Bitcoin tõuseb 5%: ETFi heakskiitmine on 99,9% võimalus?

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

BlackRocki viimane taotlus oma kavandatud Bitcoin ETF-i jaoks langeb kokku BTC-ga, mis säilitab toetuse veidi üle $40,000.

19.detsembril tõusis Bitcoin üle 43 000 dollari, mida ajendasid uudised, mis ümbritsesid USA esimese BTC börsil kaubeldava fondi (ETF) võimalikku käivitamist.

Bitcoini hinna tõus
Bitcoini hinnagraafik – hiljutine tõus 43 000 dollarini

Bitcoin ETF-i ootused on endiselt suured.

TradingView andmed näitasid, et BTC koges tagasipöördumist, saavutades pärast päevase sulgemist tipptaseme 43 456 dollarini. Hoolimata nädala ebakindlast algusest sai BTC/USD kiiresti hoogu juurde, kusjuures 18. detsembri sulgemishind tähistas 5% tõusu päeva madalaimast punktist.

Hiljem teatati, et BlackRock, üks esimese USA Bitcoini ETF-i konkurentidest, on oma toote lunastuspoliitikat muutnud, et lisada BTC kui valikuvõimalus.

Osakuomaniku osade või kõigi osakute mitterahaline tagasivõtmine tagasivõetud osakute aluseks oleva bitcoini vastu ei ole üldjuhul osakuomaniku jaoks maksustatav sündmus,” seisab BlackRocki viimases versioonis S1, mis on esitatud USA väärtpaberi- ja börsikomisjonile (SEC).

Samuti tutvustatakse failis regulatsioone, mis puudutavad aktsiapakettide vahetamist BTC asemel sularahaks, kusjuures viimane ootab regulatiivset noogutamist.

SEC on valmis lõpetama otsused spot ETFi kohta 2024. aasta jaanuaris, mistõttu on eelolev kuu Bitcoini entusiastide jaoks otsustav periood.

ETFi heakskiitmine võib oluliselt mõjutada BTC tulevast arengut, mis on pärast pidevaid viivitusi ja eitamisi muutumas üha olulisemaks.

SEC-i osaluse ja edasi-tagasi-muutuste tase Bitcoin ETF-i osas ütleb meile, et see on 99,9% ulatuses tehtud tehing,” reageeris kaupleja ja investor Bob Loukas viimastele arengutele X

Sel nädalal lükkas SEC oma otsuse mitmete Ether ETFide kohta edasi maikuule.

Bitcoini kaupleja: 50 000 dollarit võimalik 2023. aasta lõpuks

Enne seda seisab Bitcoin silmitsi nii iga-aastase küünla sulgemise kui ka erinevate makromajanduslike andmete avaldamisega, mis võivad lisada pühade hooaja volatiilsust. Turg on BTC vahetu arengutee osas endiselt jagunenud, kusjuures langus alla 40 000 dollari on endiselt võimalik.

CryptoTA Crypto Ed'i 18. detsembri värskenduses ennustas võimalikku langust, millele järgneb tõus, spekuleerides, et BTC/USD võib 2023. aasta lõpuks puudutada 50 000 dollarit.

Vaatame hiljem nädala jooksul, kuidas see areneb,” lõpetas ta, andes madala sihtmärgina 38 000 dollarit.

Tuntud kaupleja Matthew Hyland kordab seda positiivset suhtumist, märkides Bitcoini RSI ja selle hinna vahelist bullilist lahknevust päevakaartidel.

Viimaste andmete seisuga oli päevane RSI 60,45, olles stabiliseerunud oma tipptasemelt, kui Bitcoin jõudis üle 44 000 dollari, mis on 19 kuu kõrgeim näitaja.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele