Millal Altcoins Hit $1 Trillion? Crypto Expert Drops Prognoos

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Keskel valitsev tõusu laiemalt krüptovaluuta sektoris, Altcoin segment leiab end ei ole erandiks selles tõusuteel. Praegu seisab altcoinide turukapitalisatsioon elujõuliselt üle pöördelise künnise, mis ei ole jäänud krüptoanalüütiku Michaël van de Poppe'i tähelepaneliku pilgu alt välja.

Tema 30. jaanuari ulatuslikus postituses esitatud arusaamade kohaselt on krüptoturu kogupind, välja arvatud Bitcoin (BTC), ületanud 675 miljardi dollari suuruse olulise verstaposti. Van de Poppe on trajektoori suhtes optimistlik, eeldades, et järgmise kahe kuni nelja kuu jooksul liigub ta jätkuvalt ülespoole, saavutades ihaldatud 1 triljoni dollari piiri või isegi ületades 1,25 triljoni dollarit.

Tugevaimad altcoinid

Van de Poppe'i tähelepanekud süvenevad altcoinide turu dünaamikasse, rõhutades tähelepanuväärset nihet, kuna see nõuab edukalt tagasi 200-nädalase libiseva keskmise (MA) ja muudab kunagise vastupanu umbes 675 miljardi dollari juures toetavaks aluseks. See strateegiline manööver on pannud aluse tõusutrendile, kusjuures järgmised vastupanu tasemed

tuvastatud krüptokaubanduse eksperdi poolt, mis asuvad vastavalt umbes 1 triljoni ja 1,257 triljoni dollari juures.

Selles dünaamilises altcoin-maastikus näitavad teatud krüptovaluutad suuremat vastupidavust ja tugevust kui teised. Näitlik juhtum on Polygon (MATIC), mis näitab tugevaid tehnilisi ja fundamentaalseid näitajaid. Hoolimata sellest, et MATIC seisab eelmisel aastal silmitsi probleemidega, on tema eesmärk kahekordistada oma hinda, seades eesmärgiks vahemiku 1,25 ja 1,50 dollarit.

Lisaks on Ethereum (ETH), turukapitalisatsiooni järgi juhtiv altcoin, hiljuti saavutanud verstaposti, ületades esimest korda alates oktoobrist 2022 Bitcoini. Samal ajal viitab Ethereumi suurenenud aktiivsus tuletisinstrumentide turul potentsiaalsele kapitalivoogude ümberpaigutamisele, nagu on kirjeldatud Glassnode'i viimases aruandes.

Suures plaanis näitab altcoini turg kollektiivselt märkimisväärset vastupidavust, mis toetab van de Poppe'i positiivseid prognoose tulevaste kasumite kohta. Tasub siiski märkida, et krüptovaluutade maastik on dünaamiline ja allub kiiretele muutustele. Seega eeldab mõistlik lähenemine enne investeerimisotsuste tegemist põhjalikku uurimistööd.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele