MicroStrategy viimane Bitcoin Investment: 850 BTC jaoks $37M!

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

MicroStrategy, juhtiv äriintellekti ja tarkvara ettevõte, on kinnitanud oma vankumatut pühendumist Bitcoinile, omandades täiendavalt 850 BTC kokku 37,2 miljoni dollari eest, nagu teatas täna asutaja ja esimees Michael Saylor.

MicroStrategy finantsjuht Andrew Kang avaldas: “Alates kolmanda kvartali lõpust soetasime 31 755 täiendavat bitcoini, mis tähistab viimase kolme aasta suurimat kvartaalset bitcoini osaluse kasvu ja 13. kvartalit järjest, mil meie bilanssi lisandus rohkem bitcoine. Kasutasime neljandas kvartalis toimunud bitcoinide hinna märkimisväärset tõusu ning jätkasime oma strateegiliste kapitaliturgude tegevuse ja olemasoleva sularaha kasutamist, et koguda rohkem bitcoine, suurendades seeläbi meie aktsionäride jaoks lisaväärtust. Just meie ainulaadne bitcoinistrateegia ja tõestatud kogemus on võimaldanud meil koguda 190 000 bitcoini keskmise ostuhinnaga 31 464 dollarit.”

Ettevõtte sisenemine Bitcoini turule algas 2020. aasta augustis, investeerides esialgu 250 miljonit dollarit BTC-desse. Sellest ajast alates on MicroStrategy järjekindlalt suurendanud oma Bitcoini varusid, luues riigikassa reservistrateegia, mis on kogunud üle 190 000 bitcoini, mille väärtus on praeguse turuväärtuse järgi üle 8,2 miljardi dollari.

“2023. aasta osutus MicroStrategy jaoks erakordseks aastaks, kuna me suurendasime strateegiliselt kapitali, et oluliselt suurendada oma bitcoinide varusid, jätkates samal ajal uuendusi, sealhulgas MicroStrategy AI, meie teedrajava AI-põhise BI-vahendi väljatöötamist ja turuletoomist,” märkis Phong Le, MicroStrategy president ja tegevjuht. “Me saavutasime nii neljandas kvartalis kui ka kogu aasta jooksul kahekohalise kasvu tellimusteenuste tuludes, mis rõhutab meie jätkuvat pühendumust oma äritegevuse üleminekule pilveteenustele. Usume, et meie tegevusraamistik, bitcoini strateegia ja rõhuasetus tehnoloogilisele innovatsioonile pakuvad meie aktsionäridele erilise võimaluse väärtuse loomiseks.”

Kuna neljas Bitcoini poolitamine on silmapiiril, säilitab MicroStrategy oma agressiivse Bitcoini investeerimisstrateegia, mis ei näita mingeid märke proaktiivse lähenemise aeglustumisest.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele