Tai esimene kohapeal Bitcoin ETF heaks!

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Tai on heaks kiitnud oma esimese koha Bitcoin börsil kaubeldava fondi (ETF). See teeb sellest ühe paljudest riikidest, mis lubavad reguleeritud Bitcoini investeerimisvõimalusi.

Tai väärtpaberi- ja börsikomisjon (SEC) on andnud One Asset Managementile (ONEAM) rohelise tule Bitcoini ETF-i käivitamiseks. Bangkok Posti andmetel on ONE Bitcoini ETF-fond saadaval 31. maist kuni 6. juunini.

See ETF on avatud ainult jõukatele ja institutsionaalsetele investoritele vastavalt Tai SECi eeskirjadele. Aprillis muutis regulaator suuniseid, et lubada Bitcoini ETF-i, mis on suunatud professionaalsetele investoritele.

ONEAM kavatseb investeerida fondi 11 suurde ülemaailmsesse Bitcoini fondi. See strateegia tagab piisava likviidsuse ja turvalisuse. Ettevõte ütleb, et ETF pakub Bitcoini kokkupuudet reguleeritud raamistikus, vähendades selliseid riske nagu otsese omandiõigusega seotud vargused.

Kuigi ONEAM sai heakskiidu, ootab teine ettevõte, MFC Asset Management, endiselt luba oma Bitcoini ETFi jaoks. Mõlemad ETF-id on eraviisilised ja kättesaadavad ainult kvalifitseeritud investoritele.

Tai järgib USA SECi eeskuju, kes kiitis jaanuaris heaks mitu Bitcoini ETFi, mis suurendas huvi. Teised piirkonnad, nagu Hongkong, Austraalia ja Ühendkuningriik, on samuti hakanud pakkuma Bitcoini ETFi või sarnaseid tooteid.

Need ETFid teevad lihtsamaks investeerimise Bitcoini hinnamuutustesse ilma krüptoraha omamata. See sobib paremini professionaalsetele investoritele ja institutsioonidele.

Bitcoini ETFi heakskiitmisega vastavad Tai reguleerivad asutused kohalike asutuste kasvavale nõudlusele investeerida Bitcoini. See samm võib viia laiema peavoolu vastuvõtmiseni, kui avalikud pakkumised võetakse kasutusele.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele