USA ettevõtete huvi krüpto vastu tõuseb vaatamata väljakutsetele!

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Hiljutises Paxose uuringus märkis 99% vastanutest, et nende ettevõtted on 2023. aastal võrreldes varasemate aastatega intensiivistanud keskendumist krüpto- ja plokiahela projektidele.

Krüptofirma Paxos tulemused tõid esile, et 99% uuringusse kaasatud USA finantsteenuste ettevõtetest oli käesoleval aastal võrreldes eelnevate aastatega pannud krüptoprojektidele samaväärse või suurema rõhuasetuse.

Paxos viis küsitluse läbi 400 USAs asuva finantsteenuseid pakkuva ettevõtte juhtide seas, kelle kasutajaskond on vähemalt viis miljonit ja kelle hallatavate varade maht on kas 50 miljardit dollarit või 50 miljardit dollarit aastas.

Uuringu “2023 Enterprise Digital Asset Adoption Report” kohaselt võitlevad ettevõtted vaatamata laialdasele huvile digitaalse varade tehnoloogia kasutuselevõtu vastu erinevate takistuste ja väljakutsetega. Märkimisväärne 56% vastanutest nimetas rakendamise keerukust peamise takistusena, mis takistab krüptolahenduse kasutuselevõttu. Paxos kommenteeris:

“Digitaalsete varade ja plokiahela tehnoloogia vastupidavus turusündmustele, majanduslikele väljakutsetele ja vajadusele suurema regulatiivse selguse järele peegeldab, et ettevõtted on mõistnud tehnoloogia väärtust pikemas perspektiivis.”

Graafik, mis kujutab USA ettevõtete huvi hüppelist kasvu krüpto- ja plokiahela projektide vastu 2023. aastal.
USA krüptoülevaade 2023. aasta graafik

Krüptoinfrastruktuuris esinevate väljakutsetega tegelemine, rõhutas Mastercardi juht Jonathan Anastasia aruandes, et koostöö krüptotehnoloogiaga tegelevate ettevõtetega osutus kasulikuks. “Infrastruktuur on raske. Me pidime otsima selles ruumis natiivset mängijat, kellel on see sügav ekspertiis, et tuua ettevõtted sellel teekonnal kokku.”

Aruandes täpsustati veel, et 51% vastanutest pidas krüpto- või plokiahela projektidega edasiliikumist oluliseks takistuseks turu volatiilsust, samas kui 43% nimetas märkimisväärse takistusena rakendamise rahalisi kulusid.

Neist takistustest hoolimata väljendas vähem kui 2% küsitlusele vastanutest, et nende edasiminekut takistab uskumuse puudumine plokiahela eelisse.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele