Bitcoin tabanud $200K varsti, ütleb Bernstein

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Bernsteini analüütikud on oma Bitcoini (BTC) hinnaprognoosi ülespoole vaadanud, et eelmisest eesmärgist 150 000 dollarini 200 000 dollarini.

Need Wall Streeti eksperdid väidavad, et Bitcoin ja krüptoga seotud aktsiad on endiselt alahinnatud ja on märkimisväärsete institutsionaalsete investeeringute lävel, kuna varasemad regulatiivsed mured on kadumas.

Analüütikud rõhutavad oma usaldust “Bitcoini uue tsükli teesi” suhtes. Nad märgivad, et institutsionaalsed investorid ja ülemaailmsed varahaldurid võtavad üha enam vastu. See suundumus on nende sõnul alles algus, järgmine nõudluse laine on oodata nende poolt, kes praegu krüptoga ei tegele.

Bitcoin ETFi ja institutsionaalne huvi kütus Massive kasumid

Nende aruandes rõhutatakse, et Bitcoini ETFid on alles algusjärgus. Alates sellest, kui BlackRock esitas 15. juunil 2023 oma Bitcoini ETFi taotluse, on Bitcoini hind tõusnud 150%.

Esialgu olid Bitcoini ETFi eraldiste peamiseks tõukejõuks jaeinvestorid, institutsionaalsed investorid moodustasid vaid 22%.

Bernstein prognoosib lähitulevikus märkimisväärset kasvu, ennustades, et Bitcoini ETFid saavad III/IV kvartaliks heakskiidu suurtest pankadest ja suurtest erapangaplatvormidest. Hoolimata mõningasest skeptitsismist, et ETF-vood ei ole ehtsad, näeb Bernstein esialgset institutsionaalset huvi, mis on ajendatud “cash & carry trade” strateegiast, eelkäijana laiemale vastuvõtmisele.

Kui need investorid tunnevad end ETFi parema likviidsusega paremini, kaaluvad nad tõenäoliselt “netopika” positsioonide võtmist. Analüütikud näevad kolmandas ja neljandas kvartalis ette Bitcoini ETFi sissevoolu kiirenemist, mis annab uusi sisenemiskohti enne järgmist institutsionaalse nõudluse lainet.

BTC investeeringud on seatud edasiseks kasvuks

Bernsteini analüüs näitab, et Bitcoini portfelli eraldistel on suur kasvupotentsiaal. 13-F aruannete kohaselt haldavad institutsionaalsed investorid 22% hallatavatest varadest (AUM), millest umbes 36% moodustavad riskifondid.

Bernsteini sõnul on nende investorite jaoks järgmine loogiline samm kaaluda “pikkade” positsioonide võtmist, mis tähendab, et nad hoiavad Bitcoini pikema aja jooksul, et saada kasu selle võimalikust väärtuse kasvust.

Finantsnõustajad, eriti need, kes haldavad väikese ja keskmise suurusega portfelle, millest 0,1-0,3% on eraldatud Bitcoini ETFidele, on hakanud tõelist nõudlust tekitama. Märkuse kohaselt on suuremad nõustajad, kes kiidavad heaks ETFid ja märkimisväärse jaotamisruumi olemasolevates portfellides, tulevase kasvu peamised edasiviijad.

Analüütikud võrdlevad praegust krüptohinna taset eelmiste turutsüklitega. Nad viitavad sellele, et Bitcoin on täna 60 000 dollari juures sarnane sellega, et 2020. aasta juunis on Bitcoin alla 10 000 dollari. Vaatamata hiljutisele rallile näevad nad BTC-d endiselt varajases tsüklis ja praegusel tasemel atraktiivsena. Nad järeldavad, et varahalduritel on tugevad põhjused oma turundus- ja levitamispüüdlusi parandada, et laiendada oma krüptoäri.

Kokkuvõttes esitavad Bernsteini läbivaadatud prognoos ja analüüs Bitcoini kasvupotentsiaali kohta veenvaid argumente. Nad tõstavad esile institutsionaalsete investorite kasvavat huvi, Bitcoini ETFide varajase faasi ja märkimisväärset kasvupotentsiaali portfellide eraldamisel. Kuna regulatiivsed probleemid vähenevad ja institutsionaalne vastuvõtmine suureneb, tundub, et Bitcoinil on tulevikus märkimisväärne kasvuvõimalus.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele