Solana tõuseb 7x aastal 2023, seatud 400% plahvatama Bull Run!

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Krüpto analüütik tähelepanelikult jälgides turul näitab, et konkureeriv digitaalse vara Ethereum (ETH) on tõusnud umbes 600% aasta jooksul ja on valmis teise tõusu.

Hiljutises videouuenduses kinnitab 458 000 YouTube'i abonendiga InvestAnswersi võõrustaja, et aruka lepingu platvormil Solana (SOL) on vaatamata selle aasta märkimisväärsele kasumile endiselt märkimisväärne kasvupotentsiaal.

Solana tõuseb 7x 2023. aastal
Solana Bull Run 2023

Analüütik rõhutab Solana domineerimist, jälgides SOLile omistatud osa kogu krüptoturu kapitalist. InvestAnswersi saatejuhi sõnul eeldab ta, et SOLi domineerimine suureneb järgmisel turu laienemisel 3%-ni, mis annab märku edasistest kasvuvõimalustest.

Seoses Solana domineerimisega on sel aastal seni [mis] mind ära löönud, oleme peaaegu 2,2% juures. Solana domineerimise kõigi aegade kõrgeim tase oli umbes 2,5% või midagi sellist, nii et me oleme jälle nii varakult, kuid Solana domineerimine läheb läbi katuse.

Küsimus on: mis juhtub, kui [krüpto] turukapital läheb 5 triljoni dollarini?
… 18 kuu või 24 kuu või võib-olla isegi aasta jooksul võime jõuda 5 triljoni dollari suurusele turukapitalile – palju sellest ajendab muidugi Bitcoin, kuid ma ootan, et SOLi domineerimine jõuab vähemalt 3%. Nii et küsimus on, kui [CMC (krüptoturu ülempiir) jõuab 5 triljoni dollarini [ja] SOLi domineerimine jõuab 3%-ni, milline on SOLi hind?

Strateeg jätkab SOLi potentsiaalse hinna prognoosimist, arvestades 5 triljoni dollari suurust krüptoturu kogumahtu ja Solana 3% domineerimise hinnangut. Saatejuhi sõnul peaks Solana hind jõudma 363 dollarini.

Kui CMC jõuab 5 triljoni dollarini, siis tähendab see, et SOLi turukapital läheb 150 miljardi dollarini ja SOLi praegune turukapital on 31 miljardit dollarit ja see on 4,84x [kasv] sellest, kus me praegu oleme. [See arv] korda 75 dollarit, mis viiks [Solana] hinna naeruväärsete 363 dollarini.

Käesoleva artikli kirjutamise ajal kaubeldakse Solana hinnaga 69,31 dollarit. 363 dollari suuruse hinna saavutamine tähendaks märkimisväärset 423% tõusu.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele