Mt. Gox: Bitcoini ja sularaha väljamakse kuupäevad on selgunud

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Kliendid ohustatud digitaalse valuutavahetus Mt. Gox on hiljuti saanud veel ühe lootustandva märkuse seoses nende väljavaadetega hüvitada varastatud raha. See tuleb, kuna Mt. Goxi usaldusisik on esitanud olulisi uuendusi seoses tagasimaksmise protsessiga.

Mitmed Mt. Goxiga seotud võlausaldajad on märkinud oma nõuete kontode uuendusi, mis sisaldavad nüüd üksikasjalikku teavet hüvitamise kohta Bitcoinis, Bitcoin Cashis ja erinevates fiat-valuutades. See areng on pannud paljud ootama, et tagasimaksed krüptovaluutas võivad olla tulemas.

Esialgsed aruanded sellistest uuendustest ilmnesid aprilli keskel Mt. Goxi maksejõuetuse subredditil, kus kasutajad jagasid oma tähelepanekuid äsja lisatud arvude kohta tagasimakseandmete tabelites oma individuaalsete kontode kohta.

Üks võlausaldaja jagas ekraanipilti, mis näitab, et Mt. Goxi nõuete kontod sisaldavad nüüd tabelit, mis näitab tagasimaksete staatust, lõpetatud tagasimakseid ja pooleliolevaid tagasimakseid.

Mt.-Gox-on-esitanud-olulisi-uuendusi-seoses-tagasimaksmise-protsessiga

Arutelu Mt. Goxi maksejõuetuse foorumis Redditil näitab, et mõned võlausaldajad on juba alustanud fiat-valuuta hoiuste saamist otse oma pangakontodele.

22. aprillil teatas üks Mt. Goxi võlausaldaja, et on saanud raha HSBC valuutakontole USA dollarites, rõhutades, et tehing ei ole tasuline. Seda makset töödeldi üle kuu aja pärast seda, kui nende nõuete kontol oli registreeritud tagasimaksetabeli esimene uuendus.

“Tabel oli uuendatud 15. märtsil esimene siis 8. aprillil teine siis 18. aprillil, kui BTC read saabusid,” teatas Redditor.

Hiljutine Bitcoini lisamine kontodele Mt. Goxi taastamisnõuete süsteemis on võlausaldajate jaoks oluline samm, mis näitab, et nii krüpto- kui ka fiat-valuutade väljamaksed on peatselt toimumas, selgub Mt. Goxi võlausaldaja avaldusest.

“Võrdluseks, eelmise aasta detsembris said Jaapani taotlejad oma lehel märkmeid ja kahe nädala jooksul nägid nad fiat'i oma kontodel PayPali ja erapankade kaudu,” ütles võlausaldaja, lisades: “Loodame, et krüptoülekanne kordab oma fiat-ettevõttega.”

Algselt 2010. aastal asutatud Mt. Gox domineeris enne oma kokkuvarisemist ülemaailmset Bitcoini vahetusturgu, käsitledes hinnanguliselt 70% kõigist BTC tehingutest, kuni ta 2014. aastal sattus massiivsesse turvarikkumisse, mille tagajärjel kadus 850 000 BTC.

Vastavalt viimastele uuendustele on Mt. Goxi kavas jaotada 2024. aasta oktoobriks 142 000 Bitcoini ja 143 000 Bitcoin Cashi ning 69 miljardit Jaapani jeeni (umbes 510 miljonit dollarit) oma võlausaldajatele.

Oli-kinnitatud-Mt. Goxi-võlausaldajate-identiteedid-ja-nendega-seotud-krüptoraha-vahetuskontod

Viimased uuendused tagasimaksetabelid järgnesid Mt. Goxi võlausaldajate identiteedi kontrollimise lõpuleviimisele ja nende seotud krüptovahetuskontode kinnitamisele, mis on ette nähtud Bitcoini ja Bitcoin Cashi tagasimaksmiseks jaanuaris 2024. Nende tehingute jaoks kättesaadavad platvormid on Bitstamp, Kraken, Bitbank, BitGo ja SBI VC Trade.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele