Miljardi dollari suurune tõuge: Glassnode asutajad ennustavad Bitcoin (BTC) tõusu Mega Short Liquidations

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Krüptoanalüütikafirma Glassnode kaasasutajad Jan Happel ja Yann Allemann, kes on tuntud sotsiaalmeedia platvormil X Negentropic käepidemega, on optimistlikud Bitcoini hiljutise tõusu suhtes ja usuvad, et see võib potentsiaalselt tekitada märkimisväärsema ralli.

Glassnode'i kaasasutajate sõnul võib Bitcoini hinna äkiline tõusmine viia nähtuseni, mida nimetatakse lühikeseks pigistamiseks (short squeeze). Lühikeseks pressimine tekib siis, kui kauplejad, kes on laenanud vara eesmärgiga müüa see madalama hinnaga, et saada kasu vahest, on sunnitud laenatud vara tagasi ostma, kui turu dünaamika pöördub nende vastu. See võib omakorda vallandada turul täiendava tõusu.

Kaasasutajad rõhutavad likviidsuse tähtsust selles stsenaariumis, öeldes: “”Likviidsus on KEY”.” Nad annavad põhjaliku analüüsi praeguse Bitcoini olukorra kohta:

  1. Bitcoini analüüs: Bitcoin on tõusnud 42 200 dollarini, tekitades likviidsust pikkade positsioonide jaoks ja üldine impulss jääb neutraalseks.
  2. Likviidsuslünk: Hind on täitmas likviidsuslünka üle 42 000 dollari, mis viitab potentsiaalsele volatiilsusele. Nimelt on toimunud umbes 659 miljoni dollari suurune likvideerimine.

Tulevikku vaadates näib väljavaade olevat bullish, kusjuures on võimalik, et bullish impulss vallandab ligikaudu 1 miljardi dollari ulatuses lühikeste positsioonide likvideerimisi, mis võib turgu veelgi ülespoole tõugata.

Glassnode'i asutajad märkisid hiljuti, et Bitcoin võib moodustada klassikalise langeva kiilu mustri. Seda tehnilises analüüsis tavaliselt kasutatavat mustrit iseloomustab rida madalamaid kõrg- ja madalamaid madalamaid madalpunkte, mis moodustavad graafikul kiilikuju. Mustri edenedes näitab kõrg- ja madalpunktide vahelise vahemaa vähenemine müügisurve nõrgenemist. Kui hind murrab kiilu ülemisest trendijoonest välja, peetakse seda traditsiooniliselt bullish-signaaliks.

Kirjutamise ajal kaupleb Bitcoin 43,436 dollari juures, mis näitab viimase 24 tunni jooksul väikest tõusu. Kaasasutajate arusaamad annavad põhjaliku ülevaate praegusest turudünaamikast, mis viitab potentsiaalile edasiseks positiivseks arenguks krüptoruumis.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele