Bitcoin Whales “$ 3B Stash Surge avalikustas jaanuaris andmed

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Crypto vaalad, tuntud ka kui olulised investorid jooksul cryptocurrency ruumi, on kogunenud märkimisväärne $ 3 miljardit Bitcoin (BTC) kogu selle kuu jooksul, nagu ühe järeldused ahela analüütika firma IntoTheBlock.

Andmed näitavad märkimisväärset tõusu Bitcoini mahus, mida hoitakse rahakottides, mis omavad üle 1000 BTC, tunnistades umbes 76 000 BTC kasvu. Sellest tulenevalt on nende rahakottide Bitcoini koguhoiused nüüd peaaegu 7,8 miljonit BTC.

Juhtiva krüptovaluuta trajektoor näitas positiivset kuu algust, saavutades 11. jaanuaril 48 900 dollarit ületavad kõrgused, mis langesid eriti kokku USA-s asuvate börsil kaubeldavate fondide (ETF) kasutuselevõtuga. Seejärel mõjutas turudünaamika hinnakorrektsiooni, kusjuures väärtused taandusid eelmisel nädalal 38 500 dollari ümber olevatele madalatele tasemetele.

See korrektsioon oli tingitud populaarsesse krüptoinvesteerimisvahendisse Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) investeerinud investorite kasumivõtmisest. Huvitav on see, et selle hinnalanguse ajal kasutasid tähelepanelikud vaalad olukorda ära, soetades Bitfinexi krüptovaluutavahetusportaali kaudu Bitcoini soodsama väärtusega.

“Kuigi Bitcoin ETF-id on näinud netosissevoolu 820 miljonit dollarit, on bitcoini vaalad näinud 2024. aastal seni ~3B dollarit (76 000 BTC),” ütles IntoTheBlock oma iganädalases uudiskirjas. “Valaste hulka kuuluvad kõik üksused, üksikisikud või fondid (sealhulgas ETFid), kes omavad üle 1000 BTC.”

Vaalade aktiivsuse ja krüptoraha hinnaliikumise vahelist korrelatsiooni uurides sümboliseerib graafiku sinine joon esimest, samas kui must joon tähistab krüptoraha turuhinna kõikumist. Nimelt oli see periood tunnistajaks vaalade usalduse hääletusele, kuna nad suurendasid strateegiliselt oma Bitcoini osalust keset turu langust, näidates oma usku krüptovaluuta pikaajalisse potentsiaali.

Kuna turg areneb jätkuvalt, kuna hiljuti võeti kasutusele börsil kaubeldavad fondid (ETF), ootavad erinevad tööstusharu vaatlejad ja märkimisväärsed finantsasutused, nagu Standard Chartered, olulist kapitali sissevoolu krüptovaluutaruumi. See sissevool tõstab Bitcoini turuhinna eeldatavasti kõrgele, kusjuures prognooside kohaselt peaks krüptovaluuta jõudma 2024. aasta lõpuks 100 000 dollarini.

See optimistlik väljavaade peegeldab kollektiivset arvamust, et äsja käivitatud ETFid meelitavad ligi miljardeid dollareid investeeringuid, kindlustades veelgi Bitcoini kui tulusa ja vastupidava investeerimisvara staatust globaalsel finantsmaastikul.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele