, olenemata sellest, kas kasutate rakendust või töölauaversiooni, on tõsi, et selle funktsionaalsuses on mõned veidrused.

Kuidas osta holo. Holochaini teenused

Kuidas osta holo. holo krüptoraha

Holochain on krüptoraha, mis toetab detsentraliseeritud hostinguplatvormi projekti. See algatus kasutab Holochaini patenteeritud tehnoloogiat, mis on ainulaadne lähenemine krüptovaluutaturul. Sõltuvalt olukorrast võib projektis kasutada ühte kolmest holokrüpto mõiste määratlusest.

Mis on holo krüptoraha?
Kes on Holochaini taga?

holo krüptoraha on ettevõte, mis pakub Holochaini ökosüsteemi jaoks võrguinfrastruktuuri ja esmaseid varundusteenuseid.

Holo krüptoraha on tehnoloogia, mis loodi eelkõige virtuaalsete hostinguteenuste pakkumiseks.

Holo on krüptoraha, mis võimaldab ühel päeval osta virtuaalseid hostinguteenuseid holo krüptoökosüsteemis.

Mis on hea holo krüpto?
Mis on holo krüptoraha ja holochain?

Holo krüptoprojektil endal on kaks peamist eeldust :

 • Levitada ja teostada tuumikomponenti üldiseks kasutamiseks täielikult detsentraliseeritud rakendustes (mitte ainult arukates lepingutes), mis töötavad olemasolevas internetivõrgus.
 • Detsentraliseeritud rakenduste ülemaailmseks majutamiseks ja haldamiseks annab täielikult skaleeritava arveldusinfrastruktuuri.
Kas kuuma tokeni tasub osta?
Kas holo krüptoraha?

holo krüptoarendajad on seni olnud vastutulelikud plokiahela tehnoloogia suuremahulise rakendamisega seotud raskuste suhtes.

Kõige sagedasemad probleemid on järgmised:

 • Näiteks vajavad Bitcoini kaevandajad oma arvutite käitamiseks palju rohkem energiat kui traditsioonilised pangad. See on tingitud sellest, et bitcoini võrk tarbib oma infrastruktuuri jaoks suuremaid koguseid energiat. Erinevate aruannete kohaselt tarbib ainuüksi BTC võrk sama palju elektrit kui väike riik.
Kas holo crypto on turvaline?
Kas Holochain jõuab 1 dollarini?
 • Mida laiemaks muutub võrk, seda rohkem tehinguid tuleb korraga töödelda. Seetõttu on oluline, et krüptoraha oleks skaleeritav ja seega ka võimalike tehingute arv sekundis, mida sageli nimetatakse tx/s (BTC puhul on 3-5 tx/s tüüpiline; VISA makseoperaator võib töödelda kuni 2000 tx/s, kuid muidugi väga erineva infrastruktuuriga).
 • PoS (P.Roof – of – S – Take – proof of ownership) krüptovaluutade peamine probleem on vajadus kehtestada kogu võrgu jaoks ühtsed konsensusreeglid, mis enamasti toob kaasa nn EA (Early Adopters) reeglite loomise.

Kuidas teil on seni läinud?

Kas holokrüpto asendab plokiahela?
Kas Holochain on 2023. aastal hea investeering?

Praeguse seisuga on turul levinud krüptoraha projektides kahte tüüpi holokaevandamist: PoW (P Roof -Of Work Proof Of Work ) või nn kaevandamise riistvara, mis on praegu väga energiatarbiv. Teine lähenemisviis on kaevandamine, kasutades proof-of-stake'i varianti nn. Kasutades oma münte (aktsiaid) tehingute valideerimiseks, saab neid “panustada” ja teenida tasu eest rohkem münte.

Kuidas seletada Holochain holo crypto
Kas Holochainil on tulevikku?

Sellisel juhul genereeritakse valuuta keerulise algoritmi lahendamise teel, mis on võrgu aluseks. Pärast seda tuleb münte jaotada võrgu kasutajatele, et seda saaks säilitada. Piisab, kui vastav rakendus on sisse lülitatud, et saada võrgu sõlme, mis jälgib selle hooldust.

See on olnud probleemi tuum juba tuhandeid aastaid. Rikkad saavad rikkamaks ja vaestel ei ole võimalust järele jõuda, mistõttu nad muutuvad vaesemaks. Sellises süsteemis piisas tavaliselt sellest, kui osteti varakult õige kogus münte konkreetse projekti jaoks, sest EAd saavad kupongid alles hiljem eemaldada.

Kas holo krüptoraha (HOT) krüptoraha on hea investeering?
Kas Holochain on parem kui blockchain?

Keskmise inimese jaoks, kes kasutab võrku, rakendust või SC-d (S Mart leping), on ebatõenäoline, et teda huvitab, kuidas võrk toimib. Kasutaja maksab pisikest tasu, mis makstakse ülekande/tehingu maksumuse kaudu võrgus. Tehingutasu on lihtsalt tasu, mida makstakse “kaevuritele”, kes hooldavad ja haldavad võrku.

Kas holochaini teenused võivad asendada blockchaini?
Millist plokiahelat kasutab Holochain?

Mõlemad algoritmid (PoW ja PoS) on loodud skaleeritavust, kiirust ja stabiilsust silmas pidades. Inimesed, kes hooldavad võrgu infrastruktuuri, ei taha oma aega tasuta kasutada, seega peate kasutama PoW või PoS-i, et õiglaselt hüvitada teie panus võrgu hooldamisse.

Vahepeal, kui plokiahela tehnoloogia arenes rohkem arenenud krüptoraha projektid nagu Cardano (ADA) või Lisk (LSK), nad pakkusid oma ideid PoS meetodi parandamiseks.

Kas holo krüptoraha on blockchain?
Mis vahe on Blockchaini ja Holochaini vahel?

Ideed põhinevad muu hulgas vajadusel valida delegaate või kutsuda “panipaiga juhti”. Mõned lahendused on teistest paremad. Kahjuks ei ole ükski PoS täiesti usaldusväärne ja soosib alati seda rühma, kus seda rakendatakse. Kui me teame PSA algoritmi asjakohaste vastumeetmete abil, saame teoreetiliselt sellega manipuleerida.

Blockchaini skaleeritavuse piirangud võrreldes holochainiga
3 põhjust osta holo krüptoraha

PoW või PoS puhul võib võrk olla haavatav väikese rühma palju raha omavate isikute mõju suhtes. Sellega kaasneb 51% võrgu võimu ründamine, kus hüpoteetiline 51% “kaevandajatest”, kes praegu moodustavad võrgu infrastruktuuri, on “võtnud” selle üle kontrolli.

Kuid PoSi puhul ei ole see probleem, sest nagu ma juba ütlesin, saame kasutada oma teadmisi konsensuse algoritmist, et korraldada oma jõupingutusi nii, et me saaksime võrgustikust kõige rohkem kasu, panna hääli kriitilistele elementidele tulevaste projektide kohta ja nii edasi.

Millised on Holochaini eelised võrreldes Blockchainiga?

holo krüptoraha (HOT): nutikas krüptovaluuta
Mida teeb HoloChein?
 • Võrgu lihtsus – ei ole vaja jälgida tehinguid igas sõlmes, ei ole vaja säilitada võrgu eelmist plokki kogu võrgu jaoks. Eeldatakse, et kogu võrk töötab sama kiiresti kui selle nõrgim liige.
 • Ebapiisava tehinguvõimsuse probleem võib tekkida, kui üks sõlmpunkt suudab teha vaid neli tehingut sekundis. Seda probleemi ei ole Holocene'is, sest tehinguid võib täita üksteisest eraldi, mis tähendab, et:
 • Kõik võrgusõlmed ei pea nägema kõiki tehinguid, nagu see on plokiahela võrgu puhul. Skaleeruvus võib selle lähenemisviisi puhul areneda sarnaselt Tangle IOTAga, kui võrgu kasutajate (sõlmede) arv kasvab. Tehingu kehtivust ja turvalisust säilitab DHT, mis on hajutatud hash-tabel (mis erineb oluliselt plokiahelast).
Mida teeb Hot krüptoraha
?
Mis vahe on holo krüptoraha ja Holochain vahel?
 • Puudub standardne PoS ega standardne PoW, mis dikteerib võrgu konsensuse. Iga kasutaja valideerib teiste sõlmede tehinguid oma hash-ketis oma unikaalsest keskkonnast.
 • Teoreetiliselt võib tehingute arv ületada 56 000 fps, mis ületaks VISA rekordi.

Holoketi peamised osalejad on järgmised:

Kas holo holochain on proof-of-work?
Kas Holochain on tööproov?

Tüüpilises plokiahela võrgus, näiteks Bitcoini võrgus, on meil kahte tüüpi süsteemi osalised: “kaevandajad” ja “kasutajad”. Kasutajad loovad tehinguid, maksavad tasu (või IOTA puhul ei maksa tasu) ja kasutavad erinevaid rahakotte, millel on määratletud plokiahela kirje. “Kaevurid” ehk need, kes kaevandavad PoSi või PoWi, kinnitavad tehinguid ja lisavad plokke plokiahelasse.

Holo-chaini süsteem erineb veidi tüüpilisest plokiahela võrgustikust. Ka selles on kahte tüüpi osalejaid: “kasutajad” ja “valideerijad”. Nii “kasutajad” kui ka “valideerijad” on võrgustikus võrdsed, kuid nad täidavad erinevaid eesmärke.

Mis on hauakrüpto?
Mis on Holo võrk?
 • Kasutajad on need, kes installivad Holo rakenduse, mis võimaldab neil avaldada oma rakendusi ja andmeid võrgus. “Valideerijad” on inimesed, kes panustavad ressursse, et hoida võrku töös.
 • Valideerijad ei pea olema kogu aeg võrgus nagu kaevurid PoW- või PoS-süsteemis. Nad peavad lihtsalt olema kättesaadavad, kui kasutaja taotleb nende teenuseid tehingu valideerimiseks.

Milline on Holochaini roll Dappis?

Holochain on suurepärane platvorm mis tahes dAppi jaoks, mis nõuab suurt arvu individuaalseid sisendeid, kusjuures igal inimesel on juurdepääs vaid murdosale kõigist sisenditest.

Kas holochain võib asendada plokiahelat?
Kas Holochain on parem kui blockchain?

Holochaini peamine praegune kasutusjuhtum on sotsiaalvõrgustike puhul, kuid nad on pakkunud välja, et seda võib kasutada ka peer-to-peer süsteemides, tarneahela haldamisel, krüptovaluutade maine, lojaalsusprogrammide, kollektiivse luure algatuste ja muude rakenduste puhul.

Holochaini agendipõhine olemus muudab selle hästi sobivaks nende algatuste jaoks. Võite uurida ka seda, milliseid rakendusi saab Holochaini kaardil tervikuna luua.

Mis on Holochain, Holo ja HOT Token?
Mis on Holochain, Holo ja HOT Token?

Holochain Token (HOT).

Ettevõtte esialgne mündi pakkumine (ICO) lõppes 28. aprillil 2018 ja kogus vähem kui kuu ajaga peaaegu 30 000 ETH (toona 20 miljonit dollarit). ICO käigus genereeriti 133 214 575 156 HOT-märki. 21. oktoobri 2019 seisuga kaupleb HOT-token hinnaga 0,000950, mille turukapital on

Kas Holochain on hea investeering aastal 2022?
Kas Holochain jõuab 1 dollarini?

Pärast ICO-d tõusis tokeni väärtus nädala jooksul 0,002 dollarini, mis tähendab rohkem kui 1000% tõusu. Järgmise kahe kuu jooksul langes hind kiiresti ja 2018. aasta juuliks kauples alla 0,0005 dollari.

Mis on Holofuel ja kuidas see erineb tavalisest marihuaanast?

Holokütus on kavas Holochaini enda krüptoraha, mis on vastastikune krediidivaluuta ja mis on tagatud reaalse varaga.

Terminit “kohustus” kasutab Holochaini meeskond, sest seda saab teenida ja vahetada Holochaini platvormil toimuva majutuse vastu. Selle esmane funktsioon on hAppi arendajate jaoks Holo hostide hüvitamine nende teenuste eest.

Milline on holochaini teenuste tulevik?
Kas Holochain on parem kui blockchain?

Holochaini meeskond leiab, et Holofuel erineb paljudest olemasolevatest krüptovaluutadest peamiselt kolmel põhjusel:

 • Vastastikune krediit: Erinevalt teistest krüptovaluutadest, mis on enamasti õhust loodud, on HoloFuel kahest sissekandest koosnev krüptoarvestussüsteem, mis pakub skaleeritavust, läbipaistvust ja aruandekohustust.
 • HoloFuel toodetakse kogu maailmas asuvate hostide arvutusvõimsuse abil ja sõltub seega nende aktiivsusest.
 • Stabiilne väärtus: HoloFueli väärtus on seotud vastuvõtva võrgu arvutusvõimsusega. See võime areneb aeglaselt ja ei allu järskudele kõikumistele nagu teised spekulatiivsed valuutad.
Kas Holochain asendab blockchaini?
Kas Holochain on Coinbase'is?

Holochain on utiliit-token hostimise jaoks ja on juba mitmeid konkurente, kes on arengus kaugemal. Kasutajad saavad muu hulgas Sia, Storj ja Filecoini, kui nad panustavad oma arvutusvõimsust, kõvakettaruumi või ribalaiust võrku.

Millised ettevõtted kasutavad Holochaini?

Tagasivõtmine

Meile on lubatud, et bitcoin ja plokiahelad on meie tuleviku tehnoloogiad, kuid see võib olla mõnevõrra venitatud. Tegelikkuses on plokiahela tehnoloogia juba peaaegu kümme aastat vana ja parimad krüptovaluutad kopeerivad meie olemasolevat korrumpeerunud rahasüsteemi pooleldi detsentraliseeritult.

Bitcoin loodi raha säilitamiseks ja sellest on kujunenud kauplejate kasiino. Holochain on väärtuse loomise ja sotsiaalse ühendamise süsteem, mis on suunatud sellele, et aidata meil üleminekul post-monetaarsele ühiskonnale, mis põhineb kogukonnal, isiklikul vastutusel, teenetel ja vabatahtlikul tegevusel. Selle eesmärk oli pakkuda nii andmeid kui ka isiklikku privaatsust.

Kui palju on Holochain väärt?
Kes on Holochaini taga?

Ei ole teada, kas Holochain saab olema edukas, kuid see on valmis kasutamiseks ja arendajad võivad juba hakata arendama rakendusi, mis nende arvates võivad aidata kujundada meie maailma ja ühiskonda. Siin on mõned näited Holochaini detsentraliseeritud rakendustest, ja kui soovite oma detsentraliseeritud rakendust Holochaini abil arendada, võite alustada siit.

Investorid on juba kaubelnud digitaalse valuutaga, mis on alates selle ICO-st kasvanud 500 protsenti, mille jooksul krüptovaluutaturg oli laastav. HOT-token võib näha märkimisväärset arengut, kui bitcoin ja teised krüptovaluutad hakkavad taastuma.

Holochaini omadused

Kuigi meil on juba olemas blockchain, mis võib luua detsentraliseeritud võrgustiku, miks me seda vajame? Avastame allpool peamised põhjused.

Tarbitud energia kogumine ja muundamine

Kui plokiahela platvormid jätkavad suurte energiakoguste tarbimist, võib see süvendada globaalset soojenemist.

Mis on Holo hot coin?
Holochaini omadused

Tutvustame uusimat ja täiustatud mudelit!

Holochain-tehnoloogia tutvustab mudelit, mis pakub paremat andmeedastust ja andmete säilitamist.

Seda saab kasutada selleks, et võimaldada nutitelefonidel tegutseda võrgu osana, andes võrgule piiramatu skaleeritavuse potentsiaali ja muutes iga seadme või peer'i selle osaks.

Mis on Holochain Apps?

Holokaine rakendused on peamine põhjus, miks me neid vajame. Avatud lähtekoodiga raamistiku lähenemisviis on ainulaadne selle poolest, et see võimaldab suhtlemist avalike ja eravõrkude vahel. Holochaini rakendused on võimsad ja paindlikud. iga loodavat dAppi saab kohandada, et suhelda teiste võrkudega.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele