Solana $160 Breakout: Soola: Peatselt?

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Solana (SOL) teeb ka krüptovaluutaturul märkimisväärset kasu, olles ühe päevaga tõusnud peaaegu 13%, peegeldades tööstuse esirinnas oleva Bitcoini (BTC) hoogu ja positsioneerides end varsti edasiseks oluliseks hinnatõusuks.

Solana näib moodustavat oma tunnikaardil pulsilipu ja “otsustav sulgemine üle 110 dollari vastupanutaseme võib olla katalüsaatoriks märkimisväärse tõusu jaoks,” märkis krüptoanalüütik Ali Martinez 9. jaanuari X-postituses.

Lisaks sellele viitab Martinezi analüüs sellele, et vaadeldava diagrammimustri püsivust arvestades võib Solana “püüelda kuu lõpuks muljetavaldava 163 dollari suuruse eesmärgi poole”, eeldusel, et viienda suurima krüptovara turukapitalisatsiooni järgi õnnestub eksponeeritud diagrammimustrit säilitada, nagu analüütiku graafik näitab.

Bullish Flag Formation on Solana tunni graafikul
Tehniline analüüs: Solana Bullish Flag viitab potentsiaalsele rallile

Solana hinna analüüs

Selle aruande ajal oli Solana hind 101,65 dollarit, mis tähistab 12,49% tõusu viimase 24 tunni jooksul, 11,17% langust eelmise nädala jooksul, kuid märkimisväärset 40,63% tõusu viimase kuu jooksul, nagu on kujutatud hiljutistel graafikutel.

Solana ökosüsteemi kasv - 600,000 aktiivset aadressi kuu jooksul
Solana ökosüsteem õitseb: 600,000 uut aadressi kuu jooksul

Sisuliselt kogeb Solana ökosüsteem tähelepanu tõusu, mis ilmneb umbes 600 000 aktiivse aadressi lisandumisest vaid ühe kuu jooksul, mida toidavad tema detsentraliseeritud finantsalgatused (DeFi) ja memme müntide trend oma platvormi sees.

Lisaks tõusis Solana 2023. aastal krüptoareenil üheks silmapaistvaks tegijaks, tõustes aastaga muljetavaldavalt 920%, mis on osaliselt tingitud võrgustiku suurenenud kaasatusest, mis võimendas selle ökosüsteemi väärtust ja nõudlust selle emakeelse SOL-tokeni järele.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele