MicroStrategy asutaja M. Saylor näeb ette Bitcoin tõusu 2024 aastal

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

MicroStrategy kaasasutaja ja tegevjuht Michael Saylor ennustab kahte tegurit, mis tõstavad Bitcoini hinda järgmisel aastal märkimisväärselt.

Hiljutises Bloombergi intervjuus viitab Saylor sellele, et Bitcoini börsil kaubeldava fondi (ETF) kasutuselevõtmine võimendab nõudlust juhtiva krüptoraha järele, süüdates 2024. aastal tõusutrendi.

”Ma arvan, et te ei saa tõesti alahinnata spot-ETFide tähtsust. Ei ole põhjendamatu arvata, et see võib olla suurim areng Wall Streetil 30 aasta jooksul…”

Ta rõhutab selle oodatava arengu tähtsust, märkides, et enamik praegustest Bitcoini investoritest on pikaajalised omanikud ja traditsioonilised krüptoentusiastid. Laiemale investeerimiskogukonnale, sealhulgas peavoolu jae- ja institutsionaalsetele investoritele, on aga kuni spot-ETFide kasutuselevõtmiseni puudunud otsene ja nõuetele vastav võimalus selle varaklassiga tegelemiseks. Saylor eeldab, et nende ETFide heakskiitmine jaanuaris toimib pöördelise katalüsaatorina, mis tekitab märkimisväärse nõudluse tõusu.

Lisaks rõhutab Saylor Bitcoini eelseisvat poolitamist 2024. aasta aprillis kui veel ühte potentsiaalset katalüsaatorit, mis võib turu tõusule kaasa aidata. Selle sündmuse ajal vähendatakse BTC kaevandajate tasu poole võrra.

“Kohapealsete Bitcoini ETFide heakskiitmisele järgneb aprillis pakkumise šokk, sest looduslike müüjate, kaevurite poolt on päevas müügiks saadaval umbes 900 Bitcoini. Ja seda arvu vähendatakse aprillis 450 Bitcoinile päevas. Nii et see on päris suur asi.”

Bitcoin kaupleb kirjutamise ajal 43 809 dollaril ja MicroStrategy näitab realiseerimata kasumit hämmastava 2,33 miljardi dollari ulatuses. Ettevõte omab 174 530 BTC-d.

Michael Saylor, MicroStrategy kaasasutaja ja tegevjuht, arutab Bloombergi intervjuus Bitcoini tulevikku.
Michael Saylor's Bitcoin Insights – Bloombergi intervjuu

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele