MicroStrategy tagab $800M, et osta rohkem Bitcoini

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

MicroStrategy, üks suurimaid avalikke Bitcoini omanikke, on edukalt lõpetanud uue vahetusvõlakirjade pakkumise, et osta rohkem BTC-d.

20. juunil teatas MicroStrategy ametlikult oma varem kavandatud 2,25% konverteeritavate kõrgema nõudeõiguse järguga võlakirjade pakkumise lõpuleviimisest, mille tähtaeg on 2032. aastal. See on ettevõtte jaoks oluline samm, kuna ettevõte jätkab suuri investeeringuid Bitcoini.

Selles pakkumises müüdud võlakirjade kogusumma oli 800 miljonit dollarit. See summa sisaldab 100 miljonit dollarit lisavõlakirjade ostuoptsioonist. Esialgsed ostjad kasutasid oma ostuoptsiooni täielikult 17. juunil ning täiendav ost toimus 18. juunil. See näitab investorite suurt huvi ja usaldust.

Pärast algsete ostjate allahindluste ja komisjonitasude ning hinnanguliste pakkumiskulude mahaarvamist oli müügist saadud netotulu ligikaudu 786 miljonit dollarit.

MicroStrategy kavatseb seda tulu kasutada peamiselt uute Bitcoinide omandamiseks ja ka üldistel ettevõtte eesmärkidel. See strateegiline samm on kooskõlas ettevõtte jätkuva kohustusega laiendada oma Bitcoini osalust.

Eraldi teadaandes teatas MicroStrategy, et on omandanud veel 11 931 Bitcoini 786 miljoni dollari eest. See ost tehti vahetusvõlakirjadest saadud tulu ja liigse sularaha abil, hinnaga 65,883 dollarit BTC kohta.

20. juuni seisuga on MicroStrategy kogu Bitcoin-varu 226 331 BTC. Need omandati ligikaudu 8,33 miljardi dollari eest keskmise hinnaga 36 798 dollarit BTC kohta.

See rida strateegilisi finantsmanöövreid rõhutab MicroStrategy vankumatut pühendumist oma Bitcoini investeerimisstrateegiale. Ettevõtte tegevus peegeldab tema usku Bitcoini potentsiaali kui märkimisväärse väärtuse säilitaja ja ettevõtte strateegia põhivarana.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele