$3 miljardit ETH kaob börsilt pärast SEC ETF-i heakskiitmist

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Veidi üle nädala pärast seda, kui Ameerika Ühendriikide väärtpaberi- ja börsikomisjon (SEC) kiitis kohapeal Ethereumi (ETH) börsil kaubeldavad fondid (ETF) heaks, on krüptovaluutabörsidel toimunud märkimisväärsed ETH väljavoolud. See toob esile regulatiivsete otsuste mõju turukäitumisele.

Pärast seda, kui SEC kiitis 23. mail 2024 Ethereumi spot-ETFid heaks, on krüptobörsidest välja viidud umbes 777 000 ETH, mille väärtus on umbes 3 miljardit dollarit. Krüptokaubanduse ekspert Ali Martinez jagas neid andmeid 2. juuni postituses.

Ethereumi-saldo-kõikidel-börsidel

Martinezi esitatud Glassnode'i graafik näitab Ethereumi kogusaldo olulist vähenemist kõigis krüptobörsides. Saldo langes umbes 12,5 miljoni ETH-ni, mis langeb kokku hinna tõusuga pärast ETF-i heakskiitmist.

Ethereumi ETFi mõju

Ethereumi hind hakkas 20. mail tõusma. See juhtus vahetult pärast seda, kui Bloombergi vanem ETF-analüütik Eric Balchunas ja tema kolleeg James Seyffart hindasid Ethereumi ETF-i koha heakskiitmise tõenäosust 75%, võrreldes varasema 25%-ga.

Selle aja jooksul märkis Martinez ka, et Ethereumi vaalad ostsid 110 000 ETH, mis on väärt umbes 341 miljonit dollarit. See ostuhullus toimus 24 tunni jooksul enne tema 20. mai postitust, mis viitab ETFi heakskiitmise ootuses suurimate omanike kõrgendatud huvile.

Üldiselt viitab Ethereumi märkimisväärne tagasivõtmine börsidel sellele, et krüptokauplejad ja investorid soovivad oma vara kindlustada. Sellist edasise hinnatõusu ootust ja vähenenud müügisurvet börsidel peetakse üldiselt bullish indikaatoriks.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele