Vaala juhitud Bitcoin Surge Breaks $44K Barrier, Rohkem kasumid Ahead?

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Bitcoin (BTC) rallis muljetavaldavalt kolmapäeval, rikkudes $ 44,000 marki ja saavutades uue nelja nädala tippu, mis on tingitud tegurite kokkulangemisest, sealhulgas suuremate omanike suurenenud akumulatsioonist ja USA aktsiaindeksite hüppeliselt kasvavast tulemuslikkusest.

Turukapitalisatsiooni domineerimise poolest tuntud krüptoraha lipulaev kerkis varasemalt 42 700 dollari tasemelt 44 300 dollari tippu, mis tähistab kõrgeimat hinnapunkti alates 12. jaanuarist, veidi pärast Bitcoini börsil kaubeldavate fondide (ETF) kasutuselevõtmist USAs.

See üle 2,5% suurune tõus 24 tunni jooksul andis märku ka krüptovälja taaselustuvast tõusust. Vahepeal liitusid Ether (ETH) ja teised krüptovaluutad tõusuteega, kusjuures Ether saavutas märkimisväärse 2,3% tõusu, kuigi Cardano (ADA) jäi veidi maha, registreerides tagasihoidliku 0,4% languse.

Bitfinexi analüütikute tähelepanekud nädala alguses viitasid sellele, et kaevurite müügisurve suurenemine võis kaasa aidata BTC hindade hiljutisele langusele. Siiski näis, et tõusu pööras dramaatiliselt, potentsiaalselt müüjate ülekaal, kui BTC alustas tõusu.

Nimelt rõhutas tuntud krüptoanalüütik Ali Martinez kolmapäeval bitcoin-vaalide märgatavat kasvu akumulatsioonis, mis viitab suurinvestorite uuele usaldusele. Martinez tsiteeris Glassnode'i andmeid, millest selgub, et üle 1000 BTC-d (mis vastab ligikaudu 44 miljonile dollarile) hoidvate bitcoini rahakottide arv tõusis mitme kuu kõrgeimale tasemele, 73-le, põhjendades veelgi pulsilennu hoogu.

USA aktsiaturgudel valitsev optimism andis täiendavat tuult riskivarade, näiteks krüptovaluutade jaoks, kusjuures S&P 500 tõusis rekordtasemele, mis on piinlikult lähedal 5 000 dollari verstapostile. Seda meeleolu kajastades liikus Dow Jones Industrial Average lähemale oma kõigi aegade tippu, samal ajal kui tehnoloogiaga koormatud Nasdaq Composite jätkas oma tõusuteed oma ajaloolise kõrgpunkti suunas.
Lisaks sellele tundus, et mure New York Community Bancorp (NYCB) finantsseisundi pärast hajus, kuna laenuandja avaldas rahustava avalduse, milles käsitleti likviidsuse ja hoiuste stabiilsusega seotud probleeme pärast Moody's'i krediidikvaliteedi alandamist.

Ethereum juhib Altcoini rallit ETF-i optimismi keskel

Samal ajal näitas Ethereum (ETH) oma vastupidavust, tõustes esmakordselt kahe nädala jooksul üle 2400 dollari piiri, mida toetas uus optimism seoses spot-ETFidega. Märkimisväärsed arengud ilmnesid päeva alguses, kui varahaldurid Ark Invest ja 21Shares avalikustasid oma ühise taotluse muudatused, viies selle tihedamalt vastavusse hiljuti heaks kiidetud spot bitcoin ETFidega, mis võib ennetada regulatiivseid takistusi.

Lisaks vihjati ajakohastatud avalduses väljavaadetele, et mõned fondi märgid on võimalik panustada, et koguda preemiaid, mis suurendab veelgi investorite entusiasmi. Lisaks täheldasid Ethereumi ökosüsteemis olevad märgid, nagu Polygoni MATIC, Optimismi OPT ja Arbitrumi ARB, 2% kuni 4% kasvu, samas kui likviidne panustamisprotokoll Lido LDO tõusis muljetavaldavalt 5%, rõhutades krüptovaluutaturul valitsevat laiemat tõusutunnet.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele