Parimad krüptokaardid 2024 | Krüpto deebet- ja krediitkaardid

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Krüptokrediidi- ja deebetkaardid on uuenduslikud vahendid, mis loovad ühenduse krüptoraha ja traditsiooniliste kulutamismeetodite vahel. Krüptodebetkaartide puhul saavad kasutajad laadida oma kaarti krüptoraha, mis seejärel konverteeritakse ja kulutatakse nagu traditsiooniline valuuta.

Teisest küljest pakuvad krüptokrediitkaardid kohalikul valuutal põhinevat krediidiliini, mis võimaldab kasutajatel teenida preemiaid krüptovaluutas, mitte traditsioonilistes preemiapunktides, kusjuures tagasimakseid tuleb teha iga arveldustsükli lõpus.

Selles artiklis tutvustatakse parimate krüptokaartide nimekirja ja antakse nende kohta olulist teavet.

Top krüptokaartide nimekiri

 1. Bybit deebetkaart
 2. Nexo krediitkaart
 3. Crypto.com deebetkaart
 4. CryptoWallet.com deebetkaart
 5. Coinbase deebetkaart
 6. Wirex deebetkaart
 7. BitPay deebetkaart
 8. Gemini krediitkaart
 9. Ledger krediitkaart
 10. Venmno krediitkaart

Parimad krüpto deebet- ja krediitkaardid Ülevaadatud

Selles ülevaates keskendutakse parimatele krüptodebetkaartidele ja parimatele krüptokrediitkaartidele, mis on turul saadaval. Meie eesmärk on pakkuda põhjalikku võrdlust, et aidata kasutajatel teha teadlikke otsuseid selle kohta, milline kaart sobib nende finantsvajadustele ja elustiilile, tagades, et nad saavad kasu selle uuendusliku finantsruumi parimatest funktsioonidest ja teenustest.

Bybit deebetkaart

Bybit kaart on krüpto deebetkaart, mille on välja andnud Bybit krüptovaluutavahetus, mis võimaldab sul oma krüptovara kulutada miljonites kauplustes üle maailma nagu sularaha. See integreerub teie Bybit-kontoga, et lihtsat laadimist hõlbustada, pakub krüptokulutuste eest preemiaid ja seab prioriteediks turvalisuse. Samuti on olemas virtuaalne ja füüsiline versioon koos kulutuste astmetega ning taotlemiseks on vaja isikusamasuse kontrollimist. Siiski on see praegu piiratud EMP ja Austraaliaga.

Bybit-debbetkaart

Omadused:

Mugavus: Mastercardi kaupmehe juures, nii internetis kui ka kaupluses.

Turvalisus: Bybit rakendab turvameetmeid, nagu EMV 3DS-tehnoloogia, et kaitsta teie raha.

Paindlik rahastamine: Teie Bybit rahastuskonto on teie kaarditehingute allikas. Teie kontol olev krüpto konverteeritakse ostude puhul automaatselt fiat-valuutaks (nt USD).

Preemiate programm: Bybit pakub preemiaprogrammi selliste funktsioonidega nagu:

 • Tagasimakse ostudelt (määrad võivad varieeruda)
 • Soodushinnaga tellimused valitud teenuste jaoks

Tasud:

Tehingutasud: Kuid mõned sularahaautomaatide operaatorid võivad võtta väljavõtmistasusid.

Sularahaautomaaditasud: Tasuta esimesed 100 EUR/GBP väärtuses väljavõtmised kuus, seejärel kohaldatakse 2% teenustasu.

Konversioonitasud: Kui teie krüpto konverteeritakse ostu puhul fiatiks, võidakse kohaldada intressimäära.

Kaardi väljastamise tasu: Virtuaalse kaardi puhul ei ole, kuid füüsilise kaardi eest tuleb maksta väike tasu (umbes 5 EUR/GBP/USDT) (võib muutuda).

Meie otsus:

Parim üldine krüptokaart, mis on kohandatud kasutajatele, kes hindavad igapäevaste krüptokulutuste lihtsust ja mugavust, pakkudes lihtsat integratsiooni Bybit-kontodega ja tehingutasude puudumist enamiku tegevuste puhul.

Nexo krediitkaart

Nexo kaart on ainulaadne krüptokrediitkaart, millel on Nexo kontoga seotud kahesuguse režiimiga Mastercard. Nexo kaardiga ei ole teil vaja head krediidiskoori, sest see kasutab teie Nexo kontol hoitava krüptoraha väärtust, et anda teile krediidilimiit. Seda saab kasutada kahel viisil: krediitkaardina, et kulutada osa oma krüptoraha ilma seda müümata, või deebetkaardina, et kulutada krüptoraha või tavalist raha otse.

See annab sulle preemiaid, nagu raha tagasi ostude eest, mida saad Bitcoini või Nexo enda sümboliga. Samuti saate oma krüptoraha pealt jätkuvalt intressi teenida, isegi kui kasutate seda kaardi tagatisena. Ja erinevalt teistest krediitkaartidest saad võlgu tagasi maksta, millal iganes soovid, ilma lisatasudeta.

Nexo-krediitkaart

Omadused:

Krediidiliin krüpto: Kasutage krediidiliini, mis põhineb teie Nexo-kontol oleva krüptotagatise väärtusel.

Paindlik tagasimaksmine: Krediidirežiimil tehtud ostude puhul ei nõuta minimaalset igakuist tagasimakset.

Kahepoolne režiim: Vahetage paindlikkuse suurendamiseks krediidirežiimi (kasutades krediidiliini) ja deebetrežiimi (kulutades otse oma krüptosaldot) vahel.

Preemiaprogramm: Teenige oma ostude eest raha tagasi Bitcoini või muude krüptovaluutade kujul.

Tasud:

Tasude struktuur võib olla keeruline, seega kaaluge neid:

 • Krediidiliini intressimäärad (varieeruvad sõltuvalt teie laenu ja väärtuse suhtest).
 • Krediidirežiimis ostude puhul krüpto fiatiks konverteerimise tasu.
 • Potentsiaalselt madalamad tasud kõrgemate lojaalsusastmete puhul, mis saavutatakse NEXO-tokenite omamisega.

Meie otsus:

Nexo Deebetkaart paistab silma kõrgetasemeliste turvameetmete poolest, pakkudes turvalist viisi krüptokaartide rahulikuks kulutamiseks, lisaks võimalus teenida ostude eest preemiaid.

Crypto.com deebetkaart

Crypto.com Visa kaart on universaalne deebetkaart, mis võimaldab teil oma krüptovaluutavarasid kulutada kõikjal, kus Visa aktsepteerib. See on rahastatud teie Crypto.com'i saldoga ja võimaldab krüptovaluuta sujuvat konverteerimist fiatvaluutaks, mida saab kasutada miljonites kohtades üle maailma.

Kaart pakub atraktiivseid eeliseid, näiteks kuni 5% CRO preemiaid ostude eest, aastamaksuta ja allahindlusi populaarsete tellimuste puhul. Kuigi kaardi väljastamise eest ei võeta tasu, võivad mõned tehingud olla tasulised. See on tõhus sild digitaalse ja traditsioonilise rahanduse vahel, pakkudes praktilist võimalust krüptovaluutade kasutamiseks igapäevastes tehingutes.

Crypto.com-deebetkaart

Omadused:

Tasud: Saate teenida oma kulutuste eest krüptopreemiaid. Määr sõltub kaardi tasemest: Midnight Blue ei paku midagi ja Obsidian pakub kuni 8%. Preemiad makstakse CRO-tokenites.

Metallkaardid: Välja arvatud Midnight Blue kaart, mis on plastikust, on kõik tasemed valmistatud metallist.

Ligipääs lennujaama ootesaalidesse: Kõrgemate tasemete kaardid pakuvad juurdepääsu lennujaamade ootesaalidele Priority Pass'i kaudu.

Streamiteenuse soodustused: Kõrgema taseme kaartidega saate mõnede voogedastusteenuste eest allahindlust.

Tasuta sularahaautomaadi väljavõtmine: Saate igakuise pangaautomaadi väljavõtte limiidi ilma teenustasuta. Limiit varieerub sõltuvalt kaarditasemest.

Virtuaalne kaart: Kõikidel tasanditel on kaasas virtuaalne kaart, mida saate kasutada internetiostude tegemiseks.

Kontaktivabad maksed: Kõik kaardid toetavad viipemakseid.

Tasud:

Kaardi asendamine: Kaardi asendamine: Kaotatud või varastatud kaardi asendamine on tasuline. See tasu on sõltuvalt kaardivariandist erinev, ulatudes 45,01 naelsterlingist (Midnight Blue) kuni 50 naelsterlingini (muud).

Krediit- või deebetkaardiga laadimine: Krediidi- või deebetkaardiga kaardi laadimise eest tuleb maksta 1% teenustasu.

Sularahaautomaaditasud: Crypto.com ise ei võta pangaautomaadist väljavõtmise eest tasu, kuid pangaautomaadi operaator võib seda teha.

Meie otsus:

Crypto.com Debit Cart on parim valik neile, kes otsivad ulatuslikke hüvesid, sealhulgas kuni 8% tagasi CRO-tokenites, juurdepääsu lennujaama ootesaalidesse ja palju muud, kusjuures erinevad tasandid sobivad erinevatele vajadustele.

CryptoWallet.com deebetkaart

CryptoWallet.com kaart on krüpto deebetkaart, mis toimib nagu tavaline deebetkaart, võimaldades teil oma krüpto raha otse kauplustes ja internetis kulutada või sularaha sularahaautomaadist välja võtta. Sellel on unikaalsed omadused, nagu üle 800 krüptovaluuta kulutamine ilma konverteerimiseta, kuni 3% krüpto tagasimakse teenimine ostude eest ja turu madalaimad tehingutasud. Saate isegi virtuaalse kaardi koheseks veebipõhiseks kasutamiseks.

CryptoWallet.com-deebetkaart

Omadused:

Otsene krüptokulutamine: Kuluta oma krüptovara otse, ilma et peaksid need esmalt fiat-valuutaks konverteerima. See võib potentsiaalselt säästa konverteerimistasudelt.

Lai krüptotugi: Kaart toetab suurt hulka krüptovaluutasid, mis annab teile suurema paindlikkuse oma krüptovara kasutamisel.

Reaalajas konverteerimine: Tehingud konverteeritakse reaalajas turukursside alusel, mis tagab teie kulutuste läbipaistvuse.

Preemiaprogramm: Teenige preemiaid krüptosüsteemis, panustades $SPEND-tokeneid, mis on CryptoWallet.com-i emakeelne token. Kõrgemad panustamise tasemed avavad paremad tagasimaksete määrad (kuni 3%). Võite teenida ka panustamispreemiaid (kuni 6%).

Tasud:

Kuigi CryptoWallet.com rõhutab, et konverteerimistasusid ei ole, võib olla muid võimalikke tasusid, millega tuleb arvestada:

 • Iga-aastased tasud (üksikasjad tasude ja tasude kohta võivad erineda).
 • Tehingutasud (0,8%). pangaautomaadi väljavõtmistasud (võtab pangaautomaadi operaator).
 • $SPEND tokeni panustamise nõuded kõrgemate tasude puhul (panustamine hõlmab teie krüpto lukustamist teatud ajaks).

Meie otsus:

Ideaalne neile, kes eelistavad oma krüptovaluutat otse kulutada, vältides konverteerimistasusid ja nautides laia valikut toetatud krüptovaluutasid.

Coinbase deebetkaart

Coinbase kaart on populaarne krüpto deebetkaart, mida väljastab Coinbase'i krüptovaluutavahetus. Selle kaardiga on lihtne kulutada oma krüptoraha igapäevaste ostude eest. Saate selle siduda oma Coinbase'i kontoga ja kasutada Bitcoini, Ethereumi või USDC-d kõikjal, kus Visa kaardid maailmas aktsepteeritakse. See tähendab, et sa ei pea oma krüptovaluutat kõigepealt müüma, nii et sa ei jää ilma, kui selle väärtus hiljem tõuseb.

Lisaks on Coinbase'i kaardi haldamine lihtne. Saate kõike teha Coinbase'i rakenduse kaudu, näiteks kontrollida oma tehinguid ja lisada raha oma Coinbase'i kontolt. Lõpuks kasutab Coinbase standardseid meetmeid, et hoida teie raha turvaliselt, ning kaardil on spetsiaalne tehnoloogia, mis kaitseb teid, kui kasutate seda kauplustes.

Coinbase-deebetkaart

Omadused:

Mugavus: Kasuta oma krüpto- või USDC-saldot otse mis tahes Visa-kaupmehe juures, nii internetis kui ka kaupluses.

Turvalisus: Coinbase rakendab turvameetmeid, et kaitsta teie raha.

Paindlik rahastamine: Te valite ise, millise krüptovaluuta või USDC rahakoti soovite oma kaardiga kulutamiseks siduda.

Preemiaprogramm: Kuigi Coinbase ei paku traditsioonilist cashback-programmi, saate teenida preemiaid krüptovaluutas, valides teatud krüptovaluutade kulutamise vahelduvate preemiaperioodide jooksul. Preemiaprotsent võib sõltuvalt valitud krüptost erineda.

Tasud:

Tehingutasud: Kaardi saldoga sooritatud ostude eest ei ole. Siiski võivad pangaautomaadi operaatorid nõuda väljavõtmistasusid.

Sularahaautomaaditasud: Tasuta kuni 200 $ väärtuses väljavõtete eest kuus, seejärel kohaldatakse 2,5% teenustasu (võib muutuda).

Konverteerimistasud: Kui teie krüptovaluuta konverteeritakse ostu sooritamiseks fiatvaluutaks, võidakse kohaldada intressimäära.

Meie otsus:

See on parim valik kohese krüpto-fiidiks konverteerimise jaoks, mis muudab krüpto kulutamise igapäevaste ostude tegemiseks lihtsaks ja võimaldab paindlikult valida, millist krüptopanga rahakotti kasutada.

Wirex deebetkaart

Wirexi kaart ühendab tavalise deebetkaardi mugavuse ja krüptoraha paindlikkuse. Saate kasutada oma krüptovaluutat otse veebis ja kauplustes tehtavate ostude puhul, ilma seda esmalt konverteerimata, mis säästab teenustasusid. Lisaks võimaldab Wirex teil teenida oma krüptovara pealt intressi. See töötab kogu maailmas, kuid pakub praegu ainult Visa deebetkaarti, Mastercard'i võimalust ei ole.

Wirex-deebetkaart

Omadused:

Mugav krüpto kulutamine: Kuluta oma krüptovaluutasid või stabiilseid münte otse, ilma konverteerimisega seotud probleemideta.

Konkurentsivõimelised kursid: Wirex väidab, et pakub ostude ajal krüpto konverteerimiseks konkurentsivõimelisi vahetuskursse.

Preemiate programm: Teenige oma kulutuste eest krüpto cashback preemiaid oma mitmetasandilise Wirexi lojaalsusprogrammi kaudu. Kõrgemad tasemed pakuvad paremaid cashback-määrasid (kuni 8% alates märtsist 2024).

ATM-i väljavõtmine: Võtke sularaha pangaautomaadist välja oma kaardisaldoga, kuigi selle eest võidakse võtta tasu.

Tasud:

Võimalikud tasud: Kuigi Wirex rõhutab krüptosõbralikke funktsioone, võib olla mõningaid tasusid, mida tuleb kaaluda:

 • Teatavate kaardiklasside puhul on igakuine konto haldustasu.
 • Tehingutasud teatud kaarditehingute eest (vaadake üksikasju nende veebisaidilt).
 • sularahaautomaadi väljavõtmistasud (mida võtab sularahaautomaadi operaator).

Meie otsus:

Täiuslik reisijatele, pakkudes konkurentsivõimelisi vahetuskursse, raha tagastamist kulutuste eest ja sujuvat valuutavahetust, parandades ülemaailmset kulutuskogemust.

BitPay deebetkaart

Bitpay kaart on ettemakstud Mastercard deebetkaart, mis võimaldab teil kiiresti vahetada krüptoraha tavaliseks rahaks. Pärast konverteerimist pannakse raha kaardile, mis on valmis kasutamiseks kõikjal maailmas, kus Mastercard deebetkaarte aktsepteeritakse. BitPay Cardiga saab teha oste internetis ja võtta sularaha sularahaautomaadist.

BitPay-deebetkaart

Omadused:

Kuluta krüpto kõikjal: Kasuta oma Bitpay-kaarti, et maksta online ja poes sooritatud ostude eest mis tahes Mastercardiga kaupmehe juures.

Mugav täiendamine: Laadige oma kaarti krüptoga hõlpsasti oma Bitpay rahakoti rakendusest.

Turvalisus: Bitpay rakendab turvameetmeid, et kaitsta teie raha.

Kohene virtuaalne kaart: Saate kohe virtuaalse kaardi, et saaksite kohe internetis kulutusi teha.

Valikuline füüsiline kaart: Tellige füüsiline kaart füüsilistes kauplustes täiendava mugavuse tagamiseks.

Tasud:

Tehingutasud: Kaardiga USAs maksmiseks tehingutasud puuduvad.

Sularahaautomaaditasud: 2,50 $ tasu sularahaautomaadi või sularaha väljavõtmise eest USAs ja väljaspool USAd.

Konverteerimistasud: 3% tasu valuuta konverteerimise eest väljaspool USAd reisides.

Kaardi väljastamise tasu: Füüsilise kaardi tellimise eest tuleb maksta väike tasu (umbes 10 $ alates 18. märtsist 2024).

Meie otsus:

See on mõeldud kasutajatele, kes on keskendunud kulutõhususele, pakkudes Ameerika Ühendriikides asuvatele kasutajatele ettemakstud kaardilahendust ilma tehingutasudeta.

Gemini krediitkaart

Gemini kaart, mis on tunnustatud kui üks parimaid krediitkaarte krüpto jaoks, on välja antud WebBanki poolt ja on partneriks Gemini krüptovaluutabörsil. Aastatasu ei ole, kuid see premeerib kasutajaid igapäevaste kulutuste eest krüptovaluutaga, mille eest on võimalik teenida kuni 4% tagasi bensiini ja elektriautode laadimise eest, 3% söögikohtade eest, 2% toidukaupade eest ja 1% kõige muu eest, mis kõik kantakse koheselt Gemini kontole.

Kuna saadaval on üle 40 krüptovõimaluse, saavad kasutajad oma preemiaid paindlikult valida. Lisaks pakub kaart turvaelemente ja mugavat haldamist Gemini rakenduse kaudu, mis teeb selle atraktiivseks valikuks neile, kes soovivad maksimeerida oma krüptotulu.

Gemini-krediitkaart

Omadused:

Krüpto preemiad: Saa kuni 4% tagasi krüptopangast ja EV-laadijast ostude eest, 3% tagasi söögikohtade eest ja 1% tagasi kõigi teiste ostude eest.

Paindlik preemiate lunastamine: Lunastage oma preemiad mis tahes krüptovaluutas, mis on Gemini platvormil kaubeldav.

Reaalajas preemiad: Preemiad kantakse teie Gemini kontole koheselt pärast iga ostu sooritamist.

Turvalisus: Gemini rakendab turvameetmeid, et kaitsta teie kaardiandmeid ja krüptovara.

Tasud:

Kuigi aastamaksu ei ole, tuleb arvestada järgmiste tasudega:

 • Iga kuu täies ulatuses tasumata jäägile kohaldatakse krediitkaardi tavapärast intressimäära.
 • Välismaised tehingutasud kaardi kasutamise eest väljaspool USAd.

Meie otsus:

Parim krüptokaart kohese krüptopreemia saamiseks, mis hoiustab neid otse teie kontole, keskendudes turvalisusele ja valikule krüptovaluutadele preemiaks.

Ledger (CL) kaart

Ledger kaart, mida tuntakse ka CL-kaardina, on deebetkaart, mis on loodud sujuvalt ühenduma teie Ledgeri riistvaralise rahakoti ja Ledger Live'i rakendusega. Tegutsedes ühenduslülina teie turvalise Ledgeri rahakoti ja igapäevaste kulutuste vahel, saate hõlpsasti kanda krüptoraha oma Ledgeri rahakotist oma CL-kaardi kontole, et seda saaksite kasutada miljonites Mastercardit aktsepteerivates kauplustes kogu maailmas. Ledger Live'iga integreeritud CL Card võimaldab teil mugavalt hallata oma kaarti, lisada raha Ledgeri rahakotist ja jälgida tehinguid ühes kohas.

Lisaks pakub see krüptoraha kohese konverteerimise võimalust fiatvaluutaks ostukohas, kuigi selle üksikasjad ei ole täielikult avalikustatud. Tasub märkida, et kuigi CL Card kasutab Ledgeri turvatehnoloogiat, haldab seda tegelikult eraldi ettevõte nimega Baanx.

Ledger-(CL)-kaart

Omadused:

Kulutused: Võimaldab krüptovaluutade kulutamist.

Tagatisraha: Võimaldab kasutada krüptovaluutat tagatisena laenude ja muude teenuste puhul.

Turvalised tehingud: Need toimuvad Ledgeri tehnoloogia kaudu.

Tagasimakse: Iga tehinguga teenitakse cashbacki.

Tasud:

Valuutatasu: kuni 1,5%

Konverteerimistasu: krüptovaluutast fiat-valuutasse 2%

Väljavõtutasu: võib olla arvutatud kohaliku sularahaautomaadi järgi, sealhulgas väljavõtmistasu ja sularahaautomaadi operaatori tasud.

Meie otsus:

Parim krüptokaardilahendus, mis ühendab Ledgeri riistvaralise rahakoti igapäevaste kulutustega, ühendades Ledgeri turvalisuse kaardiga, millega saab miljonites kauplustes krüptot kulutada.

Venmo krediitkaart

Venmo kaart on Mastercard krüptokaart, mille väljastab Synchrony Bank koostöös mobiilimaksete rakendusega Venmo. See pakub automaatset cashback-preemiat, mis põhineb teie kulutamisharjumustel – 3% teie peamise kategooria puhul, 2% järgmise kategooria puhul ja 1% kõige muu puhul – ilma aastamaksuta.

Kaardi QR-koodi funktsioon lihtsustab arvete jagamist ja seda saab hõlpsasti hallata Venmo rakenduse kaudu. Pea aga meeles, et kaardi taotlemine nõuab krediidikontrolli ja sa maksad igakuiselt ülejäägilt intressi.

Venmo-krediitkaart

Omadused:

Raha tagasi kuni 5%: Teenida raha tagasi kõigi abikõlblike ostude peamiste kulukategooriate eest, kusjuures kõrgemad määrad kohanduvad automaatselt iga kuu.

Venmo integratsioon: Jälgige oma kaarditegevust ja preemiaid otse tuttavas Venmo rakenduses.

Paindlik preemiate lunastamine: Lunastage oma raha tagasi väljavõtete krediteerimiseks, kandke see oma Venmo saldole koheseks kulutamiseks või investeerige see krüptovaluutasse (kättesaadavuse korral).

Unikaalne QR-kood: Igal kaardil on QR-kood, mida saab hõlpsasti Venmo makseid rakenduse abil skaneerides kasutada.

Tasud:

Kuigi aastamaksu ei ole, tuleb arvestada järgmiste tasudega:

 • Krediitkaardi tavapärast intressimäära kohaldatakse tasumata jäägile.
 • Välismaised tehingutasud kaardi kasutamise eest väljaspool teie kodumaad.

Meie otsus:

Parim kaart, mille abil saab raha tagasi otse krüptorahaks muuta, seda kõike Venmo rakenduse kaudu.

Mis on krüpto deebetkaart?

Krüptodebetkaardid toimivad sarnaselt traditsioonilistele deebetkaartidele, kuid pangakontoga sidumise asemel on need seotud teie krüptoraha rahakotiga. Sa laadid neid krüptovaluutaga ning kui teed ostu, arvatakse vastav summa fiat-valuutas automaatselt maha sinu krüptovaluuta saldost ja makstakse kaupmehele.

Plussid

 • Kuluta krüpto otse: Kasutage hõlpsasti oma olemasolevaid krüptovaluutavarasid igapäevaste ostude tegemiseks, ilma et peaksite neid eelnevalt sularahaks konverteerima.
 • Mugavus: Nautige deebetkaartide laialdast aktsepteerimist miljonites kaupmeestes kogu maailmas.
 • Võimalikud hüved: Mõned krüptodebetkaardid pakuvad preemiaprogramme, mis annavad teile raha tagasi või isegi rohkem krüptot oma kulutuste eest.

Miinused

 • Krüptovaluuta volatiilsus: Seega võib teie kaardi saldo ostujõud muutuda.
 • Konversioonitasud: Kui kasutate oma kaarti, võib tehing hõlmata teie krüptovaluuta konverteerimist fiatvaluutaks, mille eest võidakse võtta tasu.
 • Piiratud krüptotugi: Kõik krüptodebetkaardid ei toeta kõiki krüptovaluutasid. Veenduge, et kaart töötab nende krüptodega, mida soovite kulutada.

Krüptodebetkaardid pakuvad mugavat võimalust oma krüptovaluutavarade kulutamiseks, kuid on oluline olla teadlik võimalikest puudustest, eriti krüptovaluutade ebakorrapärasusest ja sellega seotud tasudest.

Mis on krüptokrediitkaart?

Krüptokrediitkaardid toimivad mõnes mõttes sarnaselt traditsioonilistele krediitkaartidele. Sa saad emitendilt ostude tegemiseks krediidilimiidi ja pead arveldustsükli lõpus laenatud summa pluss intressid tagasi maksma. Kuid selle asemel, et teenida raha tagasi või punkte, teenite preemiaid krüptoraha, näiteks Bitcoini või Ethereumi kujul.

Plussid

 • Teenida krüpto ostude eest: See on peamine eelis. Saate igapäevaste kulutuste kaudu koguda krüptoraha, mis võib aja jooksul suurendada teie krüptovarusid.
 • Traditsioonilised krediitkaardi omadused: Saate endiselt tavalise krediitkaardi mugavust ja turvalisust, millel on sellised funktsioonid nagu ostukaitse ja pettuse jälgimine.
 • Suuremate preemiate potentsiaal: Krüptopreemiad võivad pakkuda suuremat tulu võrreldes traditsiooniliste sularahaprogrammidega, kui krüptoturg tõuseb.

Miinused

 • Krüptovaluuta volatiilsus: See tähendab, et nende väärtus võib tulevikus väheneda.
 • Tasud: Krüptokrediitkaartidega kaasnevad sageli aastamaksud, tehingutasud ja potentsiaalselt preemiate konverteerimistasud. Need võivad teie sissetulekut vähendada.
 • Piiratud kättesaadavus: Krüptokrediitkaardid on uus toode ja neid ei pakuta veel nii laialdaselt kui traditsioonilisi kaarte. Teil võib olla vähem valikuvõimalusi.

Krüptokrediitkaardid võivad olla huvitav valik neile, kes soovivad igapäevaste kulutuste kaudu krüptoraha kulutada ja teenida ning kes tunnevad end mugavalt krüptovaluutadele omase volatiilsusega.

Kuidas valida õige krüptokrediit- või deebetkaart

Kontrollige kaardiga pakutavaid väljavõtmisvõimalusi, sealhulgas pangaautomaadi väljavõtmislimiite, tasusid ja ligipääsetavust. Veenduge, et kaart pakub mugavaid väljavõtmisviise, mis sobivad teie vajadustele, olgu siis sularaha või krüptoraha puhul.

Lisaks on oluline kontrollida, et kaart pakub laialdast toetust erinevatele krüptovaluutadele, tagades, et see sisaldab digitaalseid varasid, mida kavatsete kasutada.

Kuidas-valida-krüptovaluuta-panga-rahakott

Toetatud krüptod

Vaadake läbi toetatud krüptovaluutade nimekiri, et tagada, et kaart sobib teie valduses olevate või kulutamiseks kasutatavate varade jaoks. Valige laia krüptovaluutade toetusega kaart, et suurendada paindlikkust.

Minimaalne panus

Mõned krüptokaardid nõuavad kasutajatelt teatud hüvede või funktsioonide kasutamiseks minimaalset krüptoraha panust. Kaaluge, kas olete valmis nõutavat panust tegema ning hindage sellega seotud riske ja hüvesid.

Ümberehitus (reisimiseks)

Kui kavatsete kasutada oma krüptokrediidi- või deebetkaarti reisimiseks, kaaluge valuuta konverteerimise protsessi. Otsige kaarte, mis pakuvad konkurentsivõimelist vahetuskurssi ja minimaalseid konverteerimistasusid, kui kasutate kaarti välismaal.

Mõned kaardid võivad pakkuda ka selliseid funktsioone nagu mitme valuuta rahakotid või tasuta valuuta konverteerimine, mistõttu on need ideaalsed sagedastele reisijatele, kes peavad kulutama erinevates valuutades.

Turvalisus

Finantsinstrumentidega, sealhulgas krüptokaartidega tegelemisel on oluline turvalisus. Hinnake kaardipakkuja rakendatud turvameetmeid, näiteks kahefaktorilist autentimist, krüpteerimisprotokolle ja pettustuvastussüsteeme.

Lisaks kaaluge, kas kaart pakub selliseid funktsioone nagu tehinguhoiatused, kaardi külmutamine või kindlustus volitamata tehingute või pettuste vastu.

Lõplikud mõtted parimate krüptokaartide kohta: Deebet & Krediit

Krüptokaardid pakuvad deebet- ja krediidivõimalusi. Deebetkaardid võimaldavad teil olemasolevat krüptot kulutada ilma laenata, kuid väärtused võivad muutuda ja kulutused on piiratud.

Krediitkaardid kasutavad krüptot tagatisena, pakkudes preemiaid ja rohkem kulutusi, kuid jälgige intressimäärasid ja turumuutusi. Võtke arvesse tasusid, preemiaid, turvalisust, kättesaadavust, toetatud krüptovaluutasid ja krüpto volatiilsust.

KKK krüptokaartide kohta

Kuidas töötavad krüpto deebetkaardid?

Krüptodebetkaardid võimaldavad teil kasutada oma krüptovaluutat nagu tavalist raha seotud deebetkaardiga.

Kuidas töötavad krüpto krediitkaardid?

Krüptokrediitkaardid võimaldavad teil kulutada raha, mida te laenate oma krüptovaluutavarade vastu.

Kas te maksate krüptokaartide pealt makse?

Krüptokaartide maksueeskirjad on erinevad, seega on kõige parem kontrollida maksunõustajalt.

Mis on krüptokaartide mõte?

Krüptokaartide abil on lihtne kasutada krüptoraha igapäevaste ostude tegemiseks.

Miks ma peaksin hankima krüptokaardi?

Krüptokaart pakub mugavust ja paindlikkust krüptoraha kasutamisel, potentsiaalselt koos preemiatega.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele