Parimad plokiahela mängude arendusettevõted 2024

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Parimad plokiahela mängude arendusettevõted ühendavad mängude ja plokiahela tehnoloogia. Nüüd ei ole mänge mitte ainult lõbus mängida, vaid nad võivad anda mängijatele ka võimaluse raha teenida.

Selles artiklis vaatleme 2024. aasta parimaid plokiahela mängude arendusettevõtteid. Arutame, kuidas need ettevõtted kasutavad plokiahela tehnoloogiat mängutööstuse uuendamiseks.

Mis on plokiahela mängude arendamine?

Plokiahela mängude arendamine tähendab videomängude loomist plokiahela tehnoloogiaga. See uut tüüpi mäng võimaldab teil mängu sees turvaliselt osta ja müüa esemeid. Mängijad saavad oma mängu esemeid tõeliselt omada ja mängida mänge ilma keskse kontrollisüsteemita.

Plokiahela kasutamine mängudes tähendab, et iga ese on ainulaadne ja turvaline. Mängijad saavad koguda esemeid, millel on reaalne väärtus, teades, et neid esemeid ei saa kopeerida ega kaotada.

Mänguarendajad teevad nüüd plokiahela mängude jaoks teenuseid. Need teenused on populaarsed, sest need võimaldavad mängijatel esemetega otse kaubelda. Nad ei vaja vahendajat.

Plokiahela suur pluss mängudes on see, et see salvestab kõik mängusisesed ostud turvaliselt. See tähendab, et tehingud on turvalisemad. Samuti võimaldab see mängijatel kasutada oma esemeid ja valuutat erinevates mängudes.

Parimad plokiahela mängude ettevõtted

Allpool leiate parimad plokiahela mängude arendusettevõtted, alates ettevõtetest, mis teevad kauplemise tasuta, nagu Immutable, kuni digitaalse omandiõigusega ettevõteteni, nagu Mythical Games ja OpenSea.

Immutable

 • Asutatud: 2018. aastal
 • Asutajad: James Ferguson, Robbie Ferguson ja Alex Connolly
 • Peakorter: Sydney, Austraalia
 • Netoväärtus: 3,5 miljardit dollarit
Immutable-plokiahela-mängu-arendaja

Immutable on NFT-mängudes esirinnas. Neil on spetsiaalne platvorm nimega Immutable X, mis võimaldab inimestel kaubelda mänguesemetega ilma lisatasusid maksmata.

Ettevõte on välja töötanud digitaalse kogumiskaardimängu Gods Unchained ja rollimängu videomängu Guild of Guardians.

Suur mängupood GameStop teeb Immutable'iga koostööd. Nad teevad veebis uue koha, kus saab NFT-d osta ja müüa. Nad kasutavad selleks Immutable X-i.

Immutable X on parim valik mängutootjate jaoks, kes soovivad kasutada Ethereumi. Immutable X-i abil saavad mängutegijad luua NFT-mänge ilma lisatasusid maksmata. Samuti saavad nad tööriistad, mida on lihtne kasutada, mis aitab neil kiiresti uusi mänge teha.

Mythical Games

 • Asutatud: 2018. aastal
 • Asutajad: Cameron Thacker, Chris Downs, Jamie Jackson, Rudy Koch
 • Peakorter: Los Angeles, California
 • Netoväärtus: 1,25 miljardit dollarit
Mythical-games-plokiahela-mängude-arendamise-ettevõte

Mythical Games on ettevõte, mis segab traditsioonilisi videomänge uue plokiahela tehnoloogiaga. Juunis 2021 said nad investoritelt 75 miljonit dollarit. See raha tuli peamiselt grupilt nimega WestCap. See näitab, et inimesed, kellel on raha, usaldavad Mythical Gamesi ideed segada mängude ja plokiahela, näiteks NFT-d, omavahel.

Aastaks 2021 oli Mythical Games kogunud kokku 120 miljonit dollarit. Mythical Gamesi meeskonnas on mõned suured nimed. Nad on töötanud selliste kuulsate mängude nagu Call of Duty ja World of Warcraft kallal ning peavad oluliseks keskenduda eelkõige heade mängude tegemisele.

Ettevõte tahab teha tippkvaliteediga mänge, mis laseksid mängijatel tänu plokiahelale müüa ja kaubelda mänguesemetega.

OpenSea

 • Asutatud: 2017. aastal
 • Asutajad: Devin Finzer ja Alex Atallah
 • Peakorter: New York
 • Netoväärtus: 13,3 miljardit dollarit
Opensea-plokiahela-mängu-arendaja

OpenSea on ettevõte, mis teeb mänge, kus saab mängimise ajal teenida. Tal on veebileht, kus inimesed saavad hõlpsasti leida, osta ja müüa spetsiaalseid mängusiseseid NFTsid.

Kuna OpenSea läheb hästi, panevad inimesed palju raha mängudesse, mis kasutavad plokiahela tehnoloogiat. See raha aitab teha uusi ja põnevaid mänge, mis kasutavad seda tehnoloogiat, mis võimaldab tööstusel kasvada.

Decentraland

 • Asutatud: 2015. aastal
 • Asutajad: Ari Meilich ja Esteban Ordano
 • Peakorter: Carlsbad
 • Netoväärtus: 1,02 miljardit dollarit
Decentraland-nft-mängude-ettevõtted

Decentraland on juhtiv krüptomängude stuudio, mis on avaldanud suurt mõju plokiahela mängudele. Nad lõid virtuaalmaailma, kus kasutajad saavad sisu ja kogemusi omada ja nendega raha teenida.

Huvitav fakt ettevõtte kohta on see, et nad müüsid virtuaalset maad esialgse mündi pakkumise (ICO) kaudu, kogudes 2017. aastal 24 miljonit dollarit.

Dapper Labs

 • Asutatud: 2018. aastal
 • Asutajad: Roham Gharegozlou
 • Peakorter: Carlsbad
 • Netoväärtus: 7,6 miljardit dollarit
Dapper-labs-plokiahela-mängude-arendamise-teenused

Dapper Labs plokiahela mänguarendusettevõte lõi CryptoKitties ehk NBA Top Shot. Nad on mängude jaoks pioneerina välja töötanud mittekasutatavad žetoonid, mis viib plokiahela tehnoloogia laiemale kasutuselevõtule mängude valdkonnas.

Dapper Labs töötas välja ka Flow plokiahela. See on kiire ja arendajasõbralik plokiahel, mis toetab mänge, rakendusi ja digitaalseid varasid.

The Sandbox

 • Asutatud: 2011. aastal
 • Asutajad: Adrien Duermaël Arthur Madrid Sébastien Borget
 • Peakorter: Hong Kong
 • Netoväärtus: 4 miljardit dollarit
Sandbox-plokiahela-mängude-arendusfirma

The Sandbox on lõbus platvorm, mis põhineb plokiahela tehnoloogial. See on koht, kus saab teha ja kaubelda omaenda mittesõltuvate žetoonidega.

The Sandbox töötab koos suurte kaubamärkide ja kuulsustega. Nad loovad oma veebimaailmas põnevaid sündmusi, mis on segu lõbusast ja plokiahela tehnoloogiast.

Kuidas me valisime välja parimad mängufirmad

Parimate NFT mängufirmade valimiseks vaatame, mis teeb nad edukaks ja usaldusväärseks.

Sellele me keskendume:

 • Mängufirmad peaksid olema pädevad ka plokiahela uuel viisil kasutamisel ja nutikate lepingute loomisel. Samuti peaksid nad olema kursis erinevate plokiahela platvormidega. Eesmärk on parandada mänge plokiahela abil, et muuta need turvalisemaks, ausamaks ja mängijatele lõbusamaks.
 • Me kontrollime ettevõtete tehtud mängude tüüpe ja kvaliteeti. Head mängud näitavad, et arendaja on kogenud, loominguline ja oskuslik. Me vaatame, kui keerulised on mängud, kuidas nad kasutavad plokiahelat ja kas need meeldivad inimestele.
 • Meie eksperdid otsivad arendajaid, kellel on kogemusi plokiahela mängude valdkonnas. Seejärel kontrollime nende klientide ülevaateid ja veendume, et nad on teinud häid mänge.
 • Veendume, et ettevõtted suudavad oma tooteid hästi ja õigeaegselt luua ja lõpetada. Samuti kontrollime, et nad ei kulutaks liiga palju raha. Me vaatame, kuidas nad oma projekte haldavad, probleeme lahendavad ja klientidega räägivad.

Lõplikud mõtted NFT mängufirmade kohta

Parimad plokiahela mängude arendusettevõtted nagu Immutable, Mythical Games ja OpenSea juhivad tööstust.

Immutable võimaldab kaubelda NFT-dega ilma tasudeta. Mythical Games ühendab tavalise mängimise plokiahelaga, et luua uusi mängumajandusi. OpenSea on hõivatud koht, kus saab hõlpsasti osta, müüa või kaubelda NFT-dega.

Ka sellised ettevõtted nagu Dapper Labs on olulised. Nad tegid NFT-d populaarseks CryptoKittiesi ja NBA Top Shotiga.

Kõik need ettevõtted on eesrindlikud plokiahela tehnoloogia kasutamisel mängudes. Nad muudavad asjad turvalisemaks ning lasevad mängijatel ja mängutegijatel rohkem teenida.

KKK mängude arendusettevõtete kohta

Mis on plokiahela mängude arendamine?

Plokiahela mängude arendus loob videomänge, kasutades plokiahelat turvaliste tehingute, digitaalsete esemete tegeliku omandiõiguse ja detsentraliseeritud mängukogemuste jaoks.

Kui palju maksab plokiahela mängu arendamine?

Maksumus sõltub mängu keerukusest, funktsioonidest ja kasutatavast plokiahelast. See võib ulatuda kümnetest tuhandetest kuni miljonite dollariteni.

Kui kaua võtab plokiahela mängu arendamine aega?

Sõltuvalt mängu keerukusest ja ulatusest võib arendusaeg varieeruda mõnest kuust kuni üle aasta.

Kuidas teenivad plokiahela mängud raha?

Plokiahela mängud teenivad tulu erinevate meetodite abil. Nende hulka kuuluvad digitaalsete esemete müük ja tehingute eest tasu võtmine. Samuti teenivad nad tulu mängusiseste poodide käitamisega ja aeg-ajalt mängude või tellimuste müügiga.

Kuidas on plokiahela tehnoloogiast kasu mängude puhul?

Plokiahela tehnoloogia teeb mängijatele lihtsamaks, et nad saaksid oma digitaalset vara mängudes tegelikult omada, ning muudab samal ajal ka mängudes toimuva majanduse läbipaistvamaks ja õiglasemaks. Samuti aitab see ennetada pettusi ja võimaldab mänguvara kasutada erinevates mängudes ja platvormidel.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele