Parim Mac viirusetõrje tarkvara aastal 2023

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Milline on parim viirusetõrje Macile aastal 2023?

TotalAV on parim viirusetõrje Macile. Macil on palju sisseehitatud funktsioone, mis muudavad operatsioonisüsteemi vastupidavaks mitmesuguste küberohtude vastu. Siiski saaks teie seadmete turvalisust palju parandada, kui kasutaksite mõnda meie nimekirjas nimetatud viirusetõrje teenust.

Kas Macidel on sisseehitatud viirusetõrje?

Jah. Kõigil Macidel on sisseehitatud viirusetõrjefunktsioon oma failikarantiis. Selle nimi on Xprotect ja see oli kõigis süsteemides, alates macOS X 10.6 Snow Leopardist. See ei läinud kuhugi ja nüüd loeb see peaaegu kümme aastat sinu süsteemi kaitse esimeseks tõkkeks.

Kas tasuline viirusetõrje Macile on parem kui tasuta?

Funktsioonide poolest on tasulisel viirusetõrjevahendil peaaegu alati rohkem lisafunktsioone kui tasuta vahendil. Nii ongi see maailmas kombeks. Kuid see, kas need funktsioonid on teie aega väärt, sõltub täielikult teie kasutusjuhtumitest, seega peaksite iga juhtumit eraldi käsitlema.

Teie Mac võib tunduda turvaline, kuid see on haavatav pahavara ja viiruste suhtes. Ainult Mac xProtecti sisseehitatud viirusetõrjele tuginedes ei ole kaasaegsete ohtude vastu piisav. Mac'i originaalrakendustes, nagu Safari, on turvaauke, mis jätavad sinu Mac'i ohtu. Ilma reaalajas toimuva kaitseta võivad küberrünnakud põhjustada märkimisväärset kahju. Seepärast on spetsiaalne Mac'i viirusetõrjeprogramm MacBooki, Apple'i arvuti või mis tahes Mac'i seadme jaoks väga oluline.

Kuigi sisseehitatud viirusetõrje võib vähendada riski, ei saa see pakkuda igakülgset kaitset. Premium Mac'i viirusetõrjetarkvara koos spetsiaalse macOS-i turvalisusega suudab tõhusalt võidelda pidevalt arenevate küberohtude vastu, ennetada lunavara ja muid viirusi.

Milline on parim Mac'i viirusetõrje?

Me oleme testinud ja läbi vaadanud arvukalt viirusetõrjetooteid, et tagada kohandatud valik parimast viirusetõrjest Macile, erinevalt TotalAVi soovitusest. Kõik pakutavad viirusetõrjed tagavad teie Mac-seadme parima turvalisuse, kuna neil on kõrge pahavara tuvastamise määr ja spetsiaalselt Mac-kasutajatele mõeldud funktsioonid. Loe edasi, et leida parimad valikud.

Parim viirusetõrje Macile aastal 2023

Kas ma tõesti vajan Mac'i viirusetõrjet?
 1. TotalAV – parim viirusetõrjetarkvara Mac seadmetele aastal 2023
 2. Norton 360 – täiustatud ja peresõbralik Mac'i viirusetõrjetarkvara
 3. Bitdefender – macOS-i viirusetõrje, mis mõjutab jõudlust minimaalselt
 4. Intego – kohandatav Mac'i kaitse igat tüüpi pahavara eest
 5. Surfshark AV – Mac viirusetõrje suurepärase brauseri ühilduvusega
 6. NordVPN Threat Protection – parim VPN ja viirusetõrje pakett Macile
 7. Avira – tasuta viirusetõrje võimalus Macile
 8. Trend Micro – hea Mac'i viirusetõrje valik pahavaraohtude tuvastamiseks

Kuidas valida parim Mac viirusetõrje

Kas Macile on vaja viirusetõrjet 2023?

Macile viirusetõrje valimisel on oluline vaadata kaugemale kui kasutajaliidese ja disaini variatsioonid. Kuigi võib tunduda, et viirusetõrjeprogrammid erinevad ainult selles aspektis, on mitmeid teisi olulisi tegureid, mis nõuavad teie tähelepanu. Selleks, et leida kõige parem Mac'i viirusetõrje valik, on mõned põhilised kaalutlused, mida peaksite alati silmas pidama.

Sõltumatud laborikatsed:<98%
Turvaelemendid:Reaalajas kaitse, failide skaneerimine pilves
Täiustatud funktsioonid:VPN, Dark Web Monitoring, paroolihaldur
Platvormid:Ühilduvus teie praeguse Mac-versiooniga
Klienditugi:24/7
Millist turvatarkvara ma peaksin Macile kasutama?
 • Viirusetõrje määrad. Parim viirusetõrje macOS-i jaoks peaks kaitsma vähemalt 98% nullpäevase pahavara, samuti veebi ja e-posti ohtude eest. Kui soovite saada parimat Mac-i viirusetõrjet, otsige sõltumatute testimislaborite aruannetest silmapaistvaid testitulemusi.
 • Turvaelemendid. Tugev turvalisus ei lõpe reaalajas kaitsmisega. Premium-viirusetõrjepaketid sisaldavad igakülgset kaitset – turvalist VPN-i, tumeda veebi jälgimist, paroolihaldurit ja reklaamblokeerijat.
 • Mõju seadme jõudlusele. Kui kõik teie Maci ressursid lähevad viirusetõrje käivitamiseks ja muudavad seadme praktiliselt kasutuskõlbmatuks millegi muu jaoks, ei ole viirusetõrje seda väärt. Otsige tarkvara, mis mõjutab seadme jõudlust minimaalselt, tagades samal ajal parima võimaliku kaitse.
 • Klienditugi. Kõige kvaliteetsemad pahavara kaitsevahendid sisaldavad 24/7 kliendituge. See aitab teid asjakohase teabega selle kohta, mida teha lunavara rünnaku korral või lihtsalt vastata tehnilistele küsimustele.
 • Adekvaatne hinnakujundus. Sa tahad oma Macbooki jaoks parimat võimalikku viirusetõrjet, kuid ka sellist, mis ei läheks panga peale. Et saada oma raha eest parim hinna ja kvaliteedi suhe, vali viirusetõrje, millel on tegelikult vajalikud funktsioonid, sellise hinnaga, mida oled valmis maksma.
Kas on olemas 100% tasuta Mac'i viirusetõrje?

Parim viirusetõrje tarkvara Macile aastal 2023

Me testisime arvukaid viirusetõrjeprogramme Maciga, nii et te ei pea seda tegema. Testimisel uurisime nende ohu kaitse määrasid, tegime mõned sisemised testid ning hindasime üldist jõudlust ja funktsioone. Siin on parimad valikud:

1. TotalAV Mac Antivirus & Security – parim premium macOS-i viirusetõrje

Milleks kasutatakse kogu AV-d?
Turvaline kuni:6 seadet
macOS ühilduvus:OS 10.9 või uuem
VPN lisatud:Jah
Praegune tehing:🔥 Hangi TotalAV, nüüd 84% MAHA! 🔥

Külasta TotalAV

TotalAV on tipptasemel viirusetõrjelahendus Apple'i seadmetele. Selle turvatööriistaga saab macOS-i mõnusa segu viirusetõrje funktsioonidest, mis “lappavad” aluseid, mida sisseehitatud kaitsevahendid ei valva. Blokeerides 100% avastatud riskidest, saab TotalAV kõrgeima hinde kõigilt sõltumatutelt testimislaboritelt (AV-Test, AV-Comparatives ja SE Labs.) Meie enda testid tõestasid sama.

TotalAVi reaalajas töötav mootor leiab tõhusalt ohte failide allalaadimisel või avamisel. Lisaks on olemas lisavahendid, mis hoiavad nii teie Maci kui ka teie isiklikku teavet turvaliselt – Smart Scan teostab regulaarset turvarutiini, otsides pahavara, rämpsu, vahemällu salvestatud faile ja jälgimisseadmeid.

Kes on total AV viirusetõrje?

Sügavamateks süsteemiskannereid on mitu erinevat tüüpi – Quick, System, Smart ja Custom. Meie testides olid need pahavara leidmisel väga usaldusväärsed. See püüdis kõik nulltagused ja 4 nädalat vanad pahavaraohud, mis talle ette heideti.

Lisaks on sisseehitatud paroolihaldur ja VPN – saate kaitsta oma paroole, isiklikku teavet ja sirvimisandmeid.

Premium-tellimus pakub täielikku TotalAV-kaitset korraga kuuele seadmele. Hinnad algavad 19,00 dollarist esimesel aastal, 30-päevase raha tagasi garantiiga. Võite proovida ka TotalAVi piiratud tasuta versiooni ühele seadmele.

Et rohkem teada saada, vaadake meie täielikku TotalAV viirusetõrje ülevaadet.

Kas Total AV viirusetõrje on hea?

Plussid

 • Suurepärane üldine kaitse pahavara eest
 • Optimeerimis- ja jälgimisvahendid
 • VPN ja paroolihaldur
 • Suurepärased hinnad
 • 30-päevane tagastusõigus
 • Põhiline tasuta versioon
 • Premium-paketi tasuta prooviperiood

Miinused

 • Saab kaitsta maksimaalselt 6 seadet

2. Norton 360 – usaldusväärne viirusetõrjetarkvara Macile

Mida Norton 360 tegelikult teeb?
Turvaline kuni:10 seadet
macOS ühilduvus:OS 10.10 või uuem
VPN lisatud:Jah
Praegune tehing:🔥 Hangi kuni 66% OFF Norton Antivirus 🔥

Külastage Nortoni

Norton 360 on teine parim valik viirusetõrjetarkvara Macile. Sõltumatute laboritestide kohaselt blokeerib see 100% riskidest, mis talle ette heidetakse.

See püüdis järjekindlalt kinni kõige keerulisemad macOSi pahavara tüübid ja muud soovimatud programmid. Norton 360 tehisintellekt (AI) on samuti suurepärane iga protsessi analüüsimisel teie Macis. Kui ta tuvastab võimaliku pahavara, läheb potentsiaalne oht karantiini – nii et olete kaitstud ka hetkel tundmatute ohtude eest.

Mis on Norton AntiVirus?

Samuti pakub Norton 360 täiendavat kaitset oma tumeda veebi jälgimise funktsiooniga. See annab teile hoiatuse, kui teie andmed lekivad andmekaitserikkumise tõttu.

Lisafunktsioonide hulka kuuluvad Firefoxi ja Chrome'i laiendused kaitseks pahatahtlike veebisaitide eest, VPN, paroolihaldur, Norton Clean ja palju muud.

Saate kaitsta ühte seadet standardplaaniga või hankida Norton 360 Deluxe ja nautida 10 samaaegset ühendust.

Norton 360 ei paku tasuta versiooni, nii et kui olete rohkem huvitatud tasuta viirusetõrjest Macile, on TotalAV parem valik. Teisest küljest saate 7-päevase tasuta prooviversiooni. Tellimishind algab 19,99 dollarist esimesel aastal. Kui midagi, siis on 60-päevane raha tagasi garantii.

Lisateabe saamiseks vaadake meie täielikku Nortoni viirusetõrje ülevaadet.

Mis on Norton 360 PC?

Plussid

 • Kõikide plaanide tasuta prooviperioodid
 • Kõrge sõltumatute laborikatsete tulemus
 • Palju lisasid
 • Tume veebi jälgimine
 • Madal ressursikasutus
 • 60-päevane tagastusõigus

Miinused

 • Tasuta versiooni ei ole

3. Bitdefender Total Security for Mac – kõik-ühes Mac-i viirusetõrje toode

Mis on Bitdefenderi viirusetõrje?
Turvaline kuni:3 seadet
macOS ühilduvus:OS 10.10 või uuem
VPN lisatud:Jah
Praegune tehing:🔥 Hangi Bitdefender kuni 62% MAHA! 🔥

Külasta Bitdefenderit

Bitdefender on üks parimaid viirusetõrje programme Macbooki jaoks turul. See turvatööriist ühendab uuenduslikke tehnoloogiaid, et luua tugev kaitse uusimate küberohtude, nagu lunavara, nuhkvara, viirused ja muud ohud, vastu.

Sõltumatute testide kohaselt püüab Bitdefender 100% ohtudest. Meie enda testis avastas teenus 9 pahatahtlikku faili 10-st. Samuti tasub märkida, et see viirusetõrje on väga õrnalt teie Maci ressurssidega, hoides kiiruse ja jõudluse enamasti puutumatuna.

Mida Bitdefender tegelikult teeb?

Bitdefender Total Security viirusetõrjevahendil on vanemliku kontrolli ja platvormideülese tuvastamise lahendused, mis võimaldavad automaatselt skaneerida igat tüüpi pahavara. Samuti pakub Bitdefender suurepärast veebikaitset usaldusväärse reklaamiblokeerijaga, mis tuvastab ja eemaldab brauserikaaperdajad. Selle andmepüügivastane kaitse blokeerib ka pahatahtlikud veebisaidid, mis on suunatud teie volikirjadele ja finantsandmetele.

Bitdefender Total Security pakett sisaldab ka VPN-teenust, et kaitsta oma veebi. Saate iga päev kuni 200 MB ühe Maci jaoks.

Selle viirusetõrjetarkvara hinnaplaanid algavad 23,99 dollarist aastas. Iga pakett sisaldab automaatseid uuendusi ja esmaklassilist kliendituge. See kaitseb kuni 3 macOS-seadet ja sellel on 30-päevane raha tagasi garantii.

Et rohkem teada saada, lugege meie täielikku Bitdefenderi ülevaadet.

Kas Bitdefender on Venemaa ettevõte?

Plussid

 • Suurepärane sõltumatu laboritesti tulemus
 • Platvormideülene pahavara tuvastamine
 • Veebikaitse ja andmepüügivastased tehnoloogiad
 • Sisaldab VPN-i
 • Tasuta 30-päevane prooviperiood

Miinused

 • Piiratud VPN-i kasutamine
 • Tulemüür puudub

4. Intego Mac Premium Bundle X9 – tõeliselt Mac-keskne viirusetõrjetarkvara

Mida teeb Intego?
Turvaline kuni:5 seadet
macOS ühilduvus:OS 10.12 või uuem
VPN lisatud:Ei
Praegune tehing:🔥 Hangi Intego, nüüd 65% MAHA! 🔥

Külasta Intego

Intego pakub macOSile keskendunud küberturvalisuse vahendeid ja omab suurepärast viirusetõrjet macOSile, mis on tuntud ka oma erakordse pahavara kaitse poolest.

Sõltumatute laborikatsete põhjal blokeerib see tarkvara 100% riskidest. Me oleme seda fakti testinud ja see tabas 9 ohtu 10-st.

Intego funktsioonide osas on olemas VirusBarrier (pakub reaalajas kaitset, skaneerides faile ja programme nende kasutamisel), Mac Internet Security (mitut tüüpi skaneeringud teie seadme jaoks) ja palju muud.

Mis on Intego minu Macis?

Veel üks täiendus, mida kõik viirusetõrjetarkvarad ei sisalda, on Mac'i tulemüür. See kaitseb teie seadet volitamata juurdepääsu eest ja on asukohatundlik, võimaldades teil muuta kaitse taset. See on kasulik, kui olete reisil ja teil on suurem sissetungioht. Samuti on olemas pesumasin, mis eemaldab kogunenud rämpsu ja dubleeritud failid, säästes sellega ruumi.

Intego hinnad algavad 29,99 dollarist aastas. Kuigi teenus on tasuline, pakub see kõigi oma plaanide puhul tasuta 7-päevast prooviperioodi. Lisaks on olemas 30-päevane raha tagasi garantii.

Et rohkem teada saada, lugege meie täielikku Intego ülevaadet.

Mis on Intego rakendus?

Plussid

 • Mac-keskne valik
 • Kaitseb arvutipõhise pahavara eest
 • Failide vahemälu jätab aja kokkuhoiuks vahele juba skannitud failid
 • Kohandatav NetBarrier
 • Tasuta prooviperiood

Miinused

 • Mobiilseadmete toetus puudub

5. Surfshark Antivirus – odav viirusetõrje kõikehõlmavaks kaitseks

Mida teeb Surfshark viirusetõrje?
Turvaline kuni:5 seadet
macOS ühilduvus:OS 10.15 või uuem
VPN lisatud:Jah
Praegune tehing:🔥 Hangi Surfshark Antivirus – 76% MAHA! 🔥

Külasta Surfshark Antivirus

Surfshark Antivirus on kõikehõlmav viirusetõrjevõimalus Macile. Üsna madala hinna eest pakub see tugevat reaalajas kaitset igat tüüpi veebiohtude eest.

Viirused, troojalased, ussid, pealetükkivad rakendused – Surfshark hoolitseb selle eest. Sõltumatute laboratoorsete testide käigus suutis see blokeerida 100% ohtudest, millega ta silmitsi seisis. Meie testimisel leidis programm aga ainult 7 ohtu 10-st.

Kas Surfshark on viirusevastane?

Mõned olulised funktsioonid, mida tasub tähele panna, on Surfshark Alert – see hoiatab teid mis tahes andmekaitserikkumiste eest, et saaksite tegutseda enne kahju tekkimist. Ja kui te ei ole Google'i fänn, siis Surfshark Search võimaldab teil sirvida ilma reklaamivabalt ja anonüümselt (ilma teie andmeid kogumata).

Kuid on midagi, mida ei saa sellest teenusepakkujast rääkides lihtsalt välistada – Surfshark VPN. See ei paku mitte ainult üle 3200 serveri 100 riigis, vaid on ka suurepärane turvalisuse, voogedastuse ja torrentimise jaoks. Lisaks saate kill switch'i, mis kaitseb teid juhul, kui VPN-ühendus katkeb.

Ainult 41,88 $ aastas saate suurepärase viirusetõrje turvalisuse piiramatutele seadmetele. Ja kui sellest veel ei piisa, saate teenust proovida ka 30-päevase raha-tagasi garantiiga.

Et rohkem teada saada, vaadake meie täielikku Surfsharki viirusetõrje ülevaadet.

Kas Surfsharki viirusetõrje on koos VPNiga tasuta?

Plussid

 • Üldine kaitse
 • Andmekaitserikkumiste seire
 • Privaatne otsingumootor
 • Sisaldab turuliidri VPN-i
 • 30-päevane tagastusõigus

Miinused

 • Tulemüür puudub
 • Skaneerimine võtab rohkem aega

6. NordVPN Threat Protection – parim VPN ja viirusetõrjepakett Macile

Kas Nord töötab viirusetõrjevahendina?
Turvaline kuni:6 seadet
macOS ühilduvus:OS 10.15 või uuem
VPN lisatud:Jah
Praegune tehing:🔥 Hangi NordVPNi ohukaitse – 63% MAHA + 3 kuud TASUTA! 🔥

Külasta NordVPN-i

NordVPN Threat Protection on teie Maci täiendavaks kaitsekihiks. See on funktsioon, mis on mõeldud teie seadme kaitsmiseks pahatahtlike programmide ja potentsiaalselt ohtlike veebisaitide eest.

Meie testid näitavad, et pahavara majutava veebisaidi avamise katse on 90% edukas. Lisaks sellele skaneerib see teie allalaadimisi, et veenduda, et te ei paigalda oma Macile pahavara. Põhiline skaneerimine tabas 8/10 pahatahtlikku faili, süvaskaneerimine aga 9/10.

Milleks on vajalik viirusetõrje VPN?

Pidage meeles, et see töötab kogu aeg taustal – isegi kui te ei ühendu VPN-iga, kuid teil on NordVPNi rakendus installitud ja seadmes on sisse lülitatud ohukaitsefunktsioon. Samuti blokeerib see erinevaid reklaame, nagu hüpikaknad ja bännerid, et parandada teie sirvimiskogemust.

Ja ärgem unustagem, et NordVPN on üks parimaid VPN-teenuse pakkujaid turul, seega saate ka kvaliteetseid VPN-teenuseid.

Threat Protection for Mac ei ole veel täieõiguslik viirusetõrjeprogramm ja tal võivad olla mõned funktsioonid puudu, kui seda võrrelda tipptasemel viirusetõrjeprogrammidega nagu TotalAV. Siiski on see kerge ja usaldusväärne turvalahendus teie Macbooki jaoks. Threat Protection tuleb koos iga NordVPNi paketiga – alates vaid 2,29 dollarist kuus.

Lisateavet leiate meie NordVPNi ohukaitse ülevaatest.

Mida NordVPN kaitseb?

Plussid

 • Võimas reklaamiblokeerija
 • Automaatne allalaadimise skanner
 • Tippklassi VPN lisatud
 • Tugev kaitse jälgimisseadmete eest
 • Lihtne kasutada kõik-ühes pakett

Miinused

 • Reaalajas viirusetõrje puudub
 • Täiustatud skaneerimisvõimalused puuduvad

7. Avira Free Antivirus for Mac – viirusetõrje lahendus Macile, mis ei maksa teile midagi.

Milleks on Avira Antivirus vajalik?
Turvaline kuni:Piiramatu arvu seadmeid
macOS ühilduvus:OS 10.15 või uuem
VPN lisatud:Jah
Praegune tehing:🔥 Hangi 1 aasta Avira 40% OFF! 🔥

Külasta Avira

Avira viirusetõrje pakub kergeid lahendusi Mac'ile, mis ei kärbi funktsioonide osas. See viirusetõrje lisab teie macOSile kindla turvakihi.

Laboritestides paistab Avira järjepidevalt silma, blokeerides 99-100% kõigist Mac-seadmetele ette nähtud ohtudest. Oleme ka Avira proovile pannud ja saame kinnitada – Avira avastas kõik 10 pahatahtlikku faili.

See viirusetõrje pakub teile ka oma reaalajas viirusetõrjet, et analüüsida kõiki teie poolt kasutatavaid või klõpsatavaid faile. Avastatud kahtlased elemendid paigutatakse karantiini, kus saate need turvaliselt kustutada.

Mis on Avira minu arvutis?

Vaatamata sellele, et Avira on tuntud ainult viirusetõrje pakkujana, pakub ta ka mitmeid muid häid turvaelemente, nagu näiteks parooligeneraator – funktsioon, mida leiab paroolihalduri tarkvarast. Lisaks saate ka VPN-i identiteedivarguse kaitseks, millel on üsna karm andmelagi – ainult 500 MB kuus. Lõpuks on veel rämpsu eemaldaja – tööriist, mis aitab teil ruumi säästa, kustutades soovimatuid ajutisi faile.

Mis puudutab hinda, siis on olemas tasuta versioon, mis on saadaval Macile, kuid see ei sisalda e-posti ega internetikaitset. Esimene tasuline tasand, Avira Antivirus Pro, maksab 30,99 dollarit aastas. Samuti on olemas 30-päevane raha tagasi garantii.

Et rohkem teada saada, vaadake meie Avira viirusetõrje ülevaadet.

Avira Antivirus Review (2023)

Plussid

 • Suurepärased laboritestide tulemused
 • Suurepärane tasuta versioon
 • Ei ole ressursimahukas
 • VPN lisatud
 • Lisatud parooligeneraator

Miinused

 • Tasuta versioonil puudub veebikaitse
 • Aeglane klienditugi

8. Trend Micro Antivirus for Mac – tuvastab pahavara ja veebiohud

Trend Micro Antivirus Review 2023
Turvaline kuni:10 seadet
macOS ühilduvus:OS 10.14 või uuem
VPN lisatud:Jah
Praegune tehing:🔥 Hangi Trend Micro, nüüd 54% MAHA! 🔥

Külasta Trend Micro

Trend Micro on veel üks kindel viirusetõrje, mis toetab macOS-i. See pakub olulist kaitset teie meelerahu tagamiseks.

Sõltumatute laboritestide põhjal blokeeris Trend Micro edukalt 99% ohtudest, kahtlastest ja ebatavalistest tegevustest ning on kindel kõigi pahavara liikide tuvastamisel.

Pahavara skaneerimise aeg on üsna hea, sest see võtab vähem aega kui tööstusharu keskmine. Saate teha kiire skaneerimise, täieliku skaneerimise või kohandatud süsteemiskaneerimise mõne kliki jooksul viirusekontrolli. Me testisime neid skaneerimisi läbi ja see püüdis 10-st ohust 8. Mõju seadme jõudlusele oli siiski väga märgatav.

Trend Micro Internet Security

Lisaks kaitseb see erinevate veebiohtude, näiteks pahatahtlike veebisaitide ja reklaamprogrammide eest. Iga viirusetõrjepakett sisaldab Trend Micro Pay Guard'i, mis kaitseb teie finantsandmeid. See aktiveerub automaatselt, kui avate tundlikke saite.

Premium-pakettide puhul saate ka VPN-i või paroolihalduri.

Mac-kasutajate jaoks algab Trend Micro hind 19,95 dollarist aastas. Kuigi hind on üsna tavaline, on funktsioonide arv veidi liiga väike võrreldes TotalAV või Bitdefenderi sarnase hinnaga pakettidega. TrendMicroga saate kaitsta kuni 10 seadet. Iga turvalahendus pakub ka 30-päevast raha tagasi garantiid.

Lisateavet leiate meie Trend Micro ülevaatest.

Trend Micro Antivirus

Plussid

 • Reaalajas kaitse
 • Kiire süsteemi skaneerimine
 • Pay Guard funktsioon
 • 24/7 klienditugi
 • Kaitsemeetmed veebi- ja e-postipettuste vastu

Miinused

 • Ei ole odav, kui soovite kaitsta rohkem seadmeid
 • VPN ja paroolihaldur on saadaval ainult premium-plaanidega

Kuidas me testisime viirusetõrjet Mac'ile

Kas Macid on endiselt turvalised viiruste eest?

Kõik viirusetõrjeprogrammid ei paku sama turvavahendite ja kaitselahenduste paketti. Seetõttu oleme hoolikalt testinud kümmekond erinevat toodet, et leida teile parim viirusetõrjetarkvara Macile. Iga programm installeeriti Mac Minile, millel on 3,81 GHz M1 protsessor, 16 GB RAM ja 215 GB salvestusruumi. Meie nende viirusetõrjevahendite testimise metoodika põhines järgmistel kriteeriumidel:

 • Pahavara tuvastamise määrad. Sõltumatud testimislaborid, nagu AV-Test, AV-Comparatives ja Virus Bulletin, kontrollivad korrapäraselt Macide jõudlust, kasutatavust ja viirusetõrje võimalusi. Parimad peaksid saama igas kategoorias maksimaalse punktisumma, et neid saaks liigitada tippturvatööriistade hulka.
 • Reaalajas kaitse. Iga päev ilmuvad uued küberohud, mis võivad kergesti mõne sekundi jooksul süsteemi imbuda. Tugev viirusetõrjeprogramm peaks pidevalt jälgima teie tegevust ja suutma tuvastada pahavara reaalajas.
Milline on uus Mac operatsioonisüsteem 2023?
 • Saadaolevad funktsioonid. Viirusetõrjerakendused, mis on üldiselt hinnatud tipptoodeteks, ei pruugi pakkuda macOS-i jaoks samu kaitsevahendeid kui Windowsi jaoks. Oleme välja valinud ainult need tooted, mis ei piira olemasolevaid turvafunktsioone ja pakuvad Macile kohandatud viirusetõrjelahendusi.
 • Hind. Kvaliteetset kaitset pahavara eest on võimalik saada ilma varandust kulutamata. Usaldusväärsed viirusetõrje teenusepakkujad panevad oma toodetele mõistliku hinna ja me võtame seda kindlasti arvesse.
 • Klienditugi. Kui teil on tarkvaraga seotud probleeme või üldisi küsimusi, saate vastuseid ainult klienditoe kaudu. Samuti on professionaalne, reageeriv ja kättesaadav abi esmatähtis.

Parim Mac antiviiruse võrdlus

Milline on parim tasuta viirusetõrje Macile?
TotalAVNortonBitdefenderIntegoSurfshark AVNordVPN TPAviraTrend Micro
Bränd
HindAlates $ 19.00/aastaAlates 19,99 dollarist aastasAlates 23,99 dollarist aastasAlates $29.99/aastaAlates 41,88 dollarist aastasAlates 83,43 dollarist aastasAlates $30.99/aastaAlates 19,95 dollarist aastas
Pahavara tuvastamise määrad100%100%99.7%100%100%90%99.2%100%
LisafunktsioonidVPN, paroolihaldur, rämpsu puhastajaVPN, paroolihaldur, tumeda veebi jälgimineVPN, mikrofoni ja veebikaamera kaitse, andmepüügivastane tehnoloogiaJunk cleanerVPN, turvaline veebilehitseja, andmekaitserikkumiste jälgimineVPN, reklaamblokeerija, allalaadimise skanner, trackeri vastane süsteemVPN, rämpsu puhastaja, paroolihaldur, jälgimisseadmete eemaldajaVeebikaamera ja mikrofoni kaitse, andmepüügivastane tehnoloogia, blokeerib pahatahtlikud saidid
Hõlmatud seadmed61035565010
Tulemüür
Pahatahtliku URL-i blokeerimine
Tasuta versioon
Praegune tehingHangi TotalAV, nüüd 84% MAHA!Saada kuni 66% OFF Norton AntivirusHangi Bitdefender kuni 62% MAHA!Hangi Intego, nüüd 65% MAHA!Saada Surfshark Antivirus – 76% MAHA!Hankige NordVPNi ohukaitse – 63% MAHA + 3 kuud TASUTA!Hangi 1 aasta Avira 40% MAHA!Hangi Trend Micro, nüüd 54% MAHA!

Võitja

Kas Macile on olemas täiesti tasuta viirusetõrje?

Kas ma vajan oma Macil viirusetõrjet?

Üldiselt, jah, teil on Macil vaja viirusetõrjet. See takistab lunavara, pahavara, nuhkvara ja mis tahes soovimatu programmi sissetungimist. Siin on põhjused, miks peaksite üldse kaaluma viirusetõrje hankimist:

 • See kaitseb teie seadet pahavara rünnakute eest, sest pahatahtliku tarkvara levik Macile ületas Windowsi kasvu juba mitu aastat tagasi. Reaalajas kaitsega viirusetõrje suudab tuvastada uusimad küberohud ja vältida viiruste sissetungi.
 • Viirusetõrjetarkvara hoiab ära andmepüügi ja petuskeemid. Tugeva Mac'i viirusetõrjeprogrammiga on tavaliselt sisseehitatud veebikaitsevahendid või spetsiaalne veebilehitseja laiendus pahatahtlike saitide blokeerimiseks.
 • Viirusetõrjevahendid tagavad privaatsuse kaitse. Täiustatud turvakomplektid pakuvad mitmekihilist kaitset, näiteks VPN-teenuseid ja tumedate veebide jälgimist. Sa peaksid paigaldama ühe oma macOS-seadmesse, et vältida võimalikke andmekaitselekkeid ja tagada identiteedivarguse kaitse.
Milline on parim Mac'i viirusetõrje?

Seega on mõistlik investeerida oma Mac-seadmete täiendavasse kaitsesse. Ja viirusetõrje pakett võib pakkuda teile mitte ainult vajalikku seadme turvalisust, vaid ka suurepäraseid lisafunktsioone.

Kas ma saan kasutada tasuta viirusetõrjet Macile?

Kui tunnete, et lisatasu tellimine ületab teie eelarve, siis jah – saate kasutada tasuta viirusetõrjetarkvara Macile. Kuid hoidke oma ootusi kontrolli all – lisatasu toote tasuta versioonil on mõned piirangud.

Maci viirusetõrje: milline on selle mõju jõudlusele?

Kuid te peaksite alati veenduma, et teie valitud tasuta versioon pärineb usaldusväärsest allikast. Soovitame tutvuda meie ekspertide poolt pakutavate parimate Mac'i tasuta viirusetõrje teenustega. Seda seetõttu, et paljud kahtlased tasuta viirusetõrjeprogrammid levitavad pahavara.

Kui otsite tõeliselt usaldusväärset viirusetõrjet, soovitame investeerida TotalAV premium-vastase viirusetõrje tarkvarasse. See tarkvara pakub teie Macile täielikku ja usaldusväärset turvalisust.

TotalAV viirusetõrje pakub Macile suurepärast lunavara ja pahavara eemaldamist. Lisaks sisaldab pakett selliseid funktsioone nagu VPN, optimeerimisvahend rämpsfailide puhastamiseks ja paroolihaldur. Pakett on väga hea hinnaga (alates 19,00 dollarist aastas). Kuid võite kasutada ka 30-päevast raha tagasi garantiid, et teenust testida.

Videoülevaade: Parim viirusetõrjetarkvara Mac'ile

Kas Mac vajab viirusetõrjet?

Kuidas Apple kaitseb teie Maci pahavara eest

Apple'il on üsna head viirusetõrjevahendid, mis kaitsevad teid pahavara eest. Siia kuulub näiteks Gatekeeper. See on turvafunktsioon, mis sunnib iga paigaldatavat rakendust olema Apple'i poolt digitaalselt allkirjastatud. Sa võid paigaldada rakendusi, mis ei ole allkirjastatud, kuid selleks on vaja spetsiaalset luba. See muudab ebausaldusväärsete rakenduste installimise mitmeastmeliseks protsessiks, mis tähendab, et pahatahtlike rakenduste koguarv on oluliselt väiksem.

Teine sisseehitatud viirusetõrjevahend on pahavara eemaldamise vahend. MacOS-süsteemides leitud teadaoleva pahavara puhul eemaldab see kõik pahavara automaatselt iga uuendusega. Kuigi see on suurepärane täiendus turvalisusele, nõuab see teie seadmete puhastamiseks süsteemi uuendamist.

Seega, kuigi macOSil on mõned sisseehitatud vahendid, et kaitsta teie seadmeid viiruste ja häkkide eest, ei paku see samasugust turvalisuse taset nagu viirusetõrjetarkvara.

Kas Apple'i seadmed vajavad viirusetõrjet?

Kokkuvõte

Kuna macOS-i viiruste arv kasvab pidevalt, on oluline, et teil oleks töökindel viirusetõrje. Kuigi ei ole palju võimalusi, mis pakuksid usaldusväärseid ja Macile orienteeritud pahavara kaitseteenuseid, õnnestus meil välja valida kõige mitmekülgsemad.

TotalAV ja Norton 360 saavutasid praktiliselt laitmatu pahavara tuvastamise määra, mis on nimekirja tipus. Kuna need on täis olulisi turvafunktsioone, oleme testinud, et need on parimad turul olevad viirusetõrjelahendused Macile.

Te peaksite kindlasti investeerima ühte neist, kui te ei taha enam kunagi muretseda lunavara, pahavara või identiteedivarguse ohu pärast.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele