Metaplanet aktsia tõuseb 10% pärast suurt Bitcoin osta

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Tokio börsil noteeritud investeerimisfirma Metaplanet Inc. aktsia tõusis teisipäeval 9,88%. See tõus järgnes teatele, et ta on ostnud täiendavalt 250 miljoni jeeni (1,58 miljonit dollarit) väärtuses Bitcoini. Investorid reageerisid uudisele positiivselt, näidates usaldust ettevõtte strateegilise suuna suhtes.

11. juunil avaldas Metaplanet avalduse, milles täpsustas, et on omandanud 23,351 BTC. Selle viimase ostu tulemusel ulatub tema Bitcoini koguhalduse väärtus üle 141,07 BTC, mille väärtus on 9,54 miljonit dollarit. See omandamine järgneb varasematele 23. aprillil ja 10. mail tehtud ostudele, mis näitab ettevõtte jätkuvat pühendumust Bitcoini varade suurendamisele.

Metaplaneti keskmine Bitcoini ostuhind oli 10,27 miljonit jeeni ehk umbes 65 300 dollarit ühe Bitcoini kohta. Praegu kaupleb Bitcoin 67 566 dollari juures, mis on võrreldes eelmise nädala tipptasemega, mis oli peaaegu 72 000 dollarit. See hinnakõikumine ei heidutanud Metaplaneti investeerimisstrateegiat.

Metaplanet-Inc.-aktsia-tõusis-89-jeenini

Metaplanet Inc. aktsia tõusis teisipäeval sulgemise ajal 89 jeenini aktsia kohta. See tähendab märkimisväärset tõusu võrreldes 9. aprilli 19 jeeni suuruse hinnaga, mil ettevõte teatas esimest korda oma keskendumisest Bitcoini investeeringutele. Aktsia tõus peegeldab turu heakskiitu Metaplaneti strateegilisele suunitlusele.

„Vastuseks pandeemiast tingitud investeerimismaastikule struktureeris Metaplanet põhjalikult oma hulgaliselt varasid ja ärisid, sillutades teed strateegilisele pöördepunktile Bitcoin-keskse visiooni suunas,“ seisis ettevõtte veebilehel.
See muutus on osa ettevõtte laiemast strateegiast, et kohaneda muutuvate majandustingimustega.

Eelmisel kuul teatas Metaplanet, et on otsustanud võtta Bitcoini kasutusele oma strateegilise varareservi varana. Seda otsust mõjutasid Jaapani jätkuvad majanduslikud probleemid, sealhulgas suur riigivõlg, pikaajaline negatiivsete reaalintressimäärade periood ja nõrk jeen. Ettevõte usub, et Bitcoin võib pakkuda traditsiooniliste varadega võrreldes stabiilsemat ja kasumlikumat reservi.

BitcoinTreasuries.net andmetel omavad avalikud ettevõtted üle maailma kokku 308 688 bitcoinit. Microstrategy Inc. juhib 214 400 BTC-ga, mis moodustab üle 50% tema turukapitalisatsioonist. See suundumus koguda Bitcoini kui reservvara näitab ettevõtete kasvavat usaldust krüptoraha potentsiaali suhtes pikaajalise väärtuse säilitamiseks.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele