Parimad VPN-id torrentimiseks aastal 2023

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Kas torrentimine on VPN-i abil turvaline?

Jah, torrentimine VPN-i abil muudab teid palju turvalisemaks. Teie identiteet on varjatud ja jälgitav, seega on palju vähem tõenäoline, et saate trahvi või et keegi üritab teie seadmesse sisse häkkida.

Kas teid saab VPN-i abil torrentimise eest kinni püüda?

Ei, kui kasutate mainekat torrentimise VPN-i, näiteks NordVPN-i, ja kui teil on kill switch sisse lülitatud, ei saa torrentimist VPN-i abil tuvastada.

Kas torrentimise eest saab vangi minna?

See sõltub teie riigist ja muudest üksikasjadest. Kui te laulu alla laadite, siis see ei vii teid vangi. Kui te aga juhatate ühte suurimat avalikku torrenttrackerit, on see karistatav (nagu Peter Sunde ja teised The Pirate Bay asutajad 2009. aastal teada said).

Milline on parim VPN torrentimise jaoks aastal 2023?

NordVPN on parim VPN torrentimise jaoks. Spetsiaalselt torrentimise jaoks loodud serveritega pakub see VPN kiiret ja stabiilset allalaadimiskogemust.

Kas VPN varjab minu tegevust torrentimise ajal?

Usaldusväärne VPN krüpteerib ja varjab teie P2P-ühendused teie internetiteenuse pakkuja eest. Nii et te ei koge kiiruse piiramist või, kui torrentimine on teie riigis ebaseaduslik, õiguslikke tagajärgi. Kokkuvõttes, jah, hea VPN varjab teie torrentitegevust seaduslikest ja autoriõigusteta failidest.

Kas torrentimine VPN-i abil on seaduslik?

Jah, torrentimine VPN-i abil on enamikus riikides täiesti seaduslik – ebaseaduslik on see ainult seal, kus torrentimine on keelatud. Küsimus ei ole mitte torrentimise tehnoloogias endas, vaid sisu, mida te alla laadite. Kui te jagate või laadite alla autoriõigusega kaitstud videot, on see tõenäoliselt seadusega vastuolus.

Kas VPN mõjutab torrentimise kiirust?

Jah, VPN võib mõjutada teie interneti- ja torrentikiirust. See võib failide allalaadimist veidi aeglustada, kuid kiireimate VPNide puhul ei tohiks seda näha. Harvadel juhtudel võib VPN suurendada torrentimise kiirust, kui teie Interneti-teenusepakkuja drosseldab kiirust.

Viimastel aastatel on torrentimisega seotud riskid ja regulatsioonid suurenenud. Kui te laadite alla torrente, saab teie IP-aadressi ja selle P2P-tegevust hõlpsasti jälgida, mis võimaldab veebikurjategijatel ja muudel huvitatud isikutel teid ja teie andmeid sihikule võtta.

Kui teie Interneti-teenusepakkuja märkab, et te kasutate P2P-allalaadimist, võib ta isegi teie ühendust aeglustada või keelata teil P2P-teenuste jagamise üldse. Seetõttu on VPN-i kasutamine torrentide allalaadimiseks nüüd hädavajalik. Parima VPN-i leidmine hoiab teie andmed privaatsed ja teie veebitegevused turvalised, säilitades samal ajal kiire ja usaldusväärse allalaadimiskiiruse.

Kuidas me valisime ja testisime neid torrentimise VPN-e

Me ei kiida heaks internetipiraatlust, kuid toetame eraelu puutumatust ja turvalisust. Et teid selles aidata, tutvustame siin mõned parimad VPN-id torrentimise jaoks. Need on kiired, turvalised ja lihtsad kasutada ning on kõik ideaalsed kaaslased teie P2P allalaadimiseks.

Parimad torrentimise VPN-id – meie nimekiri:

 • NordVPN – parim kõikehõlmav VPN torrentimiseks
 • Surfshark – kiire ja odav VPN torrentide jaoks
 • Atlas VPN – odav VPN P2P allalaadimiseks
 • ExpressVPN – VPN turvaliseks torrentimiseks
 • CyberGhost- rikkalik torrenting VPN

Mida peaksite otsima parima torrentimise VPN-i puhul?

Kuidas ma saan kasutada VPN-i torrentimise ajal?

Kui otsite VPN-i torrentimiseks, tuleb teie otsingukriteeriumid vastavalt kohandada. Siin on mõned asjad, millele peaksite valiku tegemisel erilist tähelepanu pöörama:

Torrentimine:Spetsiaalsed serverid (P2P optimeeritud)
Turvaelemendid:Tapa lüliti, ohukaitse
Privaatsusfunktsioonid:Logipoliitika, sõltumatu audit
Krüpteerimine:AES-256
Kiire tunneldamise protokollid:WireGuard
Teenindajad:Varjatud, ainult RAM
Parimad VPN-riigid torrentimise ja P2P-liikluse jaoks
 • P2P-tugi. Kuigi P2P-ühendus võib olla teie isiklike andmete jaoks vähem turvaline, on see kiireim viis failide või torrentide jagamiseks. Seega otsige spetsiaalsete P2P-serveritega VPN-teenuseid, mis pakuvad teile suurt kiirust ja teie andmete kindlat turvalisust.
 • Turvalisus. Torrentimise jaoks peaksite alati valima turvalise VPN-i, mis pakub kill switch'i. See aitab vältida andmete lekkimist juhul, kui teie VPN langeb. Kasulikud on ka sellised täiendavad turvameetmed nagu ohukaitse.
 • Privaatsus. Teie valitud VPN peaks sisaldama privaatsuspoliitikat, milles on selgelt kirjas, et nad ei salvesta ühtegi logi. Veelgi parem, kui see poliitika on sõltumatult auditeeritud.
 • Kiirus. Torrentimise puhul ootame, et failid laaditakse alla kiiresti. See ongi kogu asja mõte. Seepärast peaksite otsima kiire VPN-i, mis ei aeglustaks teie ühendust.
 • Portide edastamine. Kui teil on prioriteediks usaldusväärne ja kiire torrentkogemus, mitte veebiturvalisus, siis võiksite hankida portide edastamisega VPN-i. See funktsioon võib aidata parandada teie torrentimiskogemust.
 • Raha väärtuse eest. Oluline on kaaluda, mida VPN pakub ja millise hinna eest. Valige ainult selliseid VPN-e, mis ei ole ülehinnatud.
Millise riigi VPN on parim torrentimise kiiruse jaoks?

Parimad VPN-id torrentimiseks – meie üksikasjalik nimekiri

Kõik VPN-id väidavad, et varjavad teie identiteeti, kuid mitte kõik ei tööta P2P-võrkudega. See muudab hea VPN-i leidmise torrentimiseks peamurdmiseks. Kuid et seda ülesannet lihtsustada, oleme koostanud 6 parimat võimalust. Seega, kui te ei tea, milline VPN on parim torrentimise jaoks, vaadake allpool meie parimaid valikuid.

1. NordVPN – kõikjal parim torrentimise VPN

Kas NordVPN on hea Torrentimise jaoks?
Asub:Panama
SOCKS5 proxy:Jah
Jagatud tunnel:Jah (Windows, Android)
Praegune tehing:🔥Saage NordVPN 63% MAHA + 3 kuud TASUTA!🔥

Külasta NordVPN-i

NordVPN on üks parimaid VPN-e torrentimise jaoks. Sellel on P2P-tugi oma spetsiaalsetes serverites ja see pakub mõningaid parimaid ühenduskiirusi kõigist selles nimekirjas olevatest teenusepakkujatest.

Turvameetmed: Seega saate torrentida anonüümselt ja ilma igasuguste riskideta. NordVPNi serveritel ei ole mehaanilisi kõvakettaid ja need töötavad ainult RAM-iga. Lisaks on nende privaatsuspoliitikat kaks korda auditeerinud PwC (üks suurimaid raamatupidamisagentuure).

Kas VPN töötab Torrentimise puhul?

Spetsiaalsed serverid: Üle 5500 serveri 60 riigis, nii et teil on palju riike, mille vahel valida. Lisaks toetab NordVPN oma spetsialiseeritud serverites P2P-d.

Kiirus: NordVPN töötab uue põlvkonna NordLynx-tunnelprotokolliga. Meie testides osutus see parimaks VPN-iks torrentimise kiiruse jaoks, kuna allalaadimiskiirus ulatub kuni 29 MB/s, mis on torrentimiseks ideaalne. Samuti on olemas SOCKS5 proxy neile, kes ei hooli krüpteerimisest ja eelistavad paremaid kiirusi.

Lisafunktsioonid: See teenusepakkuja omab tapmislülitit, mis sulgeb teie Interneti-ühenduse, et vältida soovimatuid IP-lekkeid. Lisaks võimaldab jagatud tunneli funktsioon teil lisada oma torrentkliendi tunneli nimekirja ja ainult teie P2P-liiklus krüpteeritakse, mis teeb sellest pakkujast torrentimise jaoks veenva VPN-i.

Kõik see muudab NordVPNi suurepäraseks valikuks torrentide jaoks. Saate seda 3,29 $/kuu eest, katab kuni 6 samaaegset ühendust ja täiendavaks ahvatluseks on 30-päevane raha-tagasi garantii. Nii et saate nautida tugevat andmete krüpteerimist ja ülikiireid kiirusi ka torrentimise ajal.

Milline VPN on Torrentimise jaoks parem?

Lisateabe saamiseks vaadake meie NordVPNi ülevaadet.

Plussid

 • SOCKS5 proxy
 • Spetsiaalsed P2P-serverid
 • DNS lekkeid ei ole
 • Rakenduste/veebilehtede jagatud tunneldamine
 • Auditeeritud protokollide puudumise poliitika

Miinused

 • Allahindlused kehtivad ainult pikemate tellimuste puhul

2. Surfshark – üks odavamaid VPN-i, mis lubab torrentimist.

Kas Surfshark on hea VPN torrentimise jaoks?
Asub:Madalmaad
SOCKS5 proxy:Ei
Jagatud tunnel:Jah (Windows, Android)
Praegune tehing:🔥Saate 82% OFF Surfshark + 2 kuud TASUTA🔥

Külasta Surfsharki

Surfshark on üks kõige taskukohasematest võimalustest selles nimekirjas. Lisaks on see ka üks parimaid VPN-e torrentimise jaoks.

Turvameetmed: Surfshark võimaldab vahetada AES-256-GCM ja Chacha20Poly1305 krüpteerimise šifrite vahel, mis on murdmatu isegi kõige võimsama kaasaegse riistvaraga. Kõik nende serverid töötavad ainult RAM-mälus, mis tähendab, et logisid ei saa salvestada, et neid hiljem välja otsida. Lisaks on lisatud ka täiustatud DNS-lekke kaitse.

Milline VPN on parem torrentimise jaoks?

Spetsiaalsed serverid: Saate valida nende 3200+ serverist, mis asuvad üle 100 riigi. See pakub piisavalt valikut erinevate kasutusviiside jaoks. Surfshark lubab torrentimist ükskõik millises nende serveris, pordid ei ole suletud. Neil on ka spetsiaalsed P2P-serverid, mis on optimeeritud spetsiaalselt torrentkliendiga kasutamiseks.

Kiirus: See VPN-teenus on üks kiiremaid, mida oleme testinud, seega ei tohiks kiirus olla probleemiks. Neil on üks kiireimaid WireGuard-tunneliprotokolle, millega teie torrentimise kiirus jääb üsna kindlaks.

Lisafunktsioonid: Surfsharkil on tapmislüliti, mis lülitab teie ühenduse välja kohe, kui ühendus teie seadme ja VPN-serverite vahel katkeb. Kui vajate VPN-i ainult torrentimise jaoks, on olemas Whitelister-funktsioon. Selle abil saate kasutada VPN-ühendust ainult torrenti veebisaitide ja rakenduste jaoks. Nii jääb ülejäänud liiklus puutumata.

Kas VPN-i saab kasutada torrentimiseks?

Surfsharki saad nii odavalt kui 2,30 dollariga kuus ja see annab sulle piiramatu arvu samaaegseid ühendusi. Lisaks on 30-päevane raha tagasi garantii.

Vaadake meie täielikku Surfsharki ülevaadet, et leida rohkem suurepäraseid funktsioone.

Plussid

 • Madal hind
 • Spetsiaalsed P2P-serverid
 • 30-päevane tagastusõigus
 • Jagatud tunneldamine
 • Kohandatavad krüpteerimismeetodid

Miinused

 • SOCKS5 proxy puudub

3. Atlas VPN – odav torrent sõbralik VPN

Kas Atlas VPN lubab torrentimist?
Asub:Ameerika Ühendriigid
SOCKS5 proxy:Ei
Jagatud tunnel:Ei
Praegune tehing:🔥Võta Atlas VPN, nüüd 85% OFF + 3 kuud TASUTA!🔥

Külastage Atlas VPN-i

Kuigi Atlas VPN-l ei ole spetsiaalseid P2P-servereid, ei tähenda see, et see ei sobi torrentimiseks. Hoopis vastupidi.

Turvameetmed: Lisaks sellele kasutab see ChaCha20 salastust koos Poly1305 autentifikaatoriga, mis tagab veelgi parema andmeturbe, mis on eriti oluline torrentimise ajal. Ja range logideta poliitika tagab, et teie andmeid ei koguta.

Millist VPN-i peaksin torrentimiseks kasutama?

Spetsiaalsed serverid: See on veidi vähem, kui te tavalisest VPN-teenusest võiksite oodata. Ja kuigi P2P-serverid puuduvad, lubab Atlas VPN paljudes oma serverites torrentimist.

Kiirus: See teenusepakkuja kasutab WireGuard-protokolli, mis pakub suurepärast kiirust. Kuid torrentimise puhul on see alati veidi aeglasem. Ja meie testide ajal oli allalaadimiskiirus üsna hea, kuid mitte väga kiire – 4-6 MB/s.

Lisafunktsioonid: VPN-l on ka palju funktsioone, nagu pahavara blokeerija, andmete rikkumise kontrollija ja kill switch. Androidi ja Windowsi rakendustes pakub see isegi IP-aadresside rotatsiooni. See on asjaolu, et saate kasutada selle tasuta versiooni P2P-ühenduste jaoks, mis on VPN-ide maailmas üsna haruldane.

Parim asi Atlas VPNi juures on selle hind. Piiramatu ribalaiuse ja põnevate funktsioonide eest saate maksta vaid 1,82 dollarit kuus – aga ainult siis, kui investeerite selle pikimasse tellimusesse. Samuti on olemas 30-päevane raha tagasi garantii, kui see VPN ei meeldi teile.

Kas ma võin usaldada Atlas VPN-i?

Lisateavet leiate meie Atlas VPN-i ülevaatest.

Plussid

 • Tasuta versioon toetab torrentimist
 • Taskukohane hind
 • Pahatahtliku lehe blokeerija
 • Piiramatu samaaegne ühendus

Miinused

 • Asub Viie Silmaga riigis
 • Mitte palju servereid

4. ExpressVPN – kiire VPN torrentimise jaoks

Kas ma saan ExpressVPN-i kasutada torrentimiseks?
Asub:Briti Neitsisaared
SOCKS5 proxy:Ei
Jagatud tunnel:Jah
Praegune tehing:🔥Saage ExpressVPN, nüüd 49% MAHA 1-aastane plaan!🔥

Külasta ExpressVPN-i

Kui otsite korralikku torrentimise VPN-i, on ExpressVPN väärt valik. See lubab P2P-failide jagamist kõigis serverites üle maailma. Ja kuigi saate seda kasutada ainult 5 seadmel samaaegselt, saate ExpressVPN-i seadistada oma ruuteril.

Ohutusmeetmed: Lisaks tööstusstandardi AES-256 krüpteerimisele pakub teenusepakkuja usaldusväärset kill switch'i, IP & DNS lekke kaitset ja ChaCha20 krüpteerimist. Lisaks on ExpressVPNil sõltumatult auditeeritud logisid mittekasutav poliitika. Ja kui sellest ei piisa, saate kasutada Threat Managerit, et tegeleda uudishimulike jälgijate ja pahavara vastu.

Kas ExpressVPN töötab redditi torrentimiseks?

Serveripark: ExpressVPNil oli viimati üle 3000 riistvara, mis on jaotatud 94 riiki. Seega, kus iganes te ka ei viibiksite, on server tõenäoliselt lähedal. Lisaks on olemas mõned spetsiaalsed serverid, mis sobivad paremini voogedastuseks.

Kiirus: ExpressVPN on üsna kiire tänu oma Lightway tunneliprotokollile. Kui me seda testisime, oli keskmine allalaadimiskiiruse langus 34%. Sama ei saa aga öelda üleslaadimiskiiruse kohta. ExpressVPN säilitas keskmiselt 49% üleslaadimiskiirusest, mis on pisut pettumust valmistav.

Lisafunktsioonid: ExpressVPN pakub lisaks eespool mainitud asjadele ka jagatud tunnelitamist. See on kasulik, kui soovite, et torrentirakendus läbiks ainult VPN-i. Lisaks, kuigi serverite varjamist ei ole, suudab ExpressVPN siiski tulemüüridest mööda minna ja teid DPI eest kaitsta.

Kas ExpressVPN on torrentimise jaoks parem kui NordVPN?

Hinnakujunduse puhul muutub see veidi keeruliseks. Kõige odavam ExpressVPN-i tellimus on 6,67 dollarit kuus, mis on teiste teenustega võrreldes üsna kallis. Siiski, kui soovite seda proovida, saate seda teha 7-päevase tasuta prooviperioodi ja 30-päevase raha tagasi garantiiga.

Lisateavet leiate meie ExpressVPNi ülevaatest.

Plussid

 • Suurepärane ülemaailmne katvus
 • Lightway tunneli protokoll
 • HTTP- ja SOCKS5-proxy'd
 • Usaldusväärsed turvaelemendid
 • 30-päevane tagastusõigus

Miinused

 • Ainult 5 üheaegset ühendust
 • Ebajärjekindlad üleslaadimiskiirused
 • Tasuta versiooni ei ole

5. CyberGhost – torrentimise VPN täis funktsioone

Kas CyberGhost töötab koos uTorrentiga?
Asub:Rumeenia
SOCKS5 proxy:Jah
Jagatud tunnel:Jah (Windows ja Android)
Praegune tehing:🔥Saage CyberGhost VPN, nüüd 83% MAHA + 2 kuud TASUTA🔥

Külasta CyberGhost VPN

CyberGhost on suurepärane VPN regulaarse torrentimise jaoks. See pakub spetsiaalseid P2P-servereid, mis muudavad teie kogemuse palju sujuvamaks. Lisaks ei riku see panku ja hoiab teid turvaliselt.

Ohutusmeetmed: Teenusepakkuja kasutab AES-256 krüpteerimist, mis tagab, et keegi ei saa teie andmeid hõlpsasti kätte. Lisaks sellele hoiab IP- ja DNS-ilekke kaitse ning kill switch ära suuremad katastroofid, kui midagi läheb valesti. Ja reklaamiblokeerija takistab tüütute reklaamide häirimist.

Kas ma saan kasutada VPN-i Torrentimise jaoks?

Serveripark: CyberGhost pakub üle 9700 serveri 91 riigis. Nagu mainitud, on teenusepakkujal spetsialiseerunud torrenti-, mängu- ja voogedastusserverid. Lisaks on olemas spetsiaalne IP-variant, mida saate kasutada ainult teie.

Kiirus: WireGuard-tunnelprotokolliga peaksite saama suhteliselt kiire ja stabiilse kiiruse. Sellest hoolimata ei ole CyberGhost kaugeltki kõige kiirem VPN selles nimekirjas. Kui me seda testisime, oli keskmine allalaadimiskiirus 9,3Mb/s, kui oli ühendatud Ühendkuningriigis asuva serveriga, ja 6,5Mb/s, kui oli ühendatud USAs asuva serveriga.

Lisafunktsioonid: Kui otsite midagi lisavõimalusi, CyberGhost teenib. Saate NoSpy serverid, mis on kiiremad, privaatsemad ja turvalisemad. Samuti aitavad Smart Rules teil CyberGhosti automatiseerida, mis on VPN-i kasutajatele super mugav. Lõpuks saate 7 samaaegset ühendust või saate teenuse seadistada oma ruuteril.

Seega, kui sulle tundub, et CyberGhost on sinu jaoks parim valik, saad tellida selle vaid 2,19 dollariga kuus. Teise võimalusena saate seda testida 45-päevase raha tagasi garantii ja tasuta prooviversiooni abil.

Siin on meie täielik ülevaade CyberGhostist, et saada lisateavet.

Milline VPN on Torrentimise jaoks parem?

Plussid

 • Sõltumatult auditeeritud null-logi poliitika
 • Spetsiaalsed P2P-serverid
 • Hulk servereid kogu maailmas
 • Spetsiaalne IP-variant
 • 45-päevane tagastusõigus

Miinused

 • Omanik Kape Technologies
 • WireGuardi ühendusprobleemid Macil
 • Raske kasutada Linuxis

6. PureVPN – korralik torrentimise VPN

Kas PureVPN on hea torrentimise jaoks?
Asub:Briti Neitsisaared
SOCKS5 proxy:Ei
Jagatud tunnel:Jah (ainult Androidi kasutajatele)
Praegune tehing:🔥Saage PureVPN, nüüd 81% MAHA + 3 kuud TASUTA!🔥

Külasta PureVPN-i

PureVPN on hea valik regulaarse torrentimise jaoks. Kuigi kõik serverid ei toeta P2P-d, leiate siiski piisavalt spetsialiseerunud servereid, et laadida alla oma eelistatud sisu.

Turvatööriistad. Teenusepakkuja ei mängi turvalisuse osas ringi. Ta kasutab sõjalise tasemega AES-256 krüpteerimist, alati sisselülitatud auditit ja usaldusväärseid tunneliprotokolle, nagu WireGuard ja OpenVPN. Lisaks tagavad sellised funktsioonid nagu kill switch turvalise torrentimise kogemuse.

Suur serveripark. PureVPN pakub üsna erakordset serveriparki, mis koosneb 6500 serverist 78 riigis, mis on suurepärane torrentimise jaoks. Ja P2P ei ole saadaval ainult valitud serverite asukohtades (täpsemalt neis, mis on torrentimise keelanud).

Kas PureVPN on hea redditi torrentimise jaoks?

Kiirus. Kuigi kiirused on stabiilsed, ei ole need kõige kiiremad, mida võiksite saada. WireGuard-tunnelit kasutades oli keskmine allalaadimiskiirus 11-12 MB/s, mis näitab selgelt, et on veel arenguruumi.

Lisafunktsioonid. PureVPNil on jagatud tunneldamise funktsioon, mis võimaldab teil valida, milline liiklus läheb läbi VPN-i (pidage meeles, et jagatud tunneldamine ei tööta WireGuardiga). Ja te saate lubada ka varjamise funktsiooni koos täiendava multiport-kihiga (ainult OpenVPN-tunnelprotokolli puhul), et jääda VPN-i kasutamise ajal nähtamatuks ja vahetada servereid ilma ühendust katkestamata.

Lõpuks, PureVPNi hind on üsna põnev, kuna te maksate 2-aastase tellimuse eest nii vähe kui 2,08 dollarit kuus ja 31-päevase raha-tagasi garantiiga. Ja võttes arvesse kõiki funktsioone, muutub hind veelgi meeldivamaks!

Lisateavet saate meie PureVPNi ülevaatest.

Kas VPN-i saab kasutada torrentimiseks?

Plussid

 • Spetsiaalsed P2P-serverid
 • WireGuard tunnel
 • Toetab portide suunamist
 • 30-päevane tagastusõigus
 • DNS lekkeid ei ole

Miinused

 • Mõned funktsioonid ei tööta koos WireGuardiga
 • Tasuta versiooni ei ole
Kas VPN aitab tegelikult Torrentimise puhul?

Võrreldes parimaid VPN-i torrentimise jaoks

NordVPNSurfsharkAtlasVPNExpressVPNCyberGhostPureVPN
Bränd
P2P tugiJahJahJahJahJahJah
LogiminePwC poolt kaks korda sõltumatult auditeeritud logid puuduvad.Puuduvad logid, sõltumatult auditeeritud Deloitte'i pooltEi ole logisid, ei ole auditeeritudPuuduvad logid, mida Cure53 on sõltumatult auditeerinud.Puuduvad logid, sõltumatult auditeeritud Deloitte'i pooltEi mingeid logisid, KPMG poolt teostatav pidev audit
Serverid5500+ serverit 60 riigis3200+ serverit 100 riigis1000+ serverit 42 riigis3000+ serverit 94 riigis9700+ serverit 91 riigis6500+ serverit 78 riigis
Samaaegsed ühendused6PiiramatuPiiramatu5710
Tasuta prooviperioodJah, 7 päevaJah, 7 päevaJah, piiramatuJah, 7 päevaJah, 1 päev lauaarvutis, 3 päeva Androidis ja 7 päeva iOSis.Jah, 7 päeva
Hind (madalaim hind kuus)3,29 dollarit kuus2,30 $/kuu1,82 $/kuu$6.67/kuu2,19 dollarit kuus2,08 dollarit kuus
ÜlevaadeNordVPN läbivaatamineSurfshark VPN läbivaatamineAtlas VPN läbivaatamineExpressVPN läbivaatamineCyberGhost läbivaataminePureVPN läbivaatamine

Võitja

Milline VPN on Torrentimise jaoks kõige kiirem?

Kuidas me valisime ja testisime neid torrentimise VPN-e

Parima VPN-i valimisel torrentimiseks seadsime prioriteediks konkreetsed funktsioonid, mis on P2P allalaadimise jaoks kõige olulisemad. Seega, kui mõni VPN-teenus on kõrgemal kohal, siis sellepärast, et see teenus paistab silma nendes võtmevaldkondades:

 • Torrentimise-sõbralik. Me testisime kõiki meie nimekirjas olevaid teenusepakkujaid, et veenduda, et nad lubavad torrentimist. NordVPN ja Surfshark olid kaks parimat valikut. NordVPN lubab torrentimist spetsiaalsetel serveritel, mis võimaldab teile tõesti muljetavaldavaid allalaadimiskiirusi. Surfshark seevastu ei valmista pettumust oma kiirustega üheski P2P-sõbralikus serveris.
Milline VPN on Torrentimise jaoks parem?
 • Turvalisus. Kõik meie nimekirjas olevad teenusepakkujad tagavad teile suure andmeturbe, olgu see siis teie andmete krüpteerimine, töötamine ainult RAM-serveritega või auditeeritud logipoliitika, et tagada, et teie andmeid ei märgitaks ja ei säilitataks kuskil edaspidiseks kasutamiseks.
 • Tulemused. Et tagada teile parimad allalaadimiskiirused torrentimise ajal, valisime välja ainult need VPN-teenuse pakkujad, kellel on parimad ühenduskiirused. NordVPN ja Surfshark on eriti kiired teenusepakkujad, nii et need kaks pakuvad parimat P2P-failide jagamise kogemust.
 • Väärtus. Kõige kallim VPN ei tähenda, et see on parim, seetõttu valisime välja ainult need teenusepakkujad, mis pakuvad oma raha eest parimat hinna ja kvaliteedi suhet. Seega, ükskõik, millise VPN-i te torrentimiseks valite, teate, et saate tippteenuse koos suurepäraste lisafunktsioonidega. Näiteks Surfsharki viirusetõrje või NordVPNi ohukaitsefunktsioon.
Kas VPN-i asukoht on Torrentimise puhul oluline?

Muud testitud VPN-id torrentimiseks

Kuigi nimekirja jõudis ainult 5 VPN-i, testisime ja uurisime ka kümneid teisi teenuseid. Näiteks leidsime, et IPVanish töötab üsna paljude torrentklientidega ja pakub head torrentimise kiirust. Sellel ei ole aga spetsiaalseid torrentimise servereid.

Vahepeal lubavad kõik Ivacy VPN-i serverid (5700+) P2P-ühendusi. Samal ajal ei ole see kiiruselt hea. WireGuard-protokolli ei ole ja torrentimise kiirused olid umbes 4,5-5 MB/s (36-40 Mbps) 300 Mbps baasühenduse juures.

Hotspot Shield VPN-i puhul oli olukord sarnane – see võimaldab torrentimist, kuid te ei tohiks oodata suurt kiirust. Meie testide käigus saavutas see umbes 2,3 MB/s (18 MB/s).

Kas ma jään ilma VPN-i kasutamata Torrentimise eest kinni?

Kuidas ma saan kasutada VPN-i torrentimise ajal?

Kas te saate kasutada VPN-i P2P-failide jagamise ajal? VPN-i kasutamine torrentimise ajal on lihtne – seadistage see lihtsalt enne torrentide allalaadimise alustamist. Oluline on aga, et see pakuks korralikku kiirust, omaks tugevaid turvaelemente ja torrentimiseks optimeeritud servereid. Siin on kiire juhend, mis näitab, kuidas kasutada torrentimise VPN-i:

 1. Laadige alla ja installige torrentimise VPN, näiteks NordVPN.
 2. Ühendage spetsialiseeritud P2P-serveriga
 3. Mine ühele torrentsaidile ja lae alla oma valitud torrentklient.
 4. Alusta torrentide allalaadimist!

Kui teil on probleeme või vajate rohkem abi VPN-i seadistamisel, vaadake meie täielikku juhendit selle kohta, kuidas torrentida turvaliselt aastal 2023.

Kas NordVPN-i abil on turvaline Torrentida?

VPN ei tööta torrentimise ajal – mida teha?

Kui teie VPN ei tundu torrentimise ajal toimivat, ärge loobuge veel sellest kõigest. Selle probleemi lahendamiseks saate proovida mõningaid asju. Siin on, mida saate teha:

 • Uurige, kas teie VPN toetab torrentimist.
 • Vaheta teisele serverile.
 • Muutke tunneliprotokolli.
 • Veenduge, et olete alla laadinud oma VPN-i uusima versiooni.
 • Kontrollige, kas teie internetiühendus töötab korralikult.
 • Vali parem torrentimise VPN, nagu NordVPN – nüüd 63% MAHA!
Milline VPN on kiire uTorrenti jaoks?

Parim VPN torrentimise jaoks

NordVPN on parim VPN turvaliseks ja kiireks torrentimiseks. See pakub hulgaliselt spetsiaalseid P2P-servereid, suurepärast jõudlust ja täiustatud turvameetmeid.

4.9 /5

 • Suurepärane VPN torrentimise jaoks
 • Suur serveripark
 • 7-päevane tasuta prooviperiood ja 30-päevane raha tagasi garantii

Külasta NordVPN-i

Parimad VPN-riigid torrentimise ja P2P-liikluse jaoks

Milline VPN on kiire uTorrenti jaoks?

Mõnes riigis on interneti allalaadimist käsitlevad seadused leebemad kui teistes. Siin on mõned parimad riigid torrentimise jaoks ja nende seisukoht torrentimise suhtes:

RiikKas torrentimine on seaduslik?
ŠveitsAutoriõigusega kaitstud materjalide allalaadimine isiklikuks kasutamiseks on seaduslik.
HispaaniaAutoriõigusega kaitstud materjalide allalaadimine isiklikuks kasutamiseks on seaduslik.
PoolaAutoriõigusega kaitstud teoseid ei tohi kasutada ilma loata. Siiski on mõned erandid, näiteks eraviisiline kasutamine.
MehhikoAlates 2019. aastast ei ole Mehhikos olnud ühtegi aktiivset seadust või määrust, mis keelaks konkreetselt failide jagamise.

VPN-id, mida me ei soovita torrentimise jaoks

Paljusid teenuseid, mida me sellesse loetellu ei lisanud, saab siiski kasutada torrentimiseks. See ei kehti aga nende VPNide kohta, millel on tõsised lüngad. Need võivad olla nii tasuta kui ka tasulised, seega peaksite olema ettevaatlik.

Milline VPN on Torrentimise jaoks kõige kiirem?

Näiteks Hola VPN on üks halvimaid võimalusi, mida võiksite valida. See kasutab ühenduse loomiseks P2P-võrke. Krüpteerimine on lisatud ainult premium-kasutajatele ja IP-lekete vastu ei ole mingeid vastumeetmeid. Veel hullemaks on nende privaatsuspoliitika, mis ütleb, et nad koguvad kasutajate logisid.

Betternet VPN on samuti kehv valik torrentimise jaoks. Selle VPN-i hind on küllaltki kõrge, kuid sellel puuduvad olulised turvaelemendid. Te ei saa kill switch'i, mis tähendab, et teie anonüümsus sõltub sellest, kas Betterneti serveripark töötab alati probleemideta. Isegi siis on nende serverivõrk liiga väike, et kaaluda seda võimalust pidevalt suure allalaadimiskiiruse saavutamiseks.

Teine valik on SuperVPN – meie toimetus avastas, et selle teenusepakkuja kasutajate andmed lekkisid ja neid müüdi pimedas veebis. Google Play's on sellel teenusel aga üle saja miljoni installeeringu. Tundub, et teenusepakkuja logis andmeid hoolimata nende privaatsuspoliitikast, mis väidab vastupidist.

See näitab, et kõik VPN-id ei ole võrdsed ja enne pikaajalise teenuse valimist peaksite alati uurima.

Kas VPN on hea Torrentimise jaoks?

Milline on parim tasuta VPN torrentimise jaoks?

Enamik tasuta VPN-e, mis oleksid regulaarseks kasutamiseks piisavalt turvalised, ei võimalda teil torrentida. Nagu öeldud, võivad P2P-ühendused kulutada palju ribalaiust, mis halvendab teiste kasutajate kasutuskogemust. Sel põhjusel käsitletakse seda tavaliselt lisafunktsioonina ja see on reserveeritud tasulistele kasutajatele.

Siiski ei ole ennekuulmatu leida tasuta VPN-i, mis töötab torrentimisühendustega. Sellistel juhtudel peaksite ettevaatlikult tegutsema. Torrentimine on ressursimahukas ülesanne, eriti juhul, kui seda pakutakse tasuta. Seega on võimalik, et teie andmeid logitakse ja müüakse. Kui mõni pakkumine kõlab liiga hästi, et olla tõsi, on see tavaliselt nii.

Millist VPN-i peaksin Torrentimise jaoks kasutama?

Just seepärast ei soovita me tasuta VPN-i torrentimiseks. Selle asemel võite valida freemium-pakkujad. Uurisime ja testisime erinevaid tasuta VPN-e, mis toetavad P2P-ühendusi ja nende usaldusväärsust torrentimise ajal. Siin on meie parimad tasuta VPN-id P2P-failide jagamiseks:

 1. Atlas VPN – parim tasuta VPN kiireks torrentimiseks
 2. Proton VPN – tasuta VPN, mis toetab P2P ühendusi
 3. Windscribe VPN – tasuta torrentimise VPN ilma andmekatteta

Kuigi freemium VPN-id pakuvad oma premium-tellimuse piiratud tasuta versioone, teate vähemalt, et nende kasutamine on turvaline. Lisaks ei pea need teenusepakkujad teie andmeid müüma, sest nad saavad oma raha oma premium-tellimusest.

Kas VPN-i kasutamine torrentimiseks on seaduslik?

Video läbivaatamine: parimad VPN-id torrentimiseks

Alumine rida

Mida iganes te kavatsete torrentide kaudu alla laadida, ärge unustage olla ettevaatlik. Kuigi see võib tunduda kahjutu, võite sattuda suurematesse raskustesse, kui olete ettevaatlik, kui te kunagi ette kujutada oskasite. See ulatub õiguslikust tähelepanust kuni failide endi, mis on sageli pahavara allikaks. Rääkimata sellest, et teie tegelik IP-aadress on avalikustatud, nii et teete end lihtsamaks sihtmärgiks.

Millised omadused teevad torrentimise jaoks suurepärase VPN-i?

VPN võib minimeerida võimalike riskide arvu teie veebitegevuses, kuid see peaks olema teenus, mida saate usaldada. Vastasel juhul lähete lihtsalt praepannilt tulle. Seega uurige ja valige teenus, mis kaitseb teid ka P2P-võrgus olles.

Meie parim valik turvalise anonüümse torrentimise jaoks on NordVPN. Sellel VPN-il on spetsiaalsed P2P-serverid ja tugevad turvaelemendid, näiteks automaatne kill switch. Lisaks saate nautida ülikiireid ühenduskiirusi ja NordVPNi ohukaitsefunktsiooniga on teie seade kaitstud pahavaraohtude eest.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele