Rich Dad, Poor Dad Autor ennustab Bitcoin tõusma $350K

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Tuntud isikliku rahanduse autor Robert Kiyosaki usub, et 25. augustiks 2024 jõuab Bitcoin $350,000 tasemele. „Rich Dad, Poor Dad“ autor on alati toetanud Bitcoini kui usaldusväärset alternatiivi traditsioonilisele rahale.

Ühes hiljutises postituses prognoosis Kiyosaki, et Bitcoin jõuab 350 000 dollarini, kuna tal puudub usaldus USA juhtide vastu. Ta kritiseeris president Bidenit, rahandusministrit Janet Yellenit ja Fedi esimeest Jerome Powelli, nimetades neid „3 Stoogeks päriselus“ ja väljendas oma usku nende ebakompetentsusesse.

Kiyosaki soovitas osta rohkem Bitcoini, et kaitsta end halva majandusjuhtimise eest. Ta on sageli kritiseerinud USA valitsuse kulutuste ja rahaprintimise poliitikat Bideni juhtimisel.

Kuigi ta usub Bitcoini pikaajaliselt, on Kiyosaki 350 000 dollari suurune eesmärk kahe kuu jooksul väga optimistlik. Selleks, et Bitcoin jõuaks augustiks sellisele hinnale, peaks see praeguselt 71 000 dollari tasemelt üle 380% tõusma.

Sellest hoolimata näeb Kiyosaki potentsiaali Bitcoini tugevaks kasvuks ja ütleb, et tema ennustus on „mitte vale“. Selle aasta alguses toetas ta Ark Investi 2,3 miljoni dollari suurust pikaajalist Bitcoini hinna prognoosi.

See julge ennustus järgneb USA koha Bitcoin ETFide tõusule, mis nägi teisipäeval oma suuruselt teist korda suuremat päevast sissevoolu üle $880 miljoni.

Kiyosaki väljavaateid on suurendanud kasvav peavoolu aktsepteerimine. Kuna sellised suured finantskeskused nagu Austraalia, Ühendkuningriik ja USA võtavad Bitcoini ETFid omaks, suureneb usaldus.

Kuigi 350 000 dollarit augustiks tundub liiga optimistlik, usub Kiyosaki Bitcoini potentsiaali kaitseks valitsuse kehva poliitika vastu. Ta kutsub investoreid üles jätkama Bitcoini ostmist.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele